menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #481  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 19:39
gagunia's Avatar
gagunia gagunia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Jak do tej pory jedna nawiedzona pisze. Może sie zalogować i napisać co o niej myślę. Ile by wytrwało 10 sek i kosmos
może trzeba się zalogować i "podyskutować"
  #482  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 19:42
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le

Kolego drogi, pozwól, ze Ci przypomne, że dyskusja polega na atakowaniu problemu, nie zaś dyskutanta.
Nic więc nie upoważnia Ciebie do oceniania naszego kolegi Tadeusza, czy kogokolwiek na tym forum.
To forum dyskusyjne i każdy ma prawo powiedzieć co myśli o danej sprawie, a nie co myśli o wypowiadającym się.

Romku, no, wlasnie tak powinno byc. Ale nie jest!!!!! Hihi - Grabski - nie zaczynaj wejscia na scene atakiem. Napisales, ze jestes apolityczny?! Wobec tego badz takim.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #483  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 20:01
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 158
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Trudno mi określić Twoje poglądy na obecne wydarzenia. Napisałeś zaledwie kilka postów. Ty nazywasz jednych "obrońcami", a ja nazywam ich agresorami, oszołomami. Natomiast "przeciwnicy" to ludzie młodzi, którzy zabawą kontrują tych szaleńców. Masz rację, że są ważniejsze sprawy w kraju niż zadyma przed Pałacem Prezydencki. Nie zaprzeczysz jednak, że te zadymy organizuje J.Kaczyński przy dużym wsparciu duchownych nawet wyższej rangi. Oni mają jeden cel - destabilizację pracy rządu i prezydenta oraz ogólny chaos w kraju. Temu działaniu powinniśmy się wszyscy przeciwstawić.

Nie wolno wariatom pozwolić na szaleństwo, bo wszyscy zginiemy.
Witam. Oni nie tylko destabilizują pracę rządu, ale wydsaje mi się, że chcą ten rząd obalić.
  #484  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 20:34
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał gagunia
może trzeba się zalogować i "podyskutować"


Tak tylko już przeczytałem wstęp i odpuściłem bo kto nie z Barbarą temu w zadek.

Cytat:
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Napiszę co myślę i już lecę w kosmos
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #485  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 20:37
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Dużo już tu padło rozważnych słów i niestety do pewnych ludzi nie docierają. A szkoda.
  #486  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 21:22
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Hihi - Grabski - nie zaczynaj wejscia na scene atakiem. Napisales, ze jestes apolityczny?! Wobec tego badz takim.

A pewnie że jestem apolityczny, co nie oznacza, że jest mi obojetne to, co sie dzieje.
Powiem tak!
- przeciwnicy obrońców krzyza, są tak samo zajadli jak ci, którzy go "bronią"
Obrońcom nic nie jest w stanie przemówić do rozsadku, a wytknąć coś ich przeciwnikom, zostaje się tak samo obrzucanym g...mi i przypisanym do okreslonej grupy społecznej.
Powodzenia we wzajemnym oskarżaniu i nieustępliwości.
-ciekawe, do czego was wszystkich to doprowadzi
  #487  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 21:45
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał grabski
A pewnie że jestem apolityczny, co nie oznacza, że jest mi obojetne to, co sie dzieje.
Powiem tak!
- przeciwnicy obrońców krzyza, są tak samo zajadli jak ci, którzy go "bronią"
Obrońcom nic nie jest w stanie przemówić do rozsadku, a wytknąć coś ich przeciwnikom, zostaje się tak samo obrzucanym g...mi i przypisanym do okreslonej grupy społecznej.
Powodzenia we wzajemnym oskarżaniu i nieustępliwości.
-ciekawe, do czego was wszystkich to doprowadzi

Gdyby respektowano Konstytucje, laicka strone, to znaczy wladza swiecka zajmuje sie sprawami panstwa, wladza koscielna - sprawami wyznajacych ich religie - byloby mniej zamieszania.

Gdyby rowniez mniejszosc wyborcza (opozycja PiS) respektowala fakt, ze 53% wyborcow wybralo prezydenta "x" - i nie wyglaszala, ze jest nielegalnie wybrany, ze ukradl komus tam urzad, zeby nowemu szefowi naszego kraju dano zamieszkac, tam gdzie powinna mieszkac glowa panstwa - napewno nie byloby problemow. To co zrobiono i co jest robione - dla mnie jest paranoja i nie nalezy sie dziwic, ze Polska jest podzielona na dwa obozy i coraz bardziej traci na scenie miedzynarodowej.

