menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 03-11-2007, 22:49
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Boga Kochana moja,napisalam Ci w Twoim profilu jak masz wejść na Ogłoszenia,Zaglądaj do nas częściej a napewno znajdziesz tematy na ktore chetnie podyskutujesz.Tylko wejdż,a nie podglądaj.Pozdrawiam cieplutko i odwagi.5.gif
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #42  
Nieprzeczytane 03-11-2007, 22:51
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ewita
Zajmij się treścią, nie formą! Zapewniam cię bowiem (z małej litery) że Ala w stosunku do tytułomani wszelkiej ma się w stosunku odwrotnie proporcjonalnym
thx za pojęcie i zastosowanie treści.
Zauważyłem, że jeszcze ktoś pisze z małej litery. Dużą będę stosował wyjątkowo.
Ten śmieszny zwyczaj opanował cały internet, Wawkę też.
Bawi mnie jak w TV głąb do głąba mówi Panie Pre..(zesie, mierze, zydencie), po szybkich zmianach namnożyło się tego mnóstwo, każdy/a z dożywotnią pensją z moich podatków.
  #43  
Nieprzeczytane 03-11-2007, 22:55
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Ech!!..

Cytat:
Napisał kufa86
Bawi mnie jak w TV głąb do głąba mówi Panie Pre..(zesie, mierze, zydencie), po szybkich zmianach namnożyło się tego mnóstwo, każdy/a z dożywotnią pensją z moich podatków.

Kufo Kufo!! Biedny bogatego nigdy nie zrozumie
  #44  
Nieprzeczytane 03-11-2007, 23:01
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

A bogaty z bogatym zawsze znajda porozumienie i wspolny jezyk-jak oskubac biednego z jego podatkow.
Ach gdyby piramidy budowali faraoni dla swych poddanych...
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
  #45  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 00:55
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał destiny
Tak na co dzień, to raczej wolę podać rękę i otrzymać średnio-mocny ucisk
Ale są wyjątki np. jakieś spotkanie oficjalne czy bankiet (poza mną już to wszystko raczej),
to nie mam nic przeciwko jak dystyngowany pan cmoknie moją dłoń
A całowanie dłoni przez Ukochanego ?
Można się rozpłynąć, gdy będzie muskał wewnętrzną część Twojej dłoni
I nie piszcie, że nie sprawia Wam to przyjemności, bo nie uwierzę
Sprawia .Reszta, patrz Ewita
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #46  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 07:42
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Cytat:
Napisał kufa86
- nie pamiętam, żeby mi ktoś coś zrobił -
Nonsensem dla mnie jest pisanie do siebie z dużej litery - fałszywe w powyższym wypadku.
A w ogóle śmieszy mnie ta galicyjska Ty-tułomania.
mnie też śmieszy.
Mieszkam w Galicji,i trochę tym niestety nasiąkłam.
Najbardziej smieszy mnie tytułomania na cmentarzach/galicyjskich/
Tu nikt nie może być poprostu XY,tylko musi mieć tytuł,a jesli go nawet nie ma to sobie zapożycza:
np.wdowa po mistrzu kominiarskim.
Dla mnie to kolejny nonsens.
A co do pisania zaimków z dużej litery,w postach,to myslałam ze to tak jak pisze się w listach.
Nie mam żadnego "obycia netowego",nie wiem jak powinno sie pisać w necie,i widzę że to kolejny błąd.
Trzeba zajrzeć tu i ówdzie,i podpatrzeć jak inni to robią.
Z drugiej jednak strony,czy muszę koniecznie tzw.owczym pędem,czy nie mogę mieć swojego indywidualnego stylu?
Co to komu przeszkadza.
I dlaczego odczytujesz to jako fałsz?
__________________
  #47  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 08:49
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sunshine
.
A co do pisania zaimków z dużej litery,w postach,to myslałam ze to tak jak pisze się w listach.
Nie mam żadnego "obycia netowego",nie wiem jak powinno sie pisać w necie,i widzę że to kolejny błąd.
Trzeba zajrzeć tu i ówdzie,i podpatrzeć jak inni to robią.
Z drugiej jednak strony,czy muszę koniecznie tzw.owczym pędem,czy nie mogę mieć swojego indywidualnego stylu?
Co to komu przeszkadza.
I dlaczego odczytujesz to jako fałsz?
Sunshine, popieram Cię. Mnóstwo osób pisze zaimki osobowe z dużej litery, właśnie tak jak w listach. To moim zdaniem zwykły szacunek do rozmówców.
Istnieje też grupa pisząca z małej litery wszystko: ty, polska, polacy itd. Dostaję gęsiej skórki, jak to widzę. Tym bardziej, że jest to grupa pisząca przeważnie z okropnymi błędami ortograficznymi.
  #48  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 08:56
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Wiem,że pisząc posty zazwyczaj się spieszymy,stąd czasem drobne błędy,ale popieram pisanie zaimków dużą literą jako wyraz szacunku i sympatii.
  #49  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 09:01
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Że w necie pisują rożni tacy, co to nigdy z wypracowania nie mieli więcej jak 3- a w porywach 3, to wiem. Tylko nie wiem dlaczego oni mieliby być przykładem? Mimo wszystko w naszym języku Ojczystym zasady ortografii i gramatyki obowiązują. A co do tytułomanii: gdy nie było kronik rodzinnych, a Zofii Kowalskich mogło zemrzeć w Krakowie 15 lub więcej, można było ich groby odróżnić jedynie po tych tytułach odmężowskich. No a w urzędach: czy wiecie, że w ministerstwach z wizytówek na gabinetach znikły tytuły, gdy ministrem został towarzysz, który zaliczył jedynie... Akademię pierwszomajową ? Natomiast zgadzam sie co do wszystkich byłych Premierów, Ministrów, Prezesów, Dyrektorów, Posłów itp. Należy im cofnąć apanaże i przywileje. I to ze skutkiem natychmiastowym.
  #50  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 09:34
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Hm...

