menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 14:13
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cimoszewiczowi nie zaproponowano kandydowania z SLD.
Ponadto on ewentualnie by wystartował, ale jedynie jako bezpartyjny, jako kandydat wszystkich Polaków.
No, taki on ci dobry, a gdyby przypadkiem lud się pomylił i zgodził dać mu swoje poparcie i gdyby on jako nowa głowa na kogoś się obraził, to zawsze ma zaplecze...wśród żubrów ulubionych, bo on pasjami lubi się obrażać.

Napieralski ma chyba chcicę na stolec...prezydencki oczywista oczywistość, więc jakoś omija WC (o matko!, inicjały Włodzia nie do przyjęcia).

Podobno Kalisz też zamierza się poświęcić , dla kraju i partii swojej, bo on taki zbzikowany jest na punkcie służby społecznej.
Drzwi w pałacu szerokie, zmieści się, gorzej z fotelami, ale w końcu się wypożyczy jaki tron nieużywany z muzeum.
  #62  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 14:18
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Produkcję słowną na konferencji uskutecznia Kamiński, ten, co to był w CBA, ale Tusk go wyrzucił, więc nie szefuje.

O czym on gada?
Ano o tym, jak został ofiarą, nie mylić z ofermą.
Kombatant taki współczesny nam rośnie.

Poczekamy na pytania dziennikarzy od dociekań i przecieków.
  #63  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 14:31
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Prezydent poleci jednak w czwartek na szczyt, wyzdrowiał widać i ochoty na loty nabrał. Niewykluczone też, że spotka się z premierem, żeby stanowiska uzgodnić, żeby tam zgodnie na jednej fali nadawać.
I o to chodzi, o tę jedną falę.
  #64  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 15:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Produkcję słowną na konferencji uskutecznia Kamiński, ten, co to był w CBA, ale Tusk go wyrzucił, więc nie szefuje.

O czym on gada?
Ano o tym, jak został ofiarą, nie mylić z ofermą.
Kombatant taki współczesny nam rośnie.

Poczekamy na pytania dziennikarzy od dociekań i przecieków.

Ironia nie bardzo na miejscu, zważywszy panikę jaką wywołał w tak zwanym rządzie.
No i skoro jest wyrzucony, to ma prawo zwoływać konferencje prasowe. Pisałam - mając na myśli Tuska, że jak Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera.
Mariusz K. jako szef CBA, byłby mniej groźny dla Tuska i kolesiów, niż zwolniony. Bo ciekawe rzeczy powiedział. Inwestor z holenderskich Antyli....śmiechu warte, gdyby nie było tak straszne.
No to po kiego ta umowa katarska, dzięki której będziemy za gaz płacić jak za przysłowiowe żyto?
No i czemu tak cicho o tym, że wadium musimy zwrócić?

Ot, biznesowe pumy zrobiły Polsce Grad-obicie.
  #65  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 16:17
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Noooo, już po konferencji prasowej ,bulgoczącej niczym stary czajnik, Platformy.
Oczywiście, bez zbulwersownych szefów, którzy teraz układają plany, jak zabić Kamińskiego czysto, łatwo i bezboleśnie.
Ale uwaga!!! Jest winny!!
PiS jest winien. Hazardowi, stoczni, 'orlikom' oraz podejrzanym inwestorom. PiS i koniec. Kropka. Platforma , niczym dziewica we wianeczku rucianym, została zawleczona na pożarcie Minotaurowi, któremu na chrzcie świętym dano imię Mariusz.
I broni się biedaczka, rączką niewinną osłaniając swój ...hmm...srom. Ale chyba będzie musiała pokazać, co tak naprawdę ukrywa. I może się okazać, że onaż sprzedajna niewiasta jest, a nie żadne niewiniątko.
Co jest zresztą wysoce prawdopodobne. Bo chociaż w parodii państwa działa parodia sprawiedliwości, to nie wszystko da się zamieść pod dywanik w Kancelarii Premiera.

Howgh.
  #66  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 16:24
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

A na koniec, aby udowodnić, że Polacy nie gęsi, wżdy swój język mają... choć to niekoniecznie ma związek z językiem, chociaż może??

Otóż ta cała Junija czepia się nas, Polaków i Polek, że my naród nietolerancyjny. Otóż myli się...
Na dowód..ooooo...proszę, zdjęcie pomnika przyjaźni, a nawet miłości, polsko- radzieckiej z Legnicy.
Para, widać homoseksualna , obojga narodów, doczekała się potomstwa płci żeńskiej.



