menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #91921  
Nieprzeczytane 29-12-2016, 20:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobra5
...Dziwny to kraj gdzie ludzie "wadzy "...mówią wprost ze kraj istnieje teoretycznie ,że drogi to ch.j du.a i kamieni kupa i dziwny to kraj gdzie gdy ginie prezydent " wadza" się cieszy i pyta czy obie Kaczki były w samolocie i dziwny to kraj gdzie partia zdeklarowanie prawicowa na eksponowanym stanowisku trzyma komucha prokuratora i wierzy jemu a nie opozycjoniscie którego skazał.....ZAPRAWDĘ DZIWNY TO KRAJ ...ale przynajmniej my nazywajmy rzeczy po imieniu grzebanie w cudzych rzeczach jest obrzydliwe a zabieranie ich to złodziejstwo !!!...


Po czym poznasz, że w Twoją okolicę wprowadził się Nitras?

Cyganie masowo ubezpieczają domy od kradzieży.

Nie rozumiem jednego; nie wiedzieli iż jest monitoring? I teraz idzie orka na całego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91922  
Nieprzeczytane 29-12-2016, 20:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Platforma Obywatelska złożyła do prokuratury zawiadomienie ws. głosowań w Sali Kolumnowej z 16. grudnia. Jak wskazują politycy tej partii, chodzi o możliwe niedopełnienie obowiązków przez liczących wtedy głosy sekretarzy posiedzenia.


Tia... byli wszyscy z PiS + niezależni + kukizy dwie sztuki.
Tonący się chwyta,
a sam odpowie za grzebanie w notatkach, bo Patryk Jaki też złożył zawiadomienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91923  
Nieprzeczytane 29-12-2016, 20:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie Rżyj ludożerko

Cytat:
Zbadano już cały rejon katastrofy. Na tę chwilę w toku operacji poszukiwawczej znaleziono i wydobyto z dna morza 19 ciał,
ponad 230 fragmentów ciał poległych w katastrofie, 13 dużych i prawie 2 tys. mniejszych szczątków samolotu – dodał Sokołow.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201...4-konferencja/

Chyba wszyscy pamiętamy rechot z naszych rodaków.

I jeszcze..

Cytat:
Załoga rozbitego Tu-154 była gotowa do lotu, poziom jej wykwalifikowania był na odpowiednim poziomie — powiedział przedstawiciel MO Rosji.




Jasne, nasz Arek Protasiuk był całkiem niewykwalifikowany,
jak tu głosił spec od wszystkiego, a od awiacji szczególnie.
W chwili katastrofy nalot Wołkowa wynosił nieco ponad 3 tys. godzin,
a nalot Protasiuka 3531 godz.

Na tym przykładzie widać, jak łatwo niektórym można za pomocą łże- mediów zrobić kisiel z mózgu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91924  
Nieprzeczytane 29-12-2016, 21:23
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Prof. Zdzisław Krasnodębski europoseł PiS:
Nie przypadkowo Reuters postawił prezesa Kaczyńskiego zaraz za Trumpem jako osobę, która będzie odgrywać ważną rolę w kształtowaniu polityki światowej. Nie ma się czego obawiać, ale dużo zależy od naszej sytuacji wewnętrznej. Na pewno destabilizacja sytuacji, przez osoby, które nam nie sprzyjają osłabi naszą pozycję.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91925  
Nieprzeczytane 29-12-2016, 22:17
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jasne, nasz Arek Protasiuk był całkiem niewykwalifikowany,
jak tu głosił spec od wszystkiego, a od awiacji szczególnie.
W chwili katastrofy nalot Wołkowa wynosił nieco ponad 3 tys. godzin,
a nalot Protasiuka 3531 godz.

