menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4021  
Nieprzeczytane 28-06-2016, 22:21
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
Jednakowoż Waciu, nie należy się oburzać na mendy,skoro w przestrzeni tutejszej figurują obleśne wpisy ....coś o kopulacji bękartów.Jednakowoż Waciu, nie należy się oburzać na mendy,skoro w przestrzeni tutejszej figurują obleśne wpisy ....coś o kopulacji bękartów.
Lilu ja się nie obrażam , bo nie wiele postów powinienem reagować a nie ma potwierdzenia w tym że moje wpisy usuwa administracja. ??? Mój znajomy z tego forum powiedział że mam temat do postów na lata ,bo coraz więcej prymitywów jest na tym forum . Nie zgodziłem się z jego poglądem bo wiele jest też sensownych postów a emocjonalne ograniczają się do kilku osób.To ze jest mniej emocji zasługa administracji tego portalu.Dla mnie dziwne jest że moderator jest tym kogo usuwamy w wyniku łamania regulaminu. To jest tak z tym tytułem jak Pawłowicz wypowiada się o fladze unijnej.????

Wiele rzeczy z powszedniało i nie wiemy czy to obraza czy komplement. Nic nie może tu na tym forum mnie obrażać , bo to sami decydujemy o tym.Ja sam decyduję czy jestem obrażany czy nie , czy się z tego forum zwijać , bo 50% jest przeciwko mnie .Najbardziej przeżywają ci ,kogo ja wytykam że są nie etyczni , bo nie przestrzeganie tego w co wierzą to ich najbardziej boli .
Cytat:
Były czasy, gdy potrafiliśmy rozmawiać, ale one już nie wrócą.
Przestań pleść głupoty tak jak byś ty miała wpływ na moje czy twoje życie i korzystaliśmy z swojej dobroci.
Cytat:
Mnie obecnie wszystko raczej bawi
No i dobrze jest to sposób na życie .Polecam Manirfest Hedonistyczny -M.Onfray.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4022  
Nieprzeczytane 29-06-2016, 00:11
Baśka H's Avatar
Baśka H Baśka H jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Lublin
Posty: 72
Domyślnie Wacław!

jestem z Tobą!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4023  
Nieprzeczytane 29-06-2016, 00:12
Baśka H's Avatar
Baśka H Baśka H jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Lublin
Posty: 72
Domyślnie

wprawdzie nie merytorycznie - ale jestem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4024  
Nieprzeczytane 29-06-2016, 08:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baśka H
jestem z Tobą!



Jak masz mniej niż 40 lat, Wacio będzie ci wdzięczny.

Prawda Waciu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4025  
Nieprzeczytane 29-06-2016, 09:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Lilu ja się nie obrażam , bo nie wiele postów powinienem reagować a nie ma potwierdzenia w tym że moje wpisy usuwa administracja. ??? Mój znajomy z tego forum powiedział że mam temat do postów na lata ,bo coraz więcej prymitywów jest na tym forum . Nie zgodziłem się z jego poglądem bo wiele jest też sensownych postów a emocjonalne ograniczają się do kilku osób.To ze jest mniej emocji zasługa administracji tego portalu.Dla mnie dziwne jest że moderator jest tym kogo usuwamy w wyniku łamania regulaminu. To jest tak z tym tytułem jak Pawłowicz wypowiada się o fladze unijnej.????



Waciu, znajomy z tego forum ( domyślam się mniej więcej ) sam jest żałosnym prymitywem,
na dodatek za głupim by sklecić 5 sensownych zdań.
Trzymaj się od maglarza z daleka, bo lepiej z mądrym się nie zgadzać, niż zgadzać z totalnym durniem.

Moderator innego działu, w tym jest normalnym użytkownikiem. Gdyby było inaczej, produkowałby tu prawdy objawione, z którymi byłoby strach się nie zgadzać.
Skoro jest inaczej, ukłoń się ładnie naszej Admince,
bo jest tu pluralizm i demokracja.
A jak zauważyłeś, żaden moderator Polityki nawet słówka nie szepnie TUTAJ, więc nie używaj tego typu argumentów.
Gdybym ja na przykład przeszła z Ogólnego na Politykę,
też miałabym dziób zamknięty na 3 spusty.
Paniał? Ili niet?
A tak możemy cudnie się nie zgadzać, aby kolega - maglarz i żałosny plotkarz, miał co czytać w czasie picia porannej kawy Inki,
a wnioski przesłać ci szczurzym kanałem.
Dla mnie jeśli JK mówi, że za Holocaust odpowiadają Niemcy, to ja wiem, że dobrze oddałam swój głos.
Mam do niego szacunek od zawsze i na zawsze. To orędzie na wypadek, jakbym przestała pisać.

