menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-09-2008, 18:48
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Post Jak być szczęśliwą kobietą bez względu na wiek? - komentarze


Komentarz do artykułu: Jak być szczęśliwą kobietą bez względu na wiek?
--------------------
3 x tak!!!! Z zycia nalezy sie cieszyc w kazdym wieku. Jestem ciekawa jaki medrzec wymyslil teorie, ze kobieta wkraczajaca w okres menopauzy albo , ktora juz to ma za soba - utozsamia to z utrata kobiecosci. BZDURA!!! Kobiecosc sie ma albo nie ma, bez wzgledu na wiek. Tak samo emerytura nie powinna byc koncem swiata dla kobiety, zakopaniem sie w rodzinny grajdol, wnuki......Wlasnie na emeryturze powinnysmy zaczac korzystac z zycia, wolniejszego czasu, robic to na co mamy ochote. Zycie jest krotkie i nie nalezy o tym zapominac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 13-09-2008, 19:37
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Trzeba mieć poczucie humoru, na wszystko patrzeć optymisycznie i nie zrażać się niepowodzeniami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 13-09-2008, 21:02
marion's Avatar
marion marion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Dolny Śląsk
Posty: 856
Domyślnie Osobiście ,to....

...czuję sie lepiej w swojej skórze teraz ,niż kiedyś
nareszcie mam czas dla siebie ,lubię zaskakiwac ,a nawet szokować swoje dzieci i zaczęłam realizowac swoje marzenia/życie jest przeciez tak krótkie i kruche...
__________________

"Myślałem, że uczę się, jak żyć, a uczyłem się, jak umierać."

- Leonardo da Vinci"




[/color][/b]http://urszulagretkowskapapisz.pamietajmy.com.pl/

http://nataliagrazynamarkowska.pamietajmy.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 13-09-2008, 21:26
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Nie ma innej metody

trzeba siebie kochać miłością wielką i dozgonną. Człowiek kochany jest człowiekiem szczęśliwym. Trzeba żyć swoim życiem a nie życiem np. dzieci i wszystko będzie grało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 13-09-2008, 22:00
VETUS VETUS jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 149
Domyślnie

Zgadzam się drogie panie, (dotyczy również panów) tylko, że jest jedna rzecz, jeden cholerny przedmiot przed którym nie można uciec - LUSTRO! Cholerne obiektywne lustro! Kiedy codziennie goląc się patrzę na tego faceta.....
Podsłuchałem kiedyś rozmowę młodych; "Popatrz jak ona wygląda - to wstyd tak się postarzeć."
Jedna tylko rzecz mnie pociesza; przed każdym, tym teraz młodym w swoim czasie pojawi się... LUSTRO.
Rozumiem kobiety. Kobiecość kojarzy się zawsze z aktracyjnością, powabnością, sex-appealem, podczas gdy każdy stary dziad może powiedzieć,że on mógłby jeszcze niejedną hmm.. tego, tylko, że .... akurat nie ma czasu i nie chce mu się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 13-09-2008, 22:16
marion's Avatar
marion marion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Dolny Śląsk
Posty: 856
Domyślnie odpowiem przekornie

Atrakcyjność ,powabność,sex-appeal nie kojarzą mi się tylko z wiekiem kobiety / trochę racji mieli ci młodzi mówiąc :
"Popatrz jak ona wygląda - to wstyd tak się postarzeć."

Trzeba dbać o siebie (wygląd ,zdrowie)
__________________

"Myślałem, że uczę się, jak żyć, a uczyłem się, jak umierać."

- Leonardo da Vinci"




[/color][/b]http://urszulagretkowskapapisz.pamietajmy.com.pl/

http://nataliagrazynamarkowska.pamietajmy.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 13-09-2008, 23:34
VETUS VETUS jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 149
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marion
Trzeba dbać o siebie (wygląd ,zdrowie)

Ależ oczywiście! Temu nikt nie zaprzeczy. Nawet w trumnie nas upudrują. Chodzi mi wyłącznie o na-tu-ral-ność, żeby 60++ nie nosiła się jak 20+.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 13-09-2008, 23:37
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał VETUS
Ależ oczywiście! Temu nikt nie zaprzeczy. Nawet w trumnie nas upudrują. Chodzi mi wyłącznie o na-tu-ral-ność, żeby 60++ nie nosiła się jak 20+.
VETUS - przez Ciebie popelnie morderstwo z premedytacja!!! Uwazaj bo moj "twardziel" zrobi z ciebie marmolade. Chlopie, 60+, sa cudowne kobiety...z kim ty sie zadajesz? Musimy cie wziasc na przeszkolenie, moze jeszcze wyjdziesz na ludzi.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 13-09-2008, 23:51
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Vetusie, o rany