Na tym przykładzie widać, jak łatwo niektórym można za pomocą łże- mediów zrobić kisiel z mózgu.
Na awiacji się nie znam, ale zauważyłem, że w przypadku każdej katastrofy lotniczej podnoszony jest argument długiego stażu i wysokich kwalifikacji pilota.
Płynie stąd prosty, logiczny wniosek, że swoje życie w komunikacji lotniczej najlepiej powierzać pilotom o niskich kwalifikacjach i krótkim doświadczeniu zawodowym.
Zastanawiam się (kierując się własnym doświadczeniem), czy reguły tej nie należałoby też odnieść do lekarzy...?
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91926  
Nieprzeczytane 29-12-2016, 23:46
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila

Na tym przykładzie widać, jak łatwo niektórym można za pomocą łże- mediów zrobić kisiel z mózgu.


a może to nie łże media - może tam od zawsze kisiel?
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91927  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 09:51
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Pluto, wydaje mi się, czy też jakąś nagłą sympatią do nawiedzonych z "Pro-life" zapałałeś?
Myślę, że ich stać na więcej. Powinni jeszcze wytypować współczesnego polskiego Piłata, choć nie wiem w jakim środowisku partyjnym powinni szukać...

Jak już tak chcesz, to masz Piłata i Heroda w ....jednym
Jak ze shampooo.

A do tych nawiedzonych, to może...ale jak co to po reinkarnacji
Choć i tak wątpię..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91928  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 10:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
kra kra
prawo od dawna wymaga zmian i było dla mnie dziwne, że nowa władza już w wolnej Polsce prawa nie rusza.

Arti!
Może nie te ścinki ze śmietnika wyciągasz, ale gdybyś poszukała innych, to być może zauważyłabyś, że każdego roku i miesiąca od lat sejmy uchwalają ustaw dziesiątki a nawet setki.
Powinnaś to wiedzieć...przecież nie jest Dziunia od kunia, tylko roztropna kobita.
Albo poproś kogo żeby ci wyjaśnił, że ustawa to PRAWO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91929  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 10:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
a ja wybrałam i pilnuję mego głosu
Bravo!!!!
Gdyby u mnie wisiał ....na liście posieł Suski tez bym na niego głosował.. Może wiesz czy ma bliźniaczkę typu Caryca??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91930  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 10:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
ooj tam z nimi przeszłości nie mamy a mamy wspólne interesy

A wiesz jakie???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91931  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 10:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobra5
...Dziwny to kraj gdzie ludzie "wadzy "...mówią wprost ze kraj istnieje teoretycznie ,że drogi to ch.j du.a i kamieni kupa i dziwny to kraj gdzie gdy ginie prezydent " wadza" się cieszy i pyta czy obie Kaczki były w samolocie i dziwny to kraj gdzie partia zdeklarowanie prawicowa na eksponowanym stanowisku trzyma komucha prokuratora i wierzy jemu a nie opozycjoniscie którego skazał.....ZAPRAWDĘ DZIWNY TO KRAJ ...ale przynajmniej my nazywajmy rzeczy po imieniu grzebanie w cudzych rzeczach jest obrzydliwe a zabieranie ich to złodziejstwo !!!...

I zobacz co żeś wymieniła, Kobro to co akurat się da sprawdzić.. w końcu państwo niby jest ale dziwne i teoretyczne. Normalne państwa mają normalnego prezydenta, premiera, parlament, trybunały i różne takie instytucje które funkcjonują pod rządami ich konstytucji...
Te dziwne akurat niekoniecznie..

A to grzebanie -jak piszesz - to didaskalia, żeby nie rzec pierdoły.
Cyrku z ustawą budżetową nie przykryją. Podobnie jak komunisty prokuratora Piotrowicza którego zrobiono szefem komisji sprawiedliwości i praw człowieka....Czy trzeba przypominac KTO???? I nie trzeba wierzyć opozycjoniście...wystarczy dokumentom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91932  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 10:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

http://www.tvn24.pl/apelacja-prokura...,703343,s.html

To ciekawa apelacja jest.... prokurator oskarża o bezeceństwa, sąd wydaje wyrok, a prokurator mówi, że zbyt duży i mówi, że czyn nie był taki paskudny jak na to wyglądał...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91933  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 10:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie


Cytat:
Magierowski: Wniosek prezydenta do TK nie był ukartowany

"To nie było ukartowane ani uzgodnione" -

mówił szef prezydenckiego biura prasowego Marek Magierowski odnosząc się do komentarzy części opozycji ws. decyzji prezydenta Andrzeja Dudy, który zaskarżył do TK Prawo o zgromadzeniach

. "Prezydent miał poważne wątpliwości i podjął tę decyzję samodzielnie" - dodał.

