menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 20:56
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie Szkło kontaktowe


Jest to jedyny program z przymróżeniem oka, w którym podczas lużnej konwersacji komentowane są bieżące wydarzenia polityczne. Osądżmy, czy ten program spełnia swoje zadania, czy nas bawi, a może poprostu irytuje?
Mam nadzieję, że nie wywołam tym wątkiem burzy, a jedynie wymianę mysli i argumentów.
  #2  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 21:07
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Jak na mój gust program uniwersalny...zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy miłościwie (?) nam panujących mają szansę czuć się usatysfakcjonowanymi, a samozwańczy "politycy" też trochę liczą się z opinią "Szkła" i chwała mu za to.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #3  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 21:47
krysta's Avatar
krysta krysta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Gdansk
Posty: 596
Domyślnie

Przez szkło kontaktowe przesunęłam czas snu,ale to jest tego warte. Jest naprawdę dobry a komentatorzy w studio potrafią prowadzić ciekawy i z przymrużeniem oka dialog. Oby tak dalej
__________________
Dorośli to przeterminowane dzieci.
Dr Seuss
  #4  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 21:56
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Uśmiech

Ja bardzo lubię ten program, niesamowicie mnie uspokaja.Ton programu i jego prowadzący bardzo mi odpowiadają. Nie lubię krzykliwej polityki, ale te wybiórcze sytuacje całkowicie mi wystarczają.
  #5  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 22:30
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Właśnie oglądam "Szkło kontaktowe" jednym okiem drugim jestem tu. Dobry program.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #6  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 22:39
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

też oglądam,prawie jestem uzależniona zwłaszcza kiedy pojawia się pan Marek
  #7  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 23:53
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie No to przyłączam się do Was

też codziennie oglądam ten program.
  #8  
Nieprzeczytane 06-09-2008, 12:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Też czasem oglądam,bo zaśmiewam się do łez z niektórych telefonów od wiernych oglądaczy.Radio Maryja chyba wysiada ?

np.- Panie redaktorze ,czy ten Prezydent nie mógłby założyć krawata ?

R.- noooo...może mu gorąco było ? ..tu uśmiech .

- Ale panie redaktorze ...jak to ? On jest prezydentem wszystkich Polaków ,i jemu jest gorąco ?

R.- może właśnie dlatego ? ...nadal uśmiech ( do górnych czwórek ).

- Ależ redaktorze,ja sobie wypraszam prezydenta co jemu gorąco.Pozdrawiam pana redaktora ,jak to dobrze że taki program ( tu leje się wazelina ) jest stworzony.Ja i mąż codziennie panów oglądamy..i ble ble ble ..

-R.no to dowidzenia pani ( z ulgą,aczkolwiek czule..)
  #9  
Nieprzeczytane 06-09-2008, 12:54
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

SZKIEŁKO KOCHAM.
za co? - za całokształt
  #10  
Nieprzeczytane 06-09-2008, 17:16
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Wydaje mi się, że szkiełko było kiedyś lepsze, a może mi się przejadło?
Przepadam za Andrusem, podoba mi się Grzegorz Markowski (lubię ten rodzaj dowcipu), Daukszewicz nie bardzo się może odnaleźć w tym programie, wolę go na scenie w solówkach, Przybylik - ok i koniec na tym.

Bywa ostatnio monotematyczne i trochę czasem nudnawe. Brakuje w polityce tak wyrazistych i barwnych postaci, jakie zafundował nam sejm poprzedniej kadencji: Lepper, Beger i cała ta przystawkowa galeria.

