menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #581  
Nieprzeczytane 16-06-2010, 10:03
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
Nie kwalifikacje są tematem naszej dyskusji,tylko darmowe pieniądze.Prosiłam Cię o wyszczególnienie wszystkich działań PROW,ponieważ napisałaś że 15 mld zł otrzymają rolnicy,a to jest nieprawda.Prow na 2007-2013 podzielono na 4 osie.Każda z tych osi to inne zagadnienie.
Z funduszy w ramach PROW są finansowane kursy,szkolenia i dokształcanie głownie dla pracowników ODR i Agencji Rolnych,za te pieniądze są również organizowane wszelkiego rodzaju konferencje.Ponadto fundusze te przeznaczone są rownież na sektor rybołówstwa i leśnictwa,rozwój małej i drobnej przedsiębiorczości na obszarach wiejskich i w miastach do 5 tys.mieszkańców oraz szeroko rozumiany rozwój kultury,poprzez budowę boisk sportowych,świetlic,przedszkoli i placów zabaw.Niewielka część z tych 15 mld trafia w formie dopłat do rolników.Mam nadzieję,że choć trochę wyjaśniłam co niektórym

Z wypłaconych dotychczas środków w ramach PROW 2007-2013 według stanu na początek roku 2010, bez dopłat bezpośrednich:
1. 4 mld zł Agencja przeznaczyła na realizację dopłat ONW.
2. 3,1 mld rent strukturalnych,
3. 2,47 mld dla rolników, którzy realizują programy rolno środowiskowe.
4. 2,25 mld dla rolniów, którzy zrealizowali inwestycje wspierane z działania "Modernizacja gospodarstw rolnych"
5. 275 mln na premie ułatwiające młodym rolnikom start zawodowy.
6. 228 mln dla rolników, którzy zalesili grunty,
7. 160 mln zł dla rolników na stworzenie nowych miejsc pracy.
8. 100 mln zł. grupom producentów rolnych
9. 1,1 mld dla przedsiębiorców przetwórstwa rolnego,
10. 219 mln zł na "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw".
11. Ponad 98 mln zł wypłacono na realizację inwestycji w ramach trzech spośród sześciu tzw. działań delegowanych, wdrażanych przez samorządy wojewódzkie. Pieniądze te z PROW 2007-2013 przeznaczone zostały na wsparcie działalności "Lokalnych grup działania", inwestycji w "Odnowę i rozwój wsi" oraz "Podstawowych usług dla gospodarki i ludności wiejskiej".
Jak widać na wsparcie szkoleń i samorządów wydano 0,098 mld zł. Te 98 milionów też zostało na wsi w postaci pomocy technicznej dla lokalnych grup, a przede wszystkim zostało skierowane do usług na rzecz rolnictwa. Rzetelność podanych przeze mnie danych sprawdza co roku Europejski Trybunał Obrachunkowy.
Pewnie było by miło podzielić wszystkie pieniądze z funduszów celowych na rolników, którzy starają się o pomoc i przelać na ich konta, nie jest to jednak możliwe, chociaż i w takim przypadku większość byłaby niezadowolona
Co do płatności do ryb to są inne fundusze, operacyjne SPO, z tych funduszy między innymi złomuje się nierentowne kutry rybackie i pomaga producentom-hodowcom ryb, myslę, że i ta gałąź rolnictwa ma prawo do pomocy.
Pewnie niczego nie wyjaśniłam, ale przynajmniej próbowałam.
Zachęcam do sprawdzenia wszystkich danych u źródła, nie koniecznie u Honoratki:
http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/...2007-2013.html
Odniosłam się do kwalifikacji ponieważ moje wzięłaś w cudzysłów
  #582  
Nieprzeczytane 16-06-2010, 11:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Lila

Lilu! Samo prawdziwe!


O Ciebie Nie zapodalas dokladnie, ze z nozem do gejow na tym watku sie wybierasz. I ze stanu uzebienia ich rozliczasz.

A sama sie klepnij!
I pisz swoje wyrazy uznania do bliznich pod wlasciwym watkiem. Nie zauwazym, ze my tu o zyciu jednoplciowych par i innych figur rozprawiamy.

