menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > kujawsko-pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 01-04-2009, 13:02
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Dlaczego seniorki z naszego regionu są tak mało aktywne., A może są tylko nie piszą na tym wątku. jeżeli nawet to możnz przecież pisać na ogólnym i na regionalnym. Ja np. bardzo chętnie rozmawiała bym z Paniami z naszego terenu. Czekam na odzew.,
  #62  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 19:55
ciotunia's Avatar
ciotunia ciotunia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: RUMIA
Posty: 167
Domyślnie Witam

Ja od 28 lat mieszkam w Rumi ale jestem Bydgoszczanką cieszę się ze nasze klubowiczki są takie aktywne ja dopiero je poznałam i muszę powiedziec ze dziewczyny do tanca i różanca pozdrawiam
  #63  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 22:05
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Witajcie! Też bym chętnie poznała osoby z naszego województwa i nawiązała kontakt, ale nie widzę nikogo chętnego. Ja czasami piszę w ogólnym, ale chętnie popiszę tu. Pozdrawiam cieplutko.
  #64  
Nieprzeczytane 05-04-2009, 10:12
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Witaj Ciotuniu. Dzięki za pozdrowienia. Odpisuję tutaj, bo prywatne wiadomości masz przekroczone i nie mogę wysłać.Pozdrawiam cieplutko.
  #65  
Nieprzeczytane 05-04-2009, 10:51
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

1 kwietnia- w 61 pośc ie właśnie zapeowałam do was - to tak jakbym wyciągnęła rękę. Ja od marca jestem na ogólnym. Pomyślałam,że dlaczego nie mogłybyśmy spotykać się na swoim forum- tak jak np,pomorzanki.Uc ieszyłam się , gdy ujrzałam dzisiaj nowe posty. z radością ujrzałam znajome z ogólnego.W nocy pisałam do Pani słowikowej na ogólnym a tymczsemokazuje sie że jesteśmy z tego sammego województwa. WITAM ZNAJOME I NIE ZNAJOME NA TYM FORUM.
  #66  
Nieprzeczytane 05-04-2009, 19:51
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Halinko nas jest trochę tylko nie wszyscy podają swoje dane i trudno się domyślić skąd są. Pozdrawiam wszystkich.
  #67  
Nieprzeczytane 05-04-2009, 20:08
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Witam,,witam ,,

Miło że nas przybywa z naszego woj,słyszę ze Halinka też z woj,Kuj>Pom. Zosiu nie jesteśmy same pozdrawiam cieplutko
  #68  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 09:59
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #69  
Nieprzeczytane 13-04-2009, 19:39
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie ### *** ### ***

Cytat:
Napisał emerytka
Zosiu pięknie to Zrobiłaś pozdrawiam
  #70  
Nieprzeczytane 13-04-2009, 21:57
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Heniu miło mi, ale to nie do końca moje dzieło. Pozdrawiam.
  #71  
Nieprzeczytane 13-04-2009, 21:58
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Witaj Ciotuniu! Wysyłasz mi prywatne wiadomości a ja nie mogę odpowiedzieć, bo masz pełną skrzynkę i dlatego tutaj dziękuję i pozdrawiam.
  #72  
Nieprzeczytane 14-04-2009, 23:46
Tinia Tinia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Kujawsko - Pomorskie
Posty: 10
Domyślnie

Witajcie! Też jestem z Kuj.Pomorsk. Często bywam w Bydgoszczy. Serdecznie wszystkich pozdrawiam. Tinia
  #73  
Nieprzeczytane 14-04-2009, 23:51
Tinia Tinia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Kujawsko - Pomorskie
Posty: 10
Domyślnie

Emerytko, nie mieszkam w Żninie, ale jestem najmniej dwa razy w miesiącu. Serdecznie Cię pozdrawiam.
  #74  
Nieprzeczytane 15-04-2009, 00:14
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Nektarynko,dawno tu nie byłaaaam, ucieszyłam się bardzo gdy ujrzałam Cię na " moim terenie" - nie przypuszczałam że jesteśmy sąsiadkami.
Pozdrawiam Cię mile i serdecznie.
  #75  
Nieprzeczytane 15-04-2009, 00:21
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