Hmmm, ciekawe czy córeczka była wychowana w duchu internacjonalizmu, socjalizmu i marksizmu?
  #67  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 16:53
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A na koniec, aby udowodnić, proszę, zdjęcie pomnika przyjaźni, a nawet miłości, polsko- radzieckiej z Legnicy.
Para, widać homoseksualna , obojga narodów, doczekała się potomstwa płci żeńskiej.
A tu jeszcze jeden pomnik ale już nie seksualiśtowski

A co do Kamińskiego, jak Cię szanuję to kup sobie jednak okulary, mówisz, że "Bo ciekawe rzeczy powiedział." ja nic ciekawego w tej wypowiedzi nie widziałem, natomiast widziałem doskonale osadzonego kreta PiS, który wyłazi z nory. Druga sprawa, co do "parodii sprawiedliwości" powinnaś jeszcze dodać "parodia prawa" i już wszystko było by wiadomo, I znowu mnie na wysypkę narazili, chyba oba alergeny widziałem, a może to jeden dwa razy był, nie wiem czy był z nimi pieprzyk, ale chyba był, bo gadanie niezbyt wyraźne słyszałem. Pozdrawiam
  #68  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 20:42
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Nie ma alternatywy.
W protescie przeciw metodom a zwlaszcza mentalnosci pisowcow pozostala mi tylko PO.
To przykre, ze w katolickim kraju nie ma uczciwych politykow.
Politycy sa dokladnie tacy sami jak cale spoleczenstwo, wszak z niego sie wywodza.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #69  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 22:54
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Nie ma alternatywy.
W protescie przeciw metodom a zwlaszcza mentalnosci pisowcow pozostala mi tylko PO.
To przykre, ze w katolickim kraju nie ma uczciwych politykow.
Politycy sa dokladnie tacy sami jak cale spoleczenstwo, wszak z niego sie wywodza.
Hmm...katolicki kraj?
Może ten katolicyzm nie do końca katolicki?

Jeśli chcesz wzmocnić w sobie awersję do PiS, oglądaj codziennie wiadomości w tv1 czyli publicznej pod przewodem Karnowskiego, faceta do zadań specjalnych.
Teraz PiS i ich prezydent mają mieć ludzką twarz.
Muszę przyznać, że ekipie prezesa skok na publiczną się udał, a jakże, na razie w kierownictwie ma większość, ale SLD przecież nie śpi i też ma swoje apetyty. Lada moment wyciągnie to, co skrzętnie skrywa.
Takie tuzy jak Kwiatkowski i reszta nie odpuszczą, swoje upiec muszą.
  #70  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 23:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

I tym sposobem panowie prawica przepieprzyli swoją szansę.

Miałeś chamie...itd.

A Niesiołowski i Czuma zostali honorowymi obywatelami Barczewa. Bo tam siedzieli w więzieniu.
W związku z tym, niejaki Walczak Józef, zamierza wystąpić do władz Wronek o analogiczny tytuł. W końcu przesiedział tam 25 lat.
  #71  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 23:19
wierna Eliza wierna Eliza jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 1 181
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila

A Niesiołowski i Czuma zostali honorowymi obywatelami Barczewa. Bo tam siedzieli w więzieniu.
.
Mnie zatrzymali na 48 w Wąchocku,
starac się o honorowe obżygatelstwo?
  #72  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 23:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ironia nie bardzo na miejscu, zważywszy panikę jaką wywołał w tak zwanym rządzie.
No i skoro jest wyrzucony, to ma prawo zwoływać konferencje prasowe. Pisałam - mając na myśli Tuska, że jak Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera.
Mariusz K. jako szef CBA, byłby mniej groźny dla Tuska i kolesiów, niż zwolniony. Bo ciekawe rzeczy powiedział. Inwestor z holenderskich Antyli....śmiechu warte, gdyby nie było tak straszne.
No to po kiego ta umowa katarska, dzięki której będziemy za gaz płacić jak za przysłowiowe żyto?
No i czemu tak cicho o tym, że wadium musimy zwrócić?

Ot, biznesowe pumy zrobiły Polsce Grad-obicie.
Ironia jest moją tarczą, taki rodzaj terapii, lekarstwo stare jak świat. Nie uzależnia i NFZ do niego nie dopłaca.

Kamiński pozbył się stołka, przestał szefować, a pracownikiem CBA jest?
Niech sobie urządza swoje konferencje, które jakoś dziwnie przypomniały mi występy harcownika Ziobry.

Czego dziennikarze dowiedzieli się od Kamińskiego? Niczego ponad to, co wiedzieli już wcześniej, ale jakoś dziwnie były szef CBA zwinął się, kiedy padły pytania dla niego kłopotliwe.

Pozostawienie go na stołku szefa jest tak samo niebezpieczne, jak jego wyrzucenie. To człowiek do zadań specjalnych...PiSu oczywiście, więc do wszelkich jego relacji podchodzę ostrożnie.

