menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #241  
Nieprzeczytane 28-02-2010, 23:52
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
---------------------------------------------------------------------
A skoro tu tak często o hakach i haczykach to wleję coś dla uciechy fanów guru Tuska, Palikota i wszelkich Zbychów, Mirów, Sobiesiaków itd. Te haki na pierwszym planie to na grubą rybę. Takie ryby tylko w ciepłych wodach w okolicy Jamajki. Można też złapać rekina [normalnego-nie hazardowego].Te haki na ścianie to zwykłe "śledzie" do namiotów lub dla alpinistów do wbijania w ścianę. Czarna teczka którą zostawił Stan Tymiński.


Pod stołem oficer co tego pilnuje.

A tym zegarkiem odliczany jest czas, który się konczy dla POmysłowej ekipy
  #242  
Nieprzeczytane 01-03-2010, 13:08
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Mamy nowego kandydata na prezydenta.
http://fakty.interia.pl/raport/wybor...lepszy,1445742
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
  #243  
Nieprzeczytane 01-03-2010, 13:31
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał weronika1
Mamy nowego kandydata na prezydenta.
http://fakty.interia.pl/raport/wybor...lepszy,1445742
Ha,ha coś drugi Tymiński?
  #244  
Nieprzeczytane 01-03-2010, 13:50
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Może ktoś powie, że Morawiecki jest "piękniejszy" od Kaczyńskiego? Nie chcę takiego prezydenta. Sikorskiego też nie i Komorowskiego nie widzę, chyba że się z żoną rozwiedzie. Mój kandydat to SZMAJDZINSKI. Przystojniak - no nie? Tusk przyczynił się do tego, że prezydent nie musi zajmować się sprawami "ważnymi", więc do przecinania wstęg i reprezentowania nas - jest super. Niech za granicą zobaczą i pomyślą - ale ci Polacy przystojni, a nie kacyki na krzywych nogach z chorobliwym wytrzeszczem.To jest moje zdanie, a każdy może mieć swoje i tylko swoje spojrzenie oraz zdanie.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
  #245  
Nieprzeczytane 01-03-2010, 14:31
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Gaduła Jip -oświeć nas co myślisz o nowym kandydacie.

Trzeba jeszcze zapytać Jip-a bo on się kieruje urodą kandydata. Wzrostu na tej fotce jednak nie zobaczy i będzie miał dylemat. Jak facet jest centymetr wyższy niż Tusk lub Sarkozy, to w/g Jip będzie pasował. Ale nie podał czy ma prawo jazdy, konto w banku i żonę. Jip będzie niedoinformowany. A on to uznaje za ważne dla kandydata.
  #246  
Nieprzeczytane 04-03-2010, 21:26
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Kandydatow bedzie wielu,nie spieszcie sie z wyborem.
Wybory tez moga byc inne !
  #247  
Nieprzeczytane 18-03-2010, 09:29
Ibir Ibir jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: łódzkie, Polska
Posty: 112
Domyślnie Poczekam

Masz rację. Na razie to tylko pokaz mody politycznej. Jak dotychczas to z nich najprzystojniejszy jest Olechowski.
  #248  
Nieprzeczytane 18-03-2010, 09:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Ibir]
Cytat:
Masz rację. Na razie to tylko pokaz mody politycznej. Jak dotychczas to z nich najprzystojniejszy jest Olechowski.[/
QUOTE]

Slucham faceta juz w ktoryms kolejnym wystepie i za Chiny nie wiem o co mu chodzi.
marudzi cos o wyborach bezpartyjnych, a sam tyle co nogi za prog PO wystawil i nawet nie bardzo wiadomo dlaczego.
taki facet o konsystencji galarety.
Mam dziwne wrazenie, ze obaj z Piskorskim uznali, ze trzeba wydoic z milionow sieroty po PRL-u ze Stronnictwa Demokratycznego i przystapili do dziela.
Jak slysze Dorna, to przynajmniej wiem co facet gada. W przypadku Olechowskiego nawet nie bardzo wiem kto go wspiera i dlaczego. Taki bajarz ludowy dobry do snucia opowieci przy kominku i niewiele wiecej
  #249  
Nieprzeczytane 18-03-2010, 09:51
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie boj zaby (plutonowy) !
Olechowski wie co czyni i dopiero dowiesz sie jakie otrzymal zadania i to wcale nie partyjne.
Partie to przezytek i duzo halasu juz zbednego .

Ten namiot cyrkowy zawali sie przy podmuchu malego wiatru politycznego .
Idzie NOWE !
  #250  
Nieprzeczytane 18-03-2010, 10:12
taneska's Avatar
taneska taneska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Lublin
Posty: 323
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Ibir
QUOTE]

Slucham faceta juz w ktoryms kolejnym wystepie i za Chiny nie wiem o co mu chodzi.
marudzi cos o wyborach bezpartyjnych, a sam tyle co nogi za prog PO wystawil i nawet nie bardzo wiadomo dlaczego.
taki facet o konsystencji galarety.
Mam dziwne wrazenie, ze obaj z Piskorskim uznali, ze trzeba wydoic z milionow sieroty po PRL-u ze Stronnictwa Demokratycznego i przystapili do dziela.
Jak slysze Dorna, to przynajmniej wiem co facet gada. W przypadku Olechowskiego nawet nie bardzo wiem kto go wspiera i dlaczego. Taki bajarz ludowy dobry do snucia opowieci przy kominku i niewiele wiecej
I to właśnie jest cała prawda o Olechowskim - niezdecydowana, stara panna na wydaniu - teraz już zbyt stara, żeby ją kto chciał, a i uroda już nie ta, co wcześniej.
__________________
Staram się pisać po polsku.

