menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #501  
Nieprzeczytane 16-05-2010, 12:53
Uka's Avatar
Uka Uka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: B-B
Posty: 13 427
Domyślnie

Witam dziewczynki.Niestety wywołałam wilka z lasu i u nas też leje.Mówią,że w całej Polsce,a Malwinka pisze o pięknej pogodzie i słoneczku ...?
Niko-widzę ,że nieprzespaną noc spędziłaś twórczo!
Otworzyłaś piękny wątek o Wenecji.Gratuluję.
Popływałam już gondolami po ślicznych zakątkach,spróbowałam ciasteczek ( zęby całe !),pooglądała cudeńka na wystawach sklepowych,zajrzałam do kawiarenek.Miło spędziłam czas.
Byłam już w Wenecji, ale Twoimi oczami zobaczę ją z chęcią jeszcze raz.
A wracając do tematu o tortach,wstyd się przyznać ,ale ja jak wymaga tego chwila kupuję tort w zaprzyjaźnionej cukierni.Mam sprawdzone i pyszne.Nie lubię tłustych mas!
  #502  
Nieprzeczytane 16-05-2010, 13:27
Genia's Avatar
Genia Genia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sosnowiec
Posty: 650
Domyślnie Witajcie miłe pogaduszki!!!

Powędrowałam po Wenecji i Turcji wracam do Polski a tu leje.
No cóż to też ma swoje uroki, pewnie teraz bym była w Katowicach na wystawe kwiatów a ponieważ leje moge sobie spokojnie poczytać seniorka nacieszyć oczy smakowitościami.
Niki torcik i owszem śmietankowo-owocowy ale niestety nie upieczony przeze mnie tylko z cukierni.
Ciasta inne to pieke sama a tort to jeszcze trzeba ładnie przystroić żeby był efekt...
Życzę wszystkim miłego dnia!!!
  #503  
Nieprzeczytane 16-05-2010, 13:42
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Dziewczyny,czas otworzyć nową odsłonę.Już to robię!
  #504  
Nieprzeczytane 16-05-2010, 13:42
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Nikusiu, Dziewczyny...koniec ładnej pogody u mnie ...juz się chmurzy, ochłodziło się...nie ma czego zazdrościć....najgorszę prognozy dla małopolski..w Karkowie juz pogotowie powodziowe, są pierwsze zalania, podtopienia...nie zazdroszcze Nikus tych skarpet i "podkocyka"....jeszcze nie byłam w Wenecji, ale juz sie czaję i na Turcję i Wenecję....czasu, czasu mi potrzeba.....
  #505  
Nieprzeczytane 16-05-2010, 13:47
babciaa babciaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: miasto dolnoslaskie
Posty: 4
Domyślnie

Dzień Dobry!! Witam w piekny deszczowy dzień W domu cieplutko ,oczywiscie pale w piecu .... Za oknem deszcz dzwoni ..... ,,nici " z wyjazdu do Wojsławic, a miały być taaaakie piekne zdjęcia ..
Pozdrawiam cieplutko
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Babskie Pogaduchy Cz. 37 Paula Humor, zabawa - wątki archiwalne 500 04-05-2010 17:00
Babskie pogaduchy XX Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 506 08-11-2009 14:08
Babskie pogaduchy cz.XV Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 512 19-08-2009 13:28
Babskie pogaduchy cz.XI Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 17-06-2009 01:05
Babskie pogaduchy cz.X Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 02-06-2009 13:39

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.