Czyż może być lepszy kawał noworoczny???
Alez ten papug od Dudy musi się nakombinować żeby ścierkę z postprawdą wcisnąć ludowi. Chyba Urban skręca się z zazdrości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91934  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 14:31
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobra5
...Dziwny to kraj gdzie ludzie "wadzy "...mówią wprost ze kraj istnieje teoretycznie ,że drogi to ch.j du.a i kamieni kupa i dziwny to kraj gdzie gdy ginie prezydent " wadza" się cieszy i pyta czy obie Kaczki były w samolocie i dziwny to kraj gdzie partia zdeklarowanie prawicowa na eksponowanym stanowisku trzyma komucha prokuratora i wierzy jemu a nie opozycjoniscie którego skazał.....ZAPRAWDĘ DZIWNY TO KRAJ ...ale przynajmniej my nazywajmy rzeczy po imieniu grzebanie w cudzych rzeczach jest obrzydliwe a zabieranie ich to złodziejstwo !!!...

że też szanowni Brudziński i Pięta jakoś ciebie nie brzydzą
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91935  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 14:54
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
że też szanowni Brudziński i Pięta jakoś ciebie nie brzydzą
Czyżby wymienieni powyżej grzebali p.Nitrasowi pod ławą poselską lub w dokumentach ??? ...dziwne nie słyszałam...a przykrywanie złodziejstwa argumentem "to są pierdoły a to jest ważne" przypomina mi kawał..0 a u WAS murzynów biją!!!...ja przywołuję przykłady z każdej strony politycznych ław ,nie wybielam ani jednych ani drugich .Dlatego śmiem twierdzić że zafiksowanie się na stronie JEDYNIE słusznej trąci paranoją od czego wiek i doświadczenie strzec nas powinno bośmy chłystki lada jakie nie są .....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91936  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 15:00
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
a może to nie łże media - może tam od zawsze kisiel?
Mówisz, że sieczka lepsza, lepsze daje efekty?
Szczerze mówiąc, czytając wytwory intelektu niektórych seniorów, śmiem wątpić. Może piszcie wspólnie, np we dwoje. W końcu jak wiadomo, co dwie głowy to nie jedna.

Jakże się cieszę, że znów tu się produkujesz.
Gdyby nie ty zapomniałabym o Ustawach norymberskich, a o tym przyzwoity człowiek nigdy nie powinien zapomnieć.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91937  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 15:42
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobra5
Czyżby wymienieni powyżej grzebali p.Nitrasowi pod ławą poselską lub w dokumentach ??? ...dziwne nie słyszałam...a przykrywanie złodziejstwa argumentem "to są pierdoły a to jest ważne" przypomina mi kawał..0 a u WAS murzynów biją!!!...ja przywołuję przykłady z każdej strony politycznych ław ,nie wybielam ani jednych ani drugich .Dlatego śmiem twierdzić że zafiksowanie się na stronie JEDYNIE słusznej trąci paranoją od czego wiek i doświadczenie strzec nas powinno bośmy chłystki lada jakie nie są .....
Zechciej łaskawie od aluzji przejść do konkretów. Chyba nie bedziesz mieć z tym problemy?
Kto, co i komu ukradł?!
Wątek ten pełen był prymitywnych i chamskich insynuacji pod adresem np prezydenta Komorowskiego. Od przeszło roku wymiar sprawiedliwości jest w rękach PiSu, a ściślej w rąciach Zbynia, który jest nieustannie w pąsach ze wstydu lub strachu. Mimo to nikt dotąd nie sformułował żadnych zarzutów natury karnej pod adresem bylego prezydenta. Nikt go również za te pomówienia nie przeprosił. Nie ten sort, aby przeprosić !
Więc skoro deklarujesz, że nie jesteś ani za tymi ani za tamtymi, to mam nadzieję, że nie zasilisz grona insynuatorów i rzucając stwierdzenie o przykrywaniu złodziejstwa, sprecyzujesz kto, komu i co ukradł?
Tak na marginesie, czy znasz jakąś kobietę, która zostawia swoją torebkę z całą zawartością w swoim miejscu pracy(czy mam wymienić standardową zawartość damskiej torebki?) i idzie do domu?
Takiej kobiety nie ma na całej naszej planecie !
No chyba, że to posłanka "cośtamcośtam" będąca pod wplywem.

