menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 26-02-2016, 22:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Na koniec- zasłyszane w maglu;

- Moja pani, to jest świństwo, Boluś tego nie przetrzyma, tego linczu, tego zamordyzmu. Jak można tak dręczyć człowieka?

- Niech zadzwoni do Jarosława Kaczyńskiego. On mu powie jak się coś takiego wytrzymuje 11 lat.

Henia Krzywonos, urentowiona przez Tuska za kwestionowane przez jej kolegów zasługi,
tak właśnie się martwi o Bolka.
Ale- jak stwierdził sam pokrzywdzony- ona nie ma mózgu i nigdy go nie miała, więc niczego nie ogarnia.
Myślę, że nie tylko ona złapała wirusa Zika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Nieprzeczytane 26-02-2016, 22:52
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Lila, litosci nad biedakiem, nie ma sekretarki.


oj coś mi się widzi, że nie ma zmiłuj.
Walkę co prawda LW ma we krwi i potrafi zmęczyć przeciwnika lecz tym razem nikła szansa.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Nieprzeczytane 27-02-2016, 09:47
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Krzysztof pisze do Lecha

Cytat:
Krzysztof Wyszkowski ‏@KWyszkowski 21 godz.21 godzin temu

Lechu - idź się wyspać, a rano idź do sądu złożyć pozew przeciw mnie o obrazę za nazwanie zdrajcą i złodziejem.
Tym razem się nie wybronisz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Nieprzeczytane 27-02-2016, 10:07
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Krzysztof pisze do Lecha

Cytat:
Krzysztof Wyszkowski @KWyszkowski 21 godz.21 godzin temu

Lechu - idź się wyspać, a rano idź do sądu złożyć pozew przeciw mnie o obrazę za nazwanie zdrajcą i złodziejem.
Tym razem się nie wybronisz.

Mam nadzieję,że zmówił paciorek jako dobry katolik,
i z czystym sumieniem poszedł spać.
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Nieprzeczytane 27-02-2016, 16:23
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Lila, z pewnoscia pamietasz znane wypowiedzi i metne tlumaczenia p.Walesy na temat homoseksualistow. Znane slowa, ktore wtedy wypowiedzial:

“Tyle miejsc w parlamencie ile spolecznego poparcia” lub « nie bede nikogo przepraszal. W zyciu nie przeprosze. Jeszcze nikt Walesy na kolana nie rzucil”, “To ich walka – narzucic wiekszosci swoje zdanie”, “Terz wiekszosc ma przepraszac mniejszosc”, Boje sie tylko Pana Boga “, Nie boje sie zadnej grupy ludzi, partii ani innych lobbystow”.

Czy Ci to czegos nie przypomina?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Nieprzeczytane 27-02-2016, 16:47
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Tak, wtedy niektóre osobniki się oburzały, ale co to znaczy pogarda dla ''pedałów'' obecnie?

Wczoraj do Polski wrócili; Kajetan P. i Bolek.
Kajetan P. właśnie się przyznał, Bolek idzie w zaparte.

Poza tym jest afera; pociąg z Bielska się spóźnił z powodu awarii trakcji i dwajścia pierdylionow obrońców donosiciela się spóźniło. Spisek!! Wiadomo, une nie lubiom teorii spiskowych, ale jeśli ich dotyczy to co innego.
Zresztą może i racja; są głosy ludzi co widzieli zamaskowanego człowiek z kotem, co ciął w nocy trakcję.
Kot stał na czatach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Nieprzeczytane 27-02-2016, 22:26
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Nachodzą mnie czasami chwile,kiedy żal mi Wałęsy.Jako człowieka.Jest zagubiony,zupełnie nie rozumie co się wokół niego dzieje.
Afera dotyczy drobnego fragmentu jego życiorysu,są dokumenty,a on idzie w zaparte.Zapowiada kopać się z faktami.Tragikomiczne.
Ogromną część winy za obecną sytuację ponoszą jego styropianowi kolesie,załgani inteligenci.W gruncie rzeczy zawsze nim gardzili.Kiedy był im potrzebny (na jego grzbiecie robili swoje kariery,on też legitymizował ich status),wyciągali go niczym królika z kapelusza.To oni mu wmówili,że jest jedynym w swoim rodzaju wielkim człowiekiem.A Wałęsa,chłopek-roztropek we wszystkie te bajki uwierzył.
Sprawa ma charakter dynamiczny i jest rozwojowa.Wałęsa łatwo się nie podda.Kiedy do tego dojdzie,to wraz z nim poleci wiele dzisiaj prominentnych person.Dużo o nich wie i nie będzie ich oszczędzał.
I to jest główny powód,dla którego tak gorliwie go teraz bronią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Nieprzeczytane 27-02-2016, 22:50
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Tu i ówdzie odbyła się premiera filmu " Wałęsa. człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy.
Być może powstanie jeszcze jeden.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 13:18
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Nachodzą mnie czasami chwile,kiedy żal mi Wałęsy.Jako człowieka.Jest zagubiony,zupełnie nie rozumie co się wokół niego dzieje.

