menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #113261  
Nieprzeczytane 08-09-2018, 13:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Mniej więcej za pół godziny boss matki wszystkich afer,
będzie lądować w Polsce.
W kajdankach.
Akurat w dzień pełowskiej konwencji Amerykanie zrobili kuku.
Godzinę lądowania złodzieja powinno peło zanotować i zsynchronizować z ogłoszeniem wyprowadzenia sztandaru,
póki jeszcze mogą o czymkolwiek decydować.
Zgodnie z ustaleniami prof. Cenckiewicza może coś wiedzieć o finansowaniu KLD czyli Tuska i założycieli PO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113262  
Nieprzeczytane 08-09-2018, 14:54
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Oj!! nie podoba mi się taka "odzywka" Nie wolno nikogo poniżać, to świadczy o braku dobrego zachowania.

spoko,
obrazić może tylko ktoś z autorytetem

ale napewno nkit kto nie stosuje zasad,
oszukuje i manipuluje,
i ma publiczność za durni puszczając aplauz playbacku.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113263  
Nieprzeczytane 08-09-2018, 16:32
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Janda w krainie utopii.

To co stracila nasza Amelcia

Polacy to nieroby bez ambicji. „W III RP każdy mógł zrobić karierę”. Krystyna Janda orbituje w wywiadzie dla Wyborczej.

Cytat:
Polacy to ludzie mało ambitni, którzy nie są specjalnie zainteresowani, ani wiedzą, ani lepszym życiem, ani awansem. Taki wniosek nasuwa się po wywiadzie Krystyny Jandy dla „Gazety Wyborczej”.

Według aktorki – „We Francji: przychodzi pan do fryzjerki, a ona pyta, czy widział pan ostatni film. Ona uważa, że powinna być na premierze w teatrze, w kinie i przeczytać gazety, żeby mieć o czym rozmawiać z klientkami”.

https://wolnosc24.pl/2018/09/08/pola...dla-wyborczej/

Wcale sie nie dziwie, ze nie moze znalesc kobitki do sprzatania.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113264  
Nieprzeczytane 08-09-2018, 16:38
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Totalniacy, znów kiepska wiadomość.


Zle wiadomosci ida w parze

Maciej Grubski chwali Putina i żegna się z PO.

Cytat:
Senator Platformy Obywatelskiej Maciej Grubski poinformował, że opuszcza szeregi partii. To pokłosie zawieszenia go w prawach członka partii, za wywiad udzielony rosyjskiemu portalowi Sputnik. Wywiad łódzkiego senatora wzbudził spore kontrowersje.
Senator Grubski w rozmowie z rosyjskim serwisem krytykował sojusz Polski z Stanami Zjednoczonymi i Ukrainą. – Wymyśliliśmy sobie, że wspierając Ukrainę, będziemy mieli bufor bezpieczeństwa w stosunku do Rosji. Moim zdaniem tak nie jest, dlatego że Ukraina jest teraz rozchwianym państwem z ogromem problemów, z których prędko nie wyjdzie – wyjaśniał senator.

W wywiadzie nie zabrakło też ciepłych słów pod adresem prezydenta Władimira Putina: – Mam pełen szacunek dla prezydenta Rosji i jestem pod ogromnym wrażeniem tego człowieka – twierdził Grubski.
https://wiesci24.pl/2018/09/08/opozy...kiego-portalu/

Czyli nastepny z PO z pelnym szacunkiem do Putina.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113265  
Nieprzeczytane 08-09-2018, 17:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Dziwię się, że się dziwisz.
Zapomniałaś komu wystawił pomnik ze szwedzkiego marmuru
ich prezydent?
U kogo na daczy gościł guru Michnik?
Komu latali całymi gromadami palić znicze, skrapiając groby wodospadami łez? Może powstańcom?

Teraz się zrobili rusofobami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113266  
Nieprzeczytane 08-09-2018, 17:35
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
To co stracila nasza Amelcia

Polacy to nieroby bez ambicji. „W III RP każdy mógł zrobić karierę”. Krystyna Janda orbituje w wywiadzie dla Wyborczej.



https://wolnosc24.pl/2018/09/08/pola...dla-wyborczej/

Wcale sie nie dziwie, ze nie moze znalesc kobitki do sprzatania.

