menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Rodzina bliższa i dalsza
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #321  
Nieprzeczytane 03-11-2007, 15:56
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Hudragornie,

zanim staniesz w obronie Danmala, wejdz w jego profil i przeczytaj posty użytkownika, czyli jego.

Wtedy zrozumiesz, dlaczego tak bolało łamanie przez niego prawideł.
Bardzo mu się tu nie podoba, więc przyszedł,zadał sobie trud przeczytania prawie wszystkich wątków i za swoją misję uznał dokuczenie - im większe, tym lepiej.

Nie wiem - może jest chory... Wzięłyśmy go za trolla...
  #322  
Nieprzeczytane 03-11-2007, 16:10
Hydragorn's Avatar
Hydragorn Hydragorn jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 74
Domyślnie

Ależ ja go wcale nie bronię, pisząc o tym miałem na myśli doświadczenia z innego forum... nie zaś z tego...
__________________
Miłość jest czymś o co warto walczyć i dla czego warto żyć...
  #323  
Nieprzeczytane 03-11-2007, 16:22
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

OK!!! Zle zrozumiałam.
  #324  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 12:04
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Psycholodzy twierdzą, że b. nikły procent ludzi rodzi sie z nieprawidłową orientacją seksualną. Pozostali mogą ją nabyć poprzez kontakty seksualne z homoseksualistami.
Myślę, że stąd ten strach i nagonka.
Parady też nie robią dobrej reklamy, są raczej antyreklamą.
Najlepiej byłoby, jak mi się wydaje, aby każdy miał prawo być takim, jaki jest, aby tylko nikogo nie krzywdził przy okazji.
  #325  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 13:35
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie drogi Hydragonie

Cytat:
Napisał Hydragorn
Tak, jak wiadomo wszystko ma swoje negatywne jak i pozytywne strony... tam ktoś powiedział że każdy z gejów by zmienił swoją orientacją jakby mógł aby zaoszczędzić problemów. No nie byłbym taki pewny tego... ja nawet mając wybór z tej perspektywy nie chciałbym się zmieniać, stałbym się wbrew pozorom inną osobą a podoba mi się to jaki jestem i sądzę że wiele osób powie to samo. A czemu ludzie wyrzucają homo z pracy? Czemu męczą ich itd? Bo wyrzucają i bo męczą... dla dresa z blokowiska równie dobrze krzywy nos może być przyczyną że cię zaatakuje... Ludzie tak robią i tyle, jak chcesz uderzyć psa to kij się zawsze znajdzie... homoseksualistów jest mniejszość więc jest kogo tępić... a ludzie kochają mieć kogoś do męczenia... Nie ma co się zastanawiać czemu i czemu... trzeba po prostu uświadamiać ludziom, pokazywać że homoseksualizmowi daleko do szkodliwości i takie osoby nie są trędowate itd... wtedy większość to zaakceptuje ale i tak zostaną tacy którzy po prostu wykorzystają to do wyżywania się... Ja już olałem całkiem to co kto sądzi na ten temat... jak nie potrafi zaakceptować to jest jego nieprzystosowanie do życia w zróżnicowanym społeczeństwie - jego problem nie mój... Tak samo uważam że jeśli się straci znajomych bo się dowiedzą świadczy to o tym że znajomi tak naprawdę mieli cię gdzieś... Ja mam dość użerania się i najbardziej dość wysłuchiwania jak niektórzy mówią "to nie po bożemu" tak jakby każdy musiał wierzy w "jedyną słuszną wiarę"... Bycie chrześcijaninem to nie wiara, to czyny... mówić że wierzysz i wierzyć a z drugiej strony działać na niekorzyść innych osób jest gorsze niż kochać bliźniego a nie wierzyć... w ogóle ludzie za dużo mieszają życie z religią... zarówno w polityce co jest niedopuszczalne jak i w normalnym życiu.

