menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 09-04-2010, 10:20
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie a trafgiłem na reklamę

wydawnictwa Wektory, dzieło niejakiego Guido Grandta - Czarna księga Masonerii - od rewolucji francuskiej po smierć uwe Barschela ( nie wiem kto to był) chyba sobie kupie ta książkę..
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 28-04-2010, 08:54
mirka_wys's Avatar
mirka_wys mirka_wys jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 3
Domyślnie

Ciekawa dyskusja. Nie jesteśmy tacy straszni, ani w ogóle straszni:-) Masonów jest w Polsce nie więcej niż 500, a masonek jeszcze mniej, bo tylko ok. 50. Kto się boi masonów, niech nie śpiewa Hymnu Narodowego, bo ich twórcami byli polscy masoni. Maczali palce w Konstytucji 3 Maja z 1791 roku, książę Pepi, czyli pochowany na Wawelu książę Józef Poniatowski był masonem. Nasz wieszcz Adam Mickiewicz takoż. Protoplasta sylwetki dra Judyma był wolnomularzem. Korczak był wolnomularzem, a Maria Dąbrowska od Nocy i dni otoczona była masonami, kochała się bardzo i wswoim pierwszym mężu Marianie i w przyjacielu (po śmierci męża). Pozdrawiam Seniora, wolnomularka od lat 17. Sz:. L:. Prometea na Wsch:. Warszawy. Odyssea
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 28-04-2010, 10:32
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirka_wys
Ciekawa dyskusja. Nie jesteśmy tacy straszni, ani w ogóle straszni:-) Masonów jest w Polsce nie więcej niż 500, a masonek jeszcze mniej, bo tylko ok. 50. Kto się boi masonów, niech nie śpiewa Hymnu Narodowego, bo ich twórcami byli polscy masoni. Maczali palce w Konstytucji 3 Maja z 1791 roku, książę Pepi, czyli pochowany na Wawelu książę Józef Poniatowski był masonem. Nasz wieszcz Adam Mickiewicz takoż. Protoplasta sylwetki dra Judyma był wolnomularzem. Korczak był wolnomularzem, a Maria Dąbrowska od Nocy i dni otoczona była masonami, kochała się bardzo i wswoim pierwszym mężu Marianie i w przyjacielu (po śmierci męża). Pozdrawiam Seniora, wolnomularka od lat 17. Sz:. L:. Prometea na Wsch:. Warszawy. Odyssea

