menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #141321  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 10:10
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał wujek
Ty to potrafisz zaskoczyć,gasso.Masz coś za złe opozycji?
Zamieniam się w słuch.
Mam, bo niech Kwaśniewski zapisze się do PiS, skoro firmuje swoją twarzą to déjà vu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141322  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 10:40
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie


Tak puchną majątki podwładnych Ziobry

Imponujące kwoty na kontach, domy, mieszkania, drogie zegarki i szybkie auta – „Fakt” prześwietlił majątki śledczych z Prokuratury Krajowej. Podwładnym Zbigniewa Ziobry (50 l.) jest czego zazdrościć.

Okazuje się, że większość z podwładnych Zbigniewa Ziobry w zeszłym roku pomnożyła swoje majątki. Kupują na potęgę – nowe domy, telewizory, a nawet... wanny!

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polit...ziobry/1e570ek
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141323  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 10:44
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Badziewie. Boi się, że ktoś po angielsku zapyta jak się czuje w roli babci małoletniej synowej.

Nie zna języków, nie jest aktywna, sprawia wrażenie niedostępnej. Rok Beaty Szydło w Parlamencie Europejskim

– Zawsze chodzi z kimś, najczęściej z byłą minister pracy Elżbietą Rafalską. Jakby obawiała się, że ktoś może ją o coś zapytać. Niekoniecznie po polsku – opowiadają osoby znające kulisy pracy Beaty Szydło w europarlamencie. Czy byłej premier udało się odnaleźć w Brukseli?

https://www.newsweek.pl/polska/beata...ejskim/4yr4pdk
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141324  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 10:49
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Badziewie. Boi się, że ktoś po angielsku zapyta jak się czuje w roli babci małoletniej synowej.

Nie zna języków, nie jest aktywna, sprawia wrażenie niedostępnej. Rok Beaty Szydło w Parlamencie Europejskim

– Zawsze chodzi z kimś, najczęściej z byłą minister pracy Elżbietą Rafalską. Jakby obawiała się, że ktoś może ją o coś zapytać. Niekoniecznie po polsku – opowiadają osoby znające kulisy pracy Beaty Szydło w europarlamencie. Czy byłej premier udało się odnaleźć w Brukseli?


https://www.newsweek.pl/polska/beata...ejskim/4yr4pdk

Szuka poklasku na Twitterze za to i to jest zawsze bardzo żałosne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141325  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 12:10
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Ciekawa jestem które głowy państw zaszczyciły ostatnie namaszczenie, wie ktoś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141326  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 13:52
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
Mam, bo niech Kwaśniewski zapisze się do PiS, skoro firmuje swoją twarzą to déjà vu.

Są różne postawy

Joanna Scheuring-Wielgus - polity
▶️ Nie siedziałam w domu, gdy na ulicach protestowały kobiety.
▶️ Nie siedziałam w domu, gdy na sejmowych korytarzach protestowali niepełnosprawni.
▶️ Nie siedziałam w domu, gdy trzeba było stworzyć i pokazać światu – w tym papieżowi -mapę pedofilii w polskim kościele.
▶️ Nie siedziałam w domu, gdy protestowaliście w obranie sądów.
▶️ Nie siedziałam w domu, gdy ulicami Warszawy w Dzień Niepodległości maszerowali faszyści.
▶️ Dziś, podczas zaprzysiężenia Andrzeja Dudy, też nie będę siedzieć w domu.
Bo nie za siedzenie w domu biorę Wasze pieniądze i nie po to na mnie głosowaliście, żebym siedziała w domu.
Jestem tu. Bez entuzjazmu.
Jestem nie po to, żeby klaskać, fetować czy gratulować.
Jestem tu wraz z moimi kolegami i koleżankami z Lewicy, żeby być wyrzutem sumienia Andrzeja Dudy i żeby przypominać mu o tym, że aby zdobyć tę funkcję poniżył ludzi i że nie jest godzin, by sprawować urząd Prezydenta RP.
Bo jeśli bym tu nie była, to nikt by mu tego nie przypomniał, a PiS miałoby imprezkę według swojego scenariusza. A ja i Lewica chcemy dziś przez całe przemówienie przypominać Dudzie, że się zhańbił i będziemy mu to przypominać przez całych 5 lat. Dziś, jako Lewica, zrobimy tak, żeby dobrze wiedział o co, a raczej o kogo, nam chodzi i po czyjej stronie stoimy i ZAWSZE stać będziemy.
Mam jeszcze jedną refleksję związaną z obecnością na zaprzysiężeniach.

