menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 07:32
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

To jest wątek dla szalonych, ale żeby tak oszaleć?
O czym tu piszecie, to wolę sobie glowy nie zawracać,
skoro za moim oknem tak cudownie śpiewają ptaki i nawet już kukulka kukala i świat jest coraz piękniejszy. Domowe prace, a potem spacer.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 08:43
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Cynttio
Na twoim miejscu poszedłbym do lekarza,bo gdy czytam
że za twoim oknem kukułka już kuka,popatrz dokładniej
może palma Ci zakwita!
oh Kobieto,Kobieto!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 09:06
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Wyszukiwarka informuje każdego, kto szuka sobie miejsca dla seniora że, to miejsce spotykania się seniorów, a powinno być potworów!!

Nikomu ze swoich znajomych nie polecę tego miejsca
Macie na koncie tysiące wpisów i uważacie, że forum, to jest waszą wlasnością, bo macie niezmierne zaslugi dla jego rozwoju - brawo, brawo za wytrwalość, a nowym trzeba podlożyć nogę, aby orla wywinąl
Wątek byl zalożony dla szalonych, a nie podsyconych podejrzliwością i wścieklością z paranoidalnym zachowaniem

Slońce w dalszym ciągu świeci w calej niemal Polsce, a więc kto zdrowy i nie jest obciążony unieruchomieniem, niech wyjdzie poodychać świeżym powietrzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 09:16
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

A swoją drogą, każdy tu robicie takie pranie mózgu?
Czuję się jak w wojsku ze względu na falę
To jest wstrętne, co robi się tu z nowymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 10:29
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uśmiech

Cynttio,obrażasz naszą inteligencję !
Jednym z przejawów ludzkiej inteligencji jest zdolność dostrzegania jej również u innych ludzi. Nie rób z nas niedorozwinięte umysłowo dzieci lub starców dotkniętych demencją - bo tu raczej tacy nie bywają !
Jeśli naprawdę chcesz uchodzić za ''nową'' to musisz radykalnie zmienić styl i tematykę ,którą poruszasz - bo jak dotąd nikt się na to nie dał nabrać.
Pozdrawiam i życzę słusznych decyzji ,byłam wierną czytelniczką Twojego ciekawego wątku ''Polska bez kompleksów''.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 11:22
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Opinia publiczna, to lincz, lincz zaś zawsze stanowi rozrywkę. Nawet jeśli zamiast pistoletu poslużymy się artykulem w prasie - Akutagewa Ryunoska !

Od wibratora po Polskę bez kompleksów mnie pasuje!

Kobitki wystawiają na balkony pierwsze kwiaty, a ja czekam, aż zakwitną wiśnie i jablonie
Muszę pobuszować po necie, co posadzić sobie w tym roku do skrzynek i to jest moja rzeczywista radość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 12:26
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uśmiech

Cytat:
Napisał Cynttia

Kobitki wystawiają na balkony pierwsze kwiaty, a ja czekam, aż zakwitną wiśnie i jablonie
Muszę pobuszować po necie, co posadzić sobie w tym roku do skrzynek i to jest moja rzeczywista radość.

Wiele zależy od tego z której strony masz balkon. Ja mam od wschodu ,dlatego mnie to ogranicza ,bo nie mogę sadzić rośliny światłolubne i nie mogę siać bo nie zdążą się bujnie rozkrzewić,ale mimo to mam co roku pięknie ukwiecony balkon.
Sprawdzają mi się od wielu lat piękne i dorodne tuje - jako tło dla niezawodnych pelargonii w kilku odmianach,niecierpki w różnych odcieniach,barwne liście koleusa,intensywnie zółte studentki i głęboko błękitna lobelia oraz gdzieniegdzie białe chmurki artysum. Uwieńczeniem tego zestawu są dwie donice hortensji. Jestem dumna z mojego wiszącego ogrodu - 7 piętro - o powierzchni 7m2.
Taki zestaw roślin polecam na balkon od strony wschodniej.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 12:47
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Najlepsze są sztuczne kwiaty, nie trzeba podlewać a deszcz umyje. Mam zamiar taki kupić do butonierki i do samochodu na tylną szybę.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 13:01
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Wiele zależy od tego z której strony masz balkon. Ja mam od wschodu ,dlatego mnie to ogranicza ,bo nie mogę sadzić rośliny światłolubne i nie mogę siać bo nie zdążą się bujnie rozkrzewić,ale mimo to mam co roku pięknie ukwiecony balkon.
Sprawdzają mi się od wielu lat piękne i dorodne tuje - jako tło dla niezawodnych pelargonii w kilku odmianach,niecierpki w różnych odcieniach,barwne liście koleusa,intensywnie zółte studentki i głęboko błękitna lobelia oraz gdzieniegdzie białe chmurki artysum. Uwieńczeniem tego zestawu są dwie donice hortensji. Jestem dumna z mojego wiszącego ogrodu - 7 piętro - o powierzchni 7m2.
Taki zestaw roślin polecam na balkon od strony wschodniej.

