menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-05-2010, 11:40
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Egzaltacja...Lecha Kaczyńskiego....


Polska za sprawą PIS-u staje się Koreą Płn. Gdyż jego zwolennicy,sympatycy i osoby z kręgu Radia RM pragną zbudować pomniki Lecha Kaczyńskiego…Totalna paranoja i egzaltacja….Nie dajmy się zwariować…..
Są zwolennicy tej formacji,którzy pragną nazwać Lecha Kaczyńskiego mężem stanu,który był zbawcą Narodu….W jakich czasach my żyjemy…Są sygnały aby imieniem Lecha Kaczyńskiego nazywać szkoły,place ,ulice i stadiony….Komuś chyba coś się pomyliło z krajem totalitarnym….gdzie bez woli większości nakazywano wielbić wodza…Trochę umiaru i zdrowego rozsądku…Smutek i żal w dalszym ciągu panuje w naszych sercach,ale przeżywajmy to w sposób normalny jak przystało na NORMALNYCH LUDZI A NIE JAK ….LUDZI,KTÓRYCH OGARNĄŁ TREND MANIPULACJI DOKONANYCH PRZEZ …SPECÓW z Torunia i „Naszego Dziennika”….Te wszystkie teorie spiskowe dotyczące tragedii wyrażnie są ukierunkowane na to aby zbijać kapitał polityczny i to jest haniebne i wstrętne..Ktoś jest bez sumienia i odpowiednio manipuluje ludżmi tak aby judzić i siać zamęt..Jak wiadomo „kij ma dwa końce” i to wróci do męciciela…..
__________________
zdzislaw1
  #2  
Nieprzeczytane 14-05-2010, 13:10
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Zdzisławie !

A nie uważasz, że rodzi się nam nowy "KULT JEDNOSTKI" , dalszy podział Polaków ? To nawet grozi powstaniem państwa w państwie. Powstaniem PISLANDII I POLANDII ( a nawet KACZYLANDu I NOWYCH KOMORów).
Z dwoja złego, ja emigruję do tego drugiego państwa.
Być może, dojdzie do "wojny domowej". Wybuch wojny już wkrótce. Niektórzy mówią o 20. czerwca, niektórzy 04. lipca br.

Ostatnio edytowane przez Kazimierz : 14-05-2010 o 13:21. Powód: poprawki
  #3  
Nieprzeczytane 14-05-2010, 16:48
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Witam..Masz rację....Polska dzieli się przez osoby,które powinno się LECZYĆ PSYCHIATRYCZNIE.....To jest bardzo smutne...
To pewne tzw.koła polityczne judzą i nawołują do zamętu. Jest zamysł aby w Polsce zawsze był tzw.burdel...
Ja mam swoje lata ,przeżyłem wszystkie ustroje ale takiej nienawiści między ludżmi jaka jest dzisiaj to sobie nie przypominam. Jest mi wstyd za tych durni..
__________________
zdzislaw1
  #4  
Nieprzeczytane 14-05-2010, 17:26
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Radia RM pragną zbudować pomniki Lecha Kaczyńskiego…Totalna paranoja i egzaltacja….Nie dajmy się zwariować…..
Są zwolennicy tej formacji,którzy pragną nazwać Lecha Kaczyńskiego mężem stanu,który był zbawcą Narodu….W jakich czasach my żyjemy…Są sygnały aby imieniem Lecha Kaczyńskiego nazywać szkoły,place ,ulice i stadiony….

A nie myślisz, że za kilka lat nastepne pokolenia będą miały co burzyć i zmieniać nazwy
Mnie to przypomina kult Lenina w Rosji...
Plac im.Lenina....ulica im. Lenina, a na srodku placu pomnik Lenina....też uznany był za wodza wszechczasów....
Następne pokolenia mają co niszczyć....
Byłam wiele razy jeszcze w ZSSR i widziałam ten fanatyzm na własne oczy....wielu Polaków wówczas to śmieszyło, a teraz sami postępują identycznie....
Jak to nazwać....głupotą ???....a może jeszcze gorzej ?????
  #5  
Nieprzeczytane 14-05-2010, 17:57
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
a teraz sami postępują identycznie....
Jak to nazwać....głupotą ???....a może jeszcze gorzej ?????
Tymczasem we wszystkich miastach w Polsce są , pomniki, place, ulice, szkoły nie wiem co tam jeszcze - JPII. Jak to nazwać? pewnie "jeszcze gorzej"
  #6  
Nieprzeczytane 14-05-2010, 18:53
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Tymczasem we wszystkich miastach w Polsce są , pomniki, place, ulice, szkoły nie wiem co tam jeszcze - JPII. Jak to nazwać? pewnie "jeszcze gorzej"

to jest fanatyzm
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #7  
Nieprzeczytane 14-05-2010, 19:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Tymczasem we wszystkich miastach w Polsce są , pomniki, place, ulice, szkoły nie wiem co tam jeszcze - JPII. Jak to nazwać? pewnie "jeszcze gorzej"

Tez! Albowiem! Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu.!!!!!
Ale jest w tym wszystkim metoda.
W sumie pomnikowe wybryki mniej kosztuja i czysci sie je raz do roku. A i kwiecie da sie gdzies zlozyc ku czci.
A np park IMIENIA trzeba byloby sprzatac i pilnowac przed lobuzami.
W przypadku Kaczynskich dwoch tez nie byloby zle. Miszcz od dluta na formach zaoszczedzi w przyszlosci.
A ponadto osobiscie nie mam nic przeciwko temu, zeby nastepnym pokoleniom pokazywac cokol z postacia najbardziej nieporadnego i szkodliwego osobnika na prezydenckim stolcu. Niech sie mlode ucza. Jak my [nie wszyscy] na pomnikach cezarow
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.