menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #29001  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 16:26
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
W moim niewielkim młodniaku, niecałe 3ha wczoraj dzieci nazbierały 5 kg grzybów, ale ogrodzony.

Ja też mam swoje....o ile tylko psy nie stratują.
Niewielka szkoda, bo i tak nic z nimi nie robię. Daję zarobić jednej kobitce, która zbiera namiętnie, suszy i marynuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29002  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 16:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Przeciętny zjadacz chleba zaabsorbowany coraz bardziej rozwiązywaniem problemów dnia powszedniego,nie ma czasu na śledzenie w jakim kierunku zmierza jego kraj.A to jest bardzo zły,wręcz niebezpieczny kierunek.Uświadomiłem to sobie po zapoznaniu się z tekstem obywatelki,opisującym cechy właściwe faszyzmowi.
"Autokratyzm w stylu wodzowskim"- jest w Polsce partia,którą zakładało tzw.trzech tenorów.Ostał się tylko jeden.Jak do tego doszło?Może by zapytać jednego z nich lub pp.Rokitę,czy choćby Schetynę.Chyba nie ulega wątpliwości,że sławny "dziadek z Wehrmachtu" parę genów wnukowi sprzedał.
"Militaryzm" - oczywiście!Przecież nasza armia w ostatnich latach jest wyjątkowo aktywna.Zdobywa doświadczenie bojowe bądź to na pustyniach (irackich),bądź w dzikich górach Afganistanu,który zresztą po części okupujemy.Jeśli wierzyć p.Prezydentowi,wycofamy się stamtąd jako ostatni.Takie kierunki angażowania naszych żołnierzy mają pewno głębszy sens.Niewykluczone,że zamierzamy reaktywować idee Ligi Morskiej i Kolonialnej.A,że terenów wolnych nie ma,trzeba je będzie wydrzeć komuś siłą.
"Walka z odmiennymi ideologiami" - no,demokracja to nie ideologia.To raczej system polityczny.Ale komunizm - jak najbardziej.Nie wolno szerzyć tej ideologii ani używać właściwej jej symboliki.
"Pełna kontrola partii rządzącej nad dużą częścią aspektów życia społecznego i gospodarczego" - ten warunek już spełniamy.W Polsce w zasadzie już nie ma niezależnego dziennikarstwa.W tzw.mainstreamowych mediach pracują obecnie funkcjonariusze rządowi,których zadaniem jest uprawianie prorządowej propagandy.
Szacuje się,że ok.200 tys.stanowisk w instytucjach o charakterze politycznym i gospodarczym okupują ludzie bliscy PO.
"Gospodarczy etatyzm oraz korporacjonizm"-tego warunku jeszcze raczej nie spełniamy.
"Rasizm,szowinizm,nacjonalizm itd."- oj,znają nas w świecie od tej strony.
Czy coś z tego wynika?Chyba to,że jaki koń jest nie każdy widzi.

