menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #145121  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 13:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I na deser ANTONI M.

Cytat:
wiceprezes PiS i były minister Obrony Narodowej.

- Wspaniały marsz. Powiedziałbym, byłby wspaniały. Bo był dzięki patriotyzmowi polskiej młodzieży. Tylko że doszło do wydarzeń, które muszą zostać wyjaśnione. Doszło do sytuacji, w której policja strzelała do ludzi.

Strzelała do ludzi, choć to Antifa zaatakowała polskich patriotów. Nie wiem, kto wydał ten rozkaz, to musi zostać wyjaśnione - dodał polityk PiS.

biedny Antek! Znowu kontakt mu się urwał... A przecie powinien wiedzieć od czego jest duo na "K" znaczy KAMIŃSKI i KACZYŃSKI

Antifa???? Kurcze! A te bomby heteroelektrostatyczne w beczkach z helem to w którym skrzydle miała???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145122  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 13:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Od przyszłego roku zamiast pieśni patriotycznych na 11 Listopada będą inne, Heili Heilo śpiewane przez polskich faszystów w mercedesach.


Jarku!
Przyznaj, że ten bojowy POLSKI PATRYJOT NARODOWY co dzielnie marsza otwierał w białoczerwonych barwach z wyciągniętą górną kończyną w geście HEIL !!!! Wyglądał PATRYJOTYCZNIE i NARODOWO, a nawet /rzekłbym/ DOSTOJNIE.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145123  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 14:24
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

VJeszcze przez 11 dni nie oswoililiscie się z emblematami III Rzeszy?
Dziwne.
Jedyny pożytek z zadymy jest taki, że Szymczyk będzie odwołany.
Jak się pozwala na znaki Hitlerjugend szczególnie wymowny przy zniszczeniu cmentarza obrońców Poczty Gdańskiej, a strzela się w oko 74 letniemu dziennikarzowi z gazety Solidarność, to chyba trzeba ciepły stołek zostawić komuś innemu.

Finito.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145124  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 14:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Od przyszłego roku zamiast pieśni patriotycznych na 11 Listopada będą inne, Heili Heilo śpiewane przez polskich faszystów w mercedesach.
Bolą te Mercedesy klasy S 500..4 matic.
I to narodowcy, sodomia i gomoria.
Dokładnie jak owczarek nazistowski u prezydenta elekta USA.
Nie powinien być amerykański pitbull?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145125  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 15:58
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Wy/My tutaj pitu, pitu o pierdołach, o rasch psów, o markach samochodów o piktogramach a w tym czasie Ziobro zabezpiecza sobie nieograniczoną władzę i pieniądze


