menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #103061  
Nieprzeczytane 25-11-2017, 22:40
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
To Twoja subiektywna ocena.
Ja, jeśli pozwolisz, pozostanę przy mojej.
Powoływanie się na interes państwa" jest nieco problematyczne. Niestety nie ma w Sevres wzorca owego enigmatycznego " interesu państwa". Prawdopodobnie zupełnie inaczej go pojmujemy. Ja widzę interes państwa polskiego w hormonijnym, bezpiecznym i zrównoważonym rozwoju, a taki jest możliwy jedynie w czasie pokoju zewnetrznego i wewnetrznego. Gwarancją tego są najlepiej przyjazne, a jeśli to niemożliwe, to choć poprawne stosunki z bliższym i dalszymi sąsiadami, przynależność do struktur miedzynarodowych z poszanowaniem ratyfikowanych przy wstepowaniu do nich umów i respektowanie zaakceptowanych przy występowaniu standardów. Gwarancją pokoju społecznego jest szacunek do ogółu społeczeństwa i każdego obywatela z osobna, z uwzglednieniem ich odmienności zarówno światopoglądowych jak i obycżajowych oraz kulturowych. Władza która tak postępuje działa w interesie państwa, bo buduje jego siłę i autorytet na zewnatrz oraz siłę wewnętrzną poprzez silne poczucie wspólnoty pomimo naturalnych różnic swiapogladowych, kulturowych i obyczajowých.
Za każdym razem, kiedy jakaś władza miast społeczeństwa wolnych pięknie się różniących obywateli, usiłowała państwo zamienić w hodowlę brojlerow wyznajacych jedną ideologię, jedną religię oraz rządzonych przez jedną partię z jednym wodzem, kończyło się to predzej lub później wielką katastrofą za którą najwyższą cenę płaciły wcześniej bierne "brojlery".
Oczywiscie wolno Ci mieć inne zdanie, a zapewne masz inne, bo w przeciwnym wypadku rozumialbyś, że w dobrze pojętym interesie tego samego państwa, można różnie pojmowac jego interes i dlatego wymyślono demokrację parlamentarną w ramach której naprzemiennie z woli obywateli rządzą zwolennicy różnych koncepcji "interesu panstwa".
A Ty niestety jak jak widać, wyznajesz filozofię Adasia Miauczyńskiego.
Poświęciłaś znaczną ilość tekstu i wysiłku, aby zwieńczyć to satysfakcjonującą Cię (mam nadzieję) garstką złośliwości.

A nie trzeba to było od tego zacząć...?

Wielce rad jestem, że mam prawo mieć w tym przedmiocie inne zdanie, z czego skwapliwie korzystam i w rewanżu również przyznaję Ci prawo do dowolnie obranej odmienności przekonań, budowanych np na zasadach filozofii Kalego.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103062  
Nieprzeczytane 25-11-2017, 23:04
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał Frat
Poświęciłaś znaczną ilość tekstu i wysiłku, aby zwieńczyć to satysfakcjonującą Cię (mam nadzieję) garstką złośliwości.

A nie trzeba to było od tego zacząć...?

Wielce rad jestem, że mam prawo mieć w tym przedmiocie inne zdanie, z czego skwapliwie korzystam i w rewanżu również przyznaję Ci prawo do dowolnie obranej odmienności przekonań, budowanych np na zasadach filozofii Kalego.
Szkoda, że nie znajdujesz ochoty i siły aby odnieść się nieco bardziej merytorycznie do tego co napisałam np przeciwstawiajac jak Ty pojmujesz interes państwa, każdego państwa, nie tylko naszego -
chyba, że jesteśmy jakimś fenomenem, a nie fenomenem - bo że inaczej go pojmujemy to juz raczej oczywiste.
Ale nie jestem zaskoczona Twoją odpowiedzią.


Z tymi "fenomenami" to chyba nie przesadziłam.
Przed chwilą właśnie dowiedziałam się od ministra Szyszki, że jesteśmy wzorem - czyli czymś do nasladowania - dla całego świata.
Niedawno tylko Europa miała brać z nas przykład, teraz cały świat, no ale skoro w prostej linii pochodzimy od Dawida i Jezusa, a wśród nas żyją Matki Boskie.......
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 25-11-2017 o 23:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103063  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 11:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Ja bym go nazwał Master. A tych, którym przysługuje tytuł mister /misses ZERO w Brukseli nie brakuje.