  #251  
Nieprzeczytane 19-03-2010, 00:11
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ibir
Masz rację. Na razie to tylko pokaz mody politycznej. Jak dotychczas to z nich najprzystojniejszy jest Olechowski.
Ale ważna jest też Pierwsza Dama. Ta by się chyba podobała Jip-owi który jest estetą i arbitrem elegancji [jak Marek Winicjusz]



Kliknij w obrazek, to dama osiągnie pełny gabaryt.
  #252  
Nieprzeczytane 19-03-2010, 00:43
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Ta by się chyba podobała Jip-owi który jest estetą i arbitrem elegancji [jak Marek Winicjusz]

Małe sprostowanko.
Arbitrem był Petroniusz.
Winicjusz jako trybun wojskowy nie depilował nóg nawet.

ps. czy to oznacza iż jip jako arbiter ,chodzi wydepilowany jak Doda?
  #253  
Nieprzeczytane 19-03-2010, 00:55
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Lila

Fakt. Arbitrem był Petroniusz. Winicjusz był jego siostrzeńcem i żołnierzem. Teraz sprawdziłem.
O depilację to trzeba pytać u źródła. Ja tylko tak napisałem, bo wygląd Jip stawia na pierwszym miejscu. I wzrost. To co "pod kopułą" to na ostatku. A jednak nie sądzę, żeby mu się podobał Giertych, mimo słusznego wzrostu.
  #254  
Nieprzeczytane 19-03-2010, 01:17
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Lila

A to internetowa sonda. Tutaj "moherów" jest najmniej. Bo w naszym wieku przed komputerem stanowimy mały procent. Tak więc sonda powinna być prawdziwa. No chyba że ktoś powie, że "wykształciuchy" rzadko potrafią obsługiwać kompa, to stąd "mohery" wybierają reelekcję.

Jip-dorób jakąś teorię. Plliiisssss. Klik w obrazek--to pełny rozmiar aby poczytać. Sondaż z 15 bm a pobrałem 17-go. O 2 ostatnich na liście nie słyszałem. Kandydują? A Korwin też?


  #255  
Nieprzeczytane 19-03-2010, 07:06
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Ale ważna jest też Pierwsza Dama. Ta by się chyba podobała Jip-owi który jest estetą i arbitrem elegancji [jak Marek Winicjusz]

Kliknij w obrazek, to dama osiągnie pełny gabaryt.


No Kazik

Stan przed lustrem jako Adonis i Narcyz, przyjrzyj sie sobie dokladnie i zapytaj siebie sameg czy masz prawo by w sposob w jaki to zrobiles odnosic sie do urody i wygladu innych.

Jezeli oglad wypadnie zadawalajaco to zadaj sobie jeszcze pytanie czy jest to twoja osobista zasluga, czy moze dostales te cud urode od natury za free.

Jezeli dostales ja od natry to czy rzeczywiscie masz powod poniewierac tych, ktorym natura poskapila czy wrecz byla zbyt
hojna?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #256  
Nieprzeczytane 27-03-2010, 18:56
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Teraz rozpocznie sie prawdziwy boj na haki

Kucharczyk:
Należy oczekiwać walki na haki

Dyrektor Instytutu Spraw Publicznych Jacek Kucharczyk również ocenia, że kampania wyborcza nabierze rozpędu, kiedy Lech Kaczyński ogłosi, że będzie ubiegał się o reelekcję. Jak dodaje, Bronisław Komorowski ma jednak mocną pozycję wyjściową, bowiem zyskał duże poparcie działaczy, zaś prawybory w Platformie spełniły swoją rolę i przykuły uwagę wyborców.

Jacek Kucharczyk powiedział, że kontrkandydatom będzie niezmiernie trudno pokonać Bronisława Komorowskiego w czystej walce. Zatem należy oczekiwać tak zwanej walki na haki i przecieki tajnych służb, które miałyby zdyskredytować polityka PO - ocenia ekspert. - To jedyny sposób, by kandydaturę Komorowskiego utopić - powiedział doktor
Kucharczyk


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...y_pokonac.html

Zasady fair play nie beda mialy zasosowania, bo to "dziki kraj"
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #257  
Nieprzeczytane 28-03-2010, 06:15
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie amelio

No skoro fachowiec z PO [hakowy] tak twierdzi to bój na haki. Oczywiście haków będzie używać PiS-bo PO to dżentelmeni. Wyborcza to napisała? Czy podali w TVN?