Cytat:
Napisał VETUS
Ależ oczywiście! Temu nikt nie zaprzeczy. Nawet w trumnie nas upudrują. Chodzi mi wyłącznie o na-tu-ral-ność, żeby 60++ nie nosiła się jak 20+.
jeżeli ta 60++++++ ma dobrą sylwetkę to dlaczego ma się "robić" na własną prababkę? Tragicznie wyglądają 20+ kiedy nie potrafią dostosować ubioru do sylwetki jaką aktualnie posiadają, np. krótkie grube nóżki, ogromne rozłożyste biodra i bryczesy w kolorze krwistej czerwieni. A jak ktoś straci zęby to ma na-tu-ral-nie straszyć wszystkich bęzzębnym uśmiechem? Przyłączam się do marbelli i chyba zrobimy Ci kocówę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 14-09-2008, 00:01
VETUS VETUS jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 149
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
VETUS - przez Ciebie popelnie morderstwo z premedytacja!!! Uwazaj bo moj "twardziel" zrobi z ciebie marmolade. Chlopie, 60+, sa cudowne kobiety...z kim ty sie zadajesz? Musimy cie wziasc na przeszkolenie, moze jeszcze wyjdziesz na ludzi.

Z kim ja się zadaję? W pracy koleżanki 30+, i 40+, wokół same studentki 20+, zawsze towarzyszyły mi kobitki w róznym przekroju wiekowym. Co nie zmienia faktu, że kobitki 60+ darzę sympatią i .... również zainteresowaniem. Ale wszystko na swoim miejscu - tout proportion garde' i avec moderation. No, komu jak komu ale Marbelli nie muszę tłumaczyć.
(No, skończmy już bo zamiast dyskusji wychodzi pusta gadanina.)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 14-09-2008, 00:04
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Gdy tak sobie gaworzycie o wieku, to przypomina mi się anegdota.
Kobieta do lat 10 patrzy w lustro i myśli, jestem księżniczką.
Potem do lat 18 myśli - jestem kopciuszkiem.
Gdy ma lat 20 - myśli - jestem za gruba/ za chuda,za niska/ za wysoka,mam za proste/ za kręcone włosy, za długie/ za chude nogi, za duży/ za mały biust itd
Gdy ma lat 30 -myśli - jestem za gruba/ za chuda,za niska/ za wysoka,mam za proste/ za kręcone włosy, za długie/ za chude nogi, za duży/ za mały biust itd
Gdy ma lat 40 - myśli - jestem za gruba/ za chuda,za niska/ za wysoka,mam za proste/ za kręcone włosy, za długie/ za chude nogi, za duży/ za mały biust itd
gdy ma lat 50, 60, 70 - myśli - jestem za gruba/ za chuda,za niska/ za wysoka,mam za proste/ za kręcone włosy, za długie/ za chude nogi, za duży/ za mały biust itd
Gdy ma lat 80 zakłada liliowy kapelusz i idzie w miasto.
Morał z tego jeden - nie patrzeć nigdy w lustro.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 14-09-2008, 00:11
VETUS VETUS jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 149
Cytat:
Napisał Basia
Przyłączam się do marbelli i chyba zrobimy Ci kocówę.


