menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #42001  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 09:13
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Miłego. Nie za bardzo jest o czym i z kim rozmawiać. Jeden post dziennie to nie rozmowa
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42002  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 09:58
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 640
Domyślnie

Jarek jak to nie ma o czym ???..ja zawsze byłam ciekawa dlaczego szwagier zamiast rybkę na konsumpcję ..to całuje i do wody wypuszcza
A te różne wędy ?..a kolorowe śliczności w tej skrzyneczce ..co do czego ..i dlaczego z łódki nie łowili (szwagier nie umiał pływać może dlatego?)..mrukowaty taki i niechętnie tłumaczył..Opowiem jak w Chrewcie spotkałam wędkarzy i miejscowego chłopczynę lat ok.10..tam był ośrodek dla lekarzy (jeszcze za PRL) panowie sprzęcicho mieli takie że nam oczy na wierzch wyłaziły..i szczupaki (głowy) suszyli na słońcu ..siedzi p.dr a niedaleko chłopczyna z wędki zrobionej chyba z leszczyny i żyłki ..ma jakieś ciasto koloru pomarańczy i co chwilę wyciąga rybkę .jedną wypuszcza inne nie ..p.dr w końcu nie wytrzymał i pyta ..a na co tak biorą ?..mogę panu trochę dać ..a na pytanie o skład owego ciasta chłopak odpowiada ,,to tajemnica ale my z tatą wiemy co te nasze ryby lubią...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42003  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 10:06
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 342
Domyślnie

Witaj
Bogusiu i Jarosławie, nic ciekawego u mnie się nie dzieje,wiatr trochę zelżał,słoneczko próbuje przedostać się przez chmurki.
Śniadanie zaliczone, dodatek emerytalny organizmowi został dostarczony(codzienne leki) a teraz czas na małą czarną.Bogusiu dziękuję i smacznego życzę


Wszystkim ,którzy tu zajrzą życzę pogodnego dnia.
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42004  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 10:47
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 895
Domyślnie Dzień dobry.

W dniu dzisiejszym. Witom wos sam serdecznie w leśniczówce. Kobra genał Ci se udał tyn obrozek, chociaż trocha som nie dociągnięcia . A to depiro pierwszy widok. jak twoja młodość to może być. Mnie tyż Basia nauczy trocha nieskorzy. Jo wtedy byda ciepoł ekstra akty ruchome eli bydo.
Pogoda ni fer, kulwa zimno, wiatr +3 yny, nawet i słonko lekko blinduje nie umi se wydostać za chmur. To nie ważne . Siedza w doma i hajcuja w dałhajcungu żeby wdoma był hic.
Brawo, brawo wincy bydzie tych łobrozków łod Ciebie KOBRA? Co ty na to jak na porę wiosenną. Pozdrawiam Jarka i Zosię i reszta bywalców nieobecnych sam.
Miłego dnia, dobrego jedzonka i picia. Warga wisi,,,.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42005  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 10:51
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 895
Domyślnie Kobra

Tak se przyjrzeć , to za fes blinduje po ślepiach nie idzie rychtyk blank patrzeć, bo bych łoślep. Lepiej rzuć akt
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..

Ostatnio edytowane przez gynek66 : 12-02-2020 o 11:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42006  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 11:58
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 342
Domyślnie

Witajcie,
Bogusiu, Genku i już nie jesteśmy tutaj sami.
Odebrałam przesyłkę kurierską z daleka, wreszcie córka się ucieszy(to obraz do powieszenia na holu, jak przyjdzie z pracy to ją rozpakuje,więc mąż jej będzie znowu miał do odrobienia pracę domową ta przesyłka miała przyjść na jego imieniny,stało to się dzisiaj

Miłego dnia życzę wszystkim odwiedzających nasz wątek
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 12-02-2020 o 14:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42007  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 13:06
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 895
Domyślnie Fajnie

Chyba z zagranicy jak z daleka.
Ja dostałem paczkę z Irlandii to z daleka od kolegi z forum winiarzy 5 kg ważyła
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42008  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 13:47
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobra5
Jarek jak to nie ma o czym ???..ja zawsze byłam ciekawa dlaczego szwagier zamiast rybkę na konsumpcję ..to całuje i do wody wypuszcza
A te różne wędy ?..a kolorowe śliczności w tej skrzyneczce ..co do czego ..i dlaczego z łódki nie łowili (szwagier nie umiał pływać może dlatego?)..mrukowaty taki i niechętnie tłumaczył.

