menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kupię, sprzedam, zamienię Ogłoszenia "handlowe" ale bez ofert firm. Niedozwolone są ogłoszenia o sprzedaży leków, na receptę i produktów, na handel którymi wymagana jest koncesja. Konieczne dokładne opisy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-08-2014, 21:55
shikeli's Avatar
shikeli shikeli jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: radom
Posty: 218
Uśmiech kpię stare korale

Miejscowość: Radom   Rodzaj ogłoszenia: Kupię   Ogłoszenie aktualne do dnia: na stałe   

kupię niepotrzebne korale, mogą być porwane, bez zapięcia z koralu, bursztyn i innych naturalnych kamieni, oraz szklane drobne koraliki. perełki szklane i prawdziwe, kryształki itd. mogą być w złym stanie, cena do uzgodnienia. zaznaczam że nie skupuję tego drogo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-08-2014, 21:42
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 762
Domyślnie

Poniewierają się u mnie różne stare klamoty, więc jeśli jesteś zainteresowana - podaj adres na priv. Uprzedzam, nic specjalnego, szczątki sztucznej biżuterii sprzed 40 lat. Prześlę Ci gratis.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 21-08-2014, 21:48
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 762
Domyślnie

Magda, już wiem. W poniedziałek wyślę Ci, co znajdę.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 21-08-2014, 22:49
shikeli's Avatar
shikeli shikeli jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: radom
Posty: 218
Domyślnie

Będdę wdzięczna bo jakoś nie stać mnie na kupowanie nowych a nie mam z czego robić, jakoś co zarobię top mi się rozchodzi ,ciągle coś się psje a to weterynarz dla ski i nigdy nie mam luźnych pieniędzy, taki to los emeryta w Polsce. Nie narzkam tylko tak jest po prostu. Bardzo i dziękuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 27-08-2014, 07:58
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 762
Domyślnie

Wysłałam w poniedziałek. Napisz po otrzymaniu. A co robisz z korali?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 27-08-2014, 10:53
shikeli's Avatar
shikeli shikeli jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: radom
Posty: 218
Domyślnie

Już właśnie dostałam i jestem bardzo wdzięczna, zrobię naszyjniki tylko takie nowocześniejsze. Bardzo ci dzięku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 27-08-2014, 11:16
ciotka Klotka ciotka Klotka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: wielkopolska
Posty: 157
Domyślnie

Własnie wróciłam z poczty. Wysłałam swoje "skarby". Mam nadzieję, że Ci się przydadzą. pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 27-08-2014, 11:59
shikeli's Avatar
shikeli shikeli jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: radom
Posty: 218
Domyślnie

Tak na prawdę to nie bardzo liczyłam że mi ktoś coś wyśle , jesteście takie dobre aż mnie zadziwiło, bardzo jestem wdzięczna bo nie mam dużej emerytry(1004 zł jak na śmiech) więc nie mogę kupować materiałów ba dorabiać muszę. Bardzo bardzo dziękuję. wkleję zdjęcia jak coś zrobię , tylko teraz trochę chorję więc może będą za tydzień dopiero.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 27-08-2014, 17:37
coffifi-Irena's Avatar
coffifi-Irena coffifi-Irena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: opolskie
Posty: 4 569
Domyślnie

Magda to chyba Twoja strona?Cudeńka robisz
http://alpresio.com/manufacturer/magda-shikeli
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 27-08-2014, 18:04
shikeli's Avatar
shikeli shikeli jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: radom
Posty: 218
Domyślnie

No moja stronka i na facebooku też mam kilka albumów i galerię założyłam. bez tego to z mojej emerytury 1004 zł przy 700zł opłat to bym nie pożyła bo i tyle leków muszę kupować. Po prost muszę to robić, żeby częściej ktoś kupował to byłoby jeszcze lepiej.No ale żyję i na leki mnie stać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 27-08-2014, 18:49
coffifi-Irena's Avatar
coffifi-Irena coffifi-Irena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: opolskie
Posty: 4 569
Domyślnie

Cytat:
Napisał shikeli
No moja stronka i na facebooku też mam kilka albumów i galerię założyłam. bez tego to z mojej emerytury 1004 zł przy 700zł opłat to bym nie pożyła bo i tyle leków muszę kupować. Po prost muszę to robić, żeby częściej ktoś kupował to byłoby jeszcze lepiej.No ale żyję i na leki mnie stać.