Kiedyś miała.
Cytat:
Krystyna Janda postanowiła wtedy odejść od męża, a pomogła jej w tym gosposia: „Kiedyś w nocy, gdy Honorata słyszała, że rozmawiamy, a ja płaczę, przyszła i powiedziała do mnie: „Będzie tego. Idziemy do tatusiów”. Ja się wtedy spakowałam, ona spakowała swoją walizkę, wzięłam dziecko za rękę. Chyba bym się bez niej nie odważyła”, przyznała wybitna aktorka w „Polsat Cafe”.

Była ze wsi i robiła za marne grosze, mieszkając w jej domu.
Niestety się postarzała.
http://niniwa22.cba.pl/honorata.jpg

Teraz już takiej bidy nie znajdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113267  
Nieprzeczytane 08-09-2018, 17:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Jarosław Kaczyński, nagabywany przez dziennikarzy o ewentualnego swojego następcę,
odpowiedział-
"Konrad Adenauer zaczynał bycie kanclerzem mając 73 lata,czyli 4 lata więcej niż ja mam dzisiaj".

Znów przykrość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113268  
Nieprzeczytane 08-09-2018, 22:18
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Skoro tak, wyrzuć swoje świadectwa, dyplomy i co tam jeszcze masz, bo wydali je niesłuszni ludzie na niesłusznym papierze.
Do ich unicestwienia koniecznie załóż rękawice ochronne, abyś sobie rączek nie poplamił, bo od górnych kończyn do mózgu droga niedaleka.
Co mają wspólnego moje świadectwa, dyplom z konstytucją? Nie studiowałem prawa i nie muszę się wstydzić za tych prawników co pisali i tych co interpretują konstytucję.A Ty z którymi prawnikami trzymasz? Nie musisz odpowiadać, bo to wiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113269  
Nieprzeczytane 08-09-2018, 22:29
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
oszukujesz. a po drugie to który artykuł ci się nie podoba? I dlaczego?
Przepraszam, pomyliłem się. Nie 28% a 25%.Art. które można dowolnie interpretować.
Cytat:
gdybyś był kim nie jesteś to wiedziałbyś że od tego są prawnicy. I konstytucyjne trybunały wybrane zgodnie z obowiązującą konstytucją.
Ale skąd możesz o tym widzieć.
W szkole nie uczyli i trza kombinować byle co po marnym posiłku.
To dlaczego te trybunały i sądy nie skazały tego co wg.Poli łamie konstytucję?Dlaczego?A skoro ty wiesz wszystko to odpowiedz,tylko nie pisz poezji?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113270  
Nieprzeczytane 08-09-2018, 22:32
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Teraz już może .... mówił kiedyś że na darmowe leki i bilety ....mu starcza
Co ty pleciesz? Po piwie jesteś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113271  
Nieprzeczytane 08-09-2018, 22:39
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jarosław Kaczyński, nagabywany przez dziennikarzy o ewentualnego swojego następcę,
odpowiedział-
"Konrad Adenauer zaczynał bycie kanclerzem mając 73 lata,czyli 4 lata więcej niż ja mam dzisiaj".

Znów przykrość.
Trzeba pilnie zmienić konstytucję by J.K mógł zostać kanclerzem.To byłaby przykrość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113272  
Nieprzeczytane 09-09-2018, 00:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Petrus16]
Cytat:
Co mają wspólnego moje świadectwa, dyplom z konstytucją? Nie studiowałem prawa i nie muszę się wstydzić za tych prawników co pisali i tych co interpretują konstytucję

Petrusie !
za siebie się wstydź. Ale w końcu nikt nie każe ci wierzyć, że 6=6 do tego nie trzeba studiów. Wystarczy
5 klas.

Cytat:
.A Ty z którymi prawnikami trzymasz? Nie musisz odpowiadać, bo to wiem.
nareszcie .....coś wiesz i chyba dobrze kombinujesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113273  
Nieprzeczytane 09-09-2018, 00:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Co ty pleciesz? Po piwie jesteś.

przecie mówię, że ....... ci starcza, to co wnerwiasz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113274  
Nieprzeczytane 09-09-2018, 00:30
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Czy w Katowicach dojdzie do tragedii? Wszystko na to wskazuje. Naprzeciwko siebie staną Narodowcy oraz geje i lesbijki.