Są cztery możliwości albo szwagier taki etyczny wędkarz albo łowisko jest NoKil (nie zabijaj) albo regulamin złów i wypuść albo nie głodny albo same małe rybki.

Ja mam łódź porządną dużą na trzy osoby a jak do pływania to i pięć się zmieści dwa silniki elektryczny i spalinowy ale nie lubię łowić z łodzi, wolę twardo pod tyłkiem.

Uprawiam to hobby ponad 40 lat i wszystkie dyscypliny a jest ich ponad 10. Nie łowię tylko na sztuczną muchę mimo, że mam do tego sprzęt. Przez 10 lat łowiłem wyczynowo na zawodach, ale od pięciu lat jak kupiłem domek nad Odrą tylko tam jeździmy i tam łowię w pełnym relaksie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42009  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 14:34
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 640
Domyślnie

Noo widzisz i już się dowiedziałam ..jednak etyczny mruk !!! To prawda bo byliśmy na zalewie Chańcza i wszyscy łowili a nawet krakusy jakieś małże zbierali i w winie gotowali ... Ja tego nie jadłam ,dzieciaki te małże na pływakach rowerka układały a małże jak słonko przygrzało do wody ... A ryby taką miarką mierzy to fakt ..też nie lubi z łódki ani z pontonu no i ryb nie je w ogóle Aha a jak się łazi po rzece w woderach i zarzuca takie błystki to na pstrąga ?
Nie wiedziałam że są takie łowiska (nie zabijaj)..ciekawe to .Jednak człowiek całe życie się uczy i ponoć durny umiera!!
Gieniu jakość obrazka nie moja ..ja tylko skopiowałam z netu ..i fakt blinduje po oczach
no z tem aktem to pomyślę (jak Basia wróci)

Zosia obraz dla zięcia ...do hollu ??/..no to się chłop ucieszy ..niczym mój jak dostał wyciskarkę do owoców a z soków lubi tylko malinowy do piwa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42010  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 14:37
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 342
Domyślnie

Witajcie popołudniem, Geniu ta przesyłka była z południa Polski, i dotarła z opóźnieniem, najważniejsze że jest już w domu, zobaczymy jak zostanie przytwierdzona do ściany
przez zięcia.
Jarku ja nie łowię rybek, tylko mój partner( ja za wodą nie przepadam, chociaż mieszkam
wśród czterech jezior.

Znikam na obiadek, zupa grochowa na żeberkach.
Do miłego potem
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42011  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 14:38
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 342
Domyślnie

Witajcie wszyscy Geniu ta przesyłka z południa Polski, dotarła z opóźnieniem, więc zięć będzie miał pracę domową do wykonania. Córka wróci z pracy to ją obejrzymy.
Pozdrawiam i znikam i jeszcze napiszę,że wiatr już tak nie hula... ale pogoda jest barowa.
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42012  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 17:39
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobra5
Noo widzisz i już się dowiedziałam ..jednak etyczny mruk !!! A ryby taką miarką mierzy to fakt ( Aha a jak się łazi po rzece w woderach i zarzuca takie błystki to na pstrąga ?
Nie wiedziałam że są takie łowiska (nie zabijaj)..ciekawe to .Jednak człowiek całe życie się uczy i ponoć durny umiera!!

Niech będzie mruk ale cenne, że etyczny. Ja też zabieram jedną na dwadzieścia-trzydzieści do konsumpcji.

