menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 12:12
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

nie wiem co nie tak zrobiłas, ale tu rozmawiamy o wszystkim..nie poruszamy spraw polityki, religi i nie kłócimy sie ..to są warunki tego wątku...Maju nie raz coś Ci ucieknie, nie tam wejdziesz....Boze pamiętam moje pierwsze wejscia na seniora....horror...wszystko znikało, nie tam szło gzdie tzreba, nie wysyłało się....cuda...ale Dziewczyny poprowadzą te bardziej "kumate" w komputerze...
  #102  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 12:17
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Witajcie.

Równo w ubiegłym u nas w Opolu miałam przeprowadzoną trzy pisze jeszcze raz TRZY razy mamografie.


Lekarz Ginekolog wypisał mi skierowanie na badanie i w Rejestracji Onkologicznej kazano mi to skierowanie sobie schować a badanie zrobił ich Lekarz i skierował mnie na Mamo.
W Opolu takie są wymogi,chociaż można zrobić byle -gdzie w
Mamobusach ale ja nie wierze im.
Po dwóch tygodniach zdjęcia dla Onkologa nie były wystarczające i jeszcze 2x to badanie powtórzono.
Skarżyłam sie na bóle w piersiach------ale jestem dziedzicznie obciążona Nowotworami i jestem ich częstą pacjentkom.
Pozdrawiam.
Co do Bonanzy to podobał mi się Ojciec BEN.Taki męski,kulturalny i przystojny. UHHHHHHH.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
  #103  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 12:18
maj31 maj31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

a czy ogladacie teraz i jaki serial podoba sie Wam najbardziej.
Ja bardzo lubie "Barwy szczęścia"
  #104  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 12:35
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Wtam. Z przyjemnością obejrzałam wczorajszą galerię obrazów, dzięki.
Do wymienionych filmów też nam duży sentyment, a Joe z Bonanzy i Domku na prerii, to był mój idol. Zmarł na raka. Okazalo się, że teren na którym kręcili film był napromeniowany /chyba nie pomyliłam tytułów/.
A jak mowa o starych flmach - no może nie tak starych - to bardzo czekałam zawsze na "Ptaki ciernistych krzewów" z Richardem Chamberlainem właśnie. Nie dość, że w roli głównej uwielbany dr Kilder, to jeszcze film o miłości, trudnej, bo niedozwolonej i trudnych wyborach.
Bardzo przeżywałam ten film.
  #105  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 12:49
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

O tak...to był mocny w swoich emocjach film..no i piekna para grała....z innej beczki..a ja uwielbiałam "Konia , który mówi" Eda....nigdy nie widziałąm powtórki.....
  #106  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 12:59
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Maju!

Czy nadal nie widzisz swoich postów?Ja na poczatku miałam takie sytuacje,że pisałam mozolnie post,potem zapominałam kliknąć w "zatwierdź odpowiedź" i podejrzewałam,że może głupio piszę,toteż zostały usuniete.Początki sa bardzo trudne.Cieszymy się,że spodobał ci się klimat pogaduszek.My tu gadamy o wszystkich babskich sprawach,nie ma żadnego obowiązku pisania "na temat".
Krystynko,serial "Ptaki ciernistych krzewów " też mnie zachwycił,więc kupiłam książkę i często do niej wracam.
  #107  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 13:01
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Malwinko,kiedyś przypadkiem trafiłam na końcówkę powtórki ku mej radości..ale później juz nie spotkałam kolejnych odcinków.To był przezabawny film!
  #108  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 13:03
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

"Barwy szczęścia"oglądam z doskoku,podobnie jak "Pierwszą miłość".Nie mam cierpliwości na oglądanie,gdy jakiś watek przybiera dziwne kształty.Natomiast mój małzonek,wytrawny serialowiec,nie opuści nigdy "Samego życia" oraz "M jak miłość",dziwne,bo faceci raczej nie gustują w serialach.On tak ma.+polityka i sport.
  #109  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 13:05
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Idę pospacerować z psinką,potem stos prasowania,a wieczorek sabacik z krakowiankami.Baaardzo się cieszę!
  #110  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 13:06
maj31 maj31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

Niko , widze już swoje posty, znikneły, ale już sie pojawiły - dziwne
  #111  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 13:09
maj31 maj31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

Kon który mowi- to chyba ulubiony film większości- łezka się w oku kręci- dzisiaj juz nikt nie kręci takich filmów , a szkoda
  #112  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 13:11
maj31 maj31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 35
Domyślnie