Nie chcesz byc sadzony przez spoleczenstwo i traktowany jako czlowiek nie pierwszej jakosci... wszystko to jest zrozumiane przez tolerancyjnych i prawidlowo rozumujacych ludzi...
Pomysl ...np. waz jest pieknoskorym zwierzeciem.. nikomu nie zagrazajacym...raczej stroniacym od ludzi.. dajacym sobie doskonale rade samemu..Dlaczego wiec budzi obrzydzenie u niektorych??A na dodatek jest symbolem diabla??
Dlaczego sliczna malenka myszka o czarnych oczkach jak koraliki... powoduje tak wrzask i wskakiwanie na stol przez kobiety???
Mysle ze to tysiace i tysiace lat cywilizacji ktore spowodowaly te skojarzenia... A sam przyznasz ze seks w wersji homoseksualnej nie kojarzy sie ludzom z czyms specjalnie pieknym ani romantycznym.. A dlaczego????
Bo nie prowadzi do prokreacjii.. Czyli nie ma potencjalu..
A w naturze seks bez tego potencjalu traci sens..
  #326  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 17:00
Hydragorn's Avatar
Hydragorn Hydragorn jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 74
Domyślnie

To prawda mądrze mówisz i zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, nawet moja babcia kiedy mama kupiła mi świnkę morską brzydziła sie dotknąć tego gryzonia... ale nie minęły dwa miesiące aż zaczęła głaskać ją, tulić i do niej szczbiotać jak do dziecka Wszystko opiera się na wiedzy i niewiedzy. Ja sięprzykładowo boję pająków a raczej ich ataku, akurat ten strach dla małych pająków jest nieuzasadniony ale są gatunki bardzo agresywne. Wracając do seksu... w istocie seks homoseksualny nie prowadzi do poczęcia, jednak ma bardzo ważne elementy... abstrahując od samego rozładowywania napięcia seksualnego i odczuwania przyjemności... seks zbliża ludzi jeśli darzą się uczuciem, potrafi naprawdę zbliżyć, często też ma pozytywny wpływ na naszą psychikę przykładowo ja pozbyłem się niektórych kompleksów. Czemu nie wydaje się romantyczne? Według mnie problem tkwi w czymś innym... ludzie sobie nie potrafią wyobrazić że w związku homoseksualnym może (acz nie musi) występować miłość i to tak samo silna i bezinteresowna jak w związku heteroseksualnym. Większość z nich naprawdę nie widziała pary kochających się gejów czy lesbijek i czasami taki widok potrafi ich sprowadzić na ziemię. Także bardzo dobrze sprowadza na ziemię kiedy człowiek darzy Cię szacunkiem a Ty nagle ujawniasz się przed nim... Sprawia to że człowiek musi mimowolnie dokonać analizy co jest dla niego ważniejsze... szacunek czy homoseksualność i co tak naprawdę w tym człowieku się zmieniło...
__________________
Miłość jest czymś o co warto walczyć i dla czego warto żyć...
  #327  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 01:06
walkiria57's Avatar
walkiria57 walkiria57 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 217
Domyślnie

Ja jednak myślę, że większość problemów, jesli nie wszystkie, wynikaja z kwestii wyobrażenia aktu płciowego między gejami. Dwie kobiety nie robia takiego wrażenia, prawda? W wypożyczalniach roi się od mężczyzn wyławiających takie właśnie produkcje: dwie panie...

Zatem, jeżeli komuś przeszkadza wyobrażenie stosunku seksualnego między dwoma mężczyznami, to niech sobie tego po prostu nie wyobraża i tyle.

Nie jest to więć dla mnie kwestia etyczna, a estetyczna. Tak, jak śmierć jest kategoria wyłącznie estetyczną i nie podlega osądowi moralnemu.

Jakos niezwykle rzadko słychać o przestępstwach na tle seksualnym, dokonywanych przez gejów. Zboczeniem jest działać wbrew naturze, a skoro natura tak to urządziła, to tak jest. Przecież w świecie zwierząt zdarzają
się wcale nierzadkie wypadki homoseksualizmu.

