menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #93581  
Nieprzeczytane 14-02-2017, 19:49
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Fracie dobrze byłoby aby prawnik się wypowiedział.Wiem że adwokaci bardzo skrupulatnie czytują orzecznictwa Sądu Najwyższego aby w przyszłości mogli się na takich oprzeć.Mówisz o linku ,ja podałam orzecznictwo które dotyczyło tego samego artykułu i punktu.
Ufff... a myślałem, że zostało to już wyjaśnione dla czytających uważnie.

To Twój cytat z orzeczenia SN, choć nie wiadomo jakiego przypadku dotyczył:

"Wymóg zachowania szczególnej ostrożności, określony w art. 22 ust. 1 p.r.d., przez zmieniającego kierunek jazdy w lewo, nie obejmuje obowiązku upewnienia się w chwili wykonywania tego manewru, czy nie zajeżdża on drogi nieprawidłowo."

A to inne orzeczenie tegoż sądu (późniejsze):

"Na kierowcy wykonującym manewr jazdy w lewo, będzie ciążył nie tylko obowiązek wcześniejszego zasygnalizowania tego manewru, upewnienia się, że manewrem tym nie spowoduje zajechania drogi pojazdowi jadącemu z naprzeciwka, lecz również upewnieniem się, czy bezpieczne wykonanie manewru umożliwia także pojazd jadący za nim (wyrok Sądu Najwyższego z 8 marca 2006 r. o sygn. IV KK 416/05)".

Sprzeczności żadnej nie ma. Tak jak już pisałem, akt upewniania się ma nastąpić przed wykonaniem manewru a nie w czasie jego wykonywania.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93582  
Nieprzeczytane 14-02-2017, 22:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
To nie była uszczypliwość pod Twoim adresem, więc nie bierz tego do siebie, ale skierowana do tych, którzy patrząc na ten wypadek pod światło, ze światłem i po ciemku kreują już którąś z kolei wersję zdarzeń, za którymi trudno nadążyć.
A wspomniany Art.22 masz w linku, który podałem i nie sądzisz chyba, że Sąd Najwyższy orzekł coś w oczywistej sprzeczności z Prawem o Ruchu Drogowym.

Fracie!
Żebyś nie wiem jak kombinował i nie wiem jak żonglował przepisami, wersjami itp to jedno jest jasne jak słońce:
BOR nie powinien był dopuścić do tego, żeby auto z VIPem zdrzyło się z innym autem, furmanką z kuniem i z drzewem.
Od tego ten BOR jest i .....tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93583  
Nieprzeczytane 14-02-2017, 23:01
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Tak, tak - BOR powinien staranować mydelniczkę
i albo zabić gówniarza albo nadziać się na ciapatego z pasem shahida.
I jeszcze jedno, jak nauczyliście przez 8 lat bylejakości to teraz takie są skutki
a może to celowe działanie???
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93584  
Nieprzeczytane 14-02-2017, 23:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
Tak, tak - BOR powinien staranować mydelniczkę
i albo zabić gówniarza albo nadziać się na ciapatego z pasem shahida.
I jeszcze jedno, jak nauczyliście przez 8 lat bylejakości to teraz takie są skutki
a może to celowe działanie???