Dobry pomysł na spacerek- pogoda cudna-
u mnie -9 ale piekne słoneczko,
Tez ide troszeczke pomarznąć
  #113  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 13:58
Uka's Avatar
Uka Uka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: B-B
Posty: 13 427
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
"Barwy szczęścia"oglądam z doskoku,podobnie jak "Pierwszą miłość".Nie mam cierpliwości na oglądanie,gdy jakiś watek przybiera dziwne kształty.Natomiast mój małzonek,wytrawny serialowiec,nie opuści nigdy "Samego życia" oraz "M jak miłość",dziwne,bo faceci raczej nie gustują w serialach.On tak ma.+polityka i sport.
Niko, możemy sobie ręce podać z Twoim mężem.Ja też nigdy nie opuszczam "Samego życia" i "M-jak miłość". Dodaję jeszcze "Na dobre i złe " i "Barwy szczęścia".
  #114  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 13:59
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=oTpJcgJkCmw


inne klimaty serialowe z naszego podwórka -pamiętacie
  #115  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 14:07
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie Rodzina Leśniewskich serial tv.Polska premiera 1981

Obraz codziennego życia sympatycznej warszawskiej rodziny, składającej się z zapracowanego ojca (Krzysztof Kowalewski), zabieganej matki (Krystyna Sienkiewicz) oraz czworga dzieci: 15-letniej Agnieszki, 14-letniego Leszka i 7-letnich bliźniąt zwanych Bąblami. Serial, a także późniejszy film kinowy cieszyły się swego czasu popularnością i uznaniem - na IV Biennale Sztuki dla Dzieci w Poznaniu film Janusza Łęskiego zdobył "Brązowe Koziołki" i wyróżnienie specjalnego jury dziecięcego. Współautorką scenariusza była Krystyna Boglar - jej książka "Nie głaskać kota pod włos" stała się punktem wyjścia serialu, bezpośrednio zaczerpnięto z niej pomysły do dwóch nowel "Imieniny" i "Wywiadówka". "Rodzina Leśniewskich" zyskała sympatię widzów, którzy docenili humor oraz ciepły, serdeczny klimat filmu.

też z napięciem czekaliśmy na następne odcinki
  #116  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 14:18
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=xMKPYMtKHpo


rodzina przy wigilijnym stole,poznajecie szkrabów z serialu Rodzina leśniewskich
  #117  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 14:28
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie ten serial w owym czasie wywarł na mnie ogromne wrażenie

Bella i Sebastian

"Opis wcale nie wprowadza w błąd. To jak najbardziej o przyjaźni człowieka i bernardyna. Ale ten bernardyn, a raczej bernardynka od lat mieszkała samotnie w górach, a ten człowiek był osierocoym chłopcem, którmu dokuczały inne dzieci z wioski. Sebastianem zajmowała się Angelina i jej dziadek. Ale chłopiec czuł się samotny i wyobcowany. Jak ten pies. I ten na wpół zdziczały pies w końcu dał się obłaskawić właśnie Sebastianowi, który godzinami nocą w górach wyczekiwał na psa...

A tom drugi zawiera wątek szpiegowski, tajemniczy medalion zdaje się z mikrofilmem, który właśnie dzięki Belli da się odnaleźć. W latach 70-tych w TV leciał serial pod tym tytułem.

Dzieciaki śpiewały piosenkę w stylu:
Za dawnych czasów jak niesie wieść
Gdzie hale owiec i wilków sześć
Wśród szczytów gór gdy padał śnieg
Mały Sebastian narodził się...

Już od najmlodszych swoich lat
Samotny był jak polny kwiat
Bo matka wnet umarła mu
Wieści o ojcu zginęły z nią

Staruszek wychowywał go, za co Sebastian kochał go
I płynie rzeka i kwitnie kwiat
Sebastianowi przybywa lat

Aż pewnej nocy gdy Bella śpi
Nadchodzą wieści z sąsiedniej wsi
Że ojciec Sebastian żyw i chce go widzieć jeszcze dziś

I od te pory szczęśliwy jest mały Sebastian i jego pies
I od tej pory szczęśliwy jest mały Sebastian i Bella jego pies...

M.in. dzięki temu serialowi w latach 70-tych był wysyp chłopców o imieniu Sebastian... :-)"
[b]zabrakło mi wówczas odwagi mój Syn otrzymał na drugie imie Sebastian[
  #118  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 14:40
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie dziękuję za powroty

http://www.youtube.com/watch?v=dGGyYzescFM
  #119  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 14:54
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

"Rodzinę Leśniewskich"oczywiście oglądałam,natomiast na serial "Bell i Sebastian" nie załapałam się..w której połowie lat 70 go emitowali,Eniu?
  #120  
Nieprzeczytane 15-01-2010, 14:58
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie na liście

seriali z dawnych lat u mnie na pierwszym miejscu jest zdecydowanie "Wojna domowa".Ogladałam wszystkie powtórki, choć rzadko bywały,wojn1.jpgwojna.jpgwojnadomowa.jpg
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Babskie pogaduchy cz.XI Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 17-06-2009 01:05
Babskie pogaduchy cz.X Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 02-06-2009 13:39
Babskie pogaduchy cz.IX Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 521 23-05-2009 18:01
Babskie pogaduchy cz.VI Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 05-04-2009 11:23
Babskie pogaduchy cz.V Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 496 24-03-2009 22:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.