menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3581  
Nieprzeczytane 15-05-2021, 19:40
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
[size="3"][b][i]Do obiecanek PIS mam bardzo sceptyczne podejście...oni muszą więcej zabrać niż dać. Coś za coś

Oni sami nie wiedzą ile mają pieniędzy i jak kasjerka wyniosła 15 milionów w worku to nikt nie zauważył.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3582  
Nieprzeczytane 15-05-2021, 19:55
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

A wyznawcy PIS mówią, że to JK daje....swoje


https://www.money.pl/gospodarka/czer...49568641v.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3583  
Nieprzeczytane 15-05-2021, 20:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
A wyznawcy PIS mówią, że to JK daje....swoje


https://www.money.pl/gospodarka/czer...49568641v.html

A gdzie to konkretnie usłyszałaś, bo w tekście jaki zalinkowałaś nie widzę. No ale ja jestem tępym wyznawcą, nie wyborcą Boże broń, bez pogardy się nie da, prawda?
Jakie to symptomatyczne dla bałwochwalców władzy minionej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3584  
Nieprzeczytane 15-05-2021, 20:45
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A gdzie to konkretnie usłyszałaś, bo w tekście jaki zalinkowałaś nie widzę. No ale ja jestem tępym wyznawcą, nie wyborcą Boże broń, bez pogardy się nie da, prawda?
Jakie to symptomatyczne dla bałwochwalców władzy minionej.


Dlaczego wszystko bierzesz do siebie ?
Ja pisząc o wyznawcach mam na myśli osoby które znam osobiście ( ciebie nie znam) , z którymi wymieniamy się nie tylko ukłonami ale od czasu do czasu wymieniamy uwagi o naszym codziennym życiu. To na tej podstawie mam wyrobioną taką opinię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3585  
Nieprzeczytane 15-05-2021, 21:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Dlaczego biorę do siebie?
Bo tamci nie wiedzą co piszesz o nich. Mylę się?
W Y B O R C Y- tak trudno zrozumieć istotę demokracji? I wielopartyjność czyli pluralizm, czego chciał Lech W. stawiając na lewą nogę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3586  
Nieprzeczytane 15-05-2021, 23:16
mirellka's Avatar
mirellka mirellka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5 681
Domyślnie

Idą na całość i będą obiecywać wszystko byleby zostać przy władzy. Nie chcę ich kasy i ich rządów.
Chce dla moich dzieci i wnuków nowoczesnej i europejskiej
Polski. A nie autorytarnej władzy. Pod płaszczykiem
obiecanek zmieniaja ustrój z demokratycznego państwa na
totalitarny.
Rozbawił mnie Kaczyński jak mówił o wprowadzaniu do szkół
więcej lekcji historii. Tej zafałszowanej historii.
O bohaterach wszystkich przemian 1989 roku będą przemilczać,a gloryfikować żołnierzy wyklętych i brygade świętokrzyską.
Nie chcę Ordo Iuris i panowania kościoła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3587  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 09:00
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirellka
Rozbawił mnie Kaczyński jak mówił o wprowadzaniu do szkół
więcej lekcji historii. Tej zafałszowanej historii.
O bohaterach wszystkich przemian 1989 roku będą przemilczać,a gloryfikować żołnierzy wyklętych i brygade świętokrzyską.
Nie chcę Ordo Iuris i panowania kościoła.

Podobnie do mnie Mirellko. Chociaż jestem wierzący to jak nieraz słucham purpuratów to myślę, że mówią do małorolnych i tych którzy podstawówkę skończyli w wojsku. Coraz więcej godzin jest zabieranych z przedmiotów ścisłych (szczególnie z biologi) na korzyść lekcji religii. Dlatego coraz więcej młodych wypisuje się w szkole i coraz mniej ludzi chodzi do kościoła. O wyklętych wiele czytałem i o dziadku Tarczyńskiego też, a nawet rozmawiałem z ludźmi, których rodziny doświadczyły tych przeklętych. Ciekawe jak Brygada Świętokrzyska przeszła przez całą Polskę bez jednego wystrzału, chyba w mundurach ......
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3588  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 09:53
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Jadziu, Jarku podpisuję się pod Waszymi postami...lepiej bym tego nie ujęła.
Po wysłuchaniu wczoraj przedstawionego nam polskiego ładu a właściwie to...programu wyborczego PIS wielu ekonomistów ( a takich najbardziej lubię słuchać) twierdzi, że ani JK ani MM czy wicepremier JG nie podali żródeł finansowania tych wszystkich obiecanek....skąd na to będą pieniądze ?....odpowiedż nasuwa się sama
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3589  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 12:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
.... Ciekawe jak Brygada Świętokrzyska przeszła przez całą Polskę bez jednego wystrzału, chyba w mundurach ......