Cytat:
Napisał kufa86
- Nonsensem dla mnie jest pisanie do siebie z dużej litery - fałszywe w powyższym wypadku.
A w ogóle śmieszy mnie ta galicyjska Ty-tułomania.

Na tytułomanię nigdy nie chorowałam... Fałsz także jest mi obcy. Mówię w oczy, a nie za Twoimi plecami...
Jeśli bardzo Cię razi nonsensowne używanie przeze mnie dużych liter - będziesz musiał omijać moje posty. Niewiele stracisz, a trochę gimnastyki Ci się przyda
Używam ich odruchowo, nawet w sms-ach. Urodzona jestem dużo wcześniej od większości forumowiczów i z netem zetknęłam się pózno. Nawet znajomość netykiety (aby na pewno jest to nietaktem?) nie pomoże. To nawyk... I wcale nie wiem, czy warto mu poświęcać tyle uwagi
Większej dozy poczucia humoru Ci życzę!
  #51  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 09:53
~gość: danmal's Avatar
~gość: danmal
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boga
A ja lubię ten staropolski zwyczaj.Dawniej jak byłam małolatą to czułam się doroślej a teraz.... też miło.
Chciałam jednak z innej beczki ale coś jestem ułomna mimo że właściwie to pracuję na komputerze ale to forum na krórym jestem już prawie rok to czarna magia. Wygląda mi na koło wzajemnej adoracji i nikt z zewnątrz nie może wejść.Chciałam np dać ogłoszenie i w żaden sposób nie potrafię odpowiednio wejść na potrzebną stronę.Czytać owszem mogę ale kontaktu zero. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Pozdrawiam tych całuśnych i tych mniej całuśnych!
Nareszcie ktos zauwazyl i glosno powiedzial to samo co ja-towarzystwo wzajemnej adoracji-a jak sie sroza ,gdy im sie to wytknie,do administracji na skarge leca ,jak wrony,to Kufa je tak nazwal.
  #52  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 10:36
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

No to cmokać czy nie? A jeżeli, to z której strony i z dużej czy z małej litery - mam pisać: "ty szantrapo i wywłoko, jeśli mi sie nie podoba?
Acha! czy ja mogę zaliczyć siebie do tego towarzystwa wzajemnej adoracji? Nigdy nie należałem do żadnego towarzystwa to nie wiem na czym to polega.
Ps. To może wystąpimy do Admina o zmianę nazwy naszego forum?
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #53  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 10:56
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 034
Domyślnie

Danmal.Kufa sobie nazywa jak chce,ale się nie dąsa chociaż,jak zgwałcona prostytutka..

