menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 20:53
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Za mądre Janku dla mnie na wieczór. Rano postaram się rozgryźć.

Ale może utrafiłeś. Gdy był wnuk coś cudował z Nero. Wiedziałam, że po jego wyczynach będę miała problemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 18-02-2010, 23:11
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał hannabarbara
I w dalszym ciągu nie wiem, czy problem, który opisałam, to tylko mój, czy powszechny.

Myślę, ze to problem powszechny bo sam równiez go miałem a jak widze po postach, maja równiez inni.Sam jak kiedys wspomniałem, korzystam z NAKŁADKI na IExplorer pod nazwą Avant Browser, ma wszystkie możliwości FF i