Radosław Sikorski

Szanowni Państwo❗️
🤥🤥🤥 Pan minister sprawiedliwości RP, szef Solidarnej Polski, Zbigniew Ziobro bezczelnie okłamuje Polaków na temat Unii Europejskiej. Oto dlaczego tak sądzę.
🇪🇺 Instytucje unijne - przedstawiciele Rady UE, Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego - doszły do porozumienia w sprawie tzw. mechanizmu praworządności. Pozwoli on na zamrożenie wypłat środków unijnych dla tych państw, które łamią zasadę rządów prawa.
ℹ️ Informacje o porozumieniu wypracowanym w Brukseli przebudziły Solidarną Polskę. Zbigniew Ziobro - ostatnio niewidoczny, ze względu na, jak donosił Onet, paniczny strach przed pandemią - opublikował oświadczenie. Krótkie, ale tak naszpikowane nieprawdami i przeinaczeniami, że jako poseł do Parlamentu Europejskiego nie mogę zostawić go bez odpowiedzi. Idźmy po kolei.
1️⃣ Po pierwsze, Ziobro pisze, że wspominane rozwiązanie to propozycja „niemieckiej prezydencji” w Radzie UE. To nieprawda. Wyjściowa propozycja Niemiec była znacznie łagodniejsza i zakładała zamrożenie wypłat tylko w wypadku wykrycia korupcji lub innego zagrożenia dla prawidłowego wydania środków unijnych. Zaostrzenia zapisów domagał się Parlament Europejski i to głosami wszystkich największych ugrupowań: od Europejskiej Partii Ludowej, przez Socjaldemokratów, liberałów z ugrupowania Odnowić Europę, po Zielonych.
2️⃣ Po drugie, Ziobro twierdzi, że taka decyzja instytucji unijnych to wyraz dyktatu „unijnych urzędników”. Przypominam więc, że w Parlamencie Europejskim zasiadają nie urzędnicy, ale posłowie wybrani przez obywateli UE w demokratycznych wyborach. I to niekiedy znacznie większą liczbą głosów niż posłowie do parlamentów krajowych. Tylko w Polsce w wyborach do Parlamentu Europejskiego oddano ponad 13,5 miliona głosów. Czy to się Ziobrze podoba czy nie, PE jest w Brukseli głosem ludu europejskiego, w tym wielu milionów Polaków.
3️⃣ Po trzecie, przewodnicząca Komisji Europejskiej, Ursula von der Leyen, przez Ziobrę zaliczana do „brukselskich urzędników”, otrzymała to stanowisko za zgodą Rady Europejskiej, w której zasiadają szefowie rządów państw członkowskich, w tym polskiego rządu. Następnie nominacja została zatwierdzona przez Parlament, a przedstawiciele PiS głosowali za! Mało tego, wówczas ten wybór był przedstawiany jako sukces, bo przewodniczącym KE nie został znienawidzony przez PiS i Ziobrę Holender Frans Timmermans. ⤵️
Następnie zatwierdzani przez PE byli wszyscy komisarze i ostatecznie cały skład Komisji. Von der Leyen ma mocny mandat demokratyczny, znacznie lepszy niż kolesie Ziobry poupychani w ministerstwie, prokuraturach i spółkach skarbu państwa.
4️⃣ Po czwarte, Ziobro twierdzi, że wymóg przestrzegania zasad praworządności to naruszenie prawa państw członkowskich do decydowania o samych sobie. To nieprawda. Poszanowanie dla rządów prawa jest zapisane w Traktacie o Unii Europejskiej, który Polska ratyfikowała. Na samym początku, w Artykule 2. napisano wyraźnie, że „Unia opiera się na wartościach poszanowania godności osoby ludzkiej, wolności, demokracji, równości, państwa prawnego, jak również poszanowania praw człowieka, w tym praw osób należących do mniejszości”.
👇
Wbrew temu co pisze Ziobro, przestrzeganie podstawowych reguł praworządności nie jest wewnętrzną sprawą państw członkowskich. Obywatele Polski są także obywatelami UE i przysługuje im takie samo prawo do niezależnych sądów jak innym obywatelom Unii. Jednocześnie inni mieszkańcy UE, którzy decydują się osiąść w Polsce, podobnie jak zagraniczne firmy działające w naszym kraju, muszą mieć dostęp do bezstronnego, niezależnego wymiaru sprawiedliwości. Jeśli tak nie będzie, zagrożone będą absolutne podstawy UE, czyli swoboda przepływu ludzi, towarów i usług.
5️⃣ Po piąte, Ziobro straszy nas, że instytucje unijne chcą nas zmusić między innymi do „aborcji i eutanazji na życzenie”. Nie wiem, kiedy nasz strachliwy minister po raz ostatni wyściubił nos poza swój gabinet, ale zapewniam go, że kwestie praw osób homoseksualnych, aborcji i eutanazji są regulowane w różny sposób w różnych krajach UE. A to że obecnie pod względem ,na przykład, prawa do aborcji Polsce bliżej do Iranu niż Irlandii, Czech czy nawet Węgier, to już „zasługa” obecnej ekipy rządzącej.
6️⃣ Po szóste, Ziobro twierdzi, że Unia chce nam coś narzucić wbrew woli większości Polaków. Nie wiem, jakie badania ma Solidarna Polska, ale ja nie znam takich, w których większość Polaków chciałaby uzależnienia decyzji sędziów od widzimisię Zbigniewa Ziobry.
7️⃣ Po siódme, w oświadczeniu czytamy, że członkostwo w Unii nie jest dla Polski tak korzystne jak się wydaje, ponieważ niemieckie i francuskie korporacje mogły wejść na polski rynek i zarabiają tu miliardy złotych. Zapewniam pana ministra, że wiele z tych korporacji było obecnych w Polsce na długo przed wejściem do UE, a dziś jest też obecnych w innych krajach niebędących członkami UE. I niekiedy zarabiają tam jeszcze więcej, właśnie dlatego że nie podlegają ścisłym regulacjom unijnego prawa. Przypominam też, że dzięki naszej obecności w Unii polskie firmy mogą bez przeszkód działać w innych państwach członkowskich.
Wreszcie Ziobro załamuje ręce nad faktem, że „20 tysięcy polskich lekarzy, wykształconych za pieniądze polskich podatników” nie walczy z pandemią w Polsce, tylko leczy obywateli Francji, Niemiec, Holandii i innych państw zachodniej Europy. Pan minister nie rozumie, że ci ludzie wyjechali z Polski nie dlatego że ktoś ich do tego zmusił, ale dlatego że tam dostali obietnicę lepszej pracy i życia. Fundusze unijne dają szansę na stworzenie takich warunków tym Polakom, którzy zostali w kraju.
Tymczasem, zamiast myśleć o tym , jak ratować polską gospodarkę przy pomocy unijnych środków, Ziobro z kolegami chcą zawetować nowy budżet unijny! W jednym tylko celu - żeby demokratyczne instytucje Unii nie ukróciły zamordystycznych praktyk Zjednoczonej Prawicy.
🔻🔻
Bo o to wyłącznie chodzi w całym tym manifeście partyjki Ziobry - o władzę dla niego i grona klakierów. Bez względu na koszty dla zwykłych obywateli.