Cytat:
Marsz Równości regularnie wywołuje mnóstwo zamieszania. Szczególnie przeciwnicy “tęczowej parady” nie mogą zrozumieć, po co organizowane są pochody kobiet i mężczyzn w erotycznych strojach, niejednokrotnie ze sztucznymi penisami na czołach.

https://raportdnia.pl/narodowcy-lgbt-marsz-rownosci/

Pewnie sami nie wiedza!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113275  
Nieprzeczytane 09-09-2018, 00:43
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Petrus16][quote=pluto37]

Cytat:
Przepraszam, pomyliłem się. Nie 28% a 25%.Art. które można dowolnie interpretować.
Czy masz kłopot ze zrozumieniem pytania. Przez grzeczność nie pytam o ..... %% zuźyte
Ale powtórzę ... które art. w konstytucji ci się nie podobają?

Cytat:
To dlaczego te trybunały i sądy nie skazały tego co wg.Poli łamie konstytucję?Dlaczego?
widzisz! gdybyś .... To nie zadawałbyś durnych pytań
tylko przeczytał i ......wiedział na co kogo i gdzie można
sądzić


Cytat:
A skoro ty wiesz wszystko to odpowiedz,tylko nie pisz poezji?
wszystko? Ach! przeceniasz mnie z letka

Nie nasza to wina
żeś nie autor
Sztukmistrza z Lublina
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113276  
Nieprzeczytane 09-09-2018, 00:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Trzeba pilnie zmienić konstytucję by J.K mógł zostać kanclerzem.To byłaby przykrość.

Petrusie! Gdybyś ...... wiesz co
To wiedziałbyś jak można z KACZYŃSKIEGO zrobić kanclerza. Legalnie, a nawet KRÓLA.

Problem w tym, że musiałby wcześnie wstawać, a on LEŃ jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113277  
Nieprzeczytane 09-09-2018, 01:25
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Czy w Katowicach dojdzie do tragedii? Wszystko na to wskazuje. Naprzeciwko siebie staną Narodowcy oraz geje i lesbijki.



https://raportdnia.pl/narodowcy-lgbt-marsz-rownosci/

Pewnie sami nie wiedza!
Widzialaś gdzieś kiedyś w Polsce taki marsz, czy wystsrczy ci chora wyobraznia autora, bo aby takie idiotyzmy pisać i kolportować, to trzeba mieć penisa nie na czole tylko w głowie.

A jak już staną naprzeciw siebie ci narodowcy i geje, to jak sądzisz, kto kogo zaatakuje ? Kto chce przemocą rugować wszelkie odmienności i siłą narzucić jedną obowiązującą wizję świata, geje czy nazisci ? Oh prawda, to się u nas nazywa narodowcy.
Ale jak mniemam ty nie masz z oceną żadnego problemu, bo jako ponoć ofiara nazistowskiej opresji chyba wiesz, że w KLA niemal prycza w pryczę byli między innymi Polacy, Żydzi, Cyganie i rownież geje, bo tak zdecydowali niemieccy......narodowcy w myśl czystości nie tylko rasowej.



9 września
Muszę cię zmartwić, krew się nie lała.
A tu masz 160 zdjęć. Widzisz gdzieś tam te erotyczne stroje, a szczególnie penisy na czole? Nie ? Czyli jednak nie na głowie tylko w głowie.
Cytat:
Marsz Równości w Katowicach. Setki młodych ludzi, drag queens i muzyka z trucków DUŻO ZDJĘĆ
https://dziennikzachodni.pl/marsz-ro...85/zd/31028901

No ale wiesz, zawsze może narodowiec homofob, aby słowo ciałem się stało, ubrać się w erotyczną bieliznę, przypiąć do czoła penisa i wmieszać się w tłum. I już będzie dowód. Przecież takie praktyki i faszyści i bolszewicy praktykują od lat przy aplauzie tzw. patriotów no bo nikt tak nie kochał "matuszkę Rossiję" jak bolszewicy, a "heimat" jak niemieccy naziści.
Te typy tak mają.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 09-09-2018 o 09:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113278  
Nieprzeczytane 09-09-2018, 07:16
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Widzialaś gdzieś kiedyś w Polsce taki marsz, czy wystsrczy ci chora wyobraznia autora, bo aby takie idiotyzmy pisać i kolportować, to trzeba mieć penisa nie na czole tylko w głowie.

A jak już staną naprzeciw siebie ci narodowcy i geje, to jak sądzisz, kto kogo zaatakuje ? Kto chce przemocą rugować wszelkie odmienności i siłą narzucić jedną obowiązującą wizję świata, geje czy nazisci ? Oh prawda, to się u nas nazywa narodowcy.
Ale jak mniemam ty nie masz z oceną żadnego problemu, bo jako ponoć ofiara nazistowskiej opresji chyba wiesz, że w KLA niemal prycza w pryczę byli między innymi Polacy, Żydzi, Cyganie i rownież geje, bo tak zdecydowali niemieccy......narodowcy w myśl czystości nie tylko rasowej.