Od prawie półtora roku dowodzą Zieliński z PiS i Błaszczak z PiS. Mieli czas na czyszczenie po bylejakości. Widać gamonie nie potrafią.
A co do "Tak,tak......to TAK. Psim obowiązkiem BOR-u było nie dopuścić do wypadku VIPa.
Bez względu na to czy była to mydelniczka, czy ciapaty z pasem shahida.
Po to jest BOR...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93585  
Nieprzeczytane 14-02-2017, 23:26
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
Tak, tak - BOR powinien staranować mydelniczkę
i albo zabić gówniarza albo nadziać się na ciapatego z pasem shahida.
I jeszcze jedno, jak nauczyliście przez 8 lat bylejakości to teraz takie są skutki
a może to celowe działanie???
Honoratko to jak myślisz że za kierownicą siedział samobójca ?Toż to oni nie przechodzą jakiś badań ?W takiej sytuacji to przed każdym wyjazdem powinni zaliczyć wizytę u psychiatry .
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93586  
Nieprzeczytane 14-02-2017, 23:31
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Fracie!
Żebyś nie wiem jak kombinował i nie wiem jak żonglował przepisami, wersjami itp to jedno jest jasne jak słońce:
BOR nie powinien był dopuścić do tego, żeby auto z VIPem zdrzyło się z innym autem, furmanką z kuniem i z drzewem.
Od tego ten BOR jest i .....tyle.
No widzisz, a gdybyś przeczytał jeszcze raz, ale ze zrozumieniem to co napisałem, to zauważyłbyś, że przepisy są dość klarowne i nie ma potrzeby szukania precedensów w orzecznictwie SN jak czyni to Barbara. Nie wiem zatem skąd podejrzenie, że ja nimi żongluję.
A co do ogólnej roli i zadań BORu to jestem dokładnie tego samego zdania.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93587  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 00:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
No widzisz, a gdybyś przeczytał jeszcze raz, ale ze zrozumieniem to co napisałem, to zauważyłbyś, że przepisy są dość klarowne i nie ma potrzeby szukania precedensów w orzecznictwie SN jak czyni to Barbara. Nie wiem zatem skąd podejrzenie, że ja nimi żongluję.
A co do ogólnej roli i zadań BORu to jestem dokładnie tego samego zdania.

Fracie!
Przepisy to papier, a wyrok sądowy, to efekt rozprawy gdzie winę trzeba udowodnić przy pomocy zeznań i ...dowodów.
I jak się to ma do przepisów.
Tych drogowych i tych z instrukcji BOR-u. A tu niewiadomych jak widzisz sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93588  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 01:09
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Dużo tu wypowiedzi,cytatów w sprawie banalnie prostej gdyż sprawca właściwie to już się przyznał (...zjechałem na pobocze..), to prawie wszystko wyjaśnia tylko pozostaje jedna wątpliwość,mianowicie dlaczego zjechał? Jeśli zjechał żeby przepuścić samochód-samochody uprzywilejowane to dlaczego po przejeździe pierwszego próbował włączyć się do ruchu????Nie musiał słyszeć żadnych sygnałów dźwiękowych bo te są dla ślepych,dla widzących i szczególnie w nocy błyski "kogutów" są widoczne w odległości ponad kilometra,więc musiał je widzieć co do tego nie ma wątpliwości.Pozostaje więc pytanie dlaczego z tego pobocza chciał włączyć się do ruchu gdy świateł "koguta" nie mógł nie widzieć. Tu przypomnę, że w trakcie rządów PiSu tych "zdarzeń" było chyba 3 i czwarty p.Prezydenta Dudy, czy to aby nie za dużo? Niby takie drobne wypadki a ile budzą pytań i skojarzeń.Przypomnę, że wypadek zdarzył się parę dni po wizycie kanclerz A.Merkel które podobno zakończyło się "niczym"?? Mam nadzieję, że tego sprawcę odpowiednie organa dobrze "prześwietlą",sprawdzą jego połączenia telefoniczne,kontakty itp. bo jeśli zamach organizują "służby specjalne" to jest to doskonale zamaskowane i bardzo wiarygodne.Dlatego przestańcie tu "hejtować" bo nie chodzi tu o winę a o przyczynę i motywy sprawcy.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93589  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 07:07
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

malutkie kompedium?

http://memnews.pl/img/20506/prokurat...internautow/77

https://www.youtube.com/watch?v=RJOHm6dpLYo

https://www.youtube.com/watch?v=meMR6EWjWFE
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93590  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 09:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Widzę, że Amelia też robi za eksperta od ruchu drogowego.
Co tam Policja, ona wie lepiej, choć jak pisała, nie jest nawet driver'em.
Amelio, jeszcze raz i powoli;
JEDZIE KOLUMNA UPRZYWILEJOWANA, SPADAJ NA POBOCZE, NA PAS ZIELENI,
CZY WDRAPUJ SIĘ NA LATARNIĘ.

Koniec. Kropka. Pomoc Pocieja jaką chłopakowi załatwiła PO, nie tylko nie pomaga,
ale rozjusza zwykły lud,
który w podobnej sytuacji płaci mandat, dziękując Bogu,
że BOR oszczędził mu życie.
Seba ma - jak to mówią w sieci- prze....ne.

