menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1201  
Nieprzeczytane 10-08-2010, 18:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Jadwiga Kaczyńska zgadza się na patronowanie idei pomnika . Cztery miesiące mija, a naród nic jeszcze w tym kierunku nie zrobił. Bierzmy przykład ze starszej, schorowanej pani i stawiajmy pomniki.

To starszej schorowanej damie TEZ?
  #1202  
Nieprzeczytane 10-08-2010, 18:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Najtrafniejsze stwierdzenie jakie mi sie zdarzylo uslyszec ostatnio w kwestii Kaczynski, to takie ze bidak stal sie KARYKATURA samego siebie.
I trudno sie z tym nie zgodzic.
A charakterystyce Kuczynskiego trzeba wierzyc. Zna to towarzycho od dziesiecioleci.
  #1203  
Nieprzeczytane 10-08-2010, 19:03
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Anonim z PIS powiedział

Cytat:
Czy we wrześniu centrowa grupa posłów PiS wypowie Jarosławowi Kaczyńskiemu (61 l.) wojnę? Coraz więcej polityków PiS krytykuje kurs, jaki prezes obrał po wyborach prezydenckich Nie podoba im się instrumentalne wykorzystywanie krzyża, tyrady Antoniego Macierewicza, który już wie, że katastrofa smoleńska była zbrodnią.
poczucie humoru
Ot i już mówią

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/w-p...-r_149521.html
  #1204  
Nieprzeczytane 10-08-2010, 22:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał saguela
Anonim z PIS powiedział

Ot i już mówią

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/w-p...-r_149521.html

Jedno jest pewne, ze to towarzycho jeczec moze tylko po katach i bez nazwiska. Co sie dzieje z "odwaznym" wuc zademonstrowal niedawno: rznie tepym nozem i bez znieczulenia. Przekonal sie o tym i Migalski i te niby liberaly a najbardziej Lisicki, ktoremu wuc zafundowal publiczny lincz i tarzanie w pierzu po kapieli w piekielnej smole. Do dzis chlop do siebie po tym szoku dojsc nie moze.
inna sprawa, to to o czym wspomnial anonim. czyli jezeli ktos ma zawod i ma jakies wlasne srodowisko, to mu wstyd, ze wdepnal i w razie czego ma gdzie wrocic. Ale gdzie pojdzie taka Kempa? Jurgiel, czy Ziobro, albo Brudzinski? Czy inna Szczypinska? I stado tych lokalnych sirot? Oni musza sie trzymac wodza, bo to jedyna szansa zyciowa dla nich. A nie to czeka ich kariera parkingowej Hojarskiej, czy doradcy konia b.sekretarza stanu Filipka.
Slucham i czytam ostatnio medialne wystepy Kowala. On jest taki wystraszony, ze chyba zemdlalby chlopina bidny, gdyby mial cokolwiek powiedziec o wodzu. Zganic za glupote sie panicznie stracha, a dobrze mu glupio, bo raz, ze powodu nie ma, a dwa, to wyjdzie na nurka bez wazeliny. Slizga sie wiec bidaczek i porcieta moczy ze strachu, zeby go kto do pisowskich "liberalow" nie zapisal, bo wtedy grozi niebyt partyjny i z ewentualnych fuch nici. A -nie daj bog -w "niegodnosc" mozna popasc. i "kariera" Dorna czeka
  #1205  
Nieprzeczytane 11-08-2010, 19:33
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
nanook napisał:
11 sierpnia 2010 o 14:30

„Jakoś uszło uwadze, że nawet mamusia, Jadwiga, wyraziła swoje wątpliwości odnośnie stanu zdrowia bliźniaków. W wywiadach dla VIVY! i PRZEKTOJU więcej poświęciła uwagi Jarkowi, o którym powiedziała, że urodził się „koloru błękitnego’ w wzamartwicy. W ślad za tym oświadczeniem poszli lekarze neonatolodzy, którzy stwierdzili, że taki przypadek skutkuje ułomnośącią cielesną i upośledzeniem umysłowym, które ujawnia się w starszym wieku. Z pozoru, takiego osobnika cechuje wysoka inteligencja, ogłada towarzyska, umiejętność podporządkowywania sobie podległych mu osób, ale cechuje go też absolutny brak samokrytycyzmu, patologiczne kłamstwo, brak poczucia wstydu i wyrzutów sumienia. W nauce taka postawa określana jest jako „moral insanity” (zwyrodnienie moralne). W nauce funkcjonuje też termin „osobowość nieprawidłowa”. A co do zachowań. Czy stateczny polityk może chwalić się w windzie sejmu „małym pistolecikiem”, wygłaszać niespójne loogicznie tyrady, rzucać kalumnie na swoich przeciwników politycznych? Tych przykładów nie sposób tu przytaczać ze względu na ich mnogość. Biada jego partii, jeżeli jej członkowie nie poradzą sobie z problemem JAREK WÓDZ NIEZŁOMNY !”