🇵🇱🇪🇺 Grupa EPL w Parlamencie Europejskim

https://www.facebook.com/radeksikors...08541389224363
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145126  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 16:06
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

już są w komplecie
https://www.facebook.com/photo/?fbid...77360479283248
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145127  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 16:14
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Wy tu pitu pitu o podstawach prawnych Unii Europejskiej, a ja ciągle nie wiem czy rzeczony transatlantyk ma cztery rury wydechowe czy sześć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145128  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 16:28
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Władza PiSowska bezradna
Z całym budżetem, siłami, agencjami, ministerstwai, vicepremierami, srejmem, trybunałem, prokuraturą, sądami nie radzi sobie z bezradną wyszydzaną, wyśmiewana, opluwaną OPOZYCJĄ.
Co robić? Jak żyć?


Rzeczniczka PiS o agresji na Marszu Niepodległości: Odpowiedzialność ponosi opozycja

Rzecznika PiS: Nie wiem, co to znaczy, że flirtowaliśmy z tym środowiskiem
Rzeczniczkę partii rządzącej zapytano też, czy zszokowały ją akty wandalizmu i agresji, do których doszło na trasie nielegalnego Marszu Niepodległości (np. podpalenie mieszkania przy moście Poniatowskiego, starcia z policją przy rondzie de Gaulle'a). - Z całą pewnością. Do takich zdarzeń nie powinno dojść - odpowiedziała posłanka. I choć wcześniej mówiła o "odpowiedzialności opozycji", teraz nie potrafiła jednoznacznie wskazać, kto ponosi winę za taki, a nie inny przebieg wydarzenia i akty przemocy.

- Na tym etapie nie jestem jednak w stanie określić, kto ponosi za to odpowiedzialność. Sama zorganizowałam ponad 200 zgromadzeń. I wiem jedno - za zgromadzenie odpowiada organizator. Bo czasami zdarza się tak, że pojawia się grupa osób, która chce zmienić przebieg wydarzenia. A wtedy organizator ma ograniczone pole manewru i musi wkroczyć policja. Na miejscu organizatorów nie organizowałabym zgromadzenia - mówiła w Sejmie rzecznika PiS. Zapewniła też, że "każdy, kto łamie prawo musi ponieść odpowiedzialność", i że dotyczy to wszystkich, "niezależnie od poglądów"

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...RBJkudq0hagQLk
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145129  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 16:30
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Wy tu pitu pitu o podstawach prawnych Unii Europejskiej, a ja ciągle nie wiem czy rzeczony transatlantyk ma cztery rury wydechowe czy sześć

Maju Polak potrafi nawet kajakiem
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145130  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 16:39
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
VJeszcze przez 11 dni nie oswoililiscie się z emblematami III Rzeszy?
Dziwne.
Jedyny pożytek z zadymy jest taki, że Szymczyk będzie odwołany.
Jak się pozwala na znaki Hitlerjugend szczególnie wymowny przy zniszczeniu cmentarza obrońców Poczty Gdańskiej, a strzela się w oko 74 letniemu dziennikarzowi z gazety Solidarność, to chyba trzeba ciepły stołek zostawić komuś innemu.

Finito.
Awatar, który długo służył w KSC i poszedł ze mną na Fb, ozdobiłam znakiem Strajku Kobiet. BŁYSKAWICA. Nie runa Hitlerjugend ani podwójna SS. Zgadzam się z autorką grafiki - p. Olą Jasionowską, że znak jest oczywisty dla ludzi na całym świecie, niezależnie od języka jakim się posługują: "Uważaj, ostrzegamy. Nie zgadzamy się na odbieranie kobietom ich podstawowych praw". http://www.klub.senior.pl/showpost.p...stcount=144393
Zarzucającym mi używanie znaku runicznego kojarzonego z nazizmem, aczkolwiek w pierwotnym znaczeniu neutralnego, odpowiem, że nadinterpretują znaczenie symbolu w celach dalekich od uczciwości intelektualnej w dyskusji, i że przekaz dnia wytrząśnięty z rękawa mający zdewaluować znaczenie strajku nie jest już aktualny choć 'lud wierny' kupił i powtarza. Na początek tenże lud powinien wymazać znaki elektryczne (co tam kara za niszczenie własności ZE, cel się liczy) i skasować telefony komórkowe, opcja ładowania oznaczona błyskawicą.
Uczciwie informuję, że nie wyrzuciłam runy sig z talii kart ani kompletu kamiennego. Jestem przeciwna niszczeniu, stawiam na budowę, z utrzymaniem pionu.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145131  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 17:24
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Oj Ostatku.
"Dyskusja z pisowcem, to jak gra w szachy z gołębiem. Nie dość, że poprzewraca figury, to jeszcze obsra szachownicę..."
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145132  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 17:50
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Domyślnie