W rzece można łowić na błystkę (bardzo ogólna nazwa), gumki, woblery wszystkie drapieżne albo na sztuczną muchę czy nimfę pstrągi, jazie, lipienie, klenie. A na górskich wodach (nie koniecznie w górach bo ta nazwa dla wód czystych) nie wolno łowić na żywe przynęty aby nie wyłapać wszystkich ryb
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42013  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 20:12
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 895
Domyślnie dobry

Zimową porą nie łowisz ryb. Dlaczego, lepsze są ponoć w smaku Jarek. Ja wcale na ryby nie chodzę i też żyję.
Pozdrawiam
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42014  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 21:03
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Nie łowisz ryb to nie wiesz, że do maja-czerwca są pod ochroną, bo mają tarło i tylko kłusownicy łapią
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42015  
Nieprzeczytane 12-02-2020, 22:29
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 895
Domyślnie hej

Ja iteresuję się kurami, kotami i psami. A ryby to lubię popatrzeć tylko jak chwytają i za gupka robią wędkarzy
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..

Ostatnio edytowane przez gynek66 : 13-02-2020 o 11:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42016  
Nieprzeczytane 13-02-2020, 11:52
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 895
Domyślnie Leśniczówkę witam

Właśnie, nie ma z kim popisać. Wszyscy na urlopach zimowych, na narty pojechali. Jedni chorują, drudzy się kurują. Jarek uciekł prawie stąd.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Słonko fajnie świeci, mroźne powietrze + 3 jest.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42017  
Nieprzeczytane 13-02-2020, 14:30
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 342
Domyślnie

Geniu
ja się już melduję, przyjechałam do domu, pozałatwiałam
sprawy,- wymiana książek w bibliotece- oj trafiły mi się dwa nowe tytuły Danielle Steel ,potem po drobnekasa w domu się skończyła,dalej odbiór recepty i dokumentów z ostatniej wizyty od kardiologa, zmiana leków i jestem lżejsza o 55 zł.
Wróciliśmy do domu, a mój kotek czekał już pod drzwiami,niezbyt chętny do jedzenia, bo chyba coś upolował.
Dokończyłam jeść rybki w zalewie octowej, takie lubię.
Obiad mam od wczoraj , tylko go podgrzać
Wszystkich obecnych pozdrawiam, i na parapecie zostawiam .Do potem moi mili .

__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42018  
Nieprzeczytane 13-02-2020, 14:56
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 640
Domyślnie

Zosiu i chłopaki dziś 13 tego choć nie jestem przesądna ale czasem coś w tym jest...wróciłam ze szpitala bo w nocy wylądowała tam moja mama ...ha nastawiona bojowo po wczorajszych utarczkach z chamską osobniczką białego niższego personelu ,która jak mówi młodzież "darła ryja"
Wycedziłam przez zęby ,że powinni ją skierować do pracy 3 piętra niżej (prosektorium) bo od chorych i żywych pacjentów dla ich zdrowia lepiej aby trzymała się z daleka ..po czym wyciągnęłam komórkę .ostentacyjnie włączyłam nagrywanie czym przerwałam potok chamskich wrzasków i usłyszałyśmy niby uprzejme burknięcie ..proszę na "5"...Jak to mówił Leszek w "Daleko od szosy"..jak się widzi taką sztukę to trudno zachować kulturę
Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42019  
Nieprzeczytane 13-02-2020, 15:46
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Łoj, to muszę uważać co piszę bo skoro nagrywasz to może być dowód rzeczowy jak u Kwaśniewskich o dom w Kazimierzu.

Takie ostentacyjne nagrywanie to dobra metoda bo choć są duże braki niższego personelu to jednak jakiś bacik jest.

Ja już od lat leczę się w prywatnych placówkach albo w takim szpitalu dla "lepszych"

Niestety takich czasów dożyliśmy że bez kasy to tylko spalarnia na szybko, bo mówią, że ten sam system co rezonans czy tomograf. A za kasę to na drugi dzień.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42020  
Nieprzeczytane 13-02-2020, 15:51
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Zosia zatankowała kasiorkę w bankomacie i poszła w tango do magistrów od ziół i medykamentów. A mówią, że lepiej dać piekarzowi niż lekarzowi.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
W Lesniczowce-przy Kominku.20-czesc. inka-ni Humor, zabawa - wątki archiwalne 508 01-09-2009 20:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.