Lila, RM jest nie do przebicia jeśli chodzi o telefony słuchaczy, dojdziesz do takiego wniosku po wsłuchaniu się w jedno i drugie w miarę regularnie, czego - jak wiem - nie czynisz.
  #11  
Nieprzeczytane 06-09-2008, 21:52
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

w ciągu dnia nie mam czasu na śledzenie aktualności,tutaj mam z komentarzem i pożal się Panie z ocena,ze jeszcze takie b ywają ????? szkło jest SUPER
  #12  
Nieprzeczytane 06-09-2008, 22:19
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Pora na oglądanie "Szkła kontaktowego" co też robię
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #13  
Nieprzeczytane 07-09-2008, 10:21
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Wczoraj przyłożyłam się do oglądania szkiełka i odleciałam w czeluść spokojnej nocy - ale to nic sie nie stało, dziś też będzie.
  #14  
Nieprzeczytane 07-09-2008, 15:08
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

ale gdybyś miała chwilę w nocy tzw.czuwania szkło powtarzają około 3-ej,zawsze można ten czas wypełnić,ale tak naprawdę życzę Ci Sagula spokojnych nocy,a szkło kontaktowe też daje mi dużo frajdy
  #15  
Nieprzeczytane 08-09-2008, 20:24
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Dobry program, inteligentny, bywa dowcipny
  #16  
Nieprzeczytane 08-09-2008, 21:08
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie oj - wczoraj warto było posłuchać

nowego "kaznodzieję"! Prawie zakasował p.Edwarda ze Szczecina (stali słuchacze będą wiedzieli w czym rzecz). Ciekawe, że wbrew powszechnej opinii mężczyźni wydają się bardziej kłótliwi - może dlatego więcej ich w t.zw. polityce....
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #17  
Nieprzeczytane 08-09-2008, 21:16
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
nowego "kaznodzieję"! Prawie zakasował p.Edwarda ze Szczecina (stali słuchacze będą wiedzieli w czym rzecz). Ciekawe, że wbrew powszechnej opinii mężczyźni wydają się bardziej kłótliwi - może dlatego więcej ich w t.zw. polityce....
Jasne, że są bardziej kłótliwi, muszę przyznać, że "spotkanie" z Panem Edwardem wymagało szczytu opanowania i kultury. Widziałam chyba dwa takie przypadki i prawdziwą frajdą było słuchać jak prowadzący starają się uspokoić Pana Edwarda, a następnie pożeganć się z nim nie naruszając obyczajowości. Brawo. Bardzo lubię Szkło.
  #18  
Nieprzeczytane 08-09-2008, 21:28
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Oj kobiety, każda pliszka swój ogon chwali. co do kłótliwości to nie zapomnę w Dzień Kobiet programu o ile się nie mylę "Kawa na ławę" gdzie były same panie. Koniec żałosny każda coś mówiła nie zwracając na to uwagi, że widz nic z tego jazgotu nie jest wstanie zrozumieć
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #19  
Nieprzeczytane 09-09-2008, 19:41
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Ciekawe czy pan Edward ze Szczecina wie jaki stał sie sławny, że na naszym forum także zaistniał.
  #20  
Nieprzeczytane 09-09-2008, 22:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

A mnie się podobał szalenie dzisiaj pan Andrzej,który chyba był w stanie wskazującym.
Otóż pan Andrzej zadzwonił ,bo miłość go przepełniała w ten wtorkowy wieczór i musiał dać jej upust ,bo inaczej by się udusił.
Najpierw prowadzący dowiedzieli się ,że pan Andrzej ich kocha.Ale później pan Andrzej ,uczucie rozszerzył na całą Polskę i Polaków.Ale gdy zaznaczył,że niech Polacy jedną ręką,jedną ręką ...tu się zapowietrzył i prowadzący zrobili miny bardzo zaskoczone...Noo i niech oni będą jedną ręką.

I się pożegnał.

Ps.Cudowne jednak jest szkiełko.Podoba mnie się.
Muszę posłuchać kiedyś RM . Takie audycje ,z rozmowami na żywo,to w naszej Polsze kochanej ,są niewysychającym źródełkiem radości,w tych trudnych czasach.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Soczewki kontaktowe baburka Choroby, badania, terapie 7 12-01-2010 10:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.