Jeśli w 2010 roku Jarosław Kaczyński nie przyszedł na zaprzysiężenie Bronisława Komorowskiego to zdrowy rozsądek podpowiada, żeby nie brać przykładu z Jarosława Kaczyńskiego, bo to żaden wzór do naśladowania. Właściwie to w każdej dziedzinie życia trzeba robić odwrotnie niż Jarosław Kaczyński. Bo tak się zachowuje przyzwoity człowiek. Robi odwrotnie niż Kaczyński.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141327  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 18:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Są różne postawy

Fakt! Są różne..... gdyby jeszcze jakieś przypomnienie na miejscu wizytacji że delikwent przysięga na KONSTYTUCJĘ którą permanentnie i na rozkaz ŁAMAŁ, że kłamał i żeby był za popychło przez 5 lat, to taki manifest tzw LEWICY bym zrozumiał, ale chyba taki wytrysk ad memoriam nie nastąpił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141328  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 18:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I jeden strateg od ARMII od.... DUDY.

Cytat:
Te pięć lat to też spektakularna porażka, jaką było wycofanie się z zakupu fregat Adelaide. Mimo że prezydent poleciał do Australii głównie w tym celu.

Ubolewam, że przez te pięć lat dla Marynarki Wojennej wydarzyło się niewiele dobrego. Chociaż po raz pierwszy od kilkunastu lat do służby weszły zupełnie nowe jednostki, np. ORP Gawron w 2019 r. czy ORP Kormoran w 2017 r. Dziś faktycznie Marynarka Wojenna pozostaje najbardziej zaniedbanym rodzajem Sił Zbrojnych i prezydent wielokrotnie zwracał na to uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141329  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 19:05
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Fakt! Są różne..... gdyby jeszcze jakieś przypomnienie na miejscu wizytacji że delikwent przysięga na KONSTYTUCJĘ którą permanentnie i na rozkaz ŁAMAŁ, że kłamał i żeby był za popychło przez 5 lat, to taki manifest tzw LEWICY bym zrozumiał, ale chyba taki wytrysk ad memoriam nie nastąpił.
Na tej farsie nie powinno być żadnej opozycji, ani ludzi, którzy zostali zaproszeni.
Niech mi teraz tylko jęczą po telewizjach, że Adrian kolejny raz złamał Konstytucję, to ich pilotem traktować będę.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...66&oe=5F50931B
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141330  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 19:24
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Chyba prezydenta USA nie było, czyżby umykał przed Bidenem, którego też nie było.
"Na sali byli rodzice prezydenta Dudy, jego żona i córka, a na galerii - była premier Beata Szydło i były marszałek Sejmu Marek Jurek, towarzyszyła im generalicja i duchowieństwo. Tym razem nie spóźnił się prezes Jarosław Kaczyński."
PS
Nie ważne, Adrian ma fuchę na następnych pięć lat i fajnie. Jedyny pozytyw, że to Adrian i koledzy poniosą wszystkie konsekwencje kryzysu w który wprowadzili madki z tipsami i ojców z flaszką. A ci się mogą się zdenerwować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141331  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 20:32
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cała prawda

https://www.facebook.com/photo?fbid=...02116701901500
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141332  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 21:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II

Jarku!
Bo to faktycznie jest tandeta.
A za symbol niech będzie wymiana DORNA na .... Mazurek i Kempę albo Kowalskiego czy innego Kaletę z Ozdobą.
A za głównego intelektualistę dorabia .... Pieprzak z Wolskim
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141333  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 21:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
Na tej farsie nie powinno być żadnej opozycji, ani ludzi, którzy zostali zaproszeni.
Niech mi teraz tylko jęczą po telewizjach, że Adrian kolejny raz złamał Konstytucję, to ich pilotem traktować będę.
]