Robisz piękne rzeczy,ja mogę tylko oglądać ....beztalęcie manualne jestem To bardzo dobrze że robisz zawsze jakiś grosik dodatkowo Ci wpadnie.Może trzeba by to jakoś rozreklamować?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 27-08-2014, 19:10
shikeli's Avatar
shikeli shikeli jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: radom
Posty: 218
Domyślnie

Ja już majątku nie zrobię starcza mi to co tam od czasu do czasu kapnie, nie mam wielkich wymagań. Kiedyś prowadziłam z dziećmi takimi większymi zajęcia plastyczne i wyobraź sobie każdy ma takie zdolności czasem się zdarzyło że ktoś nie miał zdolności, większość miała, z resztą jak nie te to inne, każdemu Bóg coś dał tylko nie zawsze to odkrywamy ja miałam 56 lat jak odkryłam że mogę robić biżuterię a przeżyłam całe życie myśląc że mam 2 lewe ręce. Tylko sił mi brak jakoś ostatnio.Duch ochoczy a ciało mdłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 28-08-2014, 07:46
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 762
Domyślnie

Magda, zajrzałam na Twoją stronę. Robisz naprawdę piękne rzeczy. Masz talent i smak. Pomijając korzyści finansowe mieć taką pasję, to dar od Boga.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 28-08-2014, 09:29
shikeli's Avatar
shikeli shikeli jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: radom
Posty: 218
Domyślnie

Bardziej to pasja niż wielki biznes ,teraz ludzie nie mają pieniędzy na zbytek, ja po prostu chcę trochę dorobić, bardzo lubię to robić i nie spodziewałam się że to będę umiała, kiedyś robiłam tylko witraże i to takie wielkie no a teraz to mam trdności z posprzątaniem taka jestem niedołężna a przy witraż to jest skakanie i gimnastyka, spróbowałam i udało się ale bardzo się modliłam żeby mi Bóg pomógł bo był czas że miałam kredyt i te opłaty 700 zł a emerytura wtedy była 900 i na życie zostawało 20-30 zł , no i wtedy Bóg mi to dał jakby cud.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 28-08-2014, 12:34
shikeli's Avatar
shikeli shikeli jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: radom
Posty: 218
Domyślnie

Bardziej to pasja niż wielki biznes ,teraz ludzie nie mają pieniędzy na zbytek, ja po prostu chcę trochę dorobić, bardzo lubię to robić i nie spodziewałam się że to będę umiała, kiedyś robiłam tylko witraże i to takie wielkie no a teraz to mam trdności z posprzątaniem taka jestem niedołężna a przy witraż to jest skakanie i gimnastyka, spróbowałam i udało się ale bardzo się modliłam żeby mi Bóg pomógł bo był czas że miałam kredyt i te opłaty 700 zł a emerytura wtedy była 900 i na życie zostawało 20-30 zł , no i wtedy Bóg mi to dał jakby cud.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Muzyka filmowa - stare i piekne Jarospa Muzyka 302 06-01-2024 17:43
Stare Płyty Gramofonowe Mariusz57 Kupię, sprzedam, zamienię 5 11-01-2013 21:14
Stare ramy. wuere'le Dom, wnętrza, ogród 5 03-10-2012 17:09
Przyjmę stare dokumenty i pamiątki. trzydziesty Oddam, potrzebuję 0 07-06-2011 10:52
Stare komputery - rzeczywiste problemy. wielebny eSenior 3 25-07-2008 17:01

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.