No to byłoby...

Ty nie czytasz postów.
Ominąłeś jipa i w ogóle nie kumasz.


Może , jeśli chodzi o mnie, to daj se spokój OK?
Albo czytaj co mają inni do powiedzenia.
Na gejów to się akurat jip wybrał,
ale ty jak na nauczaniu początkowym.
Nie zauważasz, ale klepiesz.

ps. wyrazy uznania czy nieuznania będę pisała gdzie mi się podoba.
Ty nie czytawszy uważnie postów,
lekceważysz forumowiczów -bredząc.
  #583  
Nieprzeczytane 16-06-2010, 11:37
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Oj szanowna Starszyzno, co tez z tymi waszymi siwymi glowami uczyniono !

Przeciez to przechodzi mlodych wyobrazenie aby starsi od nich na te lata co maja tak .....,moze nie tyle zglupieli co zostali zaczadzeni.

Piszecie temat o tym co to musi byc i basta prezydentem ale czy zastanawiacie sie po co to mu w dodatku w zalobie po bracie prezydencie .
Czy to znowu trzeba bedzie organizowac pogrzeby z honorami i Wawel poruszac ?

Zaglosujcie na CZLOWIEKA Z LUDU,CHLOPA z CHLOPOW ,na ANDRZEJA LEPPERA i cale zlo w Polsce zniknie !

A tu jednym zyc sie niechce ,inni sie ustawiaja odpowiednio a tu proste rozwiazanie jak Polske zmienic .

WYBRAC POLAKA NA PREZYDENTA !

I po klopotach , zyc sie zechce nawet starej czy staremu.
  #584  
Nieprzeczytane 16-06-2010, 18:49
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Prawo i Sprawiedliwosc

to brzmi dumnie

Kłamczynski przegral obydwa procesy i mataczy nadal, a jego sztab tez kombinuje jak kon pod gore

http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106...taniczne_.html

Smieszne i zalosne sa te sposobiki.
Przykre i smutne, ze tak wiele osob łapie sie na te podle metody.
Chyba, ze tak wielu ludzi akceptuje je i stosuje w zyciu
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #585  
Nieprzeczytane 16-06-2010, 18:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Chyba, ze tak wielu ludzi akceptuje je i stosuje w zyciu
Oczywista.

Ja zawsze rozgrzewam sędziego.
Dlatego jestem w stanie wygrać każdą sprawę.
  #586  
Nieprzeczytane 16-06-2010, 18:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Oj szanowna Starszyzno, co tez z tymi waszymi siwymi glowami uczyniono !

Przeciez to przechodzi mlodych wyobrazenie aby starsi od nich na te lata co maja tak .....,moze nie tyle zglupieli co zostali zaczadzeni.

Piszecie temat o tym co to musi byc i basta prezydentem ale czy zastanawiacie sie po co to mu w dodatku w zalobie po bracie prezydencie .
Czy to znowu trzeba bedzie organizowac pogrzeby z honorami i Wawel poruszac ?

Zaglosujcie na CZLOWIEKA Z LUDU,CHLOPA z CHLOPOW ,na ANDRZEJA LEPPERA i cale zlo w Polsce zniknie !

A tu jednym zyc sie niechce ,inni sie ustawiaja odpowiednio a tu proste rozwiazanie jak Polske zmienic .

WYBRAC POLAKA NA PREZYDENTA !

I po klopotach , zyc sie zechce nawet starej czy staremu.

Augustyn, czyś ty zwariował?

A przecież twój ukochany duet gienierałów-
Jaruzelski i Dukaczewski,
poparł Bronisława?

Nawet Cimoszewicz wystawił do wiatru lewicę,
co Napieralskiemu wyjdzie tylko na zdrowie.
  #587  
Nieprzeczytane 16-06-2010, 19:25
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ja sie nie daje zwariowac ani tez nabierac na bajery przedwyborcze .
Kiedy sluzylem zawodowo w wojsku bylo takie haslo na stolowce zolnierskiej: "Jedzcie dorsze bo gow.o gorsze ! "
Co ma dzisiaj polski narod do wyboru - obiecanki ?
A co to zadna z tych czolowych partii jeszcze nie rzadzila ?
WSZYSTKIE SIE ZBLAZNILY .
Olechowski ze swymi "stopniami" to przynajmniej szczerze mowi,ze ma inne cele niz partyjne .
A takie PO - PiS-y toz to wszystko malowane i farbowane od wlosow po dolne czesci .

