menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Opieka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Opieka Uwaga: ogłoszenia dotyczące opieki nad starszymi osobami należy zamieszczać w dziale ogłoszenia.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3741  
Nieprzeczytane 23-05-2014, 10:11
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał suseł
Czas oczekiwania w powiadomieniu mam do 17 miesiecy wiec tez jusz nic nie rozumiem jak bylem w NFZ w poniedzialek bedzie miesiac to powiedziano mi ze powidomienie dostane w ciagu 2 tygodni chyba masz racje z tym telefonem jak jutro nie bedzie zadnej widomosci to w poniedzialek zadzwonie.
Nie wiem z kim Ty tam rozmawiałeś. Wydaje się, że po prostu facio Ciebie zbył, a Ty mu uwierzyłeś i zaufałeś. Zapewne nie była to osoba kompetentna do wydawania decyzji. Tak mi się wydaje i już. Nie dawaj za wygraną. Jak będziemy kulić uszy, to za nasze pieniądze będą nas zwodzić i oszukiwać jak się tylko da. Trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam i do dzieła
PS. A pisz nam o swoich wyczynach w tej kwestii Wszystkim nam przydadzą się przykłady z życia wzięte
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3742  
Nieprzeczytane 23-05-2014, 10:17
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Zajrzałam przed chwilą do przeglądarki. Wczoraj dzień zakończył się numerem 4337 . Dziś dzień rozpoczął się od numeru 4339
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3743  
Nieprzeczytane 23-05-2014, 16:43
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Domyślnie

U mnie tez zastuj,pewnie na ten tydzień norma wykonana.Pozdrawiam i do poniedziałku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3744  
Nieprzeczytane 23-05-2014, 17:04
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał niobos
U mnie tez zastuj,pewnie na ten tydzień norma wykonana.Pozdrawiam i do poniedziałku
E, u mnie od rana ruszyło...dziś -2
A tak naprawdę to dzisiaj mi ubyło 4 albo 2. Zależy co i jak liczyć
Wczoraj godz. ok. 20.00 = 4337. Dziś ok. godz. 10.30 = 4339. Dziś - teraz godz. ok. 17.00 = 4335. No, cóż
Suma sumarum w tym tygodniu -712.
Masz rację niobos, zdaje się, że norma tygodniowa wykonana

Życzę wszystkim miłego sobotnio-niedzielnego wypoczynku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3745  
Nieprzeczytane 23-05-2014, 17:27
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

A w przeglądarce pod informacją o zmianie numeru w kolejce oczekujących zamiast podpisu Departament do spraw mundurowych jest już podpisane Narodowy Fundusz Zdrowia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3746  
Nieprzeczytane 23-05-2014, 17:31
lahatiel lahatiel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 176
Domyślnie Cieplice

Cytat:
Napisał lorison
Witam.
Dla osób które jeszcze tam nie były dla zachęty
i dla tych ,które cieplickie sanatoria zaliczyły
dla przypomnienia dwa moje pokazy zdjęć
z tego sympatycznego miasta proponuję
w wolnej chwili obejrzeć.
Zdjęcia robiłem przed nieco ponad
miesiącem.
W pierwszym pokazie miasto, w drugim parki.
Pozdrawiam.[/b]

Po obejrzeniu zdjęć doszedłem do wniosku, że jestem leniwym, starym pierdołą Byłem w wiele razy w Jeleniej Górze, ale w Cieplicach nie wrrrrrrrrrrr
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3747  
Nieprzeczytane 24-05-2014, 13:30
ulanie ulanie jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: warmińsko-mazurskie
Posty: 149
Domyślnie

A ja sobie czekam nadal na odpowiedź; już miesiąc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3748  
Nieprzeczytane 24-05-2014, 21:31
Ryszard2's Avatar
Ryszard2 Ryszard2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Łódź
Posty: 2 661
Domyślnie

Cytat:
Napisał hala51
.... A cóż tam z Twoim numerkiem się dzieje? Bliski końca, czy cofnął się do początku

Ja raczej rzadko zaglądam do przeglądarki. Czekam cierpliwie. Dziś zajrzałem. Mam nr: 3407
__________________
Ryszard
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3749  
Nieprzeczytane 25-05-2014, 00:01
niuta niuta jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: kujawsko-pomorskie
Posty: 101
Domyślnie