Jakikolwiek temat poruszy sie na tym forum - natychmiast malenka wataha- opozycja (jak wolisz) obecnej mniejszosci politycznej spada Ci w chamski sposob na glowe. Kazda okazja jest dobra: plaze skandynawskie, przeszkadzajace nacje rozne na plazach - natychmiast kanalizuje sie w strone sp Lecha Kaczynskiego. Poprostu ludzie nie funkcjonuja jak trzeba...poprostu sie starzeja lub potrzebuja psychiatry!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #488  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 21:59
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Tylko myszka w ręku i klikamy.

http://bitwaokrzyz.pl/
  #489  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 22:03
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

marbella

- masz rację w tym co napisałaś, lecz coś pominęłaś.
Pominęłaś to, że obecni przy władzy też posługiwali sie językiem dość oryginalnym w stosunku do obecnej opozycji.
Szczerze mówiąc, jest mi autentycznie obojetne, kto w tym kraju jest prezydentem, kto opozycją. Kazdy obiecuje złote góry, a później dokłada ciężarki. Ot! cała polityka.
Żal mi tylko tego, że ludzie tak łatwo dają sobą manipulować.
Politycy chcą upiec sobie pieczeń z każdej ze stron na tym fermencie o krzyż, kosztem "podpuszczanego" społeczeństwa.
  #490  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 22:11
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał grabski
marbella
Szczerze mówiąc, jest mi autentycznie obojetne, kto w tym kraju jest prezydentem, kto opozycją.
A nie powinno być obojętne, nazwisko obowiązek nakłada patriotyzmu ekonomicznego się trzymać
ale może masz racje, potomek to nie to samo,.....
  #491  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 22:13
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał grabski
marbella

- masz rację w tym co napisałaś, lecz coś pominęłaś.
Pominęłaś to, że obecni przy władzy też posługiwali sie językiem dość oryginalnym w stosunku do obecnej opozycji.
Szczerze mówiąc, jest mi autentycznie obojetne, kto w tym kraju jest prezydentem, kto opozycją. Kazdy obiecuje złote góry, a później dokłada ciężarki. Ot! cała polityka.
Żal mi tylko tego, że ludzie tak łatwo dają sobą manipulować.
Politycy chcą upiec sobie pieczeń z każdej ze stron na tym fermencie o krzyż, kosztem "podpuszczanego" społeczeństwa.

Ale tak jest wszedzie, w czasie kampanii wyborczej obiecuje sie zlote gory...a potem 3/4 programu nie jest realizowane!!! Znajdz mi kraj gdzie kandydat, ktory zostal Prezydentem nie piekl swojej pieczeni? Takiego jeszcze nie zauwazylam, a zyje troche lat na swiecie i nawet glosuje w roznych panstwach na przyszlych dowodcow.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #492  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 22:31
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Ale tak jest wszedzie, w czasie kampanii wyborczej obiecuje sie zlote gory...a potem 3/4 programu nie jest realizowane!!! Znajdz mi kraj gdzie kandydat, ktory zostal Prezydentem nie piekl swojej pieczeni? Takiego jeszcze nie zauwazylam, a zyje troche lat na swiecie i nawet glosuje w roznych panstwach na przyszlych dowodcow.

Ha!
To poszukaj mi taki kraj, gdzie trzy miliony wyjechało za chlebem za granicę, kilka milionów sprząta syf po powodzi, dwa miliony jest bezrobotnych, za operacja trzeba czekać kilka miesiecy, a kandydaci na prezydenta chrzania że jest super i cacy i ze nie ma nic do roboty, jak robić zadymę o postawiony w dobrej wierze krzyż.
Nie wiadomo, czy śmiać się z tego, czy raczej płakać.
  #493  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 22:34
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
A nie powinno być obojętne, nazwisko obowiązek nakłada patriotyzmu ekonomicznego się trzymać
.........

Mogę cię zapewnić, że patriotyzmu ekonomicznego mi nie brak
  #494  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 23:04
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał grabski
...trzy miliony wyjechało za chlebem za granicę, kilka milionów sprząta syf po powodzi, dwa miliony jest bezrobotnych, za operacja trzeba czekać kilka miesiecy, a kandydaci na prezydenta chrzania że jest super i cacy i ze nie ma nic do roboty, jak robić zadymę o postawiony w dobrej wierze krzyż.
Niektórym na wyjeździe całkiem dobrze się powodzi bez wody.
Powodzianie mają pecha.
Bezrobocie jest wszędzie. Socjalizm jedynie go nie miał...oficjalnie.
Na wyspach też się czeka na operację, nawet do dwóch lat, chyba że prywatnie, wtedy nie.

Przecież my już mamy prezydenta, niesłusznego - zdaniem niektórych - ale mamy, to o jakich kandydatach mowa?
A ten krzyż - nie wierzę, że w dobrej wierze.
Fakty temu przeczą.
  #495  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 23:06
gagunia's Avatar
gagunia gagunia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Tak tylko już przeczytałem wstęp i odpuściłem bo kto nie z Barbarą temu w zadek.