Serdecznie witam Panią. Nie przypadkowo, ale z ciekawości weszłam w Google i znalazłam Pani strony internetowe. Dowiedziałam się wiele ( ale nie aż tak dużo) o Pani działalności artystycznej . Kiedyś zainteresował mnie problem masonerii, dlatego wprowadziłam ten wątek na strony Klubu Seniora. Nasza seniorka "Ostatek" wiele napisała nam na ten temat ( sądzę, że na podstawie dostępniej literatury). Wiedza o działalności wolnomularzy w Polsce tak w przeszłości i jak i w czasach obecnych, moim zdaniem, winna być szerzej propagowana, chociażby dla odkłamania złośliwej propagandy. Pani doświadczenie, mogłoby wiele pożytecznego wnieść w tej sprawie. Przesyłam moc pozdrowień z Kielc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 15:25
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Polacy to bardzo specyficzny naród. Potrafią wszelkie nurty, rewolucje i stowarzyszenia przerobić na własne kopyto. Tak było z komunizmem, z masonerią a teraz z Rycerzami Kolumba. Jak to mówią sąd sądem a sprawiedliwość po naszej stronie tak samo i tu pierwowzór niech sobie będzie a my dorobimy sobie swoją polską ideologię.
Utarło się, że widocznymi znakami masonerii są: wrogi stosunek do katolicyzmu i ogólnie do kościoła, obowiązkowo kierownictwo żydowskie i działanie zbieżne z interesem Żydów, organizacja lożowa i tradycyjny rytuał inicjacji. Ile w tym prawdy, nie wiem, bo z samych książek często tendencyjnych trudno dociec, a zaproszenia nie dostałem. Zresztą jakbym dostał, to i tak bym był związany tajemnicą (wielką) bo to znam z autopsji w innej "firmie" (!)
Osobiście znam masonów "uczęszczających" do kościoła a jednocześnie ateistów nie będących masonami nawet z przekonania nie mówiąc o przynależności. Nie wiem czy ci piersi są z przekonania czy tylko "farbowani" a może afiliacja była potrzebna do prestiżu społecznego.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 16:33
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
.
Utarło się, że widocznymi znakami masonerii są: wrogi stosunek do katolicyzmu i ogólnie do kościoła, obowiązkowo kierownictwo żydowskie i działanie zbieżne z interesem Żydów, organizacja lożowa i tradycyjny rytuał inicjacji. Ile w tym prawdy, nie wiem, bo z samych książek często tendencyjnych trudno dociec, a zaproszenia nie dostałem. Zresztą jakbym dostał, to i tak bym był związany tajemnicą (wielką) bo to znam z autopsji w innej "firmie" (!)
Dzięki Jarosławie , że spowodowałeś zmartwychwstanie tego wątku. Temat jest bardzo interesujący i zawsze na czasie. O masonerii wiedziałam tyle co głosił kościół , a w skrócie to, że masoneria jest wrogiem nie tylko kościoła ale i ludzkości. Już po przeczytaniu wszystkich zamieszczonych tu postów, zmieniłam całkowicie zdanie. Mogę powiedzieć, że "nie taki diabeł straszny , jak go malują". Temat z pewnością nie wyczerpał się. Poznaliśmy w skrócie historię i założenia masonerii. Dla mnie bardzo interesująca jest bieżąca działalność tej organizacji w Polsce i czy mają jakikolwiek wpływ na prawidłową organizację naszego państwa oraz poprawę bytu narodu, bo obecny ład jest przerażający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 17:53
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
O masonerii wiedziałam tyle co głosił kościół , a w skrócie to, że masoneria jest wrogiem nie tylko kościoła ale i ludzkości. Już po przeczytaniu wszystkich zamieszczonych tu postów, zmieniłam całkowicie zdanie. Mogę powiedzieć, że "nie taki diabeł straszny , jak go malują". Poznaliśmy w skrócie historię i założenia masonerii. Dla mnie bardzo interesująca jest bieżąca działalność tej organizacji w Polsce i czy mają jakikolwiek wpływ na prawidłową organizację naszego państwa oraz poprawę bytu narodu, bo obecny ład jest przerażający.
Zadajesz zbyt otwarte pytania na które nie znam odpowiedzi wyczerpujących. Przede wszystkim jest to organizacja konspiracyjna od początku powstania, bo takie były założenia i przede wszystkim potrzeby Ale konspiracja ma drugą, znacznie poważniejszą wadę i niebezpieczeństwo. Wytwarza mroki, w których mogą się lęgnąć nawet zbrodnie, bo z założenia konspiracja stwarza sposobność do korzystania z mroku, i człowiek nie byłby sobą, gdyby z takiej okazji nie skorzystał. Konspiracja staje się w tych warunkach pułapką na słabe charaktery, które są potrzebne dla utrzymania tych mocnych Nie wydaje mi się abyśmy tu na forum poznali wszystkie dobre i złe strony masonerii, nawet gdyby otworzyć "szafę Lesiaka" Wiem i jestem o tym przekonany, to największa i najmocniejsza "organizacja" na świecie, trzymająca władzę. Albo....władza udająca organizację.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 21:52
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Córka moja jest masonką a nawet czcigodną Loży Prometea.Tak jak kiedyś tutaj pisała :"Nie taki diabeł straszny"Warto wejść na strony Racjonalistów i Wielkiego Wschodu. Wiadomości z pierwszej ręki.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 28-01-2011, 09:01
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał zen
Córka moja jest masonką a nawet czcigodną Loży Prometea.Tak jak kiedyś tutaj pisała :"Nie taki diabeł straszny"Warto wejść na strony Racjonalistów i Wielkiego Wschodu. Wiadomości z pierwszej ręki.
Nikt nie twierdzi, że masoneria jest "straszna", tylko poprzez tajemniczość nieznana. Masoneria proponuje ludziom podzielającym jej poglądy członkostwo w loży. Masonem może zostać tylko osoba dojrzała, inteligentna, majętna i nie obciążona obowiązkami (by miała czas, pieniądze i potencjał intelektualny niezbędny do pracy w loży). Wśród masonów panuje patologiczna solidarność wyrażająca się w mentalności korporacyjnej. Prawdę mówiąc bardzo mi się to podoba, bo solidarność i lojalność w każdej organizacji to podstawa jej bytu i rozwoju. Ja nie spełniam warunków.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 28-01-2011, 11:13
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Utarło się, że widocznymi znakami masonerii są: wrogi stosunek do katolicyzmu i ogólnie do kościoła, obowiązkowo kierownictwo żydowskie i działanie zbieżne z interesem Żydów, organizacja lożowa i tradycyjny rytuał inicjacji. Ile w tym prawdy, nie wiem, bo z samych książek często tendencyjnych trudno dociec, a zaproszenia nie dostałem. Zresztą jakbym dostał, to i tak bym był związany tajemnicą (wielką) bo to znam z autopsji w innej "firmie" (!)
Osobiście znam masonów "uczęszczających" do kościoła a jednocześnie ateistów nie będących masonami nawet z przekonania nie mówiąc o przynależności. Nie wiem czy ci piersi są z przekonania czy tylko "farbowani" a może afiliacja była potrzebna do prestiżu społecznego.

