menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-07-2010, 11:48
gagunia's Avatar
gagunia gagunia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 177
Domyślnie Jubileusz-mój szczególny dzień urodzin


Każdego roku obchodzimy albo i nie urodziny,ale każdego roku je mamy.I są takie urodzinowe daty (50,55,66,75 no może 100)które zdają się mieć szczególny wydźwięk.Proszę podzielcie się jak wyglądał Wasz szczególny dzień urodzin,czy były jakieś fajerwerki,czy może ktoś Wam sprawił miłą niespodziankę?



  #2  
Nieprzeczytane 18-07-2010, 18:05
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Owszem, spotkało mnie coś takiego kilkanaście lat temu z okazji 50 urodzin.
Zostałem rano wcześnie poinformowany, ze mam się szybko przygotować, bo zaraz jedziemy do
Sopotu ( ok 260 km), na cały dzień. Był to wspaniały dzień z żona córką i zieńciem, spacerowaliśmy po Sopocie, pływaliśmy z zieńciem taką szybka łodzią, itp i td i późnym wieczorem wróciliśmy do domu. Do końca życia będę pamiętał tę niespodziankę, tym bardziej, że żona lubi jeździć, ale nie na tak krótkie wypady, tak daleko, było to więc z jej strony ogromne poświecenie. Z okazji innych rocznic byliśmy na przykład w Pradze i też było fantastycznie.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #3  
Nieprzeczytane 18-07-2010, 18:37
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kilka lat temu miałem trochę dziwną "przygodę" ze swoimi urodzinami. W dniu tym nikt z dzieci nie złożył życzeń, pomyślałem zapomnieli tak bywa. W ponad miesiąc stają wszyscy syn, synowa, córka z wnuczką (jeszcze wtedy była jedna) i składają mi życzenia urodzinowe. Ja zrobiłem oczy wielkości spodeczków i myślę co za kawał wymyślili. (to był dzień urodzin mojej, już nie żyjącej żony) Okazało się, że pomyliły im się te urodziny. Śmiechu było bardzo dużo. Teraz pamiętają.

ps. dodam jeszcze, że od paru lat obchodzę w roku dwa razy dzień urodzin, raz dzień kiedy się urodziłem, drugi dzień uwolnienia się od uzależnienia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #4  
Nieprzeczytane 18-07-2010, 18:39
Baśka13's Avatar
Baśka13 Baśka13 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Dolny Śląsk
Posty: 4 417
Domyślnie

Moim szczególnym dniem urodzinowym był dzień kiedy skończyłam 30 lat. Poczułam się wtedy taka bardzo stara! Nie śmiejcie się-tak było.Było mi smutno przez parę dni. Teraz się z tego śmieję,ale wtedy to była rozpacz,wtedy byłam już naprawdę dorosła,dojrzała i wtedy zaczęłam rozumieć sens życia. Aż do tej pory życie mnie zaskakuje-pozytywnie,negatywnie różnie bywa.O starości już nie myślę.To moje dzieci się starzeją-ja już nie!
__________________
"Osiąga się triumf przez zwalczanie trudności"(W.Hugo)


 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Mój wnuczek krise1 Jestem babcią, jestem dziadkiem 27 05-10-2019 21:04
Mój blog Robi wielkopolskie 33 06-07-2017 19:12
"Dzień Kobiet, Dzień Kobiet…" - komentarze Elżbieta V Ogólny 37 10-03-2012 08:10
Mój Wrocław 3 ewelina55 Wrocław 512 09-11-2009 16:01
Mój WROCŁAW lawenda Wrocław 535 02-10-2009 22:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.