To jest temat dla seksuologa?
może dla socjologa?
czy psychologa?

Czemuż to staruszeczka bez przerwy ekscytuje się erotyką wszelakich orientacji a zwłaszcza tych mniejszościowych?
a zwłaszcza tą dotyczącą ludzi cywilnych i dorosłych,

milczy natomiast w sprawie chronionej przez władze VIRP pedofilii w kościele katolickim.

zresztą polscy faszyści zwani narodowcami również nie zawracają swoich łysych łbów krzywdą która spotyka małoletnich z rąk?penisów ? ich przyjaciół księży z kk
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113279  
Nieprzeczytane 09-09-2018, 07:38
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

zamiast o seksie
https://www.salon24.pl/video/23775,m...z-juz-w-polsce


Cytat:
FOZZ i polityka

Wątki, które najbardziej wstrząsały polską opinią publiczną, nie dotyczyły jednak podejrzanych machinacji finansowych prowadzonych przez FOZZ za granicą, tylko tego co działo się na naszym podwórku. Z zeznań świadków wynikało bowiem, że z brudnych pieniędzy Funduszu finansowano działalność partii politycznych. Najgłośniejszą była sprawa przekazywania pieniędzy na Porozumienie Centrum – pierwszą partię braci Kaczyńskich. Nagłośnili to medialnie Jakub Kopeć w swojej książce „Po drugiej stronie lustracji” oraz Witold Krasucki w filmie dokumentalnym „Dramat w trzech aktach”.

Na podstawie relacji Janusza Iwanowskiego Pineiro, młodego biznesmena pochodzenia kubańskiego i Jerzego Klemby, byłego oficera PRL-owskiego wywiadu wojskowego, przedstawiali relacje, jakie miały łączyć najbliższych współpracowników założycieli PC z FOZZ. Świadkowie ci twierdzili, co mówili również przed sądem, że przekazywali pieniądze m.in. Adamowi Glapińskiemu i Maciejowi Zalewskiemu, wiceprzewodniczącym PC, a raz nawet samemu Jarosławowi Kaczyńskiemu. Pieniądze miały pochodzić z „czarnych nadwyżek” central handlu zagranicznego, które miały trafiać do FOZZ m.in. na wykup długów.

Podczas procesu Kryże nie dał jednak wiary ich zeznaniom. Stwierdził, że zamiast za barierką dla świadków powinni siedzieć na ławie oskarżonych. Nie dał wiary również relacjom Anatola Lawiny, który bardzo szeroko rozwodził się na temat finansowych relacji FOZZ ze światem polityki, podkreślając, iż wie o tym jedynie z nieoficjalnych relacji innych osób.

Kryże uznał, że te relacje – choć w procesie zajęły bardzo wiele czasu –
są mało wiarygodne i wątek polityczny pozostawił bez rozstrzygnięcia.

Tuż po wygranych przez PiS wyborach Kryże został wiceministrem sprawiedliwości z rekomendacji Zbigniewa Ziobro.
Media donosiły, że była to nagroda za „korzystny” dla PiS wyrok w sprawie FOZZ.

http://www.tvp.pl/historia/aktualnos...iii-rp/3980654
http://www.tvp.pl/historia/aktualnos.../page2/3980626
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/

Ostatnio edytowane przez amelia : 09-09-2018 o 07:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113280  
Nieprzeczytane 09-09-2018, 17:57
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Co mają wspólnego moje świadectwa, dyplom z konstytucją? Nie studiowałem prawa i nie muszę się wstydzić za tych prawników co pisali i tych co interpretują konstytucję.

A Ty z którymi prawnikami trzymasz? Nie musisz odpowiadać, bo to wiem.
A mają, bo wydane zostały przez peerelowskie władze, więc są wg Ciebie niesłuszne i powinny Cię brzydzić, jak brzydzi Cię konstytucja zredagowana przez niesłusznych autorów.

Z nikim nie trzymam, ale słucham profesorów prawa i na pewno Julka z TK, Zbiniu, Pawłowicz lub Piotrowicz to nie są dla mnie autorytety.
Nazwisko Łętowska coś Ci mówi? Strzembosz, Zoll też i wielu innych nie na pisowskiej smyczy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.