menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 15:22
saba15's Avatar
saba15 saba15 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Kraków
Posty: 2 125
Domyślnie

Asiu
a ten wnuczek to najmniej podobny do mnie z całej czwórki!
Jest bardzo podobny do swojej mamy.
__________________


Nie płacz ,że coś się skończyło,
tylko uśmiechaj się,że ci się to przytrafiło!!!
  #202  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 15:30
saba15's Avatar
saba15 saba15 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Kraków
Posty: 2 125
Domyślnie

Nikuś
masz rację,ze moi dbają o mnie ,zebym sie za bardzo nie nudziła
Dziś wykorzystałam dzień bez wnuka i pogoniłam na zakupy i inne sprawy bankowe pozałatwiać.Zimno niezle mnie poniewierało tzn wietrzysko ale chciałam sporo pochodzić jak pozostałe dni mam siedzieć w domu.
teraz jeszcze mam wizytę u naszej wspólnej pani doktor, więc zaraz wyfruwam
__________________


Nie płacz ,że coś się skończyło,
tylko uśmiechaj się,że ci się to przytrafiło!!!
  #203  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 15:36
saba15's Avatar
saba15 saba15 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Kraków
Posty: 2 125
Domyślnie

Cytat:
Napisał enia60


wydają mi się ponadczasowe,lubię takie buciki jak zniszczę ulubioną parę kupuję następną
Eniu!
Bardzo podobają mi sie Twoje buciki ,właśnie w moim guscie ,szukam takich ,bo poprzednie już nadwyrężone nieco.


Jadziu Twoje tez mi się podobaja chociaż obcasiki szukam bardziej bezpieczne.
__________________


Nie płacz ,że coś się skończyło,
tylko uśmiechaj się,że ci się to przytrafiło!!!
  #204  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 17:50
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Chyba na wieczorny spacer z psinką wezmę czapkę i szalik,bo bardzo zimno.Zapowiadają u nas -8 stopni w nocy!Koniec świata,zima jesienią.Dobrze,że w domu ciepło i przytulnie.Raczę się herbatą z domowym sokiem malinowym.Ubierajcie się ciepło,dziewczyny!
  #205  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 18:53
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Ewa, nie zapomnij o cieplych majtasach. Podobno to najwazniejsze, hihihihi.
Nie powiem, ze Wam zadroszcze -8.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #206  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 20:17
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Cześć Dziewczyny moje....zaglądam poczytać chwilę , a to kozaczki, majtasy, kaloszki(kaloszki kolorowe miec -moje marzenie, ale niezrealizowane- nie ma)...jutro upewniam się telefonicznie ,że od czwartku jestem "zalogowana" na rehabilitacji..więc znów się nie będziemy "widzieć", ale nic to myślę, że się odnowię do świąt i bedę z Wami jak kiedyś....całuję wszystkie dzioby....
  #207  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 20:22
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Malwinko witaj.
To dobrze, że będziesz rehabilitowana.
W końcu powrócisz do nas jak nowa ... tak więc nie przejmuj się
swoją nieobecnością. Ze swojej strony obiecuję, że z utęsknieniem
będę czekała na Twój powrót. Buziaczki - Cz
  #208  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 20:51
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Malwusiu,kochana-czytasz w moich myślach!Tak chciałam wieści o Tobie!Pomyślnej rehabilitacji i szybkiego powrotu do babińca,który bardzo za Tobą tęskni.Buziolki!
  #209  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 20:54
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Ciepłe spody

na jesienne i zimowe chłody!majtasy.jpg
  #210  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 22:55
czarna's Avatar
czarna czarna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Radom
Posty: 8 053
Domyślnie

Niko
Popijam sok z cebuli i czosnku.W/g przepisu Malwiny. Sprawy gardłowe mi przechodzą.Dzięki za troskę.
Tak wieczorkiem tu na chwilę wpadam,aby zobaczyć,co słychać w pogaduchach.Wróciła Marbella,i Malwina(choć na chwilę).
Pozdrawiam Was serdecznie!

Jak tylko robi się zimno wdziewam na głowę najchętniej kapelusz...ale nie na co dzień. Do sportowych ubrań mam czapeczki z daszkiem. Jeśli beret to wielki...w małym wyglądam głupawo...całą urodę mi zabiera...hihi. Kaptury bardzo lubię,ale spadają mi na oczy.....
W młodości pozwoliłam sobie na chodzenie zimą z gołą głową i nabawiłam się porażenia nerwu twarzowego........
  #211  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 23:21
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Witam znów wieczorową porą, no ale nie mam czasu w dzień usiąść do laptopka, nie mogę wyrobić się z porządkami po remoncie łazienki, zachciało mi się zmiany, a teraz narzekam ,ze roboty moc,, Ale jestem z Wami na bieżąco, podwieczorki, wspaniała rzecz, lubię sobie coś dobrego zjeść tak około 16, ale teraz jem sama, bo o tej porze nikogo w domu nie ma, Co do pulchnych kształtów, nie wiem czy oglądałyście kilka dni temu wypowiedzi naszych najsłynniejszych panów na temat seksowności kobiet, jednym głosem wszyscy stwierdzili, że dla nich kobieta musi mieć czym oddychać i siedzieć na okrąglutkiej pupie, takie są pociagające i dają poczucie ciepła. Te chude modelki to chołubione przez projektantów mody, którzy są w 90% wielbicielami panów i takich kształtów szukają u kobiet, Słuchałam tego z ciekawoscią i stwierdziłam, ze rzeczywiście pulchniejsze babki mają powodzenie u panów i są weselsze.' ,bo jak powiedział któryś z gwiazdorów nie odmawiają sobie przyjemnosci jedzenia i nie sa głodne, co czyni je optymistycznymi a nie wiecznie głodnymi złośnicami.
__________________
]