O wreszcie ludzki glos - dziękuje Hypatio.
Obejrzalam w necie te kwiaty i Twoje propozycje bardzo mi się podobają, a mam balkon od strony wschodniej także, tylko nazwa
artysum chyba jest nie poprawna, bo nie mogę takiego kwiatka znaleźć
Pomieszam sobie te kwiaty z wiszącą pelargonią i będzie fajnie.

Jaroslawie, dość dziwna podpowiedź, bo nie lubię sztuczności w każdej dziedzinie życia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 13:18
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał Cynttia
O wreszcie ludzki glos - dziękuje Hypatio.
Obejrzalam w necie te kwiaty i Twoje propozycje bardzo mi się podobają, a mam balkon od strony wschodniej także, tylko nazwa
artysum chyba jest nie poprawna, bo nie mogę takiego kwiatka znaleźć
Pomieszam sobie te kwiaty z wiszącą pelargonią i będzie fajnie.

Jaroslawie, dość dziwna podpowiedź, bo nie lubię sztuczności w każdej dziedzinie życia


Co mi się źle napisało. To miało być ''alyssum'' .Najczęściej jest zółtawe ,ale ja już trzy lata z rzędu kupuję w Auchan śnieżno białe - wyglądają jak chmurki. Nie wiem czy wiesz jakie to są studentki ,to ich taka potoczna nazwa lub druga śmierdziuszki ,bo faktycznie nie pachną zbyt przyjemnie, ale są bardzo popularne i wytrzymałe .Najczęściej są pomarańczowe,ale to kolor którego ja nie trawię,więc poluję na takie cytrynowo żółte ,bo całą kolorystykę balkonu mam utrzymaną w zimnych kolorach tj,róże ,błękity,cyklameny ,purpury,fiolety ,no i wściekle żółte i białe.Pięknie się to komponuje na tle szmaragdowej zieleni tui.
Już się nie mogę doczekać !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 13:33
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Hypatio, tak piękne te biale chmurki. Stalaś się bardzo pomocna,
gdyż co roku idę na targ, bo mam blisko i się zastanawiam, zupelnie nie przygotowana, co wybrać i z reguly decyduję się na pelargonie, bo zawsze się sprawdzają, a teraz dzięki Tobie wiem na czym stoję Do tego leżak i parasol i można wypić sobie kawę na balkonie samej, lub w towarzystwie. Nie mam tak dużego balkonu jak Ty, ponieważ tylko ponad 5 m2, ale dobrze, że jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 13:46
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał Cynttia
Hypatio, tak piękne te biale chmurki. Stalaś się bardzo pomocna,
gdyż co roku idę na targ, bo mam blisko i się zastanawiam, zupelnie nie przygotowana, co wybrać i z reguly decyduję się na pelargonie, bo zawsze się sprawdzają, a teraz dzięki Tobie wiem na czym stoję Do tego leżak i parasol i można wypić sobie kawę na balkonie samej, lub w towarzystwie. Nie mam tak dużego balkonu jak Ty, ponieważ tylko ponad 5 m2, ale dobrze, że jest
Balkon od strony wschodniej ma też swoje zalety. Sierpień,godzina 14 lub 15 po południu ,temperatura 30 stopni ,a ja sobie na leżaczku w cieniu - słońce już od 2-3 godzin poszło na druga stronę bloku przypiekać sąsiadów - z muzyczką i czytadłem popijam kawę frappe !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 13:57
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Hypatio, chylę czola przed architektami, którzy wymyślili balkony, bo nie każdy ma możliwość siedzieć we wlasnym przydomowym ogródku. Mam zalożoną matę trzcinową i mam swoją prywatność, oddaloną od ulicy glównej :Zrobię zdjęcie kwiatów, to prześlę na priv i się pochwalę jeśli nie masz nic na przeciw
Natchnęlaś mnie pozytywną energią
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 14:34
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uśmiech

Cieszę się . Pewien mądry pan ponad dwa tysiące lat temu powiedział ,że ''do szczęścia potrzeba nam grono przyjaciół i kwiaty w ogrodzie''!
A pewna pani radzi Ci - ''zawsze zachowaj gorące serce i zimną głowę !''
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 17-03-2012 o 14:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 14:50
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Cieszę się . Pewien mądry pan ponad dwa tysiące lat temu powiedział ,że ''do szczęścia potrzeba nam grono przyjaciół i kwiaty w ogrodzie''!
A pewna pani radzi Ci - ''zawsze zachowaj gorące serce i zimną głowę !''
T też mi się spodobalo
"Panie Boże Wszechmogący, czy jak ci tam.. - zaczął. - Odpuść mi niegodnemu, a i racz przyjąć do piekla tych oto hultajów. Sam widzisz, żem nie ze zlej woli, jeno w obronie koniecznej to uczynil. Zresztą, szelmy to byli i ladaca. Niewiele, Panie, mialbyś z nich pociechy." Jacek Komuda z książki Wilcze gniazdo