Szczerze mowiac jest mi go zal. Niestety jego poziom umyslowy i buta nigdy nie byly atutatmi grze w szachy z lisami, ktore zawsze na niego czatowaly. Otoczenie uzywalo go jako marionetke glaszczac "pod wlos" mocno wygorowane "ego". Lepiej by bylo dla niego i dla nas gdyby potrafil sie zatrzymac na roli "przywodcy zwiazkowego".

Cytat:
Afera dotyczy drobnego fragmentu jego życiorysu,są dokumenty,a on idzie w zaparte.Zapowiada kopać się z faktami.Tragikomiczne.

No coz, popelnil pare karygodnych bledow i napewno nie o wszystkim wiemy. Myslal, ze przechytrzy lisy a tu lisy zlapalay go za ogon. Takie jest zycie.

Cytat:
Ogromną część winy za obecną sytuację ponoszą jego styropianowi kolesie,załgani inteligenci.W gruncie rzeczy zawsze nim gardzili.Kiedy był im potrzebny (na jego grzbiecie robili swoje kariery,on też legitymizował ich status),wyciągali go niczym królika z kapelusza.To oni mu wmówili,że jest jedynym w swoim rodzaju wielkim człowiekiem.A Wałęsa,chłopek-roztropek we wszystkie te bajki uwierzył.

Wlasnie tak wyglada sytuacja.

Cytat:
Sprawa ma charakter dynamiczny i jest rozwojowa.Wałęsa łatwo się nie podda.Kiedy do tego dojdzie,to wraz z nim poleci wiele dzisiaj prominentnych person.Dużo o nich wie i nie będzie ich oszczędzał.
I to jest główny powód,dla którego tak gorliwie go teraz bronią.

Jezeli zacznie sypac - napewno dowiemy sie wiecej o innych, ktorzy przez lata byli u wladzy. Nie na darmo trzesa sie z zimna na marszach KODowskich - strach to ciekawe zjawisko.

PS. Pokojowa Nagroda Nobla - z pewnoscia jest dla niego atutem. Choc jak wiemy nagrody te sa czesto "rozdawane" lekka reka - najlepszy przyklad Prezydent Obama.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 13:22
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

"Ci, którzy dzisiaj bronią Wałęsy, w 1990 roku wylewali na niego kubły nieczystości"


Cytat:
Leszek Miller skomentował ujawniane przez IPN materiały dotyczące TW "Bolka". Lech Wałęsa mówi, że akta „Bolka” to fałszerstwo. IPN zbada, czy to prawda IPN zbada, czy SB... czytaj dalej » - Ja i moje środowisko jesteśmy w o tyle dobrej sytuacji, że o Lechu Wałęsie od lat mówimy to samo - powiedział Miller. - A pamiętam taki okres wyborów prezydenckich w 1990 roku, że ci, którzy dzisiaj bronią Wałęsy, wtedy gdy Wałęsa rywalizował z Tadeuszem Mazowieckim, wylewali na niego kubły nieczystości - powiedział. Jak podkreślił były szef SLD, "my wtedy nie przyłączaliśmy się do tych chórów". - I nigdy w III RP nie walczyliśmy na teczki.

Pamiętam okrutną śmierć małżeństwa Jaroszewiczów. Jedna z hipotez mówi, że zostali zamęczeni we własnym domu, bo ci, którzy do nich przyszli, szukali dokumentów - powiedział Leszek Miller. Piotr Jaroszewicz był premierem PRL w latach 1970-1980. Wraz z żoną Alicją Solską został brutalnie zamordowany w 1992 roku.

Zrodlo: tvn24.pl
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 13:40
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Pytanie

Może ktoś wsłucha się w tłumaczenie.
Czy wiernie tłumacz przekazał wypowiedź ?

BOLEK/WAŁĘSA -->https://www.youtube.com/watch?v=NoYji-YNI8g
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 14:46
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Może ktoś wsłucha się w tłumaczenie.
Czy wiernie tłumacz przekazał wypowiedź ?