Tu poprawkę muszę wnieść.
Najpierw odstrzelili swoich dowódców, żeby mogli spokojnie pod pełną opieką hitlerowców zrobić sobie wycieczkę na Zachód.

Dlatego Amerykanie już po wojnie zdecydowali się, żeby ich na magazynowych cieciów zatrudnić, żeby nie uprawiali rabunku.
Żadnych praw kombatanckich nie mieli. W przeciwieństwie do tych co rządowi w Londynie i Naczelnemu Dowództwu podlegali w Kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3590  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 13:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Jadziu, Jarku podpisuję się pod Waszymi postami...lepiej bym tego nie ujęła.
Po wysłuchaniu wczoraj przedstawionego nam polskiego ładu a właściwie to...programu wyborczego PIS wielu ekonomistów ( a takich najbardziej lubię słuchać) twierdzi, że ani JK ani MM czy wicepremier JG nie podali żródeł finansowania tych wszystkich obiecanek....skąd na to będą pieniądze ?....odpowiedż nasuwa się sama

Jadziu!
Wspomnij takie zdanie z epoki kilka lat temu minionej, że:
NIKT Ci tyle nie da ...ILE CI PiS OBIECA..

I żeby też nie zapomnieć o tym co Gowin wyznał.... a mianowicie, że po zadach znowu finansowo dostaną samorządy.
Czyli .....MY.
Będą wisiały na łasce centrali a nie na dochodach własnych.
Nawet te ochotnicze straże co są po wsiach chcą wykastrować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3591  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 13:11
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Jadziu, Jarku podpisuję się pod Waszymi postami...lepiej bym tego nie ujęła.
Po wysłuchaniu wczoraj przedstawionego nam polskiego ładu a właściwie to...programu wyborczego PIS wielu ekonomistów ( a takich najbardziej lubię słuchać) twierdzi, że ani JK ani MM czy wicepremier JG nie podali żródeł finansowania tych wszystkich obiecanek....skąd na to będą pieniądze ?....odpowiedż nasuwa się sama
Zródłami finansowania będą wszyscy z rocznymi zarobkami ponad 30 tys. zł co w obecnej sytuacji ekonomicznej jest nędznym zarobkiem. Po co się uczyć, po co ciężko pracować, po co tworzyć firmę czy prowadzić własną działalność. Trzeba leżeć na kanapie i czekać aż ci głupcy zrzuca się na zasiłki dla leżących. Już się zrzucają. Kaczyński wprowadza w Polsce komunizm, każdemu według potrzeb. I stąd ma wierny elektorat. Wreszcie jest władza która się dzieli, a że z nierobami raczej to przecież dla nierobów raj na ziemi, jest ich w sam raz plus minus 30%. Poczytajcie sobie o podatkach dla lepiej zarabiających, włos się na plecach jeży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3592  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 13:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Jadziu, Jarku podpisuję się pod Waszymi postami...lepiej bym tego nie ujęła.
Po wysłuchaniu wczoraj przedstawionego nam polskiego ładu a właściwie to...programu wyborczego PIS wielu ekonomistów ( a takich najbardziej lubię słuchać) twierdzi, że ani JK ani MM czy wicepremier JG nie podali żródeł finansowania tych wszystkich obiecanek....skąd na to będą pieniądze ?....odpowiedż nasuwa się sama

Z Unii. Nowy plan Marshalla. Chyba słyszałaś o tych milardach przyznawanych KAŻDEMU krajowi?
Cytat:
Przed nami drugi „Plan Marshalla”. Unijne wsparcie po COVID 19,
z którego 57 mld euro przypadnie Polsce. ... Nasz kraj na projekty odbudowy dostanie nawet 57 mld euro, z czego 34 mld euro w formie pożyczek i 23 mld euro w formie grantów. Oznacza to, że będziemy mieli do wydania 50 mld złotych rocznie!

Jak ja kocham to sklamrzenie. Im gorzej tym lepiej.
Stalin też nie pozwolił z tego skorzystać, polska opozycja go wiernie naśladuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3593  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 13:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirellka
Idą na całość i będą obiecywać wszystko byleby zostać przy władzy. Nie chcę ich kasy i ich rządów.
Chce dla moich dzieci i wnuków nowoczesnej i europejskiej
Polski. A nie autorytarnej władzy. Pod płaszczykiem
obiecanek zmieniaja ustrój z demokratycznego państwa na
totalitarny.
Rozbawił mnie Kaczyński jak mówił o wprowadzaniu do szkół
więcej lekcji historii. Tej zafałszowanej historii.
O bohaterach wszystkich przemian 1989 roku będą przemilczać,a gloryfikować żołnierzy wyklętych i brygade świętokrzyską.
Nie chcę Ordo Iuris i panowania kościoła.