Dlatego włąśnie tą rozmowę z Dudkiem o Dudzie na Onecie polecałem.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci...ad/ar-BB17DKN6

choć nawet jesli się nie ze wszystkim i nie zawsze z nim zgadzam, to przynajmniej wiem dlaczego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141334  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 21:28
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Odkąd znajomy pisowiec mi powiedział, że wie iż PiS kradnie ale to nie ma znaczenia, bo się z nim dzieli więcej nie podejmuję dyskusji, nie ma z kim. Kradnijcie sobie do woli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141335  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 23:10
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał wujek
Tu się naprawdę nieźle można ubawić.Zapowiedzi końca rządów pisiorów,jako żywo przypominają zwiastowanie końca świata,co jest specjalnością różnych egzotycznych sekt.
A ten póki co ma się dobrze i trwa.
W przeciwieństwie do niektórych tu pań uważam,że ta kadencja będzie dla PIS-u dużo łatwiejsza i wcale nie musi być ostatnią.

Wujku, moje domniemanie oparłam na tym, że nigdy w historii żadnej partii nie udało się wygrać 3 razy pod rząd wyborów.
Dzisiaj po wścieku opozycji sądząc możesz mieć rację.
Wypięli tyłki na 10 milionów ludzi. Nic i niczego się nie nauczyli.

A ile było już przegranych?. sześć czy siedem bo nie mogę się doliczyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141336  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 23:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Chyba prezydenta USA nie było, czyżby umykał przed Bidenem, którego też nie było.
"Na sali byli rodzice prezydenta Dudy, jego żona i córka, a na galerii - była premier Beata Szydło i były marszałek Sejmu Marek Jurek, towarzyszyła im generalicja i duchowieństwo. Tym razem nie spóźnił się prezes Jarosław Kaczyński."
PS
Nie ważne, Adrian ma fuchę na następnych pięć lat i fajnie. Jedyny pozytyw, że to Adrian i koledzy poniosą wszystkie konsekwencje kryzysu w który wprowadzili madki z tipsami i ojców z flaszką. A ci się mogą się zdenerwować.

Czyżby prezydenci USA bywali na zaprzysiężeniu Wałęsy i Komorowskiego?
Pytam bo nie wiem, ale myslę, że ty też nie wiesz.

Ach ta bezsilność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141337  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 23:13
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Najważniejsze, że PiS się nauczył i wypiął tyłek na 10 milionów ludzi, pożyjemy, zobaczymy co będzie dalej. Jedne 10 milionów jest większe niż inne 10 milionów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141338  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 23:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Odkąd znajomy pisowiec mi powiedział, że wie iż PiS kradnie ale to nie ma znaczenia, bo się z nim dzieli więcej nie podejmuję dyskusji, nie ma z kim. Kradnijcie sobie do woli.

Jutro pojadę i zwinę sokowirówkę w Auchan.
Był precedens na szczytach władzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141339  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 23:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Najważniejsze, że PiS się nauczył i wypiął tyłek na 10 milionów ludzi, pożyjemy, zobaczymy co będzie dalej. Jedne 10 milionów jest większe niż inne 10 milionów.
Róznica jest taka, że ci co głosowali na AD , głosowali na PiS.
Ci co głosowali na Trzaskowskiego, nie głosowali na PO a najbliższe wybory to parlamentarne.I znów trzeba będzie maść na ból kupować, jeśli się nie opamiętacie.
A że się nie opamiętacie to pewne jak amen w pacierzu i jak to, że nikt tyłka z Polski nie wyniesie z celebrytów.
Będą tu siedzieć i waniat'.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141340  
Nieprzeczytane 06-08-2020, 23:24
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
Szuka poklasku na Twitterze za to i to jest zawsze bardzo żałosne!


Jeszcze bardziej żałosny jest ryży hejter.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.