menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 10:11
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

E, Czesiu poprostu takie refleksje, bo mam włączone programy i tak naprzemian oglądam, nie ma co, lepiej o innych sprawach, a seriale, takie stare warto przypominać, chociaż ja nie za bardzo lubię 2 razy coś ogladać,
__________________
]


  #82  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 10:18
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Nikuś dałąs wczoraj popis z tymi sukniami a i wspomnienia ruszyłąś....no i dziś znowu dla mnie osobiście onegdaj wielkie przeżycia związane z "Bonanzą"....jako małonastoletnia dziewczynka tak strraszliwie kochałąm sie w ojcu z Bonanzy, ze moja mama nie mogła sobie dac rady ze mną, były płacze , spazmy, planowany wyjazd do Ameryki w poszukiwaniu Lornea Greena....odkładane pieniądze na wyjazd...no szaleństwo..nie pamiętam ile to trwało , kiedy przeszło, ale pamiętam że było ogromnie silne uczucie....moje koleżanki szalały za Adamem, , Joe a ja za "Starym"....głupio to teraz brzmi , ale tak było...z przyjemnościa dziś ogldam , bo są tam jednak wartości i taka szkółka życia..czego nie ma w dzisiejszych filmach...pewnie dla młodych śmieszne....u mnie dziś tez krajobraz z bajki -9 i mam zamiar isć na daleki spacer z psami , tylko im łapy posmaruję, zeby śnieg sie nie wbijał...
  #83  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 10:37
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Witajcie babeczki - filmy z naszych młodych lat ......hm - to dla mnie także Dr.Kildare - napewno tez pamiętacie ! Prawie wszystkie moje koleżanki (i ja) podkochiwałyśmy się w nim. Wtedy jeszcze nie było wiadomo że ON ten nasz umiłowany ....woli panów. Miłego dnia wszystkim życzę
  #84  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 10:46
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Jakempo,też ogladam codziennie wiadomości przeróżne zazwyczaj wzdycham ciężko nad sytuacja w kraju i na świecie,toteż z radością w babińcu uciekam do banalnych może tematów,ale to dla mnie wspaniały sposób na odreagowanie.Cóz może być piękniejszego niż wspomnienia z lat młodości,zwłaszcza że nieco je idealizujemy,wyciągamy z pamięci tylko to,co było dobre..Wiem o wznowieniu Bonanzy,zaglądam na jedynkę,jak nie zapomnę,aczkolwiek po tylu latach zupełnie inaczej oglada się ten serial.
  #85  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 10:46
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

no tak Jadziu nieskazitelny dr Kildare....no też wielka miłość wielu nas....no i mając na uwadze dzisiejszy NFZ.....niedościgniony wzor lekarza....
  #86  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 10:48
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Jadziu-w uroczym doktorku tez sie troszeczkę podkochiwałam...jak wiele moich koleżanek.to był czas fascynacji aktorami,piosenkarzami.Pamietam wycinane z gazet-Film i Ekran kolorowe fotki Daniela Olbrychskiego,które wieszałam na słomianej macie nad łóżkiem.
  #87  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 10:53
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie bardzo lubiłam

oglądać serial/ nie pamiętam,kiedy go emitowano/ amerykański "Domek na prerii" o losach niezamożnej rodziny farmerskiej na Dzikim Zachodzie, walce o byt, codziennym zmaganiu się z losem.Był taki rodzinny i promował wartości, o których dziś się często zapomina.domek.jpgdomeknaprerii_02.jpg
  #88  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 10:56
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Wyprawiłam syna w daleką i długą podróż.Posprzątałam po nim cały bałagan i teraz tak czysto,cicho i spokojnie.Czasem to lubię, choć po 2 tygodniach znów będę tęsknić. na szczęście córka pod koniec miesiąca przyjeżdża. I tak nieustanie u mnie zamieszanie-albo czekanie na wyjazd,albo na przyjazd.
  #89  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:06
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Ta amplituda zdarzeń Niko w zasadzie utzrymuje przy kondycji...bo takie czekanie na nic byłoby przynajmniej dla określonych typów charakteru nie do zniesienia...
  #90  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:08
maj31 maj31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Wyprawiłam syna w daleką i długą podróż.Posprzątałam po nim cały bałagan i teraz tak czysto,cicho i spokojnie.Czasem to lubię, choć po 2 tygodniach znów będę tęsknić. na szczęście córka pod koniec miesiąca przyjeżdża. I tak nieustanie u mnie zamieszanie-albo czekanie na wyjazd,albo na przyjazd.

