menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-05-2011, 11:00
Ewunia's Avatar
Ewunia Ewunia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Posty: 311
Domyślnie Kabarety w reklamach


Tak mnie naszło dzisiaj po obejrzeniu Grzegorza Halamy w reklamie jogurtu. Strasznie dużo polskich kabaretów (i kabareciarzy) ostatnio się w reklamach udziela. Z jednej strony przynajmniej jest na co popatrzeć, zawsze to lepsze niż niemiecka finezja większości reklam, z drugiej jakoś tak dziwnie, podobnie jak w przypadku aktorów.

Co o tym myślicie?
__________________
Nie kupuję jaj z chowu klatkowego (numer 3 na pieczątce)
ponieważ... http://www.youtube.com/watch?v=h_8LtOAq9bk&hl=pl
  #2  
Nieprzeczytane 10-05-2011, 11:34
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Jakoś mi nie bardzo....ja jestem stara szkoła myślenia....aktor to pzrede wszystkim teatr....no, ale w teatrze zawsze były niskie gaże....tzn normami sobie aktorzy dorabiali i wyjazdami w teren....dziś jest jak jest....trzeba "robic bokami", ale w moim odczuciu to dewaluuje troche aktora...wyobrażacie sobie Łapickiego, Holoubka reklamującego prostamol, wiagrę, jogurt...a Ninę Andrycz najsubtelniejsze...podpaski ze skrzydełkami...no wszystko jedno co....natomiast reklamującego wspaniały spektakl..tak....inna sprawa z kabareciarzami, jakoś odbieram ich sztukę inaczej i bardziej godzę się z takim dorabianiem...
  #3  
Nieprzeczytane 16-05-2011, 11:35
waserx waserx jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Zielona
Posty: 41
Domyślnie

Da się to przeżyć jak przedmówczyni napisała ale aktorzy faktycznie dla mnie też nie bardzo pasują a czasami występują w reklamie z całą rodziną - np. aktorka z rodziną, która mówi w reklamie jakąś taką kwestię: ".... mój sposób na ukrycie że nie umiem gotować".
__________________

Ostatnio edytowane przez waserx : 17-05-2011 o 13:16.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Humor w reklamach telewizyjnych (badania do pracy licencjackiej) muffin Różności - wątki archiwalne 0 05-05-2011 22:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.