menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 15:00
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Tak mam wściekły czerwony, chyba pora coś innego połozyć, ale raz , postanowiłam odwalić sie na blond i....zakupiłam intensywny blond, po czym...na głowie po spłukaniu farby miałam naturalne siano, takie letnie , wysuszone przez słońce żółte siano , gotowe do spożycia przez koni, lub osiołki. Więc pogalopowałam do pobliskiej drogerii po ciemną farbę , oczywiście w czapce, jeszcze wypadało, bo było chłodno. Mąż mówił mi, żebym zrobiła się na blond, bo odmładza, nie wiem, ale ja sie w tym sianie nie czułam dobrze.
A Honorko! Te ruskie farby w litrowych butlach to i ja kupowałam, były 3 razy super : tanie, dobre,miały ładny odcień.Duża butla kosztowała coś około 10 złotych a starczała na dłuuuuugo! Tylko, że jak coś po nich sie ufarbowało, np. ręcznik, to niczym nie dało sie wywabić, bo były niezwykle intensywnie kryjące.

Ostatnio edytowane przez grazyna : 15-06-2007 o 15:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 22:14
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Strzałka

Ja mam łeb czarny jak sadza i szczerze mówiąc mam tego dość. Z natury jesten brunetką i ponieważ nie posiwiałam całkowicie farbuję się na czarno. Boję się rozjaśniania włosów bo podobnie jak Kundzia biorę lekarstwa na tego cholernego raka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 10:30
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
Ja mam łeb czarny jak sadza i szczerze mówiąc mam tego dość. Z natury jesten brunetką i ponieważ nie posiwiałam całkowicie farbuję się na czarno. Boję się rozjaśniania włosów bo podobnie jak Kundzia biorę lekarstwa na tego cholernego raka.
Może Cię to pocieszy Basiu, że naturalnym brunetkom nie zawsze ładnie jest w jasnych włosach, więc może nie ma czego żałować Wiem, bo próbowałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 10:42
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Ja tez w jasnych włosach wyglądam jak bym 5 minut temu wstała z grobu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 11:09
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Pocieszyłyście mnie dziewczyny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 19:55
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Basiu BOŻE broń !!!!! Ty jesteś s absolutną ,zdecydowaną z charakterem brunetką -możesz co najwyżej sprobować trochę porudzić czyli dać trochę kasztanowego jakiegoś odcienia jeśli KONIECZNIE chcesz coś zmieniać -tylko po co?
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 19:56
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Ja sobie ostatnio walnęłam nieco bardziej rudy rudy - i jestem wierna jak pies L`Oreal Exellence-żadne ruskie zajzajery....i inne wynalazki wolę oszczędzić na czymś innym ,a nie później zastanawiać się jakim kolorkiem potraktować ten bezcenny jedyny włos co mi zostal na głowie
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 16-06-2007 o 19:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 20:05
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

ja tym razem też nie wyglądam najlepiej ,wogóle to wyglądam fatalnie,pół twarzy w ropiejących syfach po lekach,włosy stoją jak strachowi na wróble,po pierwszym myciu już prawie zeszedł kolor,dalej więcej widać siwych,farby chemicznej boję się stosować,by reszta nie wypadła.Ale ma się ku lepszemu,bo paprocie odżywają czyli zdrowieję.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 20:06
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Ja też L'Oreal Excellence, ale i tak cholery wyłażą mi garściami A jakie stosujecie odżywki? ( Może nie trzeba zakładć osobnego wątku - odżywki ?)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 20:08
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Ja stosuję tradycyjną domowej roboty ,ucieram żółtko z kilkoma kroplami oliwy i łyżeczką nafty,odżywia włosy i nie ma łupierzu.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 20:09
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK ok.

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Ja sobie ostatnio walnęłam nieco bardziej rudy rudy - i jestem wierna jak pies L`Oreal Exellence-żadne ruskie zajzajery....i inne wynalazki wolę oszczędzić na czymś innym ,a nie później zastanawiać się jakim kolorkiem potraktować ten bezcenny jedyny włos co mi zostal na głowie
Jaki pies Małgorzato 50, nic nie rozumiem? Wyobrażam sobie Ciebie w tych rudościach i na pewno jest ok, ale pies? Oświeć mnie ciemną proszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 20:10
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

ja jestem wierna jak PIES tej marce farb do włosów....ot co!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 16-06-2007, 20:12
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech no........