A ty to robisz .Więc dlaczego tu jesteś,odpowiedz ?
Przecież internet jest pełen miejsca .Być może bardziej ci odpowiadającego ,niż to..
  #54  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 14:01
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie tak ale

Cytat:
Napisał FeliksG
No to cmokać czy nie?

tak jak juz gdzies tam wspomnialam...
I moze byc z duzej litery
bo to nie istotne
Byle nie w cztery litery
  #55  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 16:03
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Eeee cmokanie jest przyjemne gdzy ma podtekst ,hurtowego i dla te4go "że wypada" nie znoszę
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #56  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 16:09
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie Bogna

Cytat:
Napisał Boga
A ja lubię ten staropolski zwyczaj.Dawniej jak byłam małolatą to czułam się doroślej a teraz.... też miło.
Chciałam jednak z innej beczki ale coś jestem ułomna mimo że właściwie to pracuję na komputerze ale to forum na krórym jestem już prawie rok to czarna magia. Wygląda mi na koło wzajemnej adoracji i nikt z zewnątrz nie może wejść.Chciałam np dać ogłoszenie i w żaden sposób nie potrafię odpowiednio wejść na potrzebną stronę.Czytać owszem mogę ale kontaktu zero. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Pozdrawiam tych całuśnych i tych mniej całuśnych!
wchodzisz w to jak w normalny watek .klikasz Ogloszenia ,wybierasz kategorie ogloszeń ,tam są zaproszenia ,sprzedam oddam itd na górze masz Nowy watek klikasz i piszesz.Zadne tam towarzystwo wzajemnej adoracji normalne baby i chlopy co sobie gadają
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #57  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 18:19
~gość: danmal's Avatar
~gość: danmal
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Danmal.Kufa sobie nazywa jak chce,ale się nie dąsa chociaż,jak zgwałcona prostytutka..

A ty to robisz .Więc dlaczego tu jesteś,odpowiedz ?
Przecież internet jest pełen miejsca .Być może bardziej ci odpowiadającego ,niż to..
Niewiasto...ja sie dasam ?ja na skarge lece do administracji?A ta wiedza o zgwalconej prostytutce to z autopsji czy na kursach uczyli?
  #58  
Nieprzeczytane 04-11-2007, 19:55
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Danmal,nie wiem jak Lila ale je to znam z autopsji-szczegoly na innych stronach.Tu jest dyskusja na zupelnie inny temat,wiec daj sobie spokoj z tego typu rozwazaniami,bo sa nie na miejscu.Jak Ci sie tak nudzi to ja ponawiam swoja propozycje uprzatniecia u mnie lisci.KONIEC.
  #59  
Nieprzeczytane 05-11-2007, 09:52
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 034
Domyślnie

Danmal...proste jak struktura cepa..

I bez złosliwości ..pliiis.Bo złośliwa stara baba jest okropna,ale stary tetryk to gorzej niż Belzebub..

Endrju,gdy był przy władzy ,bardzo charakterystycznie się dziwił ,na wieść iż pewna belgijska prostytutka zgłosiła na jednego z naszych eurodeputowanych - skargę na okoliczność jej zgwałcenia..

To wszystko..
Z autopsji niet,bo nie jestem eurudeputowaną,ani prostytutką,choć nie wykluczam tego w przyszłym wcieleniu.
Ze względu na obrzydliwie cnotliwe życie ,jakie prowadziłam ...
Czego ..hmmm...nieco żałuję..:
  #60  
Nieprzeczytane 05-11-2007, 09:56
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Danmal...proste jak struktura cepa..
To wszystko..
Z autopsji niet,bo nie jestem eurudeputowaną,ani prostytutką,choć nie wykluczam tego w przyszłym wcieleniu.
Ze względu na obrzydliwie cnotliwe życie ,jakie prowadziłam ...
Czego ..hmmm...nieco żałuję..:
No i czego, Lila??? A nie możesz drogi pośredniej wybrać, hę? Też doświadczenia "prostytucyjne" mam żadne, bo - mając swojego Ondraszka - nie szukałam innych ... Ale od razu sprzedawać swoje wdzięki??? Nie! Zawsze uważałam, że to kobieta wybiera! Howgh.
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sport - biernie,piłka, Kubica, siatka i inne kufa86 Hobby, pasje 35 10-07-2019 12:03
Bóle reumatyczne, stawów i inne madalena49 Profilaktyka i zdrowy styl życia 81 01-07-2013 13:30
Bajki, piosenki i inne interesujące strony dla dzieci Melissa Jestem babcią, jestem dziadkiem 23 19-12-2012 15:12
dieta optymalna,dla diabetyków i inne... Ewunia Dieta 109 20-01-2012 21:23
RZS i inne baburka Choroby, badania, terapie 6 18-03-2008 12:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.