menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #221  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 11:39
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Wyglad mi na to,ze wszystkie podane przez ciebie kryteria kwalifikuja cie Pola do Sejmu,Rzadu i na Prezydenta RP tez.
Masz jakies hamulce aby tego nie dokonac ?
Clintonowa probowala ale sie wycofala,moze ty sprobujesz ???
Kasy nie mam, na ten zadatek na podatek
  #222  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 11:57
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Pola i Lila + małgosia50 + Senior--to jest to. Czasami zacietwierzony jest każdy, ale jest dobrze. (...) Pola -musimy częściej- bo miałem priva ze "b, dobrze"(...)
Na priv powiadasz, hmm... spiskiem jakimś zalatuje, a może służbami do zadań specjalnych?

Mnie tam "na priva" nikt nie donosi
  #223  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 12:19
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie przypisuj mi braci ze wschodu,siostr tez .
Blizej mi jednak do Slowian niz do "germancow" lub innej mieszanki.
Przekonany jestem ,ze Slowianie maja wspolne cechy i zmieszac sie je nie da z innymi,choc mieszane malzenstwa bywaja ostatnio juz z Chinczykami.
Wracajac do konfliktu i oszczerstw Palikota to przeciez wiadomo kto za tym sie kryje.
Tusk napewno nie zostanie prezydentem, a PO zostanie (zreszta jak kazda partyjna maska) wyrzucona na smietnisko.
Za Kaczynskimi jest potezna sila ale to dlugi temat.
"Papierki zdrowia" wydaja wszedzie obojetnie z podpisem,profesora czy tylko doktora trzeba o to sie postarac.
Ja ze zdjecia czytam,ze Palikot ma w sobie dziwna chorobe,ktorej jeszcze nawet nazwy nie odkryto.
  #224  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 12:46
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
"Papierki zdrowia" wydaja wszedzie obojetnie z podpisem,profesora czy tylko doktora trzeba o to sie postarac.
Ja ze zdjecia czytam,ze Palikot ma w sobie dziwna chorobe,ktorej jeszcze nawet nazwy nie odkryto.
Ooo... Senior, z Ciebie taki medyczny Miczurin jest, jak widać
  #225  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 15:09
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Miczurin nie Miczurin ale pokaz mi swa twarz a powiem ci kim jestes.
Wroze takze z dloni i oczu.
  #226  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 17:09
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Mruga oczkiem (żart)

Cytat:
Napisał senior A.P.
pokaz mi swa twarz a powiem ci kim jestes.
A potem będziesz krzyczał, że wąglika za okładką postu chcę przemycić i kuku Ci zrobić...
Cytat:
Napisał senior A.P.
Takie bajdurzenie jakim tu popisala sie mieszkajaca seniorka ,czy senior na wsi ,to nie tylko miedzy bajki wlozyc ale wyslac do kabaretu,ktory zrobi ze stadniny gospodarstwo rolne.
Odpowiem Ci Twoja radą: czytaj uważnie, ze zrozumieniem. Jeśli możesz, pisz też... bo w Twoich postach rekiny marchewkę jedzą i zapijają śmietanką. Jeśli wiesz więcej o wsi, bo przejeżdżałeś przez Wielkopolskę, to ja tą samą metodą powiem: wiem więcej od wykonawcy np. mostu na Wiśle, bom rzeczony most widziała przez okno samochodu.
Nowego Porządku Świata na banknocie dolarowym szukaj; tam znajdziesz. Przy okazji dowiedz się, dlaczego taki napis zaistniał. A z chłopa głąba nie rób, bo to nie jest śmieszne.
A mówiłam... "gdybyś ostatku w mateczniku siedział, nigdy by się o Tobie Senior A.P. nie dowiedział" - przepraszam za zniekształcenie cytatu wieszcza narodowego (domieszkę krwi "niesłusznej" miał, więc może wolno). Odezwałam się, bo czkawki dostałam przy czytaniu postu... Teraz uciekam, bo nie widzę, nie słyszę, w dodatku czepiam się ubiegłowiecznych fantazji Seniora. Zostawiam Seniora A.P. w spokoju, niech dalej przędzie swoją pajęczynę...