Takie komentarze chodzą po sieci
  #1206  
Nieprzeczytane 11-08-2010, 19:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał saguela
W nauce funkcjonuje też termin „osobowość nieprawidłowa”


Takie komentarze chodzą po sieci

I kto to mówi !!!
  #1207  
Nieprzeczytane 11-08-2010, 19:41
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

No kto Lilu?
  #1208  
Nieprzeczytane 11-08-2010, 20:54
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
I kto to mówi !!!
Ja tez to mówię: W nauce funkcjonuje też termin „osobowość nieprawidłowa”
i jeszcze dodam:
Oszukał wszystkich, że się zmienił. Wykorzystał śmierć brata do walki politycznej! Wykorzystał Wawel, wykorzystał krzyż - symbol religijny - do partyjnego sporu. Zbijał kapitał na wszystkim; tragedii, fanatyzmie, zwykłej głupocie i licznych kłamstwach Teraz sięgnął po matkę - rzecz świętą. Wypchnął ją na zasadzie żywego (?) szańca na przód frontu walki o pomnik. Ledwie uratowana z objęć śmierci, po miesiącach pobytu w szpitalu - zasługuje na spokój. Tak, ale nie w opinii nihilisty Jarosława. Matka - do roboty!.
To nie do końca moje słowa, ale ponieważ się z nimi identyfikuję pozwoliłem sobie je pożyczyć, czyli to wszystko co podała Saguela z moim dodatkiem jasno wskazuje, że mamy do czynienia z opętanym oszołomem...
  #1209  
Nieprzeczytane 11-08-2010, 22:24
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

nie no, bez przesady z tymi porodami...
Juz w Szwejku byla teoria, że wlosy wypadają skutkiem wstrząsu umysłowego przy połogu, to się jednak nie sprawdza...
__________________
  #1210  
Nieprzeczytane 11-08-2010, 23:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
nie no, bez przesady z tymi porodami...
Juz w Szwejku byla teoria, że wlosy wypadają skutkiem wstrząsu umysłowego przy połogu, to się jednak nie sprawdza...

Ja bym nie mieszal jednak wstrzasu z owlosieniem.
Powod pierwszy, ze to dotyczylo Czechow, a drugi, to ten, ze w omawianym przypadku skutki wstrzasu trwaja i maja wplyw na NAROD po polnocnej stronie Tatr i Sudetow.
Jest jeden element wspolny jaki mozna wywiezc ze Szwejkowych madrosci.
A mianowicie tez, ze obsrywanie cesarza konczy sie upadkiem.
  #1211  
Nieprzeczytane 12-08-2010, 13:53
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Jarosław Kaczyński znowu zabrał głos w sporze z redaktorem naczelnym „Rzeczpospolitej”, Pawłem Lisickiem. Po tym jak publicysta oskarżył prezesa PiS o „zapateryzm” i nazwał go obłudnym oportunistą, Kaczyński bronił się, że redaktor pisze bzdury. Tym razem polityk oskarża wszystkich. Według niego PO niszczy, „katyńska gra” premierów Tuska i Putina doprowadziła do katastrofy.
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kac...pr_149869.html
Mógłby zamilknąć chociaż na miesiąc
  #1212  
Nieprzeczytane 12-08-2010, 15:43
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Saguelo - ja się dołożyłem do składki na rakietę kosmiczną w celu wysyłki Kaczyńskiego w kosmos, dołóż się i sprawę załatwimy ot tak od ręki....
  #1213  
Nieprzeczytane 12-08-2010, 15:47
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Czy ja się też mogę dołożyć ????
Jeśli tak....to z ogromną przyjemnością by wreszcie zapanował spokój w moim ukochanym kraju
Ale jeśli można to mam jedno życzenie....bez możliwosci powrotu w/w z kosmosu
  #1214  
Nieprzeczytane 12-08-2010, 15:54
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Czy ja się też mogę dołożyć ????
Jeśli tak....to z ogromną przyjemnością by wreszcie zapanował spokój w moim ukochanym kraju
Ale jeśli można to mam jedno życzenie....bez możliwosci powrotu w/w z kosmosu

Mam wątpliwości co do zapanowania spokoju. Do tej rakiety trzeba wsadzić tych spod krzyża co gadają co jeden co innego, czego innego chcą. Tym oszołomom nie starcza ksiądz ani już arcybiskup, wnet zażądają przyjazdu Papierza by sam przeniósł krzyż i wysłuchał ich obelg.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac

Ostatnio edytowane przez tadeusz50 : 12-08-2010 o 16:58.
  #1215  
Nieprzeczytane 12-08-2010, 15:57
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Tadziu dokładaj może się uda... namów Kazika i Lilę może też dołożą i mamy oszołoma z głowy....
  #1216  
Nieprzeczytane 12-08-2010, 16:03
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie Zbieramy Na Pomnik :)

  #1217  
Nieprzeczytane 12-08-2010, 16:05
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Elu, proponuję go -pomnik- zdecydowanie powiększyć tak z dziesięć razy aby go z kosmosu było widać gołym okiem
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #1218  
Nieprzeczytane 12-08-2010, 16:17
Idalka's Avatar
Idalka Idalka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Mam wątpliwości co do zapanowania spokoju. Do tej rakiety trzeba wsadzić tych spod krzyża co gadają co jeden co innego, czego innego chcą. Tym oszołomom nie starcza ksiądz ani już arcybiskup, wnet zażądają przyjazdu Papierza by sam przeniósł krzyż i wysłuchał ich obelg.




O ....................
  #1219  
Nieprzeczytane 12-08-2010, 18:31
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała.
  #1220  
Nieprzeczytane 12-08-2010, 18:35
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Ale jeśli można to mam jedno życzenie....bez możliwosci powrotu w/w z kosmosu

Jadziu, poprosimy Premiera Putina aby wystrzelil jakis gaz, otoczyl Ziemie chmura i rakieta z braku widocznosci nie spadnie na Ziemie. Bedzie krazyc po orbicie jak pies Lajka.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bogusław Kaczyński w szpitalu - komentarze BUNIA Ogólny 28 10-12-2009 13:47
Sympatycznie zaspokajany niezdrowy apetyt na apanaże władzy z centrum Polityka - wątki archiwalne 10 28-06-2008 11:13
Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz Nordic Walking - komentarze Aleksander Ogólny 0 26-04-2008 10:09
Marsz w obronie życia poczętego. Basia. Polityka - wątki archiwalne 100 03-04-2008 13:35
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 07:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.