Ale poprawię Ci humor. Wpis młodego człowieka,
podpisany imieniem i nazwiskiem. Tu nie podaję,
ale jeśli ktoś chce na PW, służę.
Oto tajemnica słupków poparcia.

Cytat:
Ten krótki w sumie okres rządów PiS to mroczny niczym średniowiecze okres w naszym życiu.
Zaczęło się niewinnie - od wprowadzenia podatku bankowego.
Niby nic, ale teraz musimy płacić wyższe opłaty za usługi bankowe,
więc logiczne jest to, że gdyby banki w ogóle nie płaciły podatków to nie płacilibyśmy za ich usługi w ogóle.

Następnie ta ustawa zakazująca zabieranie przez sąd dzieci z powodu bałaganu w domu.
Wystarczy pomyśleć, co teraz dzieje się w pokojach dziecięcych,
kiedy dzieci wiedzą, że nic im za to nie grozi.
Jeden syf i wszawica.

Najgorszy był jednak ten pamiętny dzień, kiedy dostaliśmy z żoną pierwsze 1000 zł z programu 500+.
To był szok.
Śmieszne pieniądze, które nie starczą nawet na jedną kolację z rodziną a'la Radosław Sikorski – z ośmiorniczkami i policzkami wołowymi.
Potem dowiedziałem się, że będę musiał pracować o dwa lata krócej niż miałem a moja żona aż o siedem.
Załamaliśmy się. Oczywistym jest, że praca powinna trwać do dnia poprzedzającego dzień śmierci - wtedy wypracowana emerytura jest najwyższa.

Moi rodzice też przygnębieni – płacą mniej za leki.
Nie lubią, kiedy ktoś ogranicza ich wolność i decyduje za nich o tym, że mają płacić mniej.

Ale już najbardziej wkurwieni są przestępcy. Od ponad roku nie można już swobodnie kraść, bo wszędzie te jebane CBA się kręci!
I jeszcze jak dodamy do tego działalność IPNu, który śmiał śmieć zlecić ekspertyzę grafologiczną podpisów jedynego człowieka na ziemi bez grzechu - Lecha Wałęsy
to mamy pełny obraz bagna i beznadziei, w jakiej tkwimy. To ograniczanie swobód obywatelskich!

Dlatego też wzywam Cię - Obywatelska Platformo! Wróć do władzy! Błagam, wróć!



PS. na dodatek Kochana, w KODzie nowa afera. Twoje pieniądze przepadły.
Och jak mi smutno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93591  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 09:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

No i jasne. Z Głównego Ścieku seicento znika. Już wiedzą, że był sprawcą,
więc rakiem się wycofują.
Trzeba będzie wrócić do Misiewicza,
tym bardziej, że Aliment podobno fałszował faktury z kasą Amelii.

Jak to jest dać własne pieniądze i wyjść na durnia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93592  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 10:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał wibi
Dużo tu wypowiedzi,cytatów w sprawie banalnie prostej gdyż sprawca właściwie to już się przyznał (...zjechałem na pobocze..), to prawie wszystko wyjaśnia tylko pozostaje jedna wątpliwość,mianowicie dlaczego zjechał? Jeśli zjechał żeby przepuścić samochód-samochody uprzywilejowane to dlaczego po przejeździe pierwszego próbował włączyć się do ruchu????Nie musiał słyszeć żadnych sygnałów dźwiękowych bo te są dla ślepych,dla widzących i szczególnie w nocy błyski "kogutów" są widoczne w odległości ponad kilometra,więc musiał je widzieć co do tego nie ma wątpliwości.Pozostaje więc pytanie dlaczego z tego pobocza chciał włączyć się do ruchu gdy świateł "koguta" nie mógł nie widzieć. Tu przypomnę, że w trakcie rządów PiSu tych "zdarzeń" było chyba 3 i czwarty p.Prezydenta Dudy, czy to aby nie za dużo? Niby takie drobne wypadki a ile budzą pytań i skojarzeń.Przypomnę, że wypadek zdarzył się parę dni po wizycie kanclerz A.Merkel które podobno zakończyło się "niczym"?? Mam nadzieję, że tego sprawcę odpowiednie organa dobrze "prześwietlą",sprawdzą jego połączenia telefoniczne,kontakty itp. bo jeśli zamach organizują "służby specjalne" to jest to doskonale zamaskowane i bardzo wiarygodne.Dlatego przestańcie tu "hejtować" bo nie chodzi tu o winę a o przyczynę i motywy sprawcy.