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
ja jestem wierna jak PIES tej marce farb do włosów....ot co!!!!
Teraz wszystko kumam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 17-06-2007, 11:17
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Uwazam,ze farba do wlosow nie musi byc z rzedu tych najdrozszych ani bardzo znanej firmy.Kazda z nas ma inne wlosy ,ktore wymagaja innej farby i pielegnacji.Czesto robimy taki sam kolor jak ma nasza znajoma .Okazuje sie jednak ,ze farba ktorej uzylysmy dla nas jest nieodpowiednia.Trzeba spraktykowac kilka i wybrac taka po ktorej wlosy nie wypadaja a sa lsniace i mocne.
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 17-06-2007, 12:34
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Prawda

Masz rację Honorko, ja używałam przeróżnych farb i do moich włosów farba Garnier okazała się najodpowiedniejsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 17-06-2007, 13:19
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie Re:an_inna

Polecam odżywki Joanny "naturia" np z lnem
i rumiankiem do włosów zniszczonych, pokrzywa i zielona herbata i wiele innych.
Od ciągłego rozjaśniania włosy bardzo mi wypadały i właśnie tymi odżywkami poprawiłam ich kondycję.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 17-06-2007, 17:16
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honorka1949
Uwazam,ze farba do wlosow nie musi byc z rzedu tych najdrozszych ani bardzo znanej firmy.Kazda z nas ma inne wlosy ,ktore wymagaja innej farby i pielegnacji.Czesto robimy taki sam kolor jak ma nasza znajoma .Okazuje sie jednak ,ze farba ktorej uzylysmy dla nas jest nieodpowiednia.Trzeba spraktykowac kilka i wybrac taka po ktorej wlosy nie wypadaja a sa lsniace i mocne.
Czy farba za 15 zl to jest rzad tych najdroższych?????? Nie jest.Natomist nie eksperymentowałabym z zadnymi bazarowymi wynalazkami z przyczyn juz wymienionych w poście poprzednim-zresztą farba ,ktora trwale farbuje ubrania itd NIE MOZE być dobra -juz nie mówiac o tym że te "markowe" t(to o czym pisze to nie są ekskluzywne marki bynajmniej) mają równiez walory pielegnacyjne i dodatek w postaci odzywki.Wychodze z załozenia ,że uzywanie kiepskich kosmetykow z podejrzanych żródeł jest bardziej szkodliwe niz nie używanie ZADNYCH -mozna znależć dobre kosmetyki po naprawdę umiarkowanych cenach -ale nikt mnie nie przekona ,że krem czy farbę do włosów mozna kupować na bazarze
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 17-06-2007, 20:17
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać...ale ja kupuję na bazarze i mam włosy których mi wszyscy zazdroszczą...mocne i lśniące..używam farby Henna-Color już 9 lat i nie zamienię jej na żadną inną..z jednego prostego powodu...nie zawierają amoniaku i utleniaczy.....i są robione na bazie naturalnych roślinnych barwników.... hennny i basmy.... we wszystkich możliwych odcieniach.
Ale chyba więcej osób poznało dobroczynne działanie tych farb ..bo coraz trudniej mi ją dostać..pani u której kupuję już te 9 lat mówi, że firma nie nadąża z realizacją zamówień...a to mówi samo za siebie.

ZIOŁOWY BALSAM KOLORYZUJĄCY Z EKSTRAKTEM Z HENNY
Jest wyjątkowym połączeniem aktywnych składników barwiących i pielęgnujących, opartych na ekstrakcie z henny. Delikatny, kremowy balsam o przyjemnym zapachu łatwo się rozprowadza na włosach bez efektu spływania trakcie koloryzacji.
Jeżeli marzysz o zdrowych włosach i intensywnym kolorze wypróbuj jeden z ZIOŁOWYCH BALSAMÓW KOLORYZUJĄCYCH HENNA COLOR - bez amoniaku i utleniaczy.

__________________
" Myślę - więc jestem "..a.... jeśli...akurat nie myślę?...to mnie nie ma?

Ostatnio edytowane przez Ala-ma-50 : 17-06-2007 o 20:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 17-06-2007, 20:26
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Na jaki kolor farbujesz Alu? Bo np. jeśli teraz mam wściekłą czerwień, to chyba nie "złapie" żaden inny kolor z serii Henna.Czy dobrze mówię? Ogólnie dobrze sie czuję w tym czerwonym, ale jednak jak widzę inne kobiety też z czerwonym na głowie, natychmiast podejmuje decyzje o zmainie koloru...potem zapominam......
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 17-06-2007, 20:42
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Ja poprostu improwizuję ..miałam już...orzech laskowy...bakłażan...i owoc granatu...ale był czerwoniutki...nie było osoby, która nie obejrzałaby sie za mną..śliczny..ale ciut za extrawagancki..teraz juz od dwóch lat mam tycjan pokochałam go i chyba przy nim zostanę.... kocham swoje rudości i czuję sie z nimi świetnie.
Jedyną wadą tej farby jest to, ze się zmywa..troszkę jaśnieje...ale w sam czas..jak już jaśnieje to i odrosty mają ok. 1,5 cm....bo dłuższych nigdy nie miałam ..i farbuję na nowo...taniutka jest 5,90 zł polskich..i REWELACYJNA.
__________________
" Myślę - więc jestem "..a.... jeśli...akurat nie myślę?...to mnie nie ma?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wypadanie wosw a menopauza - komentarze Basia. Ogólny 65 29-07-2020 11:47

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.