  #212  
Nieprzeczytane 03-11-2009, 23:38
czarna's Avatar
czarna czarna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Radom
Posty: 8 053
Domyślnie

Witam Cię ,Jadziu,po całym dniu pracy.
Dobrze,że się pojawiłaś nocką. Pozdrowienia..

Podwieczorki tak lubię jadać,
że mogłabym co godzinę
sobie dogadzać.
Ale tego nie robię
bo resztki rozumu mam w głowie !
  #213  
Nieprzeczytane 04-11-2009, 00:09
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Martusiu, jak widać to my takie nocne marki, nawet nieraz podjadać w nocy też lubię, albo jakiś kieliszeczek na dobre spanko, też nie zaszkodzi, jak mnie sen nie bierze, najlepszy lek, ten procentowy.
__________________
]


  #214  
Nieprzeczytane 04-11-2009, 07:06
frida's Avatar
frida frida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 7 833
Domyślnie

Witajcie,
chwila na przywitanie, pozdrowienia dla chorowitek Malwinki,Marbelli, Czarnulki a dla reszty bywalczyń samych pogodnych chwil na dziś i interesujących ploteczek
zmykam do roboty papapa do później
__________________


  #215  
Nieprzeczytane 04-11-2009, 07:34
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Uśmiech chwila na przywitanie i śniadanie



cieplej,lepiej ? to dla równowagi ta piękna skąpo ubrana blondyneczka u mnie -6 stopni br...zapraszam na śniadanie
  #216  
Nieprzeczytane 04-11-2009, 08:26
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Dzień dobry!

Miłym pogaduszkom-dziennym i późnowieczornym!Wspaniale, że mimo nawału zajęć,chorób i innych przeciwności losu nie zapominacie o naszym babińcu.
Dziś znów zimno i słonecznie.Wybieram się do lekarza rodzinnego na konsultację-robiłam różne badania profilaktyczne,omówimy wyniki.nie podoba mi sie nieco podwyższony poziom cukru,pewnie zaleci dietę.
Mnie też czeka niewielki/mam nadzieję/remont łazienki, wymieniamy wannę, kibelek i podłogę.Fachowiec przychodzi w poniedziałek.Obiecał, ze uwinie się z robotą w dwa dni/córcia przyjeżdża,będę go pilnować jak cerber,żeby się nie lenił/.Miłego dnia.Eni dziękuję za piekne śniadanko.Zapraszam na kawusię.kawa1.jpgplacek cytrynowy.jpg
  #217  
Nieprzeczytane 04-11-2009, 08:46
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Jesienny sezon wymaga zmiany w jadłospisach, organizm domaga się konkretnego,sytego/ niekoniecznie tłustego i wysokokalorycznego/jedzonka.Trudno zyć tylko suróweczkami,gdy za oknem zimny wiatr,plucha.Porozmawiajmy o zapiekankach.To świetne,sycące danie na obiad.Macie jakieś sprawdzone przepisy?
  #218  
Nieprzeczytane 04-11-2009, 08:50
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie moje zapiekanki

są na bazie ziemniaków lub makaronu, które przekładam warzywami/cebula,pory,pieczarki,papryka/,chudym mięskiem lub wędliną.Robię je w prodiżu.Chciałabym kiedyś zrobić zapiekankę w cieście,ale nie wiem jak.Może któraś z Was próbowała takiego dania.
  #219  
Nieprzeczytane 04-11-2009, 11:16
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

I już po wizycie.wysiedziałam się z pół godziny u mojej pani doktor,jak zwykle życzliwej.Obgadałyśmy dietę na miesiąc-jeśli nie pomoże trzeba będzie rozpocząć leczenie farmakologiczne,poziom cukru wskazuje na możliwość rozwinięcia się cukrzycy.Dostałam odpowiednie materiały,zeszycik do zapisywania wyników.Zapiekanki nie dla mnie-muszę stosować produkty o niskim indeksie glikemicznym /papa ukochane ziemniaczki!/i stosować dietę 1200 kalorii.Obniżenie masy ciała wskazane.Z owoców tylko 2 jabłka dziennie,co najbardziej mnie smuci,gdyż jadłam znacznie więcej...
  #220  
Nieprzeczytane 04-11-2009, 11:17
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Całuski i zmykam..nie moge się oprzeć , zeby tu nie wejść..świetnie Czarna opisała swoje nakrycia głowy wraz z refleksjami..uśmiałąm się....
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Babskie pogaduchy XX Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 506 08-11-2009 14:08
Babskie pogaduchy cz.X Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 02-06-2009 13:39
Babskie pogaduchy cz.IX Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 521 23-05-2009 18:01
Babskie pogaduchy cz.VI Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 05-04-2009 11:23
Babskie pogaduchy cz.V Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 496 24-03-2009 22:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.