Tę analizę polskiego faszyzmu przenoszę na nową stronę, aby nikomu nie umknęła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29003  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 17:36
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Szacuje się,że ok.200 tys.stanowisk w instytucjach o charakterze politycznym i gospodarczym okupują ludzie bliscy PO.
"Gospodarczy etatyzm oraz korporacjonizm"-tego warunku jeszcze raczej nie spełniamy.
"Rasizm,szowinizm,nacjonalizm itd."- oj,znają nas w świecie od tej strony.
Czy coś z tego wynika?Chyba to,że jaki koń jest nie każdy widzi.
Tu mówisz o dwóch koniach. Bo choć to może prawda z tymi stanowiskami to po "przewrocie jesiennym" jaki Lila przewiduje co rusz na tych stanowiskach będą albo "eksperci" albo PiS-owcy.
Co do drugiego konia to masz słuszną rację, już dawno w Polsce po 68 roku nie było przez prawicę i eksponowanego takiego rasizmu, szowinizmu i nacjonalizmu. Nawet taki sobie posełek PiS Suski mu, potrafi dopiec innemu posłowi dlatego, ze czarnoskóry, o żydach i masonach nie wspomnę na kościelno PiS-owskich wiecach. Oj znają nas w świecie od tej strony.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29004  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 18:27
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Po wygranych, po raz pierwszy i mam nadzieje ostatni, przez PiS wyborach, a miało to miejsce późna jesienią 2005 roku, na początku stycznia w mojej firmie odwołano prezesa i powołano pisowska ekspert byłą kierowniczkę domu spokojnej starości. Firma o której mówię wypłaciła swoim beneficjentom od początku istnienie 161 miliardów złotych, zatrudnia 11 tysięcy osób, a jej budżet robi wrażenie nawet w zestawieniu z budżetem państwa.
Pani prezes wezwała do centrali na inauguracyjne spotkanie 16-tu dyrektorów oddziałów regionalnych (wojewódzkich) i po czterech godzinach dyskusji nad poprawą funkcjonowania firmy wyszła, a dyrektor departamentu kadr wręczył wszystkim dyrektorom wypowiedzenia z pracy z trzy miesięcznym okresem oczekiwania. Na otarcie łez dyrektorzy otrzymali bonus w postaci zakazu świadczenia pracy przez te trzy miesiące zachowując swoje wynagrodzenie.
Następnie pani prezes przeleciała jak burza po całej Polsce i powoływała kolejnych 16-tu dyrektorów wyłącznie z PiS. Wtedy nikt się nawet nie krygował, że to fachowcy, a jacy byli to niech zostanie we wdzięcznej pamięci ich załóg. Ci dyrektorzy następnego dnia po otrzymaniu nominacji wywalili wszystkich kierowników podległych komórek w tym łącznie w całej Polsce 314 kierowników terenowych biur powiatowych, w większości przypadków świetnych fachowców, którzy organizowali te biura od podstaw w 2002 roku.
Piszę to tylko po to żeby niektórzy nie sugerowali, iż obecnie rządzący wzięli wszystko, a PiS był/jest bez skazy, PiS dał nieprzemijający, wiekopomny przykład z którego przy obrocie koła fortuny skorzystali następcy. W przywołanej przeze mnie firmie mogłam osobiście obejrzeć karuzele stanowisk od zimy 2002 roku do zimy 2011 roku i czegoś takiego co zrobił PiS w styczniu 2006 roku w życiu nie wiedziałam ani wcześniej ani później.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29005  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 20:01
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Pewnie, że lepiej na grzyby nawet trujące niż ta trująca atmosfera Prawdziwych Polaków.
Już 3 razy tu pisałem, że Kolenda-Zalewska to wymyśliła [albo jej kazali] i przyznała się do "pomyłki" zwalając to na anonimową koleżankę [też z TVN] która ją wprowadziła w błąd.
Nigdy nie przeprosiła, bo przecież "to nie ona winna tylko jakaś koleżanka."

Niesiołowski rzekł:

Wprawdzie Kaczyński tak nie powiedział--ale na pewno tak pomyślał.
No to mamy zaplutego jasnowidza.

Pisałem do pluta37 i na innych forach. Kłamstwo jednak najlepiej się trzyma wśród peowców.

Ilu jeszcze takich wychowa w nienawiści PO?

Na karę dożywotniego więzienia skazał Sąd Okręgowy w Łodzi 63-letniego Ryszarda Cybę, który w październiku ub.r. w łódzkiej siedzibie PiS zastrzelił Marka Rosiaka i ranił nożem drugiego pracownika biura - Pawła Kowalskiego.

Tutaj jest fotka mordercy.
http://fakty.interia.pl/raport/morde...s,1736826,7176

JarosławieII-idź po rozum do głowy [daleko?] i nie pisz bzdur co Tobie pijarowcy wbili w móżdżek tak jak się "wbija" Windows. Biznesmen chyba powinien mieć własny rozumek zamiast TVN?