BOLEK/WAŁĘSA -->https://www.youtube.com/watch?v=NoYji-YNI8g

Aniu, tlumaczenie oddaje sens "popisu" po "angielsku". Polska czesc wypowiedzi mozna jako tako zrozumiec. Film z opowiadaniem pana A.Szablewskiego powinien byc pokazany w TVP a pan Walesa powinien go gladac codziennie przynajmniej podczas sniadania.

Tak jak napisal Drzazga - "do rozmow z owczesnym komunistycznym rzadem potrzebowali "autentycznego robotnika" a nie przedstawiciela inteligencji. Nie wazne bylo, ze "autentyczny robotnik" od pewnego czasu juz nie pracowal w stoczni.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 15:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Nie było mnie w domu, wracam i trafiam na oblecha, tłustego spoconego tłuściocha Krzywonos.
Język całkowicie uprawniony, zważywszy co powiedział ten polszewicki kaszalot.

Dno i 2 metry mułu pani ZOMOwcowa.

Chyba Bóg jej rozum odebrał...co ja bredzę, co ja bredzę, wszak Bolek mówił, że ona nie ma mózgu.

Urywki z pani Danuty, nieodparcie mi przypominają taśmy z Arłamowa ( moja stara jest głupia, ona ma tylko 7 klas) z rozmowy braci Wałęsów.

Smutne to wszystko; Krzywonos zaszkodziła Bolkowi, co się okaże niebawem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 15:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
"Ci, którzy dzisiaj bronią Wałęsy, w 1990 roku wylewali na niego kubły nieczystości"




Zrodlo: tvn24.pl


Aj tam, emerytury mają być zabrane - z 10 tys. na 1,900.

Solidarność go nie broni, bo pamięta;

Cytat:
gdybym był Tuskiem kazałbym pałować Solidarność.

Sam bym spałował Dudę

http://www.wprost.pl/ar/322561/Wales...spalowal-Dude/

Zwolennik demokracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 15:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Nachodzą mnie czasami chwile,kiedy żal mi Wałęsy.Jako człowieka.Jest zagubiony,zupełnie nie rozumie co się wokół niego dzieje.
Afera dotyczy drobnego fragmentu jego życiorysu,są dokumenty,a on idzie w zaparte.Zapowiada kopać się z faktami.Tragikomiczne.
Ogromną część winy za obecną sytuację ponoszą jego styropianowi kolesie,załgani inteligenci.W gruncie rzeczy zawsze nim gardzili.Kiedy był im potrzebny (na jego grzbiecie robili swoje kariery,on też legitymizował ich status),wyciągali go niczym królika z kapelusza.To oni mu wmówili,że jest jedynym w swoim rodzaju wielkim człowiekiem.A Wałęsa,chłopek-roztropek we wszystkie te bajki uwierzył.
Sprawa ma charakter dynamiczny i jest rozwojowa.Wałęsa łatwo się nie podda.Kiedy do tego dojdzie,to wraz z nim poleci wiele dzisiaj prominentnych person.Dużo o nich wie i nie będzie ich oszczędzał.
I to jest główny powód,dla którego tak gorliwie go teraz bronią.


Jak sobie pomyślę, że wystarczyło tylko zadośćuczynić ofiarom jego donosów i przeprosić,
to mnie bierze smutek.

Szkoda. Kurdupel po prostu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 16:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Nie tylko ja źle odebrałam chamstwo łamistrajka Krzywonos.
Hołdys, zagorzały KODowiec doznał absmaku.

Cytat:
Zakwas w sercu mi się zrobił po tym kurduplu i majtkach. Posłanka i artysta zrobili kupy w locie na głowy dzielnych ludzi z KOD.
Ech.

Cała dyskusja;

https://twitter.com/ZbigniewHoldys/s...58007416283137
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 16:21
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Aj tam, emerytury mają być zabrane - z 10 tys. na 1,900.
Solidarność go nie broni, bo pamięta;
Zwolennik demokracji.

Lila, nie tylko zalecal palowanie "Solidarnosciowych" kumpli w Radio Zet - wypowiedzial slowa, ktore obecni krzykacze , KODowscy i roznego sortu donosiciele powinni oprawic w ramki i powiesic w sypialniach nad lozkiem

Cytat:
Władzę trzeba szanować, wybierać mądrze, brać udział w wyborach, organizować się. Ale potem: szacunek! Ktoś ich wybrał, to są przedstawiciele narodu, więc nie mogą pozwolić na opluwanie i bijatykę - podkreśla były prezydent na antenie Radia Zet.

http://www.wprost.pl/ar/322561/Wales...spalowal-Dude/

Myslisz, ze posluchaja ich bohatera p.Walesy?
Juz widze co by sie dzialo gdyby obecny wybrany demokratycznie rzad zaczal uzywac metody walesowskie.