Ale nie - trzeba zadziobać innego, bo nie trzyma naszego wzorca.
__________________
Ze swych wad jestem rad, mam ich tyle, co i zalet: w sam raz na wiek, wykształcenie i płeć...
  #328  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 03:12
~gość: danmal's Avatar
~gość: danmal
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
zanim staniesz w obronie Danmala, wejdz w jego profil i przeczytaj posty użytkownika, czyli jego.

Wtedy zrozumiesz, dlaczego tak bolało łamanie przez niego prawideł.
Bardzo mu się tu nie podoba, więc przyszedł,zadał sobie trud przeczytania prawie wszystkich wątków i za swoją misję uznał dokuczenie - im większe, tym lepiej.

Nie wiem - może jest chory... Wzięłyśmy go za trolla...
Matko jedyna,ty masz obsesje na moim punkcie ,szanowna seniorko, czy co?A moze wszystko ci sie kojarzy,to tez niedobrze,ale zeby o mnie w tym watku...czy dawalem jakies sygnaly? A co cie bolalo?Nie rozumiem jaki zwiazek ze mna maja twoje dolegliwosci,moze to byla niestrawnosc,cos ciezkiego na kolacje zjadlas?Nie ,nic nie sugeruje jakoby to mialy byc kamienie ,ktorymi we mnie chcialas rzucic i pomylilas z chlebem.
  #329  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 07:22
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Danmalu,

wszystko Ci się pomieszało w tej Twojej chęci dokuczenia każdemu!! Jakim to kamieniem cisnęlam?

A że na tym wątku napisałam... Bo tu był ten, z którym chciałam pogadać, czyli Grześ.

Ależ z Ciebie egotysta! Odmieniasz słowo ja we wszystkich przypadkach!!! To by było na tyle....
  #330  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 09:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie Alusia

tak sobie myślę,że jakby Danmala nie było,to chyba trzeba byłoby go wymyślić.On jest jak papryka czuszka.Nie da się zjeść samej,ale dodana do bograczu ,jest przypawą ..


Acha ..nie zgadzam się aby rozpatrywać śmierć w kategorii wyłącznie estetycznej.Ostatni oddech,z którym ulatuje duch z ciała,niezależnie czy to człowiek czy zwierzę,jest cudem jak i cud narodzin.Tajemnicą.
  #331  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 10:06
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie A wiesz Lila???

Cytat:
Napisał Lila
tak sobie myślę,że jakby Danmala nie było,to chyba trzeba byłoby go wymyślić.On jest jak papryka czuszka.Nie da się zjeść samej,ale dodana do bograczu ,jest przypawą ..


Acha ..nie zgadzam się aby rozpatrywać śmierć w kategorii wyłącznie estetycznej.Ostatni oddech,z którym ulatuje duch z ciała,niezależnie czy to człowiek czy zwierzę,jest cudem jak i cud narodzin.Tajemnicą.
W realu lubię ostre potrawy, a te malutkie, barrrdzo ostre papryczki wręcz uwielbiam (na chlebek z masełkiem, do surówki... mmmm... pychota!) To może dlatego Danmala lubię, nikt nie wie po co i dlaczego??? No, jak on taka czuszka???
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #332  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 12:35
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
[size="3"]tak sobie myślę,że jakby Danmala nie było,to chyba trzeba byłoby go wymyślić.On jest jak papryka czuszka.Nie da się zjeść samej,ale dodana do bograczu ,jest przypawą ..


/SIZE]
Zgadzam się z przedmówcą w całej rozciągłości.
Dlatego też zakładam oddzielny temat "Danmal"
btw bardzo mi się podoba ta rozwichrzona anarchia tematyczna.
  #333  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 13:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Jestem za a nawet przeciw !!