TINIU....WITAM CIĘ GORĄCO, cieszę się że powiększa się nasze stadko. Musimy częściej spotykać się ,narazie w seniorku ,a kto wie może kiiedyś...?,W REALU..?.
  #76  
Nieprzeczytane 15-04-2009, 14:28
Tinia Tinia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Kujawsko - Pomorskie
Posty: 10
Domyślnie

Bardzo chętnie Halinko, cieszę się na odpowiedź i serdecznie Cię pozdrawiam.
  #77  
Nieprzeczytane 15-04-2009, 20:56
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie * * * # # # @ @ @ * * *

Witaj Halinko ,Witaj Tinio bardzo miło że nas jest więcej napiszcie coś o sobie ,a w ogóle musicie poczytać zapoznać się ze wszystkim i startować na forum wybrać wątki które wam odpowiadają ,pozdrawiam serdecznie
  #78  
Nieprzeczytane 15-04-2009, 21:57
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie Witaj!

Cytat:
Napisał Tinia
Emerytko, nie mieszkam w Żninie, ale jestem najmniej dwa razy w miesiącu. Serdecznie Cię pozdrawiam.

Cieszy mnie,że bywasz w moim mieście i mam nadzieję,że znajdziesz kiedyś chwile na wspólną kawę.Pozdrawiam.
  #79  
Nieprzeczytane 15-04-2009, 22:01
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Pytanie

Cytat:
Napisał halina36
TINIU....WITAM CIĘ GORĄCO, cieszę się że powiększa się nasze stadko. Musimy częściej spotykać się ,narazie w seniorku ,a kto wie może kiiedyś...?,W REALU..?.
Super pomysł, na razie się poznajemy i przybywa nas a kiedyś może zorganizujemy spotkanie, jak inne klubowiczki.
  #80  
Nieprzeczytane 15-04-2009, 22:52
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Miłe Senioritki z tego wątku,faktycznie mało się znamy. Napiszę trochę o sobie.Mieszkam w małym miasteczku koło Bydgoszczy,dosyć znanym.Nie jestem sama ,ale samotna .Tak się złożyło że tu gdzie mieszkam nie mam ruwiesniczki w podobnym wieku .Wszystkie sąsiadki są młode,zapracowane.Widujemy się sporadycznie,ot...dzień dory-iparę grzecznościowych słów.Dlatego kupiłam laptopka żeby choć wirtualnie z kimś porozmawiać.Narazie umiem pisać tylko posty.Chciała bym nauczyć o wiele więcej .Mam nadzieję że przy cierpliwej pomocy weteranów komputerowych -stopniowo poznam tajniki internetu.Dzięki uprzejmości miłego pana sprzedawcy - mogę do Was pisać ,bo mnie zalogował do Seniorka.Sama bym nie potrafiła,a z książki nic prawie nie rozumię.Brak mi podstawowej wiedzy.nie wiem nawe - aż wstyd , co wpisuje się np....w tytule albo ..adresat. No to narazie tyle .Gdy spodkamy się następny raz będę miała inny nick. Do zobaczenia.
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Województwo lubelskie: powitanie i "lista obecności" admin lubelskie 212 31-12-2017 18:10
Województwo warmińsko-mazurskie: powitanie i "lista obecności" admin warmińsko-mazurskie 292 24-12-2017 19:20
Województwo dolnośląskie: powitanie i "lista obecności" admin dolnośląskie 513 02-03-2009 12:26
Województwo pomorskie: powitanie i "lista obecności" cz.II jolita pomorskie 501 18-10-2008 23:52
Województwo pomorskie: powitanie i "lista obecności" admin pomorskie 501 14-04-2008 19:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.