Znajac p.Walese, wykrecilby sie sprytnie z tego co chlapnal, twierdzac, ze "zle przetlumaczono" albo, ze to nie on ale "kolega".
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 17:45
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Henia Krzywonos, urentowiona przez Tuska za kwestionowane przez jej kolegów zasługi,
tak właśnie się martwi o Bolka.
Ale- jak stwierdził sam pokrzywdzony- ona nie ma mózgu i nigdy go nie miała, więc niczego nie ogarnia.
http://niezalezna.pl/76912-wyszkowsk...-bocznej-salce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 18:29
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie


DOC - dobre.

Troche humoru nie zaszkodzi:

Niebywałe! Wałęsa „hejtuje”w Gdańsku… swoją zwolenniczkę.

Cytat:
„A co pani ma do mnie? Pani zrobi swoją konferencję prasową i to wszystko powie”

Gdy uparcie powtarzał, że materiały przedstawione przez IPN to fałszywki, gdzieś spoza tłumu odezwała się starsza kobieta.

A co pani ma do mnie?
— burknął Wałęsa.

Były prezydent najwyraźniej sądził, że ktoś zamierza wygarnąć mu prawdę prosto w oczy.

Nie tylko pana atakują. Ja całe życie głosowałam na PiS. Ulica mnie wyklęła, z mężem się kłóciłam, a w tej chwili oni wszystkich atakują. I nie tylko pana, Jacka Karnowskiego (prezydenta Sopotu – red.) znowu chcą postawić przed sądem. Za to, co ma zrobić w przyszłości

kobieta okazała się jednak zwolenniczką Wałęsy.

Ale najwyraźniej już sam fakt, iż ośmieliła się przerwać wywody bohatera medialnej przechadzki, rozsierdził Wałęsę.

Pani zrobi swoją konferencję prasową i to wszystko powie
— rzucił opryskliwie i poszedł dalej.

Rzecz miała miejsce przed gdańską hucpą KOD w obronie Wałęsy. Ciekawe czy „shejtowana” przez niego kobieta wzięła udział w demonstracji

__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Nieprzeczytane 28-02-2016, 18:37
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Niewygodne wywiad z wiecowym agitatorem.

Cytat:
Rzadko się zdarza, żeby wiecowemu agitatorowi odebrało mowę, ale tak właśnie stało się w przypadku Mateusza Kijowskiego. W starciu z Patrykiem Jakim, szefowi KOD nagle odebrało mowę.

Tutaj chodzi o rzecz najważniejszą. Czy znaczenie ma zwykły człowiek w starciu z machiną, kiedy prezydent Wałęsa siedzi sobie w Miami w pięciogwiazdkowym hotelu i i gardzi ludźmi, którzy mówią: „Ja przez pana straciłem pracę; Ja przez pana mam zniszczone życie”. A Lech Wałęsa sobie siedzi i mówi: „To są małpy”. Jakim prawem to mówi?

Mimo tego, co wszyscy widzimy, pan dalej zaprzecza faktom. Pana zdaniem Wałęsa wygrywał pieniądze w totolotka?
— zwracał się do Kijowskiego.

Nie zwykłem przyjmować za prawdę czyichś twierdzeń tylko dlatego, że ktoś to powiedział

odpowiadał niemrawo „obrońca demokracji”.

http://wpolityce.pl/polityka/283220-...amurowalowideo

Warto poczytac komentarze.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kobieta samotna. Danuta Wałęsa - Marzenia i tajemnice - komentarze Irenka 26 Ogólny 1 06-09-2014 17:53
Wałęsa. Człowiek z nadziei. Polski kandydat do Oscara w „Dojrzałym Kinie” - komentarze 87.99.111.xxx Ogólny 5 09-10-2013 14:45
Lech Wałęsa skończył 70 lat - komentarze Baca223 Ogólny 0 30-09-2013 16:33
Lech Wałęsa politykiem dwudziestolecia - komentarze Zenek Ogólny 66 03-03-2013 08:49
Jacek Lech nie żyje - komentarze BUNIA Ogólny 12 04-11-2012 19:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.