Nie chcę...nie chcę....nie chcę...
I tu zaczynają się schody, bo byłoby ideałem, by niechcenie było kompatybilne z niechceniem reszty narodu.
Będą wybory, być może wcześniejsze, należy działać i wygrać lub polec.

Co ma Brygada Świętokrzyska do tego, dalibóg trudno pojąć? Może taka czasowa koincydencja w związku ze zbrodniami Izraela obecnymi,
a w świetle wyzwolenia przez tę Brygadę obozu Żydówek?
https://dzieje.pl/aktualnosci/5-maja...z-w-holiszowie

Cytat:
„Jest to jedyny przypadek, gdy to Polacy wyzwolili obóz koncentracyjny.
Ocalili życie kilkuset więźniów. Przesłuchani Niemcy powiedzieli, że mieli rozkaz wysadzić w powietrze baraki z Żydówkami”

Faktycznie współpracowali z Niemcami aż furczało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3594  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 13:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirellka
Rozbawił mnie Kaczyński jak mówił o wprowadzaniu do szkół
więcej lekcji historii. Tej zafałszowanej historii.
O bohaterach wszystkich przemian 1989 roku będą przemilczać,.....
[/size]

Jak przemilczać? No jak?
A heros KACZYŃSKI co w za dużym hełmie z butelka po wodzie sodowej na ruskie czołgi jaruzelskie "samotrzeć" szedł był?

A komisar wojenny Jasiński /tow bojowy w/w/ co za mu patrona był.
A prokurator Piotrowicz co na barykadach wołał PRECZ z KOMUNĄ..... itd.
To przecie żywa PRAWDA co ich wyzwala.

I powinna trwać.....

No i zauważ, że ten SUPERPLAN najlepiej wypełnią ideowcy po dokształcie religijno - historyczno-ideologicznym.
Bo kto zbudował NOWĄ HUTĘ i inne budowle socjalizma ?
Ideowo wyszkoleni aktywiści komenderujący na czele frontem budowy lepszego jutra.

Na kiego grzyba uczyć fizyki, chemii, matematyki, informatyki i takich dupereli skoro historyków narodowi trza, politologów, teologów, socjologów i specjalistów kształconych na KULu, ATK, u Rydzyka i innych uczelniach od wszystkiego dobrego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3595  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 13:59
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Wyczytałam przed chwilą, że w świetle nadchodzącego WAŁu podobno przedsiębiorcom pozostaje jedynie bierny opór czyli zwalnianie wyznawców PiS niech PiS im płaci. Na szczęście nie jestem przedsiębiorcą ale w bliskim otoczeniu mam wielu. Za młodzi żeby pamiętać akcję domiar, karę śmierci w "aferze" mięsnej, pogardę dla badylarzy, prywaciarzy czy innych takich, teraz sami zobaczą. Dobrze, że są wziętymi specjalistami w swoich zawodach i znają obce języki. Najważniejsze, że, jakby co, to w Polsce zostaną sami wyznawcy plus my emeryci na garnuszku państwa, niestety dla PiS częściowo niewyznawcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3596  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 14:25
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Na szczęście nie jestem przedsiębiorcą ale w bliskim otoczeniu mam wielu. Za młodzi żeby pamiętać akcję domiar, karę śmierci w "aferze" mięsnej, pogardę dla badylarzy, prywaciarzy czy innych takich, teraz sami zobaczą.

Ja pamiętam i dzieciom przekazałem. Co miesiąc przychodził urzędnik skarbowy w zielonym mundurze z naganem przy pasie i razu pewnego jak Babcia nie miała na domiar zdjął ze ściany (jak obecny komornik) obraz Wierusza Kowalskiego i maszerował z nim pod pachą ulicą. Ja tak płakałem i leciałem za nim i źle mu życzyłem. Pięć lat wtedy miałem. Za trzy dni przejechał go wóz konny, który rozwoził chleb i nastała sprawiedliwość. Wtedy była bolszewia a teraz pisbolszewia. Psu mozna wierzyć, bo jest przywiązany do właściciela ale pisbolszewii nie należy. Niech jej wierzą pogrobowcy bolszewii.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3597  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 14:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Jarku!
Zobacz jaki postęp jest...
Dawniej przychodziły takie o 6.00 i było ruki wierch, albo otwieraj chamie ZOMO nie kłamie.