Proponuje przeczytac:


Kościół i masoni Autor tekstu: Norbert Wójtowicz

Przewijaj

Jak wyglądają stosunki między Kościołem a wolnomularstwem. Większość zapytanych o to osób od razu odpowie, że są one negatywne. Niestety, przeważnie w tym miejscu zakończy się już ich znajomość tego problemu. Witold Gombrowicz powiedział kiedyś, że "istnieje gatunek zjawisk, których dżentelmen nie może znać z tej przyczyny, że gdyby je poznał, przestałby być dżentelmenem". Idąc niejako tym samym tropem staramy się ograniczać naszą znajomość tego wszystkiego co związane jest z wolnomularstwem. Problem jednak w tym, że niejednokrotnie ograniczamy ją do zera. Niestety może to prowadzić do takiej sytuacji, w której jedynymi osobami mówiącymi o wolnomularstwie będą sami masoni. To tylko z ich wypowiedzi będzie można usłyszeć o stosunku Kościoła do wolnomularstwa. Te zaś interpretacje potrafią być zwodnicze.

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,238
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 28-01-2011, 14:06
Eliza2's Avatar
Eliza2 Eliza2 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Polska
Posty: 482
Domyślnie

17.02.1981r wydała Kongregacja Doktryny Wiary "Deklarację" dotyczącą zagadnienia o przynależności katolików do stowarzyszeń masońskich. Stwierdza się w niej,że równoczesna przynależność do KK i masonerii jest koncepcją i zamierzeniem nie do pogodzenia, wspólnie się wykluczają. Pomiędzy założeniami Kościoła a masonerii zachodzą zasadnicze i nieprzezwyciężalne przeciwieństwa.
To tylko wycinek spraw dotyczących masonerii. Dotyczy jedynie katolików.
__________________
Rozwój człowieka to dorastanie do dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 15-02-2011, 18:45
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Nie tylko my mamy problem z masonami.
masoni podszeptują Mendelejewowi recepte wodki, zeby jak zniszczyć rosyjski naród...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 15-02-2011, 19:09
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Nie tylko my mamy problem z masonami.
masoni podszeptują Mendelejewowi recepte wodki, zeby jak zniszczyć rosyjski naród...
Rosjanie przed Mendelejewem mieli więcej w organach wódki niż krwi. Byłem, widziałem nie wytrzymałem
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 15-02-2011, 19:14
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Hospody, pomyłuj... Byłeś przed Mendelejewem?
Niemozliwe, ludzie tak długo nie żyją...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 15-02-2011, 19:45
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Hospody, pomyłuj... Byłeś przed Mendelejewem?
Niemozliwe, ludzie tak długo nie żyją...
I w poprzednim wcieleniu byłem i w tym. Tam wszyscy mają kod genetyczny C2H5OH Zdarzają się wyjątki CH3CH2OH
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 15-02-2011, 19:46
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
(masoneria) jest to organizacja konspiracyjna . Wytwarza mroki, w których mogą się lęgnąć nawet zbrodnie, Wiem i jestem o tym przekonany, to największa i najmocniejsza "organizacja" na świecie, trzymająca władzę.
Wydaje mi się, że masoneria nie jest organizacją aż tak bardzo zakonspirowaną. Ma pewne tradycje i zwyczaje, które wydają się nam trochę archaiczne.Ale znani są przecież zacni, wybitni ludzie, którzy należeli i należą do masonerii. Coś dobrego też zrobili dla ludzkości. To kościół od dawna rozsiewa złe opinie o tej organizacji , widząc w niej swego rywala. Kaczyński też dla obrzydzenia swoich rywali, pogardliwie wyraża się o ludziach lewicy nazywając ich poskomuchami. Pluj, pluj, to zawsze coś się przylepi-