Witam
Do -Jaga Polańczyk-pozdrów ode mnie to cudowne miejsce. Byłam w Polańczyku dwa razy na przełomie stycznia i lutego to zaczarowane okolice, spacerowałam,zwiedzałam ,korzystałam z wycieczek-był mróz i dużo śniegu . Sanatoria Solinka i AmerPol w których byłam też super.
No to niektórzy już siedzą na walizkach-Suseł wszyscy czekamy na wiadomość..Moja przyjaciółka z Krakowa w środę zobaczyła w przeglądarce mając nr 967 skierowanie "Sanatorium Muszyna" termin od 2 sierpnia. Natychmiast zadzwoniła na infolinię,bo wcześniej napisała prośbę o możliwość wyjazdu po piętnastym każdego miesiąca ze względu na charakter pracy.Miła Pani wysłuchała i powiedziała,aby po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia udała się natychmiast do NFZ i na pewno nastąpi zmiana terminu wyjazdu,musi mieć jedynie pismo z zakładu pracy,że nie otrzyma w tym czasie urlopu.Napiszę jak się zakończy ta sprawa.Pozdrawiam oczekujących i tych gotowych do drogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3750  
Nieprzeczytane 25-05-2014, 16:15
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ryszard2
"...Czekam cierpliwie. Dziś zajrzałem. Mam nr: 3407
A ja Ci prognozowałam, że w maju będziesz pakował walizki. Tymczasem koniec maja za pasem, a Ty ciągle w domu.
Dziś mój numer jest większy od Twojego o 928. No, ciekawe, kiedy i przy jakim numerze dostaniesz już chociażby informację w przeglądarce i na jaki termin. Jeśli napiszesz o tym na forum, to tak "pi razy oko" będę mogła sobie określić przybliżony termin, za co z góry dziękuję.
Pozdrawiam i życzę rychłej wiadomości z NFZ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3751  
Nieprzeczytane 26-05-2014, 17:33
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Uśmiech

Cos ten NFZ fiksuje najpierw numerki ida w góre z572 na 584 by pozniej niesmało spaśćna 533.Ciekawe do jakiego mąmętu będa spadac pewnie ta goraczka na nich dziala.Suseł jak tam u
Ciebie jest przydział, czy cos sie dowiedziałeś.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3752  
Nieprzeczytane 26-05-2014, 17:54
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał niobos
"Cos ten NFZ fiksuje najpierw numerki ida w góre z572 na 584 by pozniej niesmało spaśćna 533..."
Tak, to prawda. Dzieje się coś dziwnego. Teraz to już nie da się wyczuć, kiedy może być przydział Przez te wahania wszystkie moje wyliczenia, ta cała matematyka "dała w łeb"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3753  
Nieprzeczytane 26-05-2014, 20:19
niuta niuta jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: kujawsko-pomorskie
Posty: 101
Domyślnie

Ja mam skoki ciśnienia to dlaczego nasze numerki nie mają się huśtać ??? Musimy przeczekać .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3754  
Nieprzeczytane 26-05-2014, 20:44
suseł suseł jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Jarocin
Posty: 100
Domyślnie

Cytat:
Napisał niobos
Cos ten NFZ fiksuje najpierw numerki ida w góre z572 na 584 by pozniej niesmało spaśćna 533.Ciekawe do jakiego mąmętu będa spadac pewnie ta goraczka na nich dziala.Suseł jak tam u
Ciebie jest przydział, czy cos sie dowiedziałeś.Pozdrawiam.
Dzisiaj dalej numerki stoja w miejscu czasami tylko jeden do przodu i w ciagu dnia jeden do tyl dodzwonic sie do NFZ graniczy z cudem przestalem sie stresowac i od czwartku zaczynam wyjazdy zaczyna sie sezon na wycieczki szkolne dobrze ze z nich nie zrezygnowalem liczac w tym terminie na wyjazd do sanatoriium a tak troche sie odstresuje i moze po powrocie z pierwszego wyjazdu NFZ sie odezwie a pierwszy wyjazd mam wlasnie w kotline Jeleniogurska i w programie mam Cieplice.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3755  
Nieprzeczytane 26-05-2014, 20:50
suseł suseł jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Jarocin
Posty: 100
Domyślnie