A tera sie pytają, czy delikwent samobója nie spotkał.
I nikomu kończyn nie złamały chłopaki.


Pełny kultur jest w tym sorcie.

To jak te brygadzisty świętokrzyskie co najpierw strzelały a potem sprawdzały czy Żyda trafiły po drodze na Zachód...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3598  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 14:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Wyczytałam przed chwilą, że w świetle nadchodzącego WAŁu podobno przedsiębiorcom pozostaje jedynie bierny opór czyli zwalnianie wyznawców PiS niech PiS im płaci. Na szczęście nie jestem przedsiębiorcą ale w bliskim otoczeniu mam wielu. Za młodzi żeby pamiętać akcję domiar, karę śmierci w "aferze" mięsnej, pogardę dla badylarzy, prywaciarzy czy innych takich, teraz sami zobaczą. Dobrze, że są wziętymi specjalistami w swoich zawodach i znają obce języki. Najważniejsze, że, jakby co, to w Polsce zostaną sami wyznawcy plus my emeryci na garnuszku państwa, niestety dla PiS częściowo niewyznawcy.

Zostaną w kraju. Możesz być pewna tak jak własnej śmierci.
Poza tym pisanie o zwalnianych zwolennikach PiS świadczy, że nie znasz realiów prowadzenia własnej firmy.
Ja zawsze w d....miałam poglądy pracowników. Co mnie mogło obchodzić poza kompetencjami,
a teraz dobry pracownik jest na wagę złota, więc nie pisz głupot.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3599  
Nieprzeczytane 16-05-2021, 14:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ja pamiętam i dzieciom przekazałem. Co miesiąc przychodził urzędnik skarbowy w zielonym mundurze z naganem przy pasie i razu pewnego jak Babcia nie miała na domiar zdjął ze ściany (jak obecny komornik) obraz Wierusza Kowalskiego i maszerował z nim pod pachą ulicą. Ja tak płakałem i leciałem za nim i źle mu życzyłem. Pięć lat wtedy miałem. Za trzy dni przejechał go wóz konny, który rozwoził chleb i nastała sprawiedliwość. Wtedy była bolszewia a teraz pisbolszewia. Psu mozna wierzyć, bo jest przywiązany do właściciela ale pisbolszewii nie należy. Niech jej wierzą pogrobowcy bolszewii.

Nie kłam.
Mój ojciec miał domiar, przychodził pracownik skarbówki tzw. poborca ( nazwisko jednego typa pamiętam - Miedziński) ale bez żadnego nagana.
Wrzuć na luz. Poborcy nie mieli broni. Wystarczyła taśma do położenia plomb na sprzętach czy aucie. Zerwanie ich...oooo, to grubsza sprawa była.
Płakałam, ale nie złorzeczyłam. Skąd taka mściwość u dziecka? Brrrrrr....geny/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3600  
Nieprzeczytane 17-05-2021, 10:44
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Lilu to co czytam to jesteś zwolenniczką Nowego ładu , jaki nam zaproponował Kaczyński. To co powiedział nakłady na jego realizację nie będą pokryte ze środków unijnych ani kredytów zaciągniętych na rynkach międzynarodowych.
To skąd na to środki Lilu ????

Może porozmawiajmy o liczbach . Średnia emerytura w roku 2020 wynosiła 2500,00 złotych brutto, czyli 2089,44 złote netto. Wcześniej 2100 brutto czyli 1742 netto
Lilu to ile seniorzy pobierający emeryturę 2500 , 2100 zyskają ?

Koszty nowego programu poniosą samorządy ???, bo to one dostają część wpływów z PIT. Gdy kwota wolna wzrośnie, spadną ich dochody . Rozmawiając z kolegami zasiadających w samorządzie odpowiedzieli by zrekompensować sobie straty , zmuszeni będą podnieść podatki płacone na rzecz gminy .

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze i nie nasze kwiaty w naszym obiektywie Mar-Basia Fotografia 4866 17-11-2020 15:44
. . . Nasze i nie tylko nasze PPSy - exe - flash. . . cz. 3. tar-ninka Hobby, pasje 2837 25-10-2020 12:24
Ubezpieczenie (prawie) od wszystkiego - komentarze 81.190.208.xxx Ogólny 2 25-03-2019 21:16
Drogi Panie ...Ułóż Zdanie.. Lila Humor, zabawa - wątki archiwalne 182 20-06-2008 23:32
Uzależnienie od sprawdzania wszystkiego .Pomocy Heniek52 Uzależnienia 17 09-10-2007 23:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.