O zwrocie wadium nie słyszałam. Skąd ta wiadomość?
  #73  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 23:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/2060993,11...u m,item.html

http://edgp.dziennik.pl/index.php?ac...icle&id=264168

Znając nasze leopardy, jest to wiadomość raczej pewna.
  #74  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 23:52
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Lila, poczekam na potwierdzenie z wiarygodnych źródeł, bo jak na razie - są to przypuszczenia.
  #75  
Nieprzeczytane 28-10-2009, 09:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Jestem pod wrażeniem wrażych planów wrażliwego premiera.
Likwidacja hazardu? Niech Bóg mu w dzieciach wynagrodzi.
Tylko ...pewnie to gadanie tylko jak zwykle.
  #76  
Nieprzeczytane 28-10-2009, 10:00
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

A mnie to wszystko przygnębia...
Jeszcze kilka lat, po roku 1989, politycy krzyczeli jak to chodzi im o Polskę i Polaków,
gospodarkę, reformy i całą resztę pomyślności Rzeczypospolitej.
Teraz już nie kryją, że ważne są własne ambicje i dobry stołek dla swojej d***.
Patrzę na gęby pełne zajadłości, fałszu i kłamstwa. Podchody, podsłuchy, podpuchy, węszenie za skandalem i.....
niedobrze mi się robi Malutkie ludziki, bez klasy i kindersztuby!! Kompromitacja na całą planetę.

Bo, czy ja muszę o wszystkim wiedzieć? Wszystko rozumieć politycznie? Nie muszę!
Mam swój kawałek ogródka do uprawy i o niego dbam.
Ale chcę wierzyć, że klocki na górnej półce mojego Kraju przekłada MĄDRY człowiek
Chcę mieć zaufanie, że robi to uczciwie! Tylko tyle....aż tyle?
Za dużo chcę?

"Kto nie umie utrzymać własnego sztandaru, nie może dowodzić całym pułkiem"

Ostatnio edytowane przez Alunia : 28-10-2009 o 10:24.
  #77  
Nieprzeczytane 28-10-2009, 10:21
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alunia
A mnie to wszystko przygnębia...
Jeszcze kilka lat, po roku 1989, politycy krzyczeli jak to chodzi im o Polskę i Polaków,
gospodarkę, reformy i całą resztę pomyślności Rzeczypospolitej.
Teraz już nie kryją, że ważne są własne ambicje i dobry stołek dla swojej d***.
Patrzę na gęby pełne zajadłości, fałszu i kłamstwa. Podchody, podsłuchy, podpuchy, węszenie za skandalem.... i niedobrze mi się robi Malutkie ludziki, bez klasy i kindersztuby!! Kompromitacja na całą planetę.
Bo, czy ja muszę o wszystkim wiedzieć? Wszystko rozumieć politycznie? Nie muszę!
Mam swój kawałek ogródka do uprawy i o niego dbam.
Ale chcę wierzyć, że klocki na górnej półce mojego Kraju przekłada MĄDRY człowiek
Chcę mieć zaufanie, że robi to uczciwie! Tylko tyle....aż tyle?
Za dużo chcę?
"Kto nie umie utrzymać własnego sztandaru, nie może dowodzić całym pułkiem"
Nie chcesz za dużo ale w sam raz i ja tez tego chcę, to samo co Ty myślę, ale Ty to napisałaś bardzo delikatnie, ja nie zawsze wytrzymuję, pies trochę mnie uspokaja i nalewkę dla spokojności przynosi, bo to taki dobry specyfik coby zbyt dużej alergii nie było...
  #78  
Nieprzeczytane 28-10-2009, 12:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Tak zawsze było i będzie. Na masy ma wpływ wybitna , charyzmatyczna jednostka.
Takiej nie widzę.
Więc będzie jak jest. I lepiej abyśmy zdali sobie z tego sprawę, nie robiąc sobie zbytniej nadziei po kolejnych wyborach.
  #79  
Nieprzeczytane 28-10-2009, 13:08
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Moment bo mam w punktach: Prosze się nie śmiać z pomnika przyjaxni i malej dziewczynki. przeciez wiadomo, ze prawnicy, komornicy i syndycy mas upadłościowych biorą się z seksu analnego...
Światłe PIS po wygraniu wyborów prowadzilo rozmowy koalicyjne z PO ale oczywiście światły prezes wybral inne rozwiaząnie - Lepper plus Giertych,
No to teraz ma, co sam sobie wwybral i niech nie marudzi
__________________
  #80  
Nieprzeczytane 28-10-2009, 13:14
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Prezes PiS ma przeprosić Dorna za alimenty (coś tam w życiorys Dornowi o alimentach wrzucił) i zapłacić 5000zł na cele... ale nie przeprosi bo odwołuje się wyżej do SN ależ to upierdliwa i zadziorna bestyjka, nie popuści, do upadłego, do Pana Boga ale jego musi być na wierzchu, i taki ma nie mieć alergicznego na mnie wpływu?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko... XV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 518 04-06-2009 17:24
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.