Wibi, znam te hipotezy, ale kompletnie w nie wierzę.
Gdyby to był Ahmed nie Sebastian, to jeszcze i gdyby BORowiec zareagował prawidłowo,
jego rodzina szykowałaby się do pogrzebu.

Choć faktycznie wygląda to, tak jak piszesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93593  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 10:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Na koniec pytanie;
- ktoś wie czy Borys Budka oraz Marek Sowa zorganizowali jakąś pomoc prawną dla biedaka?

Cytat:
Prawdziwe problemy Mateusza Kijowskiego w związku z tzw. aferą fakturową mogą się dopiero rozpocząć.
Były skarbnik KOD złożył doniesienie do prokuratury, w którym informuje, że był nakłaniany do fałszowania dokumentacji finansowej.

Ależ się to nakręca.
Komuniści i złodzieje? Mujbosze...znów Kaczor mściwie przewidział?

PS. wracam do wypadku i tego biednego pirata, co załatwił nie tylko Panią Premier. News.

Cytat:
Według doniesień portalu „Super Expressu”, najciężej ranny w piątkowym wypadku w Oświęcimiu funkcjonariusz BOR w przeszłości służył w Iraku, w grupie osłaniającą polską ambasadę w Bagdadzie. 3 października 2007 r. doszło do zamachu na ambasadora RP w Iraku, gen. Edwarda Pietrzyka i wtedy wspomniany oficer BOR uratował życie ambasadorowi, wynosząc go z płonącego auta.

W wyniku zamachu, którego dokonano w październiku 2007 r., a którego celem był polski ambasador, zginął jeden z funkcjonariuszy BOR, a kilka innych osób z ochrony dyplomaty zostało rannych.

Najciężej ranny w wypadku w Oświęcimiu oficer BOR doznał złamania nogi i przebywa obecnie w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie.
Wczoraj poszkodowanego funkcjonariusza BOR odwiedziła premier Beata Szydło.


A Amelia i Barbara, niech leją ślozy nad sprawcą wypadku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93594  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 14:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał wibi
[.... Mam nadzieję, że tego sprawcę odpowiednie organa dobrze "prześwietlą",sprawdzą jego połączenia telefoniczne,kontakty itp. bo jeśli zamach organizują "służby specjalne" to jest to doskonale zamaskowane i bardzo wiarygodne.Dlatego przestańcie tu "hejtować" bo nie chodzi tu o winę a o przyczynę i motywy sprawcy.[/size][/font]

wibi!
Zacznę od pogody... Najwyższy Absolut sprawił, że było ciemno i była wredna..

I faktycznie jak zwykle trafiłeś w sedno i to czujnie. Typ w mydelniczce mógł być przecież ciapatym nasłanym i pozostowionym przez
Merkel w powycieczkowym spadku. Albo inne pejsate z też z tamtej okolicy.


Możliwe też że w spisku brał udział BOR-owik którego muslimy przefarbowały na Bliskim Wschodzie i to trzeba prześwietlić do spodu.
Bo co stało by się gdyby ten zamachowiec [nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu] zamiast g,,,ym fiatem z demobilu dopadł czołg i ze dwa pancerfausty???? I zaczął szczelać?
Albo ten specnaz co szczelał z bomby wodorowej do ocalałych w Smoleńsku???
To wszystko powinien BŁASZCZAK wyjaśnić nawet wbrew temu co gaworzy jeden KACZYŃSKI.

Nie da się ukryć, że .strach się nie bać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93595  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 15:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

ORP LECH KACZYŃSKI:
Cytat:
Najpierw miał być korwetą, potem okrętem patrolowym. Po 15 latach budowy jest okrętem wydmuszką. Na wodzie pływa sam kadłub bez uzbrojenia i wyposażenia. Może służyć co najwyżej jako łódka do połowu dorszy na Bałtyku. Kiedy ORP Ślązak będzie gotowy? Łatwiej wygrać milion w totka niż to przewidzieć.
i DLATEGO

Cytat:
Wówczas w Ministerstwie Obrony Narodowej pojawiła się idea zmiany nazwy okrętu na ORP "Prezydent Lech Kaczyński" - podaje interia.pl.