Bo każdy ma swoje plusy.Dodatnie i ujemne..
  #334  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 13:42
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Nie chcem ale muszem otworzyć tem temat
  #335  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 15:29
liduszka's Avatar
liduszka liduszka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Germanny
Posty: 581
Domyślnie homo....

Bardzo mnie cieszy, ze sa ludzie, co patrza na swiat rosadnie i rzeczowo.Jestem tego samego zdania, co Ty Hydragornie i Walkirio.Nikt nie ma prawa dyktowac innym , jakimi maja byc , lub w jaka religie maja wierzyc.Znam osobiscie ludzi innych wyznan i homo...Ja osobiscie nie boje sie ich , sa bardzo sympatyczni mili i serdeczni no i bardzo uczynni. To prawda , ze katolicka wiara zupelnie co innego uczy a co innego robi.Ja , narazie jeszcze beretu nie zalozylam i mam nadzieje , ze do tego nie dojdzie.Kazdy widzi siebie ze zlota a o inych mysli inaczej. Wiecej wiary w innych ludzi. Takie jest moje MOTTO !!!
  #336  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 15:40
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Liduszko,

jeśli do tej pory nie włożyłaś bereciku - to jestem spokojna, że Ci to nie grozi Pozdrawiam
  #337  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 18:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Ooooo...a ja raz włożyłam ..
Aluś,co Ci się nie podobało w moim bereciku ? Że różowy ? I antenki nie miał ?
  #338  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 18:42
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Hihihihi!

Nie na Twoją głowę robiony, Liluś oraz nie pokropiony przez o. Dyrektora Brak antenki darowałam
  #339  
Nieprzeczytane 15-11-2007, 17:01
walkiria57's Avatar
walkiria57 walkiria57 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 217
Domyślnie

Ale zgodzisz się, Alusiu, że nie sposób tej chwili przyporzadkować żadnej kategorii?

Człowiek wydala zbędne resztki pożywienia, BO MUSI. Nie sposób go za to oceniać. Wydala - bo musi. Kwestią jest jedynie- jak i kiedy wydala.

Człowiek umrzeć musi. Kwestią jest tylko, jak jego śmierć zostanie przyjęta: z odrazą, z poczuciem jedności w tej chwili? Dla umierającego jest zupełnie obojetne, jak wygląda, istnieje tylko ostatnia żądza życia, "jeszcze sekundę". To pozostajacy stwarzają ciężką otoczkę umierania, bo tak jest łatwiej.

Mówiąc o kategorii etycznej, miałam na myśli to, że nie wolno i nikomu nie wolno powiedzieć umarłemu lub umierajacemu:" Nie masz prawa tego robić". Umieranie nie jest "moralne" lub "niemoralne", to nasze zachowania, zachowania żyjących podlegają ocenie.

Mówisz o ostatnim tchnieniu. Tak, ale mówisz z własnej perspektywy. To TY CZUJESZ, NIE ON, ONA, KTÓRZY IDĄ NIE WIADOMO DOKĄD. To chciałam powiedzieć.
  #340  
Nieprzeczytane 15-11-2007, 17:04
walkiria57's Avatar
walkiria57 walkiria57 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 217
Domyślnie

Ja się chyba wypowiadam od rzeczy. Znowu cos poplatałam. Sorry.
__________________
Ze swych wad jestem rad, mam ich tyle, co i zalet: w sam raz na wiek, wykształcenie i płeć...
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
co robić by mniej cierpieć, po stracie bliskiej osoby martunia Miłość, przyjaźń, związki, samotność 209 05-08-2020 10:55
Mój wnuczek krise1 Jestem babcią, jestem dziadkiem 27 05-10-2019 21:04
Jak bezpiecznie robić zakupy przez Internet - komentarze wrocławianka Ogólny 14 12-01-2013 13:09
Mój WROCŁAW lawenda Wrocław 535 02-10-2009 22:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.