A o "dzikim kraju" wypowiadał się golfista Miro. Jeszcze są tu ludzie, którzy patrzą na ręce "władców narodu". I chamstwo ich mierzi. Poczytaj ile procent to uznało za chamstwo. A również za chamstwo ministra spraw zagranicznych wołanie do skandowania były prezydent Lech Kaczyński. Takiego by już w Anglii spuszczono ze stanowiska. W Brukseli się śmieją z chama. PO rządzi-Polakom wstyd.

A przed lustrem niech staną ci którzy uważają urodę i wzrost na pierwszym miejscu. To Jip tak uważa, ale nie tylko on. To płaskie spojrzenie. Jak nie zrozumiałaś, że to była kpina z takich ludzi, to czy specjalnie dla Ciebie mam dopisywać informację [kpina?] Dla innych to nie potrzebne bo sami rozumieją.

A jeszcze zapytam tych co biadolili, że Jarosław nie miał kontr-kandydata. Czy na koniec kwietnia na konwencji PO przeciw Tuskowi będzie ktoś drugi?

Tak jak kiedyś "dla demokracji" Breżniew kazał wyznaczyć przeciwnika?

Czy to będzie Kononowicz [z nim wygra], ale jeżeli nawet błazen Palikot-to wygrana może być problematyczna.
  #258  
Nieprzeczytane 28-03-2010, 09:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Kazik]
Cytat:
Oczywiście haków będzie używać PiS-bo PO to dżentelmeni
.:
KAziku!Popatrz! Jak sie postarasz, to czasem prawde uda ci sie napisac.
Cytat:
. A również za chamstwo ministra spraw zagranicznych wołanie do skandowania były prezydent Lech Kaczyński. Takiego by już w Anglii spuszczono ze stanowiska.
Nie oszukuj! Nie spuszczonoby. W Anglii nie ma ...prezydenta.
Gdybys kiedys mial okazje popatrzec jakie cyrki wyprawiaja chlopaki z Izby Gmin, to zatesknilbys za ...Palikotem.
Cytat:
W Brukseli się śmieją z chama. PO rządzi-Polakom wstyd.
Z tymi smichami w Brukseli to radzilbym ci ...ostroznie.
Takiego numeru jak jeden dr shabilitowany od prawa pracy
w migowym jezyku pytajacy Sarkozego o krzeselka i z zainkasowaniem migowej odpowiedzi, to NIKT dotad nie zrobil i chyba dlugo Bruksela takich wyczynow ogladac nie bedzie
A co do niechamstwa, to przypomne "malpe w czerwonym" ja pania zalatwie" cos o stokrotce, spieprzaj dziadu ...i kilkuletnie wredne przetrzymywanie Legii dla Gronkiewicz Waltz. To ostatnie TO JEST dopiero CHAMSTWO z "lepszego" podworka!!!!
Cytat:
A jeszcze zapytam tych co biadolili, że Jarosław nie miał kontr-kandydata. Czy na koniec kwietnia na konwencji PO przeciw Tuskowi będzie ktoś drugi?
To co nas pytasz? Spytaj kogos z PO.
Ale jak znam zycie, to ...bedzie
Cytat:
Tak jak kiedyś "dla demokracji" Breżniew kazał wyznaczyć przeciwnika?:
A Stalin byl jak Jaroslaw... nie wyznaczyl
Cytat:
Czy to będzie Kononowicz [z nim wygra], ale jeżeli nawet błazen Palikot-to wygrana może być problematyczna.
Nie chcialbym cie martwic, ale TWOJ Kononowicz w/g wszelkich znakow na niebie i ziemi nie bedzie nawet w II rundzie przeciw Komorowskeimu.
I co wtedy zrobisz biedaku?
  #259  
Nieprzeczytane 28-03-2010, 12:08
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Dziwi mnie tyle krzyku, pompa i euforia z "wygranej Komorowskiego". Gdzie wygrał i z kim? Przecież to kolesie z PO wytypowali kandydata do wyborów prezydenckich. Robią wodę z mózgu ludziom, wrzeszcząc, że wybory wygrał Komorowski. Chyba na fujarce. Zobaczymy jaki wynik będzie po prawdziwych wyborach. Mnie osobiście nie podoba się bufon, który mógłby startować na stołem sołtysa.Jego żonę nie widzę jako pierwszą damę, chyba że jako damę to ostatnią. Mogła by zadbać o swój wygląd, a nie spasła się jak....... Jej wygląd jest nieestetyczny i odbiera apetyt.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
  #260  
Nieprzeczytane 28-03-2010, 13:00
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Babcio Iwo, jestem na Ciebie zła. Nie wolno oceniać ludzi po wyglądzie. Może ta kobieta jest na coś chora, może bierze leki, od których nabrała kilogramów.
Pani Maria Kaczyńska też nie jest najpiękniejszą kobietą, ale da się lubić i Polacy ją poważają, tak wiec.... nieładnie.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wybierz Prezydenta RP 2010 !!! prezydent2010 Polityka - wątki archiwalne 176 17-11-2009 11:06
Wybory wankabor Polityka - wątki archiwalne 103 12-06-2009 11:33
Wybory - idźcie głosować Ewunia Polityka - wątki archiwalne 586 18-09-2007 22:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.