To tak jak u mnie cała trójka dzieciaków wyjechała poza granice Polski- więc tak jak Ty albo robię kanapki na wyjazd albo czekam na przyjazd i tak juz od dobrych kilku lat.
Szczególnie wyjazdy sa trudne. Czy masz wnuki?
Ja mam wnuki wirtualne-widzimy sie, rozmawiamy przez komputer- tak jak teraz w wiekszości polskich rodzin
Pozdrawiam
  #91  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:11
maj31 maj31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał maj31
To tak jak u mnie cała trójka dzieciaków wyjechała poza granice Polski- więc tak jak Ty albo robię kanapki na wyjazd albo czekam na przyjazd i tak juz od dobrych kilku lat.
Szczególnie wyjazdy sa trudne. Czy masz wnuki?
Ja mam wnuki wirtualne-widzimy sie, rozmawiamy przez komputer- tak jak teraz w wiekszości polskich rodzin
Pozdrawiam

Malwino masz racje to chyba te ciągłe zmiany trzymają w nas równowagę, cos sie ciagle kręci i musimy byc zdyscyplinowane hi hi hi
  #92  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:12
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Maju31 -niestety,wnuków jeszcze nie mam,choć czekam na nie niecierpliwie.Syn jeszcze kawaler, a córci i zięciowi nieśpieszno do pieluch,kupek i zupek.
  #93  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:23
maj31 maj31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

Często się zastanawiałam jak kiedys , kilka czy kilkanascie lat temu babcie radziły sobie sobie ze stresem związanym z tym , że wnuki są w odległości kilku tysięcy kilometrów - nie mozna ich przytulic czy opowiedziec bajkę.Dzisiaj co prawda tez jeszcze(?) poprzez łącze nie da sie pogłaskac po główce wnuka, ale jest gadu-gadu,itp-mozemy codziennie wymieć nasze mysli.Jest lepiej na sercu ?
  #94  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:24
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Witam wirtualną babcię....wiem, wiem jak te wyjazdy bolą , bo pzrez 4 lata miałam córkę za granicą(ale teraz już na stałe w Polsce)...a Ty musisz pomnożyć to pzrez trzy...
Nikuś ..no tak , to idzie takie wygodne pokolenie...podróze, zwiedzanie, praca, "pożycie" sobie narazie ..a dzieci..moze kiedyś tam....ale mam przekonanie ,ze doczekasz się wnucząt..tylko nie w Twoim czasie a w Ich czasie....
  #95  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:35
maj31 maj31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

Malwino sądzę , że jestes szczęsliwa po powrocie córki. Marzę aby choć jedno dziecko wróciło do Polski.Czasami marzenia się spełniają A może kiedyś wnuki wrócą do korzeni i będą np.tu studiować.
  #96  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:38
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Zapraszam Cię na wątek "Nasze dzieci na emigracji" w bloku Rodzina i nasi bliscy, który założyłam wtedy, kiedy nie mogłam sobie dac rady z tęsknotą..jest tam duzo mądrych wpisów od tych co tez mają dzieci za granicą, wpisów, które mi bardzo pomagały....zachęcam
  #97  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:39
maj31 maj31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

i oczywiście dziekuję za powitanie, bede zagladać- uwielbiam babskie pogaduchy
  #98  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:40
maj31 maj31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

napewno tam będę
  #99  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:42
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Jak widzę niko, często Twoja córcia przyjeżdża, moja pracuje i tylko raz w roku przyjeżdżają, ale już się pogodziłam, ze kontakt telefoniczny musi wystarczyć, bo skypa nie lubię, często są takie zniekształcenia, ze wolę słuchawkę,
__________________
]


  #100  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 11:46
maj31 maj31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

O znikneły moje wpisy !
Jestem początkująca, cos zrobiłam nie tak ?- czy tutaj obecnie należy się wypowiadac tylko o serialach?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Babskie pogaduchy cz.XI Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 17-06-2009 01:05
Babskie pogaduchy cz.X Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 02-06-2009 13:39
Babskie pogaduchy cz.IX Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 521 23-05-2009 18:01
Babskie pogaduchy cz.VI Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 05-04-2009 11:23
Babskie pogaduchy cz.V Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 496 24-03-2009 22:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.