Napiszę co myślę i już lecę w kosmos
...zgadzam się z Tobą,szkoda jednak zachodu aby kopać się z koniem
  #496  
Nieprzeczytane 18-08-2010, 23:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał grabski
Ha!
To poszukaj mi taki kraj, gdzie trzy miliony wyjechało za chlebem za granicę, kilka milionów sprząta syf po powodzi, dwa miliony jest bezrobotnych, za operacja trzeba czekać kilka miesiecy, a kandydaci na prezydenta chrzania że jest super i cacy i ze nie ma nic do roboty, jak robić zadymę o postawiony w dobrej wierze krzyż.
Nie wiadomo, czy śmiać się z tego, czy raczej płakać.
Kraj? A spojrz na ...Irlandie. W kwestii ...wyjechalo.
A z czekaniem na operacje to jak sie przyjrzysz lepiej innym krajom, to kilka znajdziesz i powiem ci na ucho, ze bogatszych.
I jeszcze ci powiem tez na ucho, ze w tych innych i tez bardzo chrzescijanskich to zeby cos postawic. W tym krzyz, to trzeba najpierw zapytac gospodarza i wladze, czy pozwola.
Na poczatek proponuje troche placzu. To dobrze robi na nerwostan. Tak na poczatek. A potem, to nawet posmiac sie jest zdrowo, bo jest z czego.
Ale wlasciwie to powinienes ten genialny pomysl o bezrobotnych podrzucic jakiejs partii. Wsio ryba czy rzadzacej, czy opozycyjnej.
Bezrobotni powinni sprzatac po powodzi.
  #497  
Nieprzeczytane 19-08-2010, 00:09
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał grabski
Ha!
To poszukaj mi taki kraj, gdzie trzy miliony wyjechało za chlebem za granicę, kilka milionów sprząta syf po powodzi, dwa miliony jest bezrobotnych, za operacja trzeba czekać kilka miesiecy, a kandydaci na prezydenta chrzania że jest super i cacy i ze nie ma nic do roboty, jak robić zadymę o postawiony w dobrej wierze krzyż.
Nie wiadomo, czy śmiać się z tego, czy raczej płakać.

Hihi, Pluto juz Ci czesciowo odpowiedzial.
Jestesmy przy emigracji. Hmmm, skomplikowany i dlugi temat. Juz w XIX wieku Irlandczycy emigrowali do Ameryki "za chlebem". Widziales "Tytanica"? ¨Polacy w tym samym czasie podazali glownie do kopalni wegla we Francji i Belgii...czesc jechala na "dorobek" do Ameryki. Potem byly inne emigracje. Jedne polityczne (te prawdziwe) i te dla "kieszeni" - ekonomiczne. Ci co wyjechali z Polski w ciagu ostatnich paru lat, to moze nie dlatego, ze umierali z glosu w kraju w ktorym sie urodzili - jedna z motywacji byl szybki zysk, dorowanie "zachodowi", za kazda cene.

Szybko wracaja, bo nalalo im sie wody w uszy. Irlandia w miedzyczasie stala sie bankrutem a Anglia spada na zbity pysk z duza szybkoscia. No, i zwiazki zawodowe tez protestuja, ze Polacy pracuja za polowe stawki, zabierajac prace innym obywatelom. Nie poruszajmy tej kwestii bo bedzie bolesna.

Narzekasz, ze nalezy czekac na operacje. Wiem od moich licznych znajomych z Polski, ze sa czestymi "klientami" sal operacyjnych w lokalnych szpitalach - a moze znaja jakiegos wplywowego krolika? tego mi nie powiedzieli.

Na operacje czeka sie wszedzie. W calej EU jest podobna sytuacja dla tych co maja tzw "socjalne ubezpieczenie" = nieomal darmowe. Kiedy Polska zreformuje zdrowotnego mamuta i wprowadzony zostanie system dodatkowych prywatnych ubezpieczen - wtedy bedzie mniej kolejek do "noza". Niestety komunizm mamy za soba i czasy kiedy wszystko byla za frico - TEZ. Chcielismy demokracji - mamy!

I tak na koncu, jezeli "krzyz" mial uratowac dobrobyt obywatela - moze lepiej otworzyc dla Polski skarbiec Watykanu, zamiast skladac petycje do MFI?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #498  
Nieprzeczytane 19-08-2010, 02:05
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Hihi, Pluto juz Ci czesciowo odpowiedzial.
Jestesmy przy emigracji. Hmmm, skomplikowany i dlugi temat. Juz w XIX wieku Irlandczycy emigrowali do Ameryki "za chlebem". Widziales "Tytanica"? ¨Polacy w tym samym czasie podazali glownie do kopalni wegla we Francji i Belgii...czesc jechala na "dorobek" do Ameryki. Potem byly inne emigracje. Jedne polityczne (te prawdziwe) i te dla "kieszeni" - ekonomiczne. Ci co wyjechali z Polski w ciagu ostatnich paru lat, to moze nie dlatego, ze umierali z glosu w kraju w ktorym sie urodzili - jedna z motywacji byl szybki zysk, dorowanie "zachodowi", za kazda cene.