A generalnie Waciu jest zabawnie. Trwa solówka między Bolkiem a posłem Tarczyńskim ( ten drugi ma lepszą prawą nogę,
a Bolek traci kondycję)
idzie także solówka między Tarczyńskim a Lisem
i zaczyna między Lisem a Ziemkiewiczem.
Tego ostatniego osioł zwany dla niepoznaki Lisem, ''sfocił'' na siłowni, fotki dał do sieci i pewnie zezowaty hejter straci karnet w najdroższej siłce w W-wie.
Wyciskanie w tańszej to już dla nuworysza będzie degradacja. No sam powiedz, czy to wszystko nie jest arcy...arcy..arcyzabawne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4026  
Nieprzeczytane 29-06-2016, 09:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

DOBRA ZMIANA

Cytat:
Rząd chce podnieść kary za zabijanie zwierząt i znęcanie się nad nimi do trzech lat pozbawienia wolności,
a w przypadku znęcania ze szczególnym okrucieństwem do pięciu lat więzienia

Bardzo dobrze, czekałam na to od lat.
Dodałabym, aby okrutników dawać do cel recydywy.

http://www.tvp.info/25969108/srogie-...at-beda-zmiany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4027  
Nieprzeczytane 29-06-2016, 09:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

JANINA PARADOWSKA NIE ŻYJE
[*]




Choć po przeciwnej stronie barykady, trzeba przyznać - Paradowska miała silną osobowość i i doskonałe pióro. Niech spoczywa w spokoju.
Szkoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4028  
Nieprzeczytane 29-06-2016, 12:17
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baśka H
wprawdzie nie merytorycznie - ale jestem!
Pozdrawiam
Cytat:
Rząd chce podnieść kary za zabijanie zwierząt i znęcanie się nad nimi do trzech lat pozbawienia wolności,
a w przypadku znęcania ze szczególnym okrucieństwem do pięciu lat więzienia
Znowu populistyczne pociągnięcie mające na celu zyskanie popularności i nowych igrzysk i jałowych dyskusji empatycznych na pokaz zapracowanych posłów PiS. Dlaczego nie uchwalić 35 lat pozbawienia wolności a potem zasłużona emerytura.
Dawno wiemy że więzienie i wysokość kary nie odstrasza przed łamaniem prawa a nakazaniem przez państwo w postaci ustawy byśmy byli lepsi jest kompletną bzdurą .
Po wyjściu z więzienia po odbyciu pięcioletniego szkolenia zamiast zwierzętami zajmie się ludźmi .
Cytat:
Brat zginął w stanie łaski, po spowiedzi i przed przystąpieniem do komunii - opowiedział Jarosław Kaczyński (64 l.) portalowi Fronda - czytamy w "Super Expresie". W Lesie Katyńskim, dokąd leciała polska delegacja, przewidziano mszę świętą. Były prezydent jako głęboko praktykujący chciał się oczyścić przed komunią z grzechów.
Nowe fakty , warto wiedzieć , Komisja Antoniego Macierewicza,, do spraw " Katastrofy Smoleńskiej ".
Cytat:
Zdaniem Joanny Irzabek z portalu www.MojaNorwegia.pl rekordowe deportacje nie są jednak odosobnionym przypadkiem zmiany frontu względem gastarbeiterów. – Atmosfera wokół imigrantów zarobkowych nie jest najlepsza. Nie chodzi tylko o kryzys gospodarczy i mniejsze wpływy do budżetu, ale też o ton debaty publicznej. Bardzo prawdopodobne, że Norwegia skorzysta z pretekstu ekonomicznego, by uciąć świadczenia dla turystów zasiłkowych, w tym głównie Polaków. Norwegowie mają odczucie, że z tych pieniędzy nie korzysta się uczciwie –
Kiedyś kojarzono nas z kradzieżami samochodów teraz temat to wyłudzanie zasiłków rodzinnych .Obnosimy się z swoim chrześcijaństwem i dekalogiem który ma obowiązywać wszystkich poza nami.\

Lijnk na firmę która realizuje mieszkanie + http://www.mojanorwegia.pl/biznes-i-...gow-11563.html Jest różnica pomiędzy obiecankami cacankami a zwykłym działaniem. Jak są środki finansowe to wygląda to jak w Norwegii.

