menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #241  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 09:59
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

To zdrowe logiczne spojrzenie praktykujacego katolika ktory nie zaklada moherowego cos tam z antenka .
Pozdrawiam

Cytat:
Mam pytanie : jak się nazywa to, co prezentują niektóre forumowiczki w stosunku do O.Rydzyka i Radia Maryja? - czy to jest może miłość - czy klasyczny przykład nienawiści?
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #242  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 10:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał BUNIA
To zdrowe logiczne spojrzenie praktykujacego katolika ktory nie zaklada moherowego cos tam z antenka .
Pozdrawiam

Nie przepadam za O.Rydzykiem.Wręcz przeciwnie.Ale znam ludzi go słuchających ,dla których określenie moherowy beret jest wysoce nieadekwatne do ich pozycji oraz obraźliwe.
Nic nie jest jednoznaczne..
  #243  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 11:36
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Lilus - kiedy ja moherowy beret sobie ulubilam . od momentu jak Ciebie poznalam ......
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #244  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 11:40
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Siekierko to jest logicznie uzasadniona niechęć do tego co O.Rydzyk sobą reprezentuje . Niezgodą bymn to nazwała,i nie przydawałabym temu żadnych uczuć .Zresztą z tego jak zadałeś pytanie wynika ,że Twój idol działa jak sekta -bo sekta opiera się na wzbudzaniu uczuć .Dla mnie to jest mierny klecha o pogladach nie do zaakceptowania plus niezły biznesmen.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #245  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 12:08
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Niech żyje pani na Buniewie!!!!
  #246  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 12:48
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Nie jestem fanką Ojca Rydzyka

i nie będę, Radio Maryja jest fenomenem .... nie muszę się zgadzać ze wszystkimi jego słuchaczami, nie popieram kampanii /bo takich jest dużo/ przeciwko Radiu Maryja.
Ymca, kiedy miałyśmy w październiku spotkanie w Warszawie Lidka przywiozła ze sobą pożyczony moherowy beret, w którym jako jedyne uczestniczki tego spotkania głosujące na PiS pozowałyśmy do zdjęć. Prywatnie ci powiem, że Lilka nie kojarzy się z moherkiem tylko z burżuazją. Bunia była na naszym spotkaniu i od tej chwili pokochała moherki miłością wielką i dozgonną .... odwzajemnioną zresztą.
  #247  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 12:59
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
i nie będę, Radio Maryja jest fenomenem .... nie muszę się zgadzać ze wszystkimi jego słuchaczami, nie popieram kampanii /bo takich jest dużo/ przeciwko Radiu Maryja.
Ymca, kiedy miałyśmy w październiku spotkanie w Warszawie Lidka przywiozła ze sobą pożyczony moherowy beret, w którym jako jedyne uczestniczki tego spotkania głosujące na PiS pozowałyśmy do zdjęć. Prywatnie ci powiem, że Lilka nie kojarzy się z moherkiem tylko z burżuazją. Bunia była na naszym spotkaniu i od tej chwili pokochała moherki miłością wielką i dozgonną .... odwzajemnioną zresztą.

No wyobraż sobie ,że ja też nie należę do jego fanek no i co z tego wynika?Po co piszesz mi cały elaborat na temat jakiegoś moheru?A ja Ci prywatnie powiem,że Bunia to bardzo fajna kobitka i mam prawo pisać hymny na jej cześć nieprawdaż?A ja nie jestem w stanie pojąć jednego-Twojej walki w obronie czci i honoru Lidki.
  #248  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 13:04
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Ymco

odpuść sobie ten napastliwy język bo to już zaczyna być nudne, masz rację Bunia jest wspaniałą kobietą .... a co do Lidki nilt nie musi jej bronić bo sama sobie doskonale poradzi z napastnikami. Elaboratów nie piszę bo nie lubię i nie umiem, dokopywania obojetne komu tez cholernie nie lubię co nie znaczy, że nie potrafię przykopać.
  #249  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 13:08
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
odpuść sobie ten napastliwy język bo to już zaczyna być nudne, masz rację Bunia jest wspaniałą kobietą .... a co do Lidki nilt nie musi jej bronić bo sama sobie doskonale poradzi z napastnikami. Elaboratów nie piszę bo nie lubię i nie umiem, dokopywania obojetne komu tez cholernie nie lubię co nie znaczy, że nie potrafię przykopać.

No to nie ganiaj za mną fo forach i nie pisz mi co mi wolno a czego nie.Wszak portal jest dla wszystkich,a jeśli chodzi o kopanie to droga Basiu celujesz w tym- nie da sie ukryć.Nudna jesteś raczej Ty z tym strofowaniem,pouczaniem co wolno,czego nie.