Zanim ucieknę. Popieram Polę. Podoba mi się pomysł testu i badań dla startujących polityków. W ogóle jakieś okresowe badania powinny być; jak w każdym innym zawodzie i każdej pracy. Politycy są osobami publicznymi, więc wyniki powinny być dostępne wyborcom. Ciekawi obejrzą, dyskretni też (co najwyżej - nie przyznają się do tego).
__________________

Ostatnio edytowane przez ostatek : 07-08-2008 o 17:28.
  #227  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 21:51
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Co ja widze ? Ostatek z poczatkiem konca ? Oczom nie wierze czytajac dwa "ja" zawarte w jednym poscie i do tego jeszcze Mickiewicz.
Niezle czuwanie i czajenie "zwierza".
Niech wam bedzie, ostatecznie nikt za darmo nie pracuje,skonczyly sie czasy pracy spolecznej i wbicie pierwszej lopaty przy sadzeniu drzewka.
Wystarczy zakrzyknac : "Pomozecie" i juz jest odpowiedz.
We wieczornych wiadomosciach dowiaqduje sie o zbuntowanych nauczycielach w Polsce,bedzie wiec draka.Zazalenia plyna prosto do Prezydenta RP i wakacje z glowy - pensum podnosza,beda zwalniac nauczycieli (zapewne tych niepewnych),pozostali niech wiecej zarobia,bo przeciez potrzebuja kasy (ci mlodzi co to od wyplaty do wyplata pchaja wozek demokracji).
Temat "co z ta Polska" nie moze ulec zakonczeniu.
  #228  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 22:03
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 155
Domyślnie Lila

może tu Cię dopadnę, otwórz nowy wątek "Rany Julek..."
  #229  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 22:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Augustyn,nie ulegnie ...póki my żyjemy..
Kanikuła po prostu.Nie chce się pisać..Lepiej iść nad wodę..
  #230  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 22:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
skonczyly sie czasy pracy spolecznej
No... pamiętamy hasło naczelnej rządzącej:
cała partia grabi Polskę:
Cytat:
Wystarczy zakrzyknac : "Pomozecie" i juz jest odpowiedz.
Nie wywołuj duchów
Cytat:
We wieczornych wiadomosciach dowiaqduje sie o zbuntowanych nauczycielach w Polsce,bedzie wiec draka.
Radość patrioty z Florydy?Oj, nieładnie, raczej krokodyle łzy byłyby bardziej na miejscu.
  #231  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 22:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Acha,Tusk nie nadaje się na premiera..
Ja mam lepsze wyniki na cholesterol.To tylko tak sobie głośno myślę..

ps.mnie interesuje jego prostata ..
  #232  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 22:34
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Bardzo mnie to cieszy ,ze zbliza sie .......,moze nie boj ostatni ale "wojna na gorze",dziela Giertycha owocuja,brawo EDUKACJA !
Po niej przyjdzie czas na inne resorty ale od mlodziezy czas zaczac,chyba dzisiaj nie pojde spac ,ide cos zamrozic.
  #233  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 22:35
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Tusk pojdzie grac w pilke nozna ,tam potrzeba tez sprytnych ,bardziej od Holendrow.
  #234  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 22:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Bardzo mnie to cieszy ,ze zbliza sie .......,moze nie boj ostatni ale "wojna na gorze",dziela Giertycha owocuja,brawo EDUKACJA !
Po niej przyjdzie czas na inne resorty ale od mlodziezy czas zaczac,chyba dzisiaj nie pojde spac ,ide cos zamrozic.

Senior,pozwól iż zadam pytanie niedyskretne ...CO idziesz zamrozić ? I czy w czasie mrożenia ,będziesz w stanie pisać na klawiaturze ?
  #235  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 22:47
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Acha,Tusk nie nadaje się na premiera..
No... sPiSał się dzisiaj Ziobro, tak nienachalnie inteligentnie wystąpił, że aż wzruszył mnie do łez troską... o losy RP
Cytat:
ps.mnie interesuje jego prostata ..
Hmm...tylko Tuska? Co tak skromnie?
  #236  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 23:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Pola ,nic nie wiem o Ziobrze ? czy Ziobro ? Poza tym,że Kaczmarek będzie pociągnięty...za coś tam..