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 29-06-2016 o 12:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4029  
Nieprzeczytane 29-06-2016, 19:09
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
"Chciała to umarła", "cieszę się, jakby Polska wygrała z Portugalią". Upadek w komentarzach o śmierci Paradowskiej Pisaliśmy niedawno o tym, jak polscy internauci cieszyli się z masakry w klubie dla gejów w Orlando. Zbyt odległe? No to mamy bliższy przykład tego, jak można radować się ze śmierci drugiego człowieka. http://natemat.pl/183805,chciala-to-...i-paradowskiej
Rosną nam prawicowe elity
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4030  
Nieprzeczytane 29-06-2016, 20:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Życzenia śmierci dla Prezydenta od twoich koderastów jakoś cię nie oburzały, drogi Waciu.
A zdziczenie masz dzisiaj w Krakówku. Chyba wiesz co lewicowe matolstwo nagryzmoliło dziś na kościele sióstr felicjanek? Więc nie bądź taki 'correct' bo się rozpłaczę z wrażenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4031  
Nieprzeczytane 30-06-2016, 11:45
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Dla mnie wpisy na wszelkiego rodzaju forach gdzie zamiast merytorycznej krytyki są tylko emocje do tego odpowiedzialność zbiorowa świadczy tylko o braku kultury i coraz większego prostactwa .To wina spolaryzowania społeczeństwa .
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/d...ku_283944.html Można ubrać łańcuch na szyję i protestować jest to wyraziste i zwraca uwagę opinii społecznej.
Dla mnie to tylko PR i granie na emocjach wybranych grup zwierząt a zapominamy o rytualnym uboju bo to dotyczy wiary i kultury plemion nomadów i pieniędzy /tych co maja rzeźnie/.

A skiutecznośćm -przepisów mówiących o nie śmieceniu na przystankach zobaczyć można i sprawdzić na sobie w Singapurze. Nikt nikogo nie zamyka a wszyscy mieszkańcy i turyści jakoś przestrzegają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4032  
Nieprzeczytane 30-06-2016, 15:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Słusznie. To jest dno, ten brak szacunku dla śmierci,
lub jej życzenie komuś.
Moim zdaniem, to się zaczęło już dawno...dawno. Wystarczy sprawdzić, jak pohańbiono po śmierci ofiary sowieckich sądów. Kiedy to się odwróci?

A ponieważ jak pisałam, nie ciągnie mnie obecnie do spraw poważnych, do dla ciebie Waciu coś wesolutkiego.
Otóż prezydent Słupska okazał się ociężały umysłowo,
co wzbudza obecnie ogólną wesołość.
Mąż ów uczony postanowił uczcić spalenie czarownicy w miejscu, gdzie sprawuje urząd.
''Trzeba głośno mówić jak traktowano kobiety w naszym katolickim kraju'' - zagrzmiał miłośnik mężczyzn. I bardzo dobrze,
tylko biedulek zapomniał, że w XVIII w. Słupsk należał do Prus i nie był katolicki,
lecz luterański.
Ja takiego nieuka historycznego sama bym na stosie spaliła, choć w tej chwili turlam się po dywanie ze śmiechu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4033  
Nieprzeczytane 30-06-2016, 21:27
barry's Avatar
barry barry jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 146
Domyślnie