Szybko wracaja, bo nalalo im sie wody w uszy. Irlandia w miedzyczasie stala sie bankrutem a Anglia spada na zbity pysk z duza szybkoscia. No, i zwiazki zawodowe tez protestuja, ze Polacy pracuja za polowe stawki, zabierajac prace innym obywatelom. Nie poruszajmy tej kwestii bo bedzie bolesna.

Narzekasz, ze nalezy czekac na operacje. Wiem od moich licznych znajomych z Polski, ze sa czestymi "klientami" sal operacyjnych w lokalnych szpitalach - a moze znaja jakiegos wplywowego krolika? tego mi nie powiedzieli.

Na operacje czeka sie wszedzie. W calej EU jest podobna sytuacja dla tych co maja tzw "socjalne ubezpieczenie" = nieomal darmowe. Kiedy Polska zreformuje zdrowotnego mamuta i wprowadzony zostanie system dodatkowych prywatnych ubezpieczen - wtedy bedzie mniej kolejek do "noza". Niestety komunizm mamy za soba i czasy kiedy wszystko byla za frico - TEZ. Chcielismy demokracji - mamy!

I tak na koncu, jezeli "krzyz" mial uratowac dobrobyt obywatela - moze lepiej otworzyc dla Polski skarbiec Watykanu, zamiast skladac petycje do MFI?

Ale się rozkręciłaś z tą emigracją. Jeszcze trochę i podasz przykład emigracji i migracji ludów pierwotnych

Przede wszystkim, to ja akurat nie narzekam, lecz piszę to co widzę.
Ponadto jestes bardzo zorientowana w sprawach które maja miejsce w naszym kraju, a z tego co piszesz w poprzednim poscie, to głosujesz na dowódców w kilku krajach.
A więc?
- masz kilka obywatelstw?
To kim jesteś?
No i ?
- taka z wami jest rozmowa. Z wami obroncami i przeciwnikami. Diabli wiedza skąd sie bierzecie. Kto nie z wami, ten przeciw wam
Obońców, którzy robia raban oskarżacie o to, że są finansowani przez sponsorów politycznych.
A kto sposnsoruje ich przeciwników?

No!!! -czekam na zarzuty że i mnie też ktos sponsoruje

Cyrk panie i panowie. Robicie sobie cyrk i nic wiecej. Wnuki bawić, skarpety cerować, a nie siac zamęt ludziom w glowach.
Idzie spać i na dobranoc jedni litanie, a drudzy wyborczą sobie poczytajcie i nie skaczcie sobie do oczu jak koguty w kurniku.
  #499  
Nieprzeczytane 19-08-2010, 02:18
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Kraj? A spojrz na ...Irlandie. W kwestii ...wyjechalo.
A z czekaniem na operacje to jak sie przyjrzysz lepiej innym krajom, to kilka znajdziesz i powiem ci na ucho, ze bogatszych.
I jeszcze ci powiem tez na ucho, ze w tych innych i tez bardzo chrzescijanskich to zeby cos postawic. W tym krzyz, to trzeba najpierw zapytac gospodarza i wladze, czy pozwola.
Na poczatek proponuje troche placzu. To dobrze robi na nerwostan. Tak na poczatek. A potem, to nawet posmiac sie jest zdrowo, bo jest z czego.
Ale wlasciwie to powinienes ten genialny pomysl o bezrobotnych podrzucic jakiejs partii. Wsio ryba czy rzadzacej, czy opozycyjnej.
Bezrobotni powinni sprzatac po powodzi.

a ja ci powiem i to wcale nie na ucho, ze takie bzdety to możesz pisać swoim wnukom, które jeszcze do szkoły nie chodzą, pod warunkiem, że wierza w to, że dzieci przynoszą bociany.
Trzymaj sie!!!
  #500  
Nieprzeczytane 19-08-2010, 02:23
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Niektórym na wyjeździe całkiem dobrze się powodzi bez wody.
Powodzianie mają pecha.
.......
Nie uważasz, że jest w tym stwierdzeniu coś z cynizmu?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Trwa walka o charytatywne SMSy bez VAT - komentarze tadeusz50 Ogólny 1 18-12-2009 18:56
Skuteczna walka z rakiem. Psychoterapia. Dr Carl Simonton. modarator Choroby, badania, terapie 4 16-01-2009 19:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.