Master Zero? Tez ładnie i
też pasuje. PODOBNIE jak Master BUFON.

A spośród tych co to ich nie brakuje to zapewne bierzesz równie wybitnego a nawet bardziej Rycha Francisa Czarneckiego pod uwagę
Wizytowy w końcu superman na miarę przedmurza i wizytówek made in Poland nie do pobicia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103064  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 12:27
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
To Twoja subiektywna ocena.
Ja, jeśli pozwolisz, pozostanę przy mojej.
Powoływanie się na interes państwa" jest nieco problematyczne. Niestety nie ma w Sevres wzorca owego enigmatycznego " interesu państwa". Prawdopodobnie zupełnie inaczej go pojmujemy. Ja widzę interes państwa polskiego w hormonijnym, bezpiecznym i zrównoważonym rozwoju, a taki jest możliwy jedynie w czasie pokoju zewnetrznego i wewnetrznego. Gwarancją tego są najlepiej przyjazne, a jeśli to niemożliwe, to choć poprawne stosunki z bliższym i dalszymi sąsiadami, przynależność do struktur miedzynarodowych z poszanowaniem ratyfikowanych przy wstepowaniu do nich umów i respektowanie zaakceptowanych przy występowaniu standardów. Gwarancją pokoju społecznego jest szacunek do ogółu społeczeństwa i każdego obywatela z osobna, z uwzglednieniem ich odmienności zarówno światopoglądowych jak i obycżajowych oraz kulturowych. Władza która tak postępuje działa w interesie państwa, bo buduje jego siłę i autorytet na zewnatrz oraz siłę wewnętrzną poprzez silne poczucie wspólnoty pomimo naturalnych różnic swiapogladowych, kulturowych i obyczajowých.
Za każdym razem, kiedy jakaś władza miast społeczeństwa wolnych pięknie się różniących obywateli, usiłowała państwo zamienić w hodowlę brojlerow wyznajacych jedną ideologię, jedną religię oraz rządzonych przez jedną partię z jednym wodzem, kończyło się to predzej lub później wielką katastrofą za którą najwyższą cenę płaciły wcześniej bierne "brojlery".
Oczywiscie wolno Ci mieć inne zdanie, a zapewne masz inne, bo w przeciwnym wypadku rozumialbyś, że w dobrze pojętym interesie tego samego państwa, można różnie pojmowac jego interes i dlatego wymyślono demokrację parlamentarną w ramach której naprzemiennie z woli obywateli rządzą zwolennicy różnych koncepcji "interesu panstwa".
A Ty niestety jak jak widać, wyznajesz filozofię Adasia Miauczyńskiego.

Według tej filozofii to Izrael już dawno powinien upaść.
Jest to państwo jednej ideologii, jednej religii i skonfliktowane ze wszystkimi sąsiadami a istnieje i ma się dobrze.
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103065  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 14:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
Według tej filozofii to Izrael już dawno powinien upaść.
Jest to państwo jednej ideologii, jednej religii i skonfliktowane ze wszystkimi sąsiadami a istnieje i ma się dobrze.

Bravo!!!
A co do tego istnienia potrzeba?
Silnej armii z najnowocześniejszymi technologiami własnymi i obcymi. Doskonałej dyplomacji, silnej diaspory w każdym z krajów liczących się w świecie która dysponuje kosmicznymi finansami, albo ma na nie wpływ i polityków, którzy nie topią swoich na międzynarodowych fuchach, a doskonale potrafią ich wykorzystywać. Głośno i w ciszy gabinetów.

Jak będziesz miała chwilę wolnego, to spróbuj znaleźć jakieś analogie między Jerozolimą a aktualną Warszawą.

Dasz radę czy może ci pomóc??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103066  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 14:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Frat][
Cytat:
Jeśli bufonadą jest działanie w interesie własnego państwa na przekór osobistym korzyściom, to oby więcej takich bufonów nam się trafiało.

A od kiedy to bufon - dywersant S-Wolski działający na szkodę własnego państwa bo tylko tak można nazwać jego numer ma być jakimś atutem naszego państwa?
Zdradził własną partię krajową, własną partię unijną i ośmieszył państwo które reprezentuje. Więcej takich chcesz? To masz...np Waszczykowski.
Cytat:
]Tym bardziej, że jego polsko-unijne zasługi i kwalifikacje nie znajdują porównania z żadnym z dzisiejszych kosmopolitycznych fircyków, zagnieżdżonych w Brukseli, którzy budują swój wizerunek wielkich Europejczyków i obywateli świata kosztem interesów własnego kraju.[/
Fracie!
Ja rozumiem, że byle co klepie "stara za straganem " ale że tyyyy???
Powtórzę kolejny raz. Na kiego grzyba w tym kosmopolitycznym bagnie wśród fircyków zagnieżdżonych w Brukseli tkwić? Skoro można dumnie, suwerennie i jako wybitny homo erectus pokazać im paluch posła Pyzika z PiSu środkowy i .... olać je ciepłym już dziś???
Nie będzie problemu Tuska, Wolskiego, zwycięstw moralnych 27 :1 i podobnych suwenirów.

Swoje interesy załatwi nam PiS wraz z przystawkami.

A tu sytuacja przypomina zachowania moczymordy, który co rusz w knajpie dostaje po pysku od obsługi i klientów, ale na czworakach tam lezie, żeby znowu go potraktowano z buta

Cytat:
]Może lepiej byłoby, aby nie wracali do kraju po zakończeniu swych kadencji.
Skoro nikt nie wyrzuca z kraju Kaczyńskiego, Piotrowicza, Ziobry i różnych takich elementów animalnych, to kto dał ci prawo, żeby decydować kto ma wracać do kraju albo nie???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103067  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 15:10
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Bravo!!!
A co do tego istnienia potrzeba?
Silnej armii z najnowocześniejszymi technologiami własnymi i obcymi. Doskonałej dyplomacji, silnej diaspory w każdym z krajów liczących się w świecie która dysponuje kosmicznymi finansami, albo ma na nie wpływ i polityków, którzy nie topią swoich na międzynarodowych fuchach, a doskonale potrafią ich wykorzystywać. Głośno i w ciszy gabinetów.

Jak będziesz miała chwilę wolnego, to spróbuj znaleźć jakieś analogie między Jerozolimą a aktualną Warszawą.

Dasz radę czy może ci pomóc??

Bogacą się na cierpieniu innych, sam poszukasz czy Ci pomóc ?
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103068  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 15:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
Bogacą się na cierpieniu innych, sam poszukasz czy Ci pomóc ?

A to już musisz mi pomóc.
I nie o tym pisałem.
Było o przepisie na istnienie PAŃSTWA, że przypomnę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103069  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 15:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Rymanowski kontynuował: ludzie protestują i mają żal, że Andrzej Duda przysięgał na Konstytucję, ale jej nie broni, a wręcz ją łamie. -

Każdy może sobie uważać, co mu się podoba. A ja uważam, że nie łamię - odpowiedział Duda.

Spaskudziłeś Jasiu posadzkę w świątyni na ciekło....

A ja uważam, że "każdy może sobie uważać co mu się podoba." A ja uważam, że nie ......zapaskudziłem

i KTO mi co zrobi???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103070  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 15:41
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Master Zero? Tez ładnie i
też pasuje. PODOBNIE jak Master BUFON.

Jak sobie dopasujesz, tak masz. Dobre dopasowanie, to komfort psychiczny i brak uwierania. Nie to, co u pewnej księżniczki, co to na ziarnku grochu nie mogła... choć bajka przemilcza dokładną lokalizację owego uwierania.

A bufon z pewnością do kogoś tam pasuje. Wystarczy tylko znaleźć osobę. Ten, o którym mówimy był trzykrotnie delegowany do PE przez platformiane władze.
No cóż, takie wyróżnienie dla bufona będącego zerem mogło być wygenerowane tylko przez byty fizyczne mniejsze od zera, bo tylko dla nich mógł być autorytetem.
Próba zamiany unijnego fircyka, znanego ze straszenia polskich dzieci (choć może tylko rozweselania, bo dzieci szkoły nie lubią), na tego który nagle stał się czymś grubszym od ziarnka grochu, miała wiele walorów poznawczych, gdyż miejsce uwierania nie było tajemnicą i nie trzeba było księżniczki, aby to stwierdzić.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103071  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 15:56
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Fracie!
Ja rozumiem, że byle co klepie "stara za straganem " ale że tyyyy???
Powtórzę kolejny raz. Na kiego grzyba w tym kosmopolitycznym bagnie wśród fircyków zagnieżdżonych w Brukseli tkwić? Skoro można dumnie, suwerennie i jako wybitny homo erectus pokazać im paluch posła Pyzika z PiSu środkowy i .... olać je ciepłym już dziś???
Nie będzie problemu Tuska, Wolskiego, zwycięstw moralnych 27 :1 i podobnych suwenirów.

Swoje interesy załatwi nam PiS wraz z przystawkami.

Pluto, ja nie jestem tak dobrze poinformowany, do czego służy środkowy palec posła Pyzika, ale w nawiązaniu do Twojej prehistorycznej diagnozy, byłbym za wymianą unijnych homo erectus na homo sapiens.
Myślę, że całej Europie dobrze by to zrobiło, choć oczywiście możesz mieć odmienne zdanie.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103072  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 16:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Frat][.
Cytat:
Nie to, co u pewnej księżniczki, co to na ziarnku grochu nie mogła... choć bajka przemilcza dokładną lokalizację owego uwierania.


Ja jej się nie dziwię... A Ty byś mógł???

Cytat:
A bufon z pewnością do kogoś tam pasuje. Wystarczy tylko znaleźć osobę. Ten, o którym mówimy był trzykrotnie delegowany do PE przez platformiane władze.
Toż mówię, że zdradził i te platformiane i te unijne.
Bufon to i tak łagodnie... w końcu zadu dał KACZYŃSKIEMU a kopiejki nie zarobił W przeciwieństwie do takiego Rycha Francisa Czarneckiego czy podobnej konduity Gowina.

Cytat:
]No cóż, takie wyróżnienie dla bufona będącego zerem mogło być wygenerowane tylko przez byty fizyczne mniejsze od zera, bo tylko dla nich mógł być autorytetem.
Fracie! Sam wiesz, że nigdy nie miałem najlepszego zdania o KACZYŃSKIM więc cieszę się, że też na to wpadłeś
[
Cytat:
FONT=Arial][size=2][color=#141823]Próba zamiany unijnego fircyka, znanego ze straszenia polskich dzieci (choć może tylko rozweselania, bo dzieci szkoły nie lubią), na tego który nagle stał się czymś grubszym od ziarnka grochu, miała wiele walorów poznawczych, gdyż miejsce uwierania nie było tajemnicą i nie trzeba było księżniczki, aby to stwierdzić.

I znowu masz rację. Trzeba mieć wyłącznie piach pod sufitem żeby podejmować takie zabawy. W królestwie unijnym takiej głupiej księżniczki się nie znajdzie.
Tylko KACZYŃSKI mógł taki kretyński numer wyklepać.
Ale jako rzekłeś ... w końcu on mniej niż ZERO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103073  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 16:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Frat]
Cytat:
Pluto, ja nie jestem tak dobrze poinformowany, do czego służy środkowy palec posła Pyzika, ale w nawiązaniu do Twojej prehistorycznej diagnozy, byłbym za wymianą unijnych homo erectus na homo sapiens.
To już podaję pierwszych do kolejki: S-Wolski, Legutko, Wiśniewska, Poręba, Czarnecki i chyba ze dwa nieznane....
Znaczenia ZERO, ale wyprostowane są

Cytat:
Myślę, że całej Europie dobrze by to zrobiło, choć oczywiście możesz mieć odmienne zdanie.[b]
Już mówiłem, że zawsze można się....wypisać zamiast czołgać się do zamtuza na czworaka
I też sadzę, że UE by odetchnęła nie zawracając sobie głowy wzdęciami KACZYŃSKIEGO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103074  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 16:22
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I znowu masz rację. Trzeba mieć wyłącznie piach pod sufitem żeby podejmować takie zabawy. W królestwie unijnym takiej głupiej księżniczki się nie znajdzie.
Tylko KACZYŃSKI mógł taki kretyński numer wyklepać.
Ale jako rzekłeś ... w końcu on mniej niż ZERO.
Pluto, jeśli zauważyłeś Kaczyńskiego w POwskich władzach, to zapewne masz rację.
Jesteś w tym równie wiarygodny jak Radio Erewań.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103075  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 16:24
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A to już musisz mi pomóc.
I nie o tym pisałem.
Było o przepisie na istnienie PAŃSTWA, że przypomnę.


Pluto ja cały czas w temacie Państwa
państwo które powstało na ograbieniu innego Państwa i wymordowaniu rdzennych mieszkańców, bogaci się na cierpieniu innych
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103076  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 16:31
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To już podaję pierwszych do kolejki: S-Wolski, Legutko, Wiśniewska, Poręba, Czarnecki i chyba ze dwa nieznane....
Znaczenia ZERO, ale wyprostowane są

A czemuż to tylko polskie kandydatury? Jakowaś polonofobia uwiera Ci niczym to ziarno grochu księżniczce.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103077  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 16:51
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Ty mnie nie przekonuj klepiąc trzy po trzy jak przekupka tylko pokaż kwity na fałsz, jak dorosły poważny chłop a nie siusiumajtek.
Albo wyznaj szczerze żeś sam nie umiał porządnie wypełnic karty do głosowania i teraz o fałszach marudzisz.
Jeśli uważasz, że 20% nieważnych głosów w wyborach samorządowych nie jest dowodem na sfałszowany wynik, /na ogłoszenie którego czekano tydzień,/ to twój problem nie mój.Myśl tak dalej.Zauważ, że przy wyborach parlamentarnych czy prezydenckich takich siupów nie było, mimo, że glosowali ci sami wyborcy.Aż dziw bierze, że umieli wypełnić karty wyborcze.Cud chyba, nic więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103078  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 16:55
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Na wątpliwości najlepszym lekarstwem jest ..... ruszyć cztery litery i zapytać. To nie szwadrony Błaszczaka i nie biją.
Nie będę powiększał grona "obrońców" nadzwyczajnej kasty.
Cytat:
Petrusie!
Ileż trza ci tłumaczyć, że zmian dokonywać można jedynie w zgodzie z konstytucją.
Nie tłumacz, tylko wskaż art. który jest niezgodny z konstytucją, tylko konkretnie.
Cytat:
Nie. Wybory można przegrac ale to nie powód żeby wygrani zabawiali się w bolszewików i robili rewoltę a'la Lenin. łamiąc wszelkie prawa i zasady.
Twój idol od much i innego robactwa powiedział cyt."wygracie wybory będziecie robić wszystko co się wam podoba" Wygrali i robią co obiecali wyborcom. Jak wygra wybory totalna opozycja będzie robić co będzie chciała.

Cytat:
Jak ci się bolszewickie metody podobają to masz rację.. W końcu do naprawy zegarka też można użyc kafara.
Odpowiadać na takie bzdury nie ma sensu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103079  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 16:57
Miran Miran jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 345
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Napisał pluto37



wzdęciami KACZYŃSKIEGO.

Cytat:
Wzdął policzki jak banię, w oczach krwią zabłysnął,


i podzielil sie swoja obsesja aby

Cytat:
Powtarzały je dęby dębom, bukom buki.

ale gdziez te deby i buki dorodne, to jakies zmurszale, karlowate krzoki co to od rana do nocy zajmuja sie wzdeciami P.Kaczynskiego
kotami P.Kaczynskiego
minami P. Kaczynskiego
milczeniem P.Kaczynskiego i tysiacem roznych rzeczy zwiazanych z P. Naczelnikiem.
Obsesja natrectw, to sie leczy.Samo nie przejdzie, chyba ze na potomstwo..

A tak w aproposie... zauwazylam, ze nikomu nie przeszkadza zakiecik p. nowoczesnej.A kolor jego byl zonkilowy i nic .
__________________
GDY WIEJE WIATR HISTORII,

LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM

ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST

TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.

Ostatnio edytowane przez Miran : 26-11-2017 o 19:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103080  
Nieprzeczytane 26-11-2017, 17:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
A czemuż to tylko polskie kandydatury? Jakowaś polonofobia uwiera Ci niczym to ziarno grochu księżniczce.

O innych niech się martwią ich wyborcy. Nie widzę powody, żebym niał zabierać głos w sprawie Litwina, czy Maltańczyka albo Rumuna.
Oni mnie na arenach unijnych wrednie nie reprezentują.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.