Ile razy mam odświeżyć stary kotlet--aby dla mało kumatych dotarło?

Ostatnio edytowane przez Kazik : 04-10-2012 o 20:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29006  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 20:40
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Po wygranych, po raz pierwszy i mam nadzieje ostatni, przez PiS wyborach, a miało to miejsce późna jesienią 2005 roku, na początku stycznia w mojej firmie odwołano prezesa i powołano pisowska ekspert byłą kierowniczkę domu spokojnej starości. Firma o której mówię wypłaciła swoim beneficjentom od początku istnienie 161 miliardów złotych, zatrudnia 11 tysięcy osób, a jej budżet robi wrażenie nawet w zestawieniu z budżetem państwa.
Pani prezes wezwała do centrali na inauguracyjne spotkanie 16-tu dyrektorów oddziałów regionalnych (wojewódzkich) i po czterech godzinach dyskusji nad poprawą funkcjonowania firmy wyszła, a dyrektor departamentu kadr wręczył wszystkim dyrektorom wypowiedzenia z pracy z trzy miesięcznym okresem oczekiwania. Na otarcie łez dyrektorzy otrzymali bonus w postaci zakazu świadczenia pracy przez te trzy miesiące zachowując swoje wynagrodzenie.
Następnie pani prezes przeleciała jak burza po całej Polsce i powoływała kolejnych 16-tu dyrektorów wyłącznie z PiS. Wtedy nikt się nawet nie krygował, że to fachowcy, a jacy byli to niech zostanie we wdzięcznej pamięci ich załóg. Ci dyrektorzy następnego dnia po otrzymaniu nominacji wywalili wszystkich kierowników podległych komórek w tym łącznie w całej Polsce 314 kierowników terenowych biur powiatowych, w większości przypadków świetnych fachowców, którzy organizowali te biura od podstaw w 2002 roku.
Piszę to tylko po to żeby niektórzy nie sugerowali, iż obecnie rządzący wzięli wszystko, a PiS był/jest bez skazy, PiS dał nieprzemijający, wiekopomny przykład z którego przy obrocie koła fortuny skorzystali następcy. W przywołanej przeze mnie firmie mogłam osobiście obejrzeć karuzele stanowisk od zimy 2002 roku do zimy 2011 roku i czegoś takiego co zrobił PiS w styczniu 2006 roku w życiu nie wiedziałam ani wcześniej ani później.

Też tak ten etap oceniam

A jak spełnią się wieszczenia naszej wróżki, to zobaczymy to ponownie już tej jesieni.
Tylko w wersji hard.

Premierem zostanie człowiek, który nie bywa na meczach, w teatrach, operach, koncertach, bo ktoś z publiczności mógłby się spoufalić, a jakaś przypadkowa kamera zarejestrować,
wiadomo, że w takich miejscach bywają różni, a zwłaszcza element i półświatek.

W muzeach pojawia się w potrójnym szpalerze ochroniarzy, coby jakiś postronny nie podał mu ręki, co można by kiedyś, w najmniej odpowiednim momencie wyciągnąć.
To samo dotyczy miejsc kultu religijnego.

Nie posiada rodziny, bo to grozi nepotyzmem,
ale jakiś kuzyn niewykluczony

Nie posiada przyjació, ba nawet kolegów z podstawówki, bo to był zawsze niewłaściwy element

Nie ma zaufania do sąsiadów, więc priorytetem polityki międzynarodowej będzie podkreślanie naszej godności, i egzekwowanie uznania naszej wyjątkowości.

A wracając do kraju to naprawę zacznie się od podstaw,
Stare, skażone od dziesięcioleci struktury należy zburzyć do fundamentów i budować na zdrowej tkance prawdziwych polaków.

Zadnego nepotyzmu, kolesiostwa,
tylko sami zaufani.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/

Ostatnio edytowane przez amelia : 04-10-2012 o 20:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29007  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 20:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik

Cytat:
Pisałem do pluta37 i na innych forach. Kłamstwo jednak najlepiej się trzyma wśród peowców.
?

Kazik!
A czy to przypadkiem sądy skazywały wodzów PiSu za KŁAMSTWA? Czy za KŁAMSTWA vicePiSa Macierewicza Skarb
Państwa nie wypłacił setek tysięcy złp?
Czy to ostatnio całkiem tfuj!wuc nie kajał sie przed Kaczmarkiem byłym ministrem i ugodą klajstrował kalumnie o śpiochu rzucane na niego?
Czy to nie dr G. wygrał odszkodowanie za kłamstwa rzucane na niego przez gwiazdy PiSu?
Lubisz grzebać się w linkach, to bądź łaskaw poszukać wszystkich wyroków sądowych jakie za kłamstwa spadły na prawdomówne biedactwa made in PiS..
A w kwestii ogólnej, to zanim zaczniesz pisac o kłamstwach PO to powinno ci błysnąć w pamięci [o ile zapomnienie cię nie dopadło] 3 mln MIESZKAŃ i pare innych fajnych rzeczy

W przeciwieństwie do ciebie polityków oceniam niekoniecznie po tym co obiecuja, a bardziej po tym co moga zrobić w okreslonych warunkach i przy zmiennym otoczeniu.

A jak juz wspomniałes świra Cybe, to przecie wykazujesz się podobną miłościa do bliźnich co on. Przecie gdybyś mógł to "uszczęśliwiłbyś" miłosiernie i Tuska i Wałęsę i Komorowskeigo i każdego sympatyka PO nie mówiąc juz o zrzeszonych PO-wcach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29008  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 21:03
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Skoro nie rozumiesz co sugerował Dorn, to czekaj sobie do upojenia. Ja czekam na listę ruin po rządzie PiS, ale masz to w nosie jak widzę.
Nie do mnie pisane-ale się wtrącę.

Daremne żale, próżny trud-do Twojej forumowiczki
Mówią że Jarosław sam siebie niszczy i tym podobne.

Niechby Tusk się niszczył, ale wyemigrował do Merkel i zostawił swoje niszczenie Polski

Ruiny to Tusk zostawił stoczniowcom. A jak się ośmielą wyjść na ulicę, to jeden taki doradzi pałować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29009  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 21:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=amelia]
Cytat:
A jak spełnią się wieszczenia naszej wróżki, to zobaczymy to ponownie już tej jesieni.
Tylko w wersji hard.
Amelio! Nic z tego. Żaden sabat czarownic nie spowoduje, że społeczeństwo zgłupieje do tego stopnia..

Cytat:
Premierem zostanie człowiek, który nie bywa na meczach, w teatrach, operach, koncertach, bo ktoś z publiczności mógłby się spoufalić, a jakaś przypadkowa kamera zarejestrować,
wiadomo, że w takich miejscach bywają różni, a zwłaszcza element i półświatek.
Z tym półświatkiem tos przesadziła z letka
Choć jak sie tak zastanowic, to .....

Cytat:
Zadnego nepotyzmu, kolesiostwa,
tylko sami zaufani.
Faktycznie...ŻADNEGO
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29010  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 21:22
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Amelio! Nic z tego. Żaden sabat czarownic nie spowoduje, że społeczeństwo zgłupieje do tego stopnia..

Pluto,
jak zwykle przeginasz

nie czarownica tylko wieszczka, która dobre wieści nam wieści


Cytat:
Napisał pluto37
Z tym półświatkiem tos przesadziła z letka
Choć jak sie tak zastanowic, to .....

... no właśnie, a wiesz co za swołocz za tobą czy przed tobą w takim kinie siedzi... i zapyta która godzina?

Nie warto ryzykować i bywać, nie warto

Cytat:
Napisał pluto37
Faktycznie...ŻADNEGO

... to będzie .... sami bezinteresowni idealiści
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29011  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 21:25
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Kazik, a ja nadal nie rozumiem jednego.
Kto kazał walterowni pokazać Marsz z 29-tego września jako 'sól demokracji' i kto zlecił wyszukanie tego filmu w archiwach stacji?
Przy takiej stawce, gdy Tuskowi nie idzie, nic nie dzieje się przypadkiem. Przecież niby jest 3 lata na wyciąganie ziemniaczków z ogniska, a jednak teraz jakoś czule odsuwa Mojżesza od stoliczka brydżystów.
Akcje TVN lecą wprawdzie na zbity pysk, ale na zbity pysk leci też Agora i budowlanka.
Czyżby szykowało się nowe rozdanie w łonie koalicji??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29012  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 21:29
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
PO to powinno ci błysnąć w pamięci [o ile zapomnienie cię nie dopadło] 3 mln MIESZKAŃ i pare innych fajnych rzeczy
W przeciwieństwie do ciebie polityków oceniam niekoniecznie po tym co obiecuja, a bardziej po tym co moga zrobić w okreslonych warunkach i przy zmiennym otoczeniu.

A jak juz wspomniałes świra Cybe, to przecie wykazujesz się podobną miłościa do bliźnich co on. Przecie gdybyś mógł to "uszczęśliwiłbyś" miłosiernie i Tuska i Wałęsę i Komorowskeigo i każdego sympatyka PO nie mówiąc juz o zrzeszonych PO-wcach.

Co chcesz mi wmówić żebym też mordował? Nawet największy świr by pluta37 oszczędził. Ale tylko w PO jest taka "miłość". czyli zarżnij "pisowca"

Sikorski--rżnąć watahy. To minister ma taką "kulturę", więc od Ciebie nie można wymagać więcej. Jeżeli Radek [minister] tak mówi--to możesz spokojnie mieć "kulturę" na niskim zerowym poziomie.

O jej. 3 miliony
mieszkań--jak to się ma do 73 + 10 obietnic Tuska?

Chcesz kupić? Proszą się abyś kupił mieszkanie. No i bankrutują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29013  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 21:49
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Co chcesz mi wmówić żebym też mordował? Nawet największy świr by pluta37 oszczędził. Ale tylko w PO jest taka "miłość". czyli zarżnij "pisowca"

Sikorski--rżnąć watahy. To minister ma taką "kulturę", więc od Ciebie nie można wymagać więcej. Jeżeli Radek [minister] tak mówi--to możesz spokojnie mieć "kulturę" na niskim zerowym poziomie.

O jej. 3 miliony
mieszkań--jak to się ma do 73 + 10 obietnic Tuska?

Chcesz kupić? Proszą się abyś kupił mieszkanie. No i bankrutują.

Kazik, ja nie rozumiem co Ty tłumaczysz nieczytatym, niepisatym i nawet niecycatym, skoro something poje...dnałos'.

Program wyborczy rok 2005.

Według naszego programu mieszkaniowego Rodzina na swoim, każda rodzina powinna dysponować samodzielnym mieszkaniem.
W ciągu najbliższych 8 lat należy wybudować od 3 do 4 milionów mieszkań.
Odbiorcą programu budownictwa społecznego będą rodziny o średnich i niskich dochodach, których nie stać na kupno lokalu na wolnym rynku. Z programu budownictwa socjalnego skorzystają osoby, których nie stać na mieszkanie społeczne. Budownictwo socjalne powinno być finansowane przez gminy


8 lat, a nie 2.
Ot, dyszkursanci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29014  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 21:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

I jeszcze.
Niech się POkemony dokształcą, zanim przystąpią do dyskusji o gospodarce.

http://www.egospodarka.pl/20574,Budo...ku,1,39,1.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29015  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 21:59
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Kazik Kto kazał walterowni pokazać Marsz z 29-tego września jako 'sól demokracji' i kto zlecił wyszukanie tego filmu w archiwach stacji?

Przy takiej stawce, gdy Tuskowi nie idzie, nic nie dzieje się przypadkiem. Przecież niby jest 3 lata na wyciąganie ziemniaczków z ogniska, a jednak teraz jakoś czule odsuwa Mojżesza od stoliczka brydżystów.

Akcje TVN lecą wprawdzie na zbity pysk, ale na zbity pysk leci też Agora i budowlanka.
Czyżby szykowało się nowe rozdanie w łonie koalicji??
Może czują w walterowni że Słoneczko zachodzi? No to zrobili mu surprise i pokazali film. Ile peowcy musieli łykać waleriany? Po kłamstwie [tysięcznym] Tuska? Ich guru "nie zna" Milewskiego? Na dole powtórzę fotkę.

Może ktoś w TVN uznał że wśród brydżystów, to Donek jest tak zwaną "piątą nogą" przy stoliku?

Oni się ABSOLUTNIE nie znają--tak twierdzi Pinokio.

http://i48.tinypic.com/crc5c.jpg --ci panowie się poklepują, ale nie znają.

Nie zna również prokuratorów i sędziów w loży VIP-ów?

Zaraz tu w KSC napiszą że to przypadek?
Jednak nawet TVN dała to wyłącznie dla myślących.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29016  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 22:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Ej, to nie tak. Polecenie wykonali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29017  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 22:22
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
I jeszcze.
Niech się POkemony dokształcą, zanim przystąpią do dyskusji o gospodarce.

http://www.egospodarka.pl/20574,Budo...ku,1,39,1.html

[

tia,
a w Hiszpanii w 2006 to dopiero był bum budowlany
http://www.youtube.com/watch?v=ccJp6C1xdZ8

Fakt, gdyby PiS nie stracił władzy w 2007 to pewnikiem kryzys nigdy by do Polski nie dotarł,

a i na światowy pewnie by się znalazła niejedna dobra rada
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29018  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 22:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=amelia]
Cytat:
Pluto,
jak zwykle przeginasz
Czyżbys zwątpiła w mądrość NARODU ?

Cytat:
nie czarownica tylko wieszczka, która dobre wieści nam wieści
Pamiętam jedną taką wieszczkę z lektur szkolnych spreparowaną przez budziciela narodu i speca od pokrzepu serc.
Ze stepów.
Horpyna jej było...czy jakos tak... Ale to może nie ta?
Cytat:
... no właśnie, a wiesz co za swołocz za tobą czy przed tobą w takim kinie siedzi... i zapyta która godzina?
No! Fakt! Taki Kaczyński Lech kiedys przypadkiem spotkał w Juracie takiego swołocza Tuska i 8 flaszek jabola im pękło jak zeznał były pałacowy kancelista.
I masz racje...rozglądam sie bo a nóz widelec o jakiegoś Pisura mógłbym sie przypadkiem otrzeć i dopiero narobiłbym sobie wstydu.

Cytat:
Nie warto ryzykować i bywać, nie warto
Bo jedno co warto, to upić sie warto.
czystą perlistą....w szynku przy rynku...
Cytat:
... to będzie .... sami bezinteresowni idealiści
Cmentarze są pełne takich...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29019  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 22:35
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
[

tia,
a w Hiszpanii w 2006 to dopiero był bum budowlany

Heh..http://www.youtube.com/watch?v=0tXk-FjylOg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29020  
Nieprzeczytane 04-10-2012, 22:41
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Buhahaha Miller Zieobrze powiedział pod przysięgą "Pan jest "O" panie Ziobro". Zawsze można powiedzieć "nie kłamiąc" pod przysięgą że się nie pamięta tego nauczyła mnie w swoich zeznaniach niejaka Piwnik.

Słownik godny premiera i pagib.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:06.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.