Jeszcze żyję i mam się nieźle. Chciałem zauważyć że co innego szacunek dla śmierci a co innego - "złe mówienie o zmarłej osobie". Uważam, że kanalię nawet po śmierci należy nazywać kanalią. Ale mieć szacunek dla szczątków doczesnych. Rozdrobnienie Ludwika przez tłuszczę było potworne lecz mówienie że był tyranem to co innego.
Czy miliony, które pragnęły śmierci Stalina to źli ludzie.
Każdy zasługuje na to, kim był. Bóg go rozliczy wg wierzących. To nie znaczy, że my nie mamy prawa rozliczać innych a inni nas. Zmarła pani zawsze kojarzyła mi się z krańcowym lewactwem i przez to bardzo jej nie lubiłem. Byłbym hipokrytą, tak jak Michnik, gdybym powiedział, że posmutniałem z tego powodu. Zresztą przypomnę niektórym, co było po 10 kwietnia i jakie kawały kursowały. I dziwić się ludziom i ich komentarzom. Jedni to robią kulturalnie, inni w sposób brzydki. Pewne osoby zmarłe przyczyniły się do wielu krzywd innych ludzi a ci skrzywdzeni mają prawo do swoich emocji. Zmarła pani propagowała, narzucała innym, jak mają się zachowywać. Wybiórcza jak i Tok lansowały pogardę dla innych, dlatego takie będą komentarze na różnych forach.
Nawet jakby Pani Paradowska była inna, to zawsze kojarzyć się będzie ze środowiskiem ludzi bezwzględnych, siejących nienawiść i brak szacunku do innych. Resztę dopiszcie sobie sami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4034  
Nieprzeczytane 30-06-2016, 22:51
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
Wystarczy sprawdzić, jak pohańbiono po śmierci ofiary sowieckich sądów.
Palenie na stosie czarownic i tych co myślą inaczej .Wiekopomne dzieło Młot na czarownice Jakub Sprenger Heinrych Kramer . Papież Jan XXII polecił inkwizycji uśmiercanie wszystkich ,którzy oddali się diabłu .A może jeszcze wcześniej, w roku 382 ,gdy chrześcijański kościół uznał ,że zabity powinien być każdy kto dopuszcza się herezji.
Wcześniej sama pisałaś ze nie wierzysz w piekło ? to przecież herezja powinna być przesłuchana może inni twoi znajomi mają podobne poglądy. W tej książce jest napisane jak przeprowadzać przesłuchanie czarownic i czarowników. Na pewno posiadasz miotłę i odkurzacz .
Cytat:
Robert Biedroń @RobertBiedron
Mamy rondo Triny Papisten. Legendarna słupska czarownica zrehabilitowana. Tego jeszcze w Polsce nie było! http://www.slupsk.pl/trina-papisten-...litacji-55411/
Lilu a jakie to są różnice pomiędzy Luteranizmem a wiarą rzymskokatolicką.??? Na tej samej książce ponoć świętej się opierają. Inkwizycja dotyczyła wszystkich wyznań bazujących na nowym testamencie.A uważasz że Polska za Piastów nie miała pomorza zachodniego? Jak uważasz że 5to tereny Niemieckie można zwrócić Niemcom nuiech nimi zarządzają.Wcześniej należy przeprowadzić referendum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4035  
Nieprzeczytane 01-07-2016, 00:12
Miran Miran jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 345
Domyślnie

Dzieki polska druzyno pilkarska, przegraliscie ale napisaliscie nowy rozdzial w polskim futbolu.Emocje siegaly zenitu, pierwszy raz w mistrzostwach Europy biel i czerwien, brawo!
__________________
GDY WIEJE WIATR HISTORII,

LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM

ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST

TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4036  
Nieprzeczytane 01-07-2016, 07:56
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
tereny Niemieckie można zwrócić Niemcom nuiech nimi zarządzają.Wcześniej należy przeprowadzić referendum.

Tereny niemieckie! Dobre! Wyglada na nostalgie.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4037  
Nieprzeczytane 01-07-2016, 09:41
Faldony Faldony jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 110
Domyślnie

Tak, mecze były wspaniałe! Portugali anie wygrała żadnego meczu i przeszła, my nie przegraliśmy żadnego i nie przeszliśmy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4038  
Nieprzeczytane 01-07-2016, 10:18
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Bo rzuty karne to loteria.Najlepszym i najdroższym zdarza się nie strzelić.Jakiś czas temu (przez krótki okres),po nierozstrzygniętej dogrywce stosowano losowanie, orzeł/reszka.
Do obowiązującej w takich imprezach taktyki:"po pierwsze nie stracić",należy dopisać punkt:"koniecznie strzelić o jedną bramkę więcej".
W drugiej połowie nie oddaliśmy ani jednego strzału na portugalską bramkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4039  
Nieprzeczytane 01-07-2016, 10:48
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Zakłócenia uroczystości 60-lecia Poznańskiego Czerwca 1956

Cytat:
W tym roku przypadła 60. rocznica wielkiego wolnościowego zrywu poznańskich robotników, którzy w czasie bardzo represyjnego i opresyjnego okresu stalinowskiej dyktatury w Polsce zaprotestowali przeciw nieludzkim warunkom bytowania i pracy, poniżania ludzkiej godności, kłamstwa i fałszu w polskim życiu publicznym i politycznym. Ten bunt robotniczy wymagał wielkiej determinacji i odwagi. Został brutalnie i krwawo stłumiony: zginęło prawie 60 osób, blisko tysiąc zostało rannych, setki zostało skazanych, a prześladowania uczestników trwały do 1989 roku. Dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski pamięć o tych ofiarach jest trwała i głęboka, a kolejne rocznice są obchodzone z wielką godnością i powagą. Tamten Czerwiec dla nas Poznaniaków to wielki powód do dumy i chwały.
Dotąd obchody tego dramatycznego powstania zawsze (poza latami osiemdziesiątymi) przebiegały w atmosferze odpowiadającej dramatyzmowi przywoływanych wydarzeń – godnie, spokojnie i refleksyjnie.