Od dawna wielbię "Dezyderatę" Maxa Ehrmanna. Wysłuchuję innych, oni mnie(?). Nie musimy się zgadzać. Każdy ma swoją opowieść. https://pl.pinterest.com/pin/862720872340746718/

"O ile to możliwe bez wyrzekania się siebie
bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie,
i wysłuchuj innych,
nawet tępych i nieświadomych,
oni też mają swoja opowieść."
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145133  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 18:02
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Jarosławie -stokrotne dzięki; dałeś super komentarz. Z intelektualną nędzą trzeba intelektualnie walczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145134  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 18:04
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek

"O ile to możliwe bez wyrzekania się siebie
bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie,
i wysłuchuj innych,
nawet tępych i nieświadomych,
oni też mają swoja opowieść."

To tak jak spowiedź Żyda do SSmana.

Wole jednak "oko za oko" i "ząb za ząb"
Mądrość nie zawsze popłaca, taki napis jest na niektórych nagrobkach.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145135  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 18:33
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Jarosławie -stokrotne dzięki; dałeś super komentarz. Z intelektualną nędzą trzeba intelektualnie walczyć.
Ten sam tekst mówi:
"Porównując się z innymi
możesz stać się próżny i zgorzkniały,
bowiem zawsze znajdziesz lepszych i gorszych od siebie."
Cytat:
Napisał Jarosław II
Wole jednak "oko za oko" i "ząb za ząb"
Mądrość nie zawsze popłaca, taki napis jest na niektórych nagrobkach.
Sprytnie zmniejszyłeś pierwszy wers, podkreślając drugi. A one są ważne razem.
Kodeks Hammurabiego. Stosowany dosłownie może doprowadzić do tego, że wszyscy będziemy ślepi i bezzębni.
Napisy na nagrobkach są różne, zależne od tego, kto kładzie. Na moim jest tylko imię i nazwisko.

Sorry, odbiegamy od tematu wiodącego. Pozdrawiam i znikam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145136  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 19:04
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
możesz stać się próżny i zgorzkniały,
bowiem zawsze znajdziesz lepszych i gorszych od siebie."

I jednych i drugich mogę mieć za wzór, jednych za przykład do naśladowania, drugich za błędy.

Ostatku nie odchodź, bądź mą gwiazdą przewodnią.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145137  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 19:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Taki drobiazg

Cytat:
Na konferencji prasowej Borys Budka został zapytany o uchwaloną i podpisaną przez prezydenta tzw. ustawę covidową, która nie została dotąd opublikowana w Dzienniku Ustaw.

- Brak publikacji tej ustawy stanowi w mojej ocenie naruszenie prawa. To przestępstwo i naruszenie obowiązków ze strony prezesa Rady Ministrów - powiedział Budka.

do kolekcji Morawieckiego..... chyba jeden z jeźdźców się znalazł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145138  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 19:30
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Taki drobiazg
do kolekcji Morawieckiego..... chyba jeden z jeźdźców się znalazł

Ale popatrz ile spraw będą mieli rozwiązanych następni rządzący. Do tej pory to nie do pomyślenia.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145139  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 21:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Jak się nudzi
to jaka zabawa w grzebanie w trupach by się przydała...
Cytat:
Jak poinformowała w czwartek "Gazeta Wyborcza", rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej zostały poinformowane przez Prokuraturę Krajową o konieczności wykonania kolejnych już badań na próbkach materiału biologicznego pobranego podczas ekshumacji.

Katastrofa smoleńska. Prokuratura chce dodatkowej opinii
Z pisma podpisanego przez prokurator Kamilę Głuch wynika, że śledczy chcą zasięgnąć dodatkowej opinii Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Co więcej, Głuch wyjaśnia, że w 2018 roku nie wykonano badań jedną z dostępnych metod i prokuratura zmierza wyjaśnić to zaniechanie.J

A przecie jakieś próbki wysyłano do zagranicznych słynnych ośrodków badawczych.
No i ANTONI M. podobno ma już jakiś raport gotowy do publikacji... Czyzby ZIOBRO mu nie wierzył???


Do Instytutu Nauk Sądowych Irlandii Północnej przekazana została pierwsza partia próbek. Pobrano je w czasie ekshumacji i sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej. 2017 r.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145140  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 21:18
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Wojciech Wawrzyniec

usgtSocosrie

Polscy "patrioci", kurewska ich mać.

ps.skradłam p. Wojciechowi; chyba ktoś go bardzo zdenerwował.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.