Jestem wolna chwilowo od polityki..
Prostata Tuska mnie interesuje ,bo jednak to wstyd byłby w czasie jakiegoś szczytu,jak latałby się wysikać..
Prezydenta - nie ,bo i tak do odstrzału idzie.Ale jak się badać,to badać..
No i nie wiem,mocz był badany ?
A jak ma cukrzycę i śpiączka go napadnie ?
No i białko w moczu i trójglicerydy ?
Sorry,jestem zainteresowana..Bez moczu i prostaty ,nieważne.Tym bardziej ,że podwyższony cholesterol ma.
Jako obywatelka Rzeczpospolitej domagam się ,aby politycy -pionierzy w badaniach ,badali już wszystko.A przede wszystkim zdrowie psychiczne ...no i zawartość lenistwa w ...leniu.20% to maksimum jak dla mnie.
  #237  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 23:27
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Odnoszę wrażenie , że Chlebowski, Niesiołowski i Palikot mają role rozpisane na głosy-jak w jakimś słuchowisku radiowym. A na TV info red. z Rzeczypospolitej powiedział: jak Prezydent teraz ujawni raport o swoim zdrowiu, to może być źle, a jak nie ujawni-to będą w nieskończoność wałkować domysły-więc też źle. A nadmiar cholesterolu może powodować zaburzenia umysłu-to chyba powiedział dziś Ziobro, ale nie jestem pewien. Resztą EKG i badanie krwi może zrobić, w końcu Tusk na tym poprzestał. Na wszystkich stacjach TV trąbią gęsto o zdrowiu Tuska.
  #238  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 23:56
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Lila,

Ziobro dzisiaj występował, na konferencji i to właśnie on zatroskał się o ten cholesterol, że niby Tuskowi może zaszkodzić... na mózg , taki wyedukowany.
A Ziobro jak zero, można odmieniać, tylko końcówki kapkę się różnią.
Fraszka mi się przypomniała:
Zero do zera, a będzie kariera.

Tak, czytałam i słyszałam o Kaczmarku, nie mój pies, nie moje pchły... napsocił, niech go pociągają... za co chcą

Z prostatą... hmm, słusznie, już jeden w kibelku przesiaduje, więc następny - nie, świat pomyśli, że to narodowa przypadłość jakaś no i prestiż nam opadnie
Rozmyślając nad ciężkim życiem publicznym doszłam drogą dedukcji, dlaczego obecny "rezydent" dużego pałacu często przesiadywał podobno w WC. Toż stamtąd zapewne dzwonił do brata (przy ludziach jakoś niezręcznie)... po wskazówki może? No bo nie po papier, tam na pewno był... papier.

Tuskowe badania: trójglicerydy robią razem z HDL i LDL - standard, więc ma dobre, chyba.
Do pojemniczka raczej siusiał, też standard. Podobno na str. kancelarii możesz sprawdzić, mój komputer tego nie przełknie, brzydliwy jakiś, na str. rządowych się zacina, awersję ma chyba jakąś czy co?
Glukoza jest OK, natomiast zawartość lenia w leniu chyba powyżej normy używając pomiaru s.AP czyli na oko
  #239  
Nieprzeczytane 08-08-2008, 00:06
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Na wszystkich stacjach TV trąbią gęsto o zdrowiu Tuska.
Ale w TVN24 i w Szkiełku nieźle sobie dworowali z Tuska.

Najpełniejsze badania przeszedł Palikot, a opiniował je sam prof. Religa.
Palikot też ma podwyższony zły cholesterol o ile pamiętam. Jakaś epidemia polityczna?
  #240  
Nieprzeczytane 08-08-2008, 00:19
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Ale w TVN24 i w Szkiełku nieźle sobie dworowali z Tuska.

Najpełniejsze badania przeszedł Palikot, a opiniował je sam prof. Religa.
Palikot też ma podwyższony zły cholesterol o ile pamiętam. Jakaś epidemia polityczna?


Eee Pali - kota tym razem usprawiedliwię ..
Robi w gorzelniach ,to i próbować musi .A próbować żołądkową gorzką na pusty żołądek się nie da..
Nażre się boczku chłopina to i cholestrol skacze...Ale to czysty biznes.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17
Forum dla niewybranych cz. VII Ewita Różności - wątki archiwalne 502 04-03-2008 19:14
Bar u Sunshine cz.VII Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 513 22-09-2007 14:08

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.