Spróbuj porównać Opus Dei (tajna organizacja watykańska) albo i sam Watykan . Jakie to są organizacji konspiracyjne, tajemnicze. Słyszałam takie powiedzenie " tylko przestępcy maja tajemnice, ludzie prawi są przezroczyści, bo nie mają nic do ukrycia".Dlaczego np archiwum watykańskie nie jest powszechnie dostępne, dlaczego Watykan ułatwiał ucieczki zbrodniarzom wojennym, a biorą pod uwagę ostatnie czasy, Watykan krył pedofilów i innych zboczeńców. Czy uważasz tego rodzaju czyny za pozytywne czy negatywne, niosące dobro czy zło dla ludzkości. Temat wart zastanowienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 15-02-2011, 19:56
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Ale znani są przecież zacni, wybitni ludzie, którzy należeli i należą do masonerii. Coś dobrego też zrobili dla ludzkości.
Do masonerii mogą być przyjmowani tylko wybitni ludzie, tam przeciętniaków jak ja nie potrzebują

Cytat:
Napisał wankabor
Spróbuj porównać Opus Dei (tajna organizacja watykańska) albo i sam Watykan . Jakie to są organizacji konspiracyjne, tajemnicze.
Nie odważę się porównywać, a ci co próbowali.....
Temat wart do zastanowienia jest, dlaczego jedna i druga powstała i co legło u podstaw.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 15-02-2011, 20:29
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Pytanie u nas jawnie i otwarcie, chociaz nie wiem na ile

Cytat:
Napisał Jarosław II
Do masonerii mogą być przyjmowani tylko wybitni ludzie, tam przeciętniaków jak ja nie potrzebują


Nie odważę się porównywać, a ci co próbowali.....
Temat wart do zastanowienia jest, dlaczego jedna i druga powstała i co legło u podstaw.


Zrobilam male rozeznanie w kregach ....w moim miescie,
uslyszalam co nieco, a reszta jest w sieci

Ośrodek Akademicki Rejs
Rejs jest najstarszym polskim ośrodkiem Opus Dei. Został założony w czerwcu 1990 z tymczasową siedzibą przy ul. Karłowicza (na Pogodnie) przez Pomorskie Stowarzyszenie Promocji Nauki. W obecnej siedzibie przy ul. Waryńskiego 14 ośrodek działa od maja 1991 r[1].

http://pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%9B...kademicki_Rejs

Alberto Lozano Platonoff
Od 1986 należy do Opus Dei. Współdziała z Ośrodkiem Akademickim Rejs. W okresie 2005-2006 pełnił funkcję etatowego doradcy ministra finansów, a w 2007 doradcy sekretarza stanu w KPRM Teresy Lubińskiej. Zajmował się m.in. przygotowaniem do wdrożenia ogólnopolskiego programu rządowego Call for leaders – Wędka Technologiczna (późniejsza Inicjatywa Technologiczna), mającego na celu wspieranie przedsięwzięć innowacyjnych i zacieśnianie współpracy środowisk badaczy i biznesu przy realizacji konkretnych projektów.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Alberto_Lozano_Platonoff
http://pl.wikipedia.org/wiki/Opus_Dei

Temu Alberto podobno najlepiej sie nie narazac
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 16-02-2011, 10:18
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Do masonerii mogą być przyjmowani tylko wybitni ludzie, tam przeciętniaków jak ja nie potrzebują


Nie odważę się porównywać, a ci co próbowali.....
Temat wart do zastanowienia jest, dlaczego jedna i druga powstała i co legło u podstaw.

Czyżbyś był aż tak tchórzliwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 16-02-2011, 10:53
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Czyżbyś był aż tak tchórzliwy.
Dlaczego zaraz uważasz, że tchórzliwy. I nigdy tak do mnie nie mów więcej Może mnie ta sprawa przerasta a jednocześnie nie jest dla mnie aż tak istotna abym musiał czy chciał drążyć. Traktuję temat rozrywkowo a zagadnienie hobbystycznie i nic więcej.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 16-02-2011, 11:09
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Dlaczego zaraz uważasz, że tchórzliwy. I nigdy tak do mnie nie mów więcej Może mnie ta sprawa przerasta a jednocześnie nie jest dla mnie aż tak istotna abym musiał czy chciał drążyć. Traktuję temat rozrywkowo a zagadnienie hobbystycznie i nic więcej.

Sądziłam, że pisząc posty na tym wątku, jesteś (podobnie jak ja) zainteresowany tematem ze względów ideologicznych, a nie rozrywkowo. No cóż , młodzieńcy lubią rozrywki , a matrony zbyt poważnie rozmyślają. Dobrze, aby nie czynić Ci więcej przykrości, już nie napiszę , że jesteś tchórzliwy, ale myśleć będzie mi wolno. Życzę przyjemnej zabawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.