Partia Jedrka jaka jest to jest i wiadomo ,ze jak przyjdzie bieda to u chlopa zawsze jesc dadza.
Ja tam widze teraz u rzadow tylko partie chlopska ale nie ta od Pawlaka .
Niech chociaz raz Kargul zarzadzi.

Glosuj Lidka na Leppera to dopiero bedziesz kobita a nie taka jak "komorszczanka",czy panienka od starego kawalera.
Te od Napieralskiego to jak to mlode ,sa do wszystkiego ,do tanca i do rozanca .
Wprawdzie wiek trzydziesci pare lat to jeszcze nie ten aby prezydentem zostac i Cimoszewicz to przewidzial.

Co sie zas tyczy mojego starego dowodcy Jaruzelskiego to wtedy co mowil o poparciu mial duza goraczke .
Dukaczewski to ...... i ladne ma nazwisko ale kto sie dzisiaj z jego zdaniem liczy.
Staje o zaklad,ze Komorowski przegra te wybory.
Jasnowidz ze mnie nie byle jaki.
Nie pamietasz jak Obame namascilem ?
Teraz "namaszczam" A.Leppera,czytam to w gwiazdach na wschodnim niebosklonie.
DOBRANOC !
  #588  
Nieprzeczytane 16-06-2010, 19:32
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

Co znaczy ten okrzyk wybrać Polaka na Prezydenta? Czy Kaczor nie jest Polakiem? Czy Kaczor nie jest Prawdziwym Polakiem? Czy Kaczor nie jest Prawdziwym Polakiem Katolikiem? JEST
A więc Kaczor Preziem w pierwszej turze.
  #589  
Nieprzeczytane 16-06-2010, 20:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał araad
Co znaczy ten okrzyk wybrać Polaka na Prezydenta? Czy Kaczor nie jest Polakiem? Czy Kaczor nie jest Prawdziwym Polakiem? Czy Kaczor nie jest Prawdziwym Polakiem Katolikiem? JEST
A więc Kaczor Preziem w pierwszej turze.

Być może to chodzi o to aby preziem nie został
Komo ruski, z Ruskiej Budy na dodatek.
I wychowawca kilku pokoleń księży.

Hmm...nie popów?
  #590  
Nieprzeczytane 16-06-2010, 22:06
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Powstańczy mit Kaczyńskich


Bianka Mikołajewska dla POLITYKA.PL16 czerwca 2010

Jadwiga Kaczyńska. W 1944 roku miała 17 lat, ale w momencie wybuchu Powstania nie było jej w Warszawie.


http://www.polityka.pl/wybory/150666...czynskich.read
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #591  
Nieprzeczytane 17-06-2010, 08:53
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