Co? Dwie na jednego? W najskrytszych marzeniach... A kysz! a kysz! Myśli nieczysta...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 14-09-2008, 00:11
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał VETUS
Z kim ja się zadaję? W pracy koleżanki 30+, i 40+, wokół same studentki 20+, zawsze towarzyszyły mi kobitki w róznym przekroju wiekowym. Co nie zmienia faktu, że kobitki 60+ darzę sympatią i .... również zainteresowaniem. Ale wszystko na swoim miejscu - tout proportion garde' i avec moderation. No, komu jak komu ale Marbelli nie muszę tłumaczyć.
(No, skończmy już bo zamiast dyskusji wychodzi pusta gadanina.)
Vetusie, robisz sie coraz bardziej interesujacy. Maska 'twardziela" powolutku spada......powiedzialam, ze moze jeszcze z Ciebie beda porzadni ludzie. Kiedys na Uniwerku (oj,oj, dawno temu) mialam takiego konserwatywnego sztywniaka za profesora prawa karnego. Trzymal fason - az pewnego dnia zmiekl i to na dobre. "jakas" studentka wyprowadzila go na "manowce". C'est la Vie!
Widzisz sam, ze po 60+ kobieta moze byc szczesliwa, a nie jakas tam stara babcia. Kurcze ladna latke chcesz nam przypiac.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 14-09-2008, 07:06
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał hannabarbara
Gdy tak sobie gaworzycie o wieku, to przypomina mi się anegdota.
Kobieta do lat 10 patrzy w lustro i myśli, jestem księżniczką.
Potem do lat 18 myśli - jestem kopciuszkiem.
Gdy ma lat 20 - myśli - jestem za gruba/ za chuda,za niska/ za wysoka,mam za proste/ za kręcone włosy, za długie/ za chude nogi, za duży/ za mały biust itd
Gdy ma lat 30 -myśli - jestem za gruba/ za chuda,za niska/ za wysoka,mam za proste/ za kręcone włosy, za długie/ za chude nogi, za duży/ za mały biust itd
Gdy ma lat 40 - myśli - jestem za gruba/ za chuda,za niska/ za wysoka,mam za proste/ za kręcone włosy, za długie/ za chude nogi, za duży/ za mały biust itd
gdy ma lat 50, 60, 70 - myśli - jestem za gruba/ za chuda,za niska/ za wysoka,mam za proste/ za kręcone włosy, za długie/ za chude nogi, za duży/ za mały biust itd
Gdy ma lat 80 zakłada liliowy kapelusz i idzie w miasto.
Morał z tego jeden - nie patrzeć nigdy w lustro.
W lustro patrzeć tylko zachować samokrytycyzm w ocenie swojego wyglądu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 15-09-2008, 19:24
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A ja jestem szczęśliwą kobietą.Nawet szczęśliwszą niż dziesięć lat temu. Mogłabym narzekać na swoje życie, ale po co. Jest takie jakie jest. Inne nie będzie. To sobie go polubiłam.Znam wspaniałych ludzi, mam wnuki, których rozwój mogę obserwować, mam czas na długie spacery,mogę późno chodzić spać, czytać dobre książki, objadać się słodyczami i posiedzieć przy komputerze. To jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 15-09-2008, 20:14
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Moim (a jestem nestorką wśród Was) założeniem jest lubić wszystkich ludzi bo na końcu kolejki do lubienia ustawiłam siebie...wobec czego nie patrzę krytycznym wzrokiem na otoczenie wśród którego i ja przemykam się. "Z pewną nieśmiałością" wspominam, a właściwie otoczenie przypomina mi, że dawno, dawno temu spotykałam aprobatę dla swojego wyglądu - teraz (czemu nie dziwię się) nie, ale samozadowolenie chyba nie na tym polega
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 15-09-2008, 20:35
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Jolito z wielką przyjemnoscia patrzę na Twoją pogodną twarz i śliczne włosy, a już Twoje dłonie to poezja- nie zdązyłam Ci na pierwszym spotkaniu powiedzieć.Ja generalnie mam fioła na punkcie pięknych dłoni i zębów, więc zawsze w tłumie wyłuskam to co łaskocze moje poczucie estetyki...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 15-09-2008, 20:40
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Jolu

przyłączam się do malwiny i dodam jeszcze od siebie, że zauroczyłaś mnie sobą. To zauroczenie dopadło mnie i nie chce odpaść z czego się cieszę przeoogromnie. Mając taką osobowość nie sposób nie czuć się szczęśliwym, tak trzymaj koleżanko miła.


http://img89.imageshack.us/img89/904...5776473dg3.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 15-09-2008, 20:44
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

"baby babom" - no no no.Basiu no zapomniałam napisac o zauroczeniu, bo to takie oczywiste...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 15-09-2008, 20:53
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Oj Dziewczęta - proszę...

nie piszcie tak bo po I primo - nie macie racji w tych zachwytach, a po II primo "po słońcu jest deszcz" więc znów dopadnie mnię jakaś krytyka...A te Wasze achy przypominają mi piosenkę Młynarskiego "niech się babcia cieszy..."
Ja Was baaardzo lubię bo jak "wyłuszczyłam" chcę lub nie ale muszę, bo siebie baaardzo chcę...
p.s. ale tak naprawdę - jesteście wspaniałe Babeczki! (ach - bez mojego laptusia a tym samym bez Was niewątpliwie byłabym już zgnuśniałą staruszką, a tak - tylko staruszką...)
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.