Wiara w czlowieka na nowo we mnie wstąpila
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 15:10
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Świat jest ladny

to bezsilność uszminkowala świat
do fotografii
śnieg upudrowal kielki konwalii
i drzewa mają wygięte rzęsy
prześwietlone okrąglym księzycem
- świat jest taki ladny -
na ulicy
długi cień latarni
wplątał się w deski płotu
milczącego podłużnie
w bramie - na przekór
skrzypiącym krokom
kwitną pocałunki
słyszysz - dzwonią
jak drzemiące główki konwalii
- świat jest taki ładny
po drugiej stronie
zamknętych okien

H. Poświatowska

Czas na drugi spacer, milego poludnia Hypatio
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 15:27
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Najlepsze są sztuczne kwiaty, nie trzeba podlewać a deszcz umyje. Mam zamiar taki kupić do butonierki i do samochodu na tylną szybę.

Cha cha cha - często miewasz wyśmienite pomysły. Można się wtedy beztrosko uśmiechać do otaczającej rzeczywistości, mając odpowiedni dystans do różnych durnych "wypowiedzi" na forum, wyrażanych z ogromną powagą. Gdyby miało mi co opaść, to pewnie by opadło i zwisało nieustająco czytając one. Tak żenujące są niektóre bzdety "podawane do wiadomości" czytającym. Sama sztuczność jak te zareklamowane przez Ciebie kwiaty. Dobrze, że są też ludzie (chociaż w znacznej mniejszości), którzy mają poczucie humoru, forum traktują z przymrużeniem oka... albo mają rzeczywiście coś mądrego do powiedzenia w konkretnym temacie, co też się czasem zdarza (w kategorii - wyjątki).

A na upartość osła, który wciska ciemnotę czytającym userom (licząc na ich naiwność) i jeszcze obraża - to na forum tylko jedno drastyczne działanie pozostaje - banować oną do skutku. A nie tak dawno wciskała ludziom na seniorku, że KSC jest beznadziejne, upadające, bezsensowne etc. Za to ona znalazła inne wspaniałe forum - i tam rzeczywiście bryluje słodząc niemiłosiernie. Aż mdli. Pewnie dla kontrastu tak tęskni za seniorkiem, że ciągle wraca pod różnymi nickami. To dopiero stałość w uczuciach!
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 15:37
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
Cynttio
Na twoim miejscu poszedłbym do lekarza,bo gdy czytam
że za twoim oknem kukułka już kuka,popatrz dokładniej
może palma Ci zakwita!
oh Kobieto,Kobieto!!

No!
Śmiać się z głupoty czy płakać nad głupotą?
Jasinek, a może o to chodzi żeby w ogóle w klawiaturę klikać (byle co), traktując to jako gimnastykę mięśni palców?
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.

Ostatnio edytowane przez Ania o. : 17-03-2012 o 15:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 16:00
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał Ania o.
No!
Śmiać się z głupoty czy płakać nad głupotą?
Jasinek, a może o to chodzi żeby w ogóle w klawiaturę klikać (byle co), traktując to jako gimnastykę mięśni palców?


Nie wydaje Ci się ,że zupełnie bezwiednie przyjmujesz styl tak bardzo przez Ciebie krytykowany ?!
Wszyscy tu się domyślamy kim jest Cynttia i mamy dwa wyjścia,albo wyjść z wątku który założyła,albo pozostać i normalnie rozmawiać ,a decyzje administracyjno - dyscyplinujące zostawić Adminowi .

Do każdej pyskówki potrzeba minimum dwie osoby - nie zauważyłaś tego?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 17:04
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Byłam na spacerze po polnych dróżkach, ale buraków jeszcze nie ma i jest cudnie jak śpiewa Maryla Rodowicz.
Hypatio, szeroki uśmiech da Ciebie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak dbać o włosy normalne, suche, przetłuszczające się i mieszane - komentarze 82.139.60.xxx Ogólny 6 16-08-2012 16:46
Amerykańskie seniorki poszukują współlokatorek - komentarze rebelio Ogólny 17 26-04-2012 19:46
Aromaterapeutyczne porady na codzienne smutki i apatię - komentarze 85.89.189.xxx Ogólny 0 13-11-2011 15:58
Seniorki rzadko w drogeriach - komentarze Tessaxx Ogólny 5 15-10-2009 16:58
POLSKA BABA..czyli baby, przebaby, baby nad babami, Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 136 27-10-2008 09:07

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:38.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.