Ps. I jeszcze słówko na koniec.
Dziwi mnie niezmiernie swoista "dwubiegunowość", która sprawia, że te same osoby, które bronią i chwalą zakładanie podsłuchu w knajpie i wykorzystywanie tych nagrań do brudnej walki politycznej, a niezmiernie się oburzają, że ktoś wziął do ręki cudze bazgraniny zostawione na pulpitach ław poselskich, wszak dokumenty to nie były, bo gdyby to były dokumenty, to pozostawienie ich bez zabezpieczenia byłoby karygodne. Czyż nie?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91938  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 16:01
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Zechciej łaskawie od aluzji przejść do konkretów. Chyba nie bedziesz mieć z tym problemy?
Kto, co i komu ukradł?!
Wątek ten pełen był prymitywnych i chamskich insynuacji pod adresem np prezydenta Komorowskiego. Od przeszło roku wymiar sprawiedliwości jest w rękach PiSu, a ściślej w rąciach Zbynia, który jest nieustannie w pąsach ze wstydu lub strachu. Mimo to nikt dotąd nie sformułował żadnych zarzutów natury karnej pod adresem bylego prezydenta. Nikt go również za te pomówienia nie przeprosił. Nie ten sort, aby przeprosić !
Więc skoro deklarujesz, że nie jesteś ani za tymi ani za tamtymi, to mam nadzieję, że nie zasilisz grona insynuatorów i rzucając stwierdzenie o przykrywaniu złodziejstwa, sprecyzujesz kto, komu i co ukradł?
Tak na marginesie, czy znasz jakąś kobietę, która zostawia swoją torebkę z całą zawartością w swoim miejscu pracy(czy mam wymienić standardową zawartość damskiej torebki?) i idzie do domu?
Takiej kobiety nie ma na całej naszej planecie !
No chyba, że to posłanka "cośtamcośtam" będąca pod wplywem.

Ps. I jeszcze słówko na koniec.
Dziwi mnie niezmiernie swoista "dwubiegunowość", która sprawia, że te same osoby, które bronią i chwalą zakładanie podsłuchu w knajpie i wykorzystywanie tych nagrań do brudnej walki politycznej, a niezmiernie się oburzają, że ktoś wziął do ręki cudze bazgraniny zostawione na pulpitach ław poselskich, wszak dokumenty to nie były, bo gdyby to były dokumenty, to pozostawienie ich bez zabezpieczenia byłoby karygodne. Czyż nie?
Dziwi mnie taka moralność ...przepraszam to jak ja zostawię na biurku ,pod czy w szufladzie cokolwiek to jakikolwiek współpracownik ma prawo bezkarnie w nich grzebać (przecież p.Nitras publicznie drwił z tekstów znalezionych czy raczej ukradzionych a propos co robił w ławach PiSu wszak siedzi gdzie indziej).Grzebanie w cudzych rzeczach mnie brzydzi ...i tak mnie rodzice wychowali i tłumaczenie że trzeba (brać ze sobą czy zamykać ) uczciwego człowieka co najmniej dziwi ...tak kulturalnie to określę ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91939  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 16:32
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

H.ma rację.Skoro nic nie zajumał,to o co chodzi?To już przekopać torebki koleżanki-posłanki nie można?Tylko prymitywnych faszystów może to gorszyć.
Że ktoś wsiada do nie swojego samochodu nie znaczy,że go kradnie.On tylko chce się przejechać.Proste jak włos indianina.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91940  
Nieprzeczytane 30-12-2016, 16:41
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 643
Domyślnie

No i Drzyzga z takimi argumentami zgodzić się mogę ...tak naświetlony problem ...jest oki !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.