Ostatnio edytowane przez ymca : 03-05-2008 o 13:10.
  #250  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 13:17
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Spiewa we mnie wszystko

Cytat:
Napisał ymca
No to nie ganiaj za mną fo forach i nie pisz mi co mi wolno a czego nie.Wszak portal jest dla wszystkich,a jeśli chodzi o kopanie to droga Basiu celujesz w tym- nie da sie ukryć.Nudna jesteś raczej Ty z tym strofowaniem,pouczaniem co wolno,czego nie.
z radości, że dla Ciebie jestem nudna.
  #251  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 13:29
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Siekierko to jest logicznie uzasadniona niechęć do tego co O.Rydzyk sobą reprezentuje . Niezgodą bym to nazwała,i nie przydawałabym temu żadnych uczuć .Zresztą z tego jak zadałeś pytanie wynika ,że Twój idol działa jak sekta -bo sekta opiera się na wzbudzaniu uczuć .Dla mnie to jest mierny klecha o pogladach nie do zaakceptowania plus niezły biznesmen.


Kiedy ja w podobnym tonie napisałem o paczce (sekcie) Waszego idola Donaldunia i o tym co sobą reprezentuje, to to była rdza nienawiści. Zatem różną miarą mierzymy zwolenników takiej czy innej (libertyńskiej czy chrześcijańskiej) grupy.
  #252  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 13:29
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
z radości, że dla Ciebie jestem nudna.

Tak trzymaj Basiu-raduj się!Bo lepsze to niżli te złośliwości.

Ostatnio edytowane przez ymca : 03-05-2008 o 13:30.
  #253  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 13:32
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Trzymam!!!!!!!!!

Cytat:
Napisał ymca
Tak trzymaj Basiu-raduj się!Bo lepsze to niżli te złośliwości.
Tobie też radzę żebyś zaczęła trzymać.
  #254  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 13:37
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Zasłabniesz przed szpitalem - nie licz na pomoc

Kolejny przypadek restrykcyjnego, ale trudnego do pojęcia trzymania się przepisów w służbie zdrowia.
Nieludzkie są te przepisy.
http://wiadomosci.onet.pl/1741637,11,item.html
  #255  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 13:49
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Pięć dni wstecz zawiozłam o 1 w nocy do szpitala moją sąsiadkę-cisnienienie 220/120 migotanie komór serca-kobieta ledwo żyła-po godzinie przyszedł pan lekarz no i bez skierowania z pogotowia nawet nie chciał słyszeć o pomocy.Po mojej interwencji raczył jej dać jakieś tabletki i to było tyle -myślałam, że go tam uduszę.
  #256  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 13:54
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Kim jest osoba "ymca" ?
Przeciez to widoczny wrog POLSKI i POLAKOW ublizajacy nam !
Prosze o wypowiedzi forumowiczow .
Tak dalej byc nie moze aby wrogowie POLSKI grasowali na FORUM POLSKIM !!!
  #257  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 14:00
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Kim jest osoba "ymca" ?
Przeciez to widoczny wrog POLSKI i POLAKOW ublizajacy nam !
Prosze o wypowiedzi forumowiczow .
Tak dalej byc nie moze aby wrogowie POLSKI grasowali na FORUM POLSKIM !!!

Jakom,że forumowicz więc wypowiadam się na temat.Napewno nie jestem z Mosadu,ani z żadnego innego CIA.Faktycznie jest to forum polskie a nie jakieś florydzkie......
  #258  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 14:02
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Właśnie Ymca przykład podała, jak nas Kopacz z leczenia wykopała
  #259  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 14:05
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
Właśnie Ymca przykład podała, jak nas Kopacz z leczenia wykopała

Siekierko nie można winić Kopacz-jej tam nie było.Był cham,bo trudno go nazwać lekarzem.
  #260  
Nieprzeczytane 03-05-2008, 14:25
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Seniorze AP, jeśli już grasujesz (jak byłeś łaskaw wyrazić sie o Ymce) na forum - atakuj temat, zamiast atakować dyskutanta!
To podstawa netykiety. Że o kulturze nie wspomnę...

Ostatnio edytowane przez Alsko : 03-05-2008 o 14:29.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.IV jolita Polityka - wątki archiwalne 531 19-04-2008 16:34
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.III jolita Polityka - wątki archiwalne 500 10-03-2008 18:53
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje...cz.II jolita Polityka - wątki archiwalne 502 19-10-2007 15:28
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje jolita Polityka - wątki archiwalne 506 17-07-2007 01:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.