W obszernym wywiadzie"Odwrotna strona medalu" z 1991 roku, którego Jarosław Kaczyński udzielił dla Oficyny Wydawniczej"MOST"nowy"bohater"opozycji tak przestawiał swoje wrażenia z dnia wprowadzenia stanu wojennego i nastrojów z nim związanych:"Obudziłem się,więc w południe i poszedłem do kościoła w kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko jak mama ma pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku,bo telefon jest wyłączony. W kościele panował potworny tłok,ale akurat tego dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks.Boguckiego wydawało mi się też jakieś dziwne.I powoli zacząłem się orientować,co się stało."
Ale pies to przecież było dawniej, a teraz to co było dawniej się zmieniło, no bo przecież autor tych słów się zmienił, co teraz mówi pytasz? to posłuchaj:
Kandydat PiS wszystko sobie przypomniał i obwieścił,że jest człowiekiem"Solidarności"tak jak był nim jego brat. Kaczyński zapewnił związkowców z Poznania, że 30 lat temu nie tylko zaliczał się do aktywnych członków"Solidarności”,ale nawet należał do grona ludzi, którzy ją tworzyli. Przedstawiający swą wspaniałą i nieznaną do tej pory kartę Kaczyński zapewnił członków"S”, że pozostanie już na zawsze ich człowiekiem tak jak pozostał nim jego świętej pamięci brat. Po przedstawieniu nowych faktów ze swojego bogatego życiorysu prezes PiS przeszedł do przypomnienia zebranym,kto płaci cenę za kryzys w Polsce.
no widzisz piesku jak to ludzie się zmieniają, a ja za cholerę nie mogę się zmienić, jak piwo lubiłem tak lubię
  #592  
Nieprzeczytane 17-06-2010, 09:25
Idalka's Avatar
Idalka Idalka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
W obszernym wywiadzie"Odwrotna strona medalu" z 1991 roku, którego Jarosław Kaczyński udzielił dla Oficyny Wydawniczej"MOST"nowy"bohater"opozycji tak przestawiał swoje wrażenia z dnia wprowadzenia stanu wojennego i nastrojów z nim związanych:"Obudziłem się,więc w południe i poszedłem do kościoła w kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko jak mama ma pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku,bo telefon jest wyłączony. W kościele panował potworny tłok,ale akurat tego dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks.Boguckiego wydawało mi się też jakieś dziwne.I powoli zacząłem się orientować,co się stało."
Ale pies to przecież było dawniej, a teraz to co było dawniej się zmieniło, no bo przecież autor tych słów się zmienił, co teraz mówi pytasz? to posłuchaj:
Kandydat PiS wszystko sobie przypomniał i obwieścił,że jest człowiekiem"Solidarności"tak jak był nim jego brat. Kaczyński zapewnił związkowców z Poznania, że 30 lat temu nie tylko zaliczał się do aktywnych członków"Solidarności”,ale nawet należał do grona ludzi, którzy ją tworzyli. Przedstawiający swą wspaniałą i nieznaną do tej pory kartę Kaczyński zapewnił członków"S”, że pozostanie już na zawsze ich człowiekiem tak jak pozostał nim jego świętej pamięci brat. Po przedstawieniu nowych faktów ze swojego bogatego życiorysu prezes PiS przeszedł do przypomnienia zebranym,kto płaci cenę za kryzys w Polsce.
no widzisz piesku jak to ludzie się zmieniają, a ja za cholerę nie mogę się zmienić, jak piwo lubiłem tak lubię




Widze,ze Twoja intencja i Twojego pieska sadze , jest pokazanie sprzecznosci w tych wypowiedziach,ale ja nie widze,napisz wolniej ,krocej i jasniej,gdzie te rozbieznosci .
Co wyklucza co.
  #593  
Nieprzeczytane 17-06-2010, 09:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

jip-ie!
W konkurencji kameleonizm stosowany Kaczynski jest miszczem swiata.
Jak jeszcze zrobisz wrzutke, ze Kaczynski byl pod stocznia w czasie kiedy tam stalo ZOMO, to sie zesmieje ze smiechu
W koncu naukowcy twierdza ze podpisywal postulaty solidarnosciowe w Sierpniu 81. Przebrany za dlugopis
I to tez moze byc prawda czasu i ekranu.
  #594  
Nieprzeczytane 17-06-2010, 10:50
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Idalka
Widze,ze Twoja intencja i Twojego pieska sadze , jest pokazanie sprzecznosci w tych wypowiedziach,ale ja nie widze,napisz wolniej ,krocej i jasniej,gdzie te rozbieznosci .
Co wyklucza co.
Co Ty a mój pies widzi, może okulary należy zmienić, ja załatwiłem sobie nowe, może dlatego ja tak jak pies widzimy...
Tamto było kopiowane więc wolniej nie mogłem pisać,ale teraz bardzo wolno pisałem....
  #595  
Nieprzeczytane 17-06-2010, 11:50
Mekintosz's Avatar
Mekintosz Mekintosz jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kraków
Posty: 242
Domyślnie