Ale w slowie Jeleniogorska popelnilem blad i wlasnie go poprawilem wszystko za szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3756  
Nieprzeczytane 27-05-2014, 10:20
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał niuta
Ja mam skoki ciśnienia to dlaczego nasze numerki nie mają się huśtać ??? Musimy przeczekać .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3757  
Nieprzeczytane 27-05-2014, 10:26
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał suseł
Ale w slowie Jeleniogorska popelnilem blad i wlasnie go poprawilem wszystko za szybko.
Spoko Wybaczamy Wszystko się morze zdażyć Udanej wycieczki. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3758  
Nieprzeczytane 27-05-2014, 12:07
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Uśmiech

Hala 51.No w przegladarce rano mialam numer 527 a teraz przydział do Megi w Kołobrzegu od 3 Lipca do 24 Lipca.Kołobrzeg znam ale byłam dawno.Prosze o wiadomosci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3759  
Nieprzeczytane 27-05-2014, 12:41
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał niobos
Hala 51.No w przegladarce rano mialam numer 527 a teraz przydział do Megi w Kołobrzegu od 3 Lipca do 24 Lipca.
Dziękuję
Jeśli przy takich numerach jest informacja, to ja powinnam ją mieć około 20 lipca + ponad miesiąc do wyjazdu. No i tak jak przypuszczałam turnus wypadnie mi na przełomie VIII/IX lub IX Niedobrze Muszę coś wymyśleć. Pozdrawiam i jeszcze raz serdeczne dzięki Mniej więcej wiem, na czym siedzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3760  
Nieprzeczytane 27-05-2014, 12:53
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał niobos
"...Megi w Kołobrzegu od 3 Lipca do 24 Lipca...Prosze o wiadomosci..."
W podzięce znalazłam Ci informacje o tym ośrodku z ub. roku.

Kameralny ośrodek z kompleksu ARKA-Mega. Ale Arka to inne klimaty, nowoczesność, SPA bardziej hotelowo niz sanatoryjnie.W Medze są pokoje 2 osobowe (właściwie tylko dla małżeństw) i 3 osobowe, które polecam. Gustownie i hotelowo urządzone, fajnie mieszkać w trójkę bo łatwiej sie dopasować. Odradzam 4 osobowe (takie też tam są)-przypominają mi sale kolonijne.
Jedzenie super, urozmaicone i pyszne, zupełnie nie jak w sanatorium, ponoć najlepsze w Kołobrzegu. Miły personel, ewentualne tańce i inne rozrywki na miejscu. Zabiegi i personel medyczny (lekarski )niestety nie budził mojego zachwytu.Zabiegi tylko "Suche", dobre masaże ale o nie trudno, mokre tzn. basen w Arce, a inne praktycznie niedostępne dla Megi.Np na 100 osób 1 masaż podwodny.
Mimo tego, że za morzem nie przepadam i byłam tam w listopadzie pobyt miło wspominam a przyjaźnie pozostały do dzisiaj. Co dopiero być tam w maju !! Morze pięć kroków, do centrum fajny spacer a w Arce dużo atrakcji kulturalnych (kina, teatry, dancingii i itd. ) i o tej porze łatwo z nich korzystać( do ARKI 20 minut spacerkiem). Basenu w Medze nie ma to - mały ośrodek, ale każdy może korzystać z super basenu w Arce gdzie dowozi autokar ( w ramach zabiegu). Pokoi 1-osobowych też nie ma w Medze, ale mieszkając w Medze można korzystać z infrastruktury ARKI, oddalonej ok. 20-30 minut i przebywać na jej terenie( specjalna karta upoważniająca) gdyż jest to jedno przedsiębiorstwo.
Życzę miłego pobytu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
sanatorium stokrotka Profilaktyka i zdrowy styl życia 121 20-06-2019 06:40
Upadek – traktuj go poważnie - komentarze Jagoda Ogólny 7 20-08-2012 09:47
Sanatorium - nie tylko na poważnie cz.2 destiny Opieka 518 15-02-2010 10:33
Jak wytłumaczyc mamie, że powinna leczyc się na poważnie? Proszę o pomoc. Pani Becia Choroby, badania, terapie 16 15-06-2009 19:19
Sanatorium - nie tylko na poważnie destiny Opieka 508 19-10-2008 15:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.