Wystąpił jedynie formalny problem: zmiana nazwy nie może nastąpić ot tak, z powodu czyjegoś kaprysu.
W MON rozpoczęło się poszukiwanie podstawy prawnej.

Ja tam jestem ZA!!!! Ślązak to jednak symbol ciężkiej i solidnej roboty a tu .... jaki ORP jest każdy widzi więc szkoda byłoby Ślązaków karać takim czymś niedorobionym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93596  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 15:33
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
wibi!
Zacznę od pogody... Najwyższy Absolut sprawił, że było ciemno i była wredna..

I faktycznie jak zwykle trafiłeś w sedno i to czujnie. Typ w mydelniczce mógł być przecież ciapatym nasłanym i pozostowionym przez
Merkel w powycieczkowym spadku. Albo inne pejsate z też z tamtej okolicy.


Możliwe też że w spisku brał udział BOR-owik którego muslimy przefarbowały na Bliskim Wschodzie i to trzeba prześwietlić do spodu.
Bo co stało by się gdyby ten zamachowiec [nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu] zamiast g,,,ym fiatem z demobilu dopadł czołg i ze dwa pancerfausty???? I zaczął szczelać?
Albo ten specnaz co szczelał z bomby wodorowej do ocalałych w Smoleńsku???
To wszystko powinien BŁASZCZAK wyjaśnić nawet wbrew temu co gaworzy jeden KACZYŃSKI.

Nie da się ukryć, że .strach się nie bać.
Sprawca jest juz osadzony a wszyscy mu pomagający będą niebawem
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93597  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 16:00
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Przypomnę ci pluto37,że o sprawie i "różnych" wypowiedziach na temat katastrofy w Smoleńsku głównie pisały i NAGŁAŚNIAŁY media całkowicie nie Polskie,obecnie widać, że nic takiego czym nas straszyli się nie dzieje,czy to nie jest zastanawiające?
A odnośnie tego wypadku p.Premier Szydło,sprawca jak wiemy przyznał się i podpisał zeznanie złożone na miejscu,że "zjechał na pobocze" a teraz się nie przyznaje.Ciekawe tylko do czego się nie przyznaje? Może np.zeznania świadków twierdzą, że sprawca na tym poboczu tkwił od godziny?? co było by bardzo zaskakujące,nieprawdaż?Co wiemy o tym "szczylu" gdy nawet jego imię może nie być prawdziwe,nic,po prostu NIC. Mam nadzieję, że odpowiednie organy sprawę wyjaśnią uwzględniając również stan na innych drogach wokół tego miejsca,może tam też jakieś samochody stały na poboczach czekając,no właśnie,jeśli czekały to na kogo.Czy znamy narodowość tego sprawcy? nie,tego nikt nie mówi a wiemy, że na przykład w Polsce przebywa ponad 2 miliony obywateli Ukrainy myślę więc, że warto trochę poczekać nim cokolwiek powie się lub napisze bredząc, tak jak manipulanci z np.TVN.Czy słyszałeś pluto37 o tzw.kibolach i czy wiesz co to takiego?Kto ich szkoli i utrzymuje i do czego? To wszystko w sumie może być ciekawe chociaż to tylko hipotezy gdyż fakty znają tylko właściwe organa.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93598  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 16:14
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Na ten ostatni wpis wypada zareagować słowami Lili "O bosze".
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93599  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 16:38
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

no niekoniecznie Barbaro "o bosze"
skąd gówniarz wiedział ze limuzyna go nie staranuje?
i druga sprawa kierowca tak uderzył w drzewo, że jemu praktycznie nic się nie stało! a może tak miało być???
Pytań jest coraz więcej i ta nadgorliwość p Budki i papugi POcieja.Przed jakimi właściwie zarzutami chcą bronić tego młokosa?
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93600  
Nieprzeczytane 15-02-2017, 17:34
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

I bardzo dobrze Honoratko,myśleć,myśleć bo myślenie nie boli a pytań coraz więcej na które nie ma odpowiedzi (jak na razie?).
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.