Powtórzę za pewną kobietą:
"Gdyby na urząd prezydenta kandydował goryl i J. Kaczyński, głosowałabym na goryla."
Na szczęście jeszcze jest Napieralski, i ja oddam głos na niego. W drugiej turze kogokolwiek, tylko nie bliźniak. Prezydentura to nie interes rodzinny a brat na Wawelu to nie rezerwacja na rodzinny grobowiec.
__________________
Myślę, więc jestem - Nie myślę, więc "Trwam" ... A wyborów dokonujemy sami.
  #596  
Nieprzeczytane 17-06-2010, 12:18
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

MarkuNik polecam czytanie poezji, wtedy może bardziej krytycznie spojrzysz na swoją " twórczość".No, a dzisiaj przeczytałam, że dzieciaki pana Komorowskiego dostawały klapsy. Ma on z tego powodu wyrzuty sumienia.Coś go w tej kampanii oświeca. Wcześniej przeszedł przemianę i już nie poluje. Teraz te klapsy. Pani żona chwaląc wychowanie swoich pociech podkreśliła, że one nie buntowały się i nie szukały przyjaciół w subkulturach. A robiła to Marta Kaczyńska. Wniosek - mam głosować na Bronka, ponieważ z niego zdolny pedagog. W życiu. Pokazywanie swoich zalet przez krytykę innych obrzydliwe. Tylko czy grzeczne dzieci to tylko u tych państwa?
  #597  
Nieprzeczytane 17-06-2010, 16:55
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Zły, wściekły Głosujcie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Oj szanowna Starszyzno, co tez z tymi waszymi siwymi glowami uczyniono !

Przeciez to przechodzi mlodych wyobrazenie aby starsi od nich na te lata co maja tak .....,moze nie tyle zglupieli co zostali zaczadzeni.

Piszecie temat o tym co to musi byc i basta prezydentem ale czy zastanawiacie sie po co to mu w dodatku w zalobie po bracie prezydencie .
Czy to znowu trzeba bedzie organizowac pogrzeby z honorami i Wawel poruszac ?

Zaglosujcie na CZLOWIEKA Z LUDU,CHLOPA z CHLOPOW ,na ANDRZEJA LEPPERA i cale zlo w Polsce zniknie !

A tu jednym zyc sie niechce ,inni sie ustawiaja odpowiednio a tu proste rozwiazanie jak Polske zmienic .

WYBRAC POLAKA NA PREZYDENTA !

I po klopotach , zyc sie zechce nawet starej czy staremu.
Święta prawda,może się nawet która Babcia Łyżwińskiemu spodoba.Wszystko przed Wami a do nieba i tak pójdziecie sami.
  #598  
Nieprzeczytane 17-06-2010, 18:10
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
W życiu. Pokazywanie swoich zalet przez krytykę innych obrzydliwe.

slusznie, slusznie
bardzo obrzydliwa jest kampania negatywna
nawet Sad tego zabronil
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #599  
Nieprzeczytane 17-06-2010, 20:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mekintosz_44
Powtórzę za pewną kobietą:
"Gdyby na urząd prezydenta kandydował goryl i J. Kaczyński, głosowałabym na goryla."
Na szczęście jeszcze jest Napieralski, i ja oddam głos na niego. W drugiej turze kogokolwiek, tylko nie bliźniak. Prezydentura to nie interes rodzinny a brat na Wawelu to nie rezerwacja na rodzinny grobowiec.
Straszne!!

Jak Jarosław to przeżyje, nie mam pojęcia.

Bez głosu Mekintosza!!
  #600  
Nieprzeczytane 17-06-2010, 20:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Wniosek - mam głosować na Bronka, ponieważ z niego zdolny pedagog. W życiu. Pokazywanie swoich zalet przez krytykę innych obrzydliwe. Tylko czy grzeczne dzieci to tylko u tych państwa?

A co się dziwisz?

Skoro wychowywał także kandydatów na księży,
to i swoje dzieci ma święte.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bogusław Kaczyński w szpitalu - komentarze BUNIA Ogólny 28 10-12-2009 13:47
Sympatycznie zaspokajany niezdrowy apetyt na apanaże władzy z centrum Polityka - wątki archiwalne 10 28-06-2008 11:13
Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz Nordic Walking - komentarze Aleksander Ogólny 0 26-04-2008 10:09
Marsz w obronie życia poczętego. Basia. Polityka - wątki archiwalne 100 03-04-2008 13:35
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 07:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.