No coz, w tym roku obchody Poznanskiego Czerwca 56 staly sie arena do promowania KODu i ponownego pokazania ich zoologicznej nienawisci do demokratycznie wybranych wladz.

Cytat:
Ci specjalnie zwołani “demokraci” zakłócali atmosferę uroczystości. Wznoszonymi okrzykami i podnoszonym tumultem próbowali zamienić podniosłą uroczystość dedykowaną odważnym bohaterom sprzed 60 lat – w polityczną demonstrację skierowaną przeciwko demokratycznie wybranym władzom Rzeczypospolitej: Prezydentowi i przedstawicielom rządu.


Cytat:
Panie Prezydencie, mieszkańcy Poznania mogą w części nie podzielać Pańskich poglądów, Pańskich działań jako Prezydenta Rzeczypospolitej – ale darzą Pana szacunkiem jako Osobę i Głowę państwa polskiego.
Rozumiemy, że może czuć się Pan rozgoryczony – przyjeżdża Pan uczcić Poznańskich Bohaterów sprzed 60 lat, a jest Pan potraktowany jak intruz. Nie przez Poznaniaków. Przez ludzi chorych z nienawiści do tego, co od wieków konstytuuje polską tożsamość narodową i polskie umiłowanie wolności, przez ludzi, którzy nie mogą zaakceptować demokratycznej woli narodu i tego, że zostali pozbawieni przywłaszczonych sobie przywilejów władzy.
Nie oni zdecydują o obliczu naszej Ojczyzny, także Poznania i Wielkopolski. Ich czas minął.

http://ako.poznan.pl/7130/

_______________

"Kiedy motloch zaczyna rozumowac wszystko jest skonczone" - powiedzial kiedys Wolter. Okazuje sie, ze byl prorokiem.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4040  
Nieprzeczytane 01-07-2016, 10:53
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
Zbliżający się szczyt NATO to dla Ministerstwa Obrony Narodowej świetna okazja, by wydać setki tysięcy złotych na promocję resortu i jego szefa ..https://oko.press/promocja-w-mon/
Orędzie Mózgu Państwa https://oko.press/oredzie-mozgu-panstwa/
OKO.press - Ośrodek Kontroli Obywatelskiej OKO OKO.press to portal sprawdzający fakty i prowadzący dziennikarskie śledztwa, medium społecznościowe i archiwum życia publicznego. Chcemy stać się obywatelskim narzędziem kontroli władzy. Obecnej i każdej następnej. Jak widać medium publiczne jakim jest internet żyje swoim życiem i jest aktywne i wszyscy co chcą działać mogą to robić.Budowanie społeczeństwa obywatelskiego musi trwać bo "masa" jest oporna na innowacje pomimo tego że one służą wszystkim.Mamy budżety obywatelskie i można zagłosować na proje4kty które uważamy że powinny być zrealizowane w naszej społeczności miasta dzielnicy czy gminy.
Cytat:
..........Miał 16 lat, gdy zdał maturę, 21 - gdy skończył studia, 26 - jak został posłem.
Jeszcze kilka lat temu Maksa Kraczkowskiego nazywano złotym dzieckiem PiS,
ale nagle jego kariera przyhamowała

23 czerwca Maks Kraczkowski ubrał się swobodniej niż zwykle. Bez garnituru,
w sportowych butach, eleganckich spodniach i koszuli szedł na dyżur w swoim
poselskim biurze w Pile. Jak nigdy przed drzwiami czekał na niego tłum dziennikarzy.

Tego dnia "Gazeta Wyborcza" podała, że ABW badająca sprawę afery podsłuchowej sprawdza,
czy za nagraniami stali: dziennikarz, polityk i byli BOR-owcy. Trop wiódł do Maksa Kraczkowskiego.
Bo przyjaźni się z dziennikarzem Piotrem Nisztorem, który skontaktował redakcję "Wprost"
z tajemniczym biznesmenem od nagrań. I zna majora Dariusza P., zawieszonego
w obowiązkach oficera BOR. Cała trójka niejeden wieczór wspólnie imprezowała.
Poseł PiS został wiceprezesem banku PKO BP.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.