menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-10-2008, 18:44
Rickardina's Avatar
Rickardina Rickardina jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 4
Post Rynek pracy a osoby bezrobotne 50+. Bariery i szanse - podsumowanie programu - komentarze


Komentarz do artykułu: Rynek pracy a osoby bezrobotne 50+. Bariery i szanse - podsumowanie programu
--------------------
Z tego artykułu nic dla mnie nie wynika.To co jest napisane jest mi dobrze znane. Potrzebuje konkretów...gdzie mam sie udać żeby pracować, ewentualnie podnieśc kwalifikacje itp. Oczywiste jest, że potrzebuję pracy natychmiast a podnoszenie kwalifikacji wymaga czasu. Mam 58 lat (no prawie), jestem okazem zdrowia zarówno psychicznego jak i fizycznego.Pracowałam jako referent ds płac ale wtedy nie było jeszcze komputerów.Od kiedy moja firma przestała istnieć nie mam stałego zatrudnienia...umowy zlecenia w róznych zakładach i na róznych stanowiskach. Jestem osoba samotną i musze jakoś płacic rachunki. Jestem otwarta na każda propozycje i pracę. Umiem posługiwać się komputerem ale nie znam specjalistycznych programów. Chętnie nauczę się posługiwania nimi tylko...gdzie i kto mi to może ułatwić ...szybko i niedrogo, więc gdzie te placówki pomagające....jestem naprawdę okazem zdrowia i zdeterminowana na wszystko....z poważaniem..Rickardina
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 00:52
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rickardina
Komentarz do artykułu: Rynek pracy a osoby bezrobotne 50+. Bariery i szanse - podsumowanie programu
--------------------
Z tego artykułu nic dla mnie nie wynika.To co jest napisane jest mi dobrze znane. Potrzebuje konkretów...gdzie mam sie udać żeby pracować, ewentualnie podnieśc kwalifikacje itp. Oczywiste jest, że potrzebuję pracy natychmiast a podnoszenie kwalifikacji wymaga czasu. Mam 58 lat (no prawie), jestem okazem zdrowia zarówno psychicznego jak i fizycznego.Pracowałam jako referent ds płac ale wtedy nie było jeszcze komputerów.Od kiedy moja firma przestała istnieć nie mam stałego zatrudnienia...umowy zlecenia w róznych zakładach i na róznych stanowiskach. Jestem osoba samotną i musze jakoś płacic rachunki. Jestem otwarta na każda propozycje i pracę. Umiem posługiwać się komputerem ale nie znam specjalistycznych programów. Chętnie nauczę się posługiwania nimi tylko...gdzie i kto mi to może ułatwić ...szybko i niedrogo, więc gdzie te placówki pomagające....jestem naprawdę okazem zdrowia i zdeterminowana na wszystko....z poważaniem..Rickardina
Ten program może ci zapewnić podszkolenie w zakresie posługiwania się mopem co najwyżej ...uuuuuh to jest Polska właśnie
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 21-10-2008, 00:09
Ajisianna Ajisianna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 9
Domyślnie

Mam 52 lata, komputer to maje hobby, perfekcyjny angielski, studia podyplomowe, doświadczenie w zarządzaniu w powaznych firmach i co? NIC! Kwalifikacji nie muszę podnosić, wręcz powinnam je obnizyć, bo nawet do MOPa mnie nie przyjmą. Ehhh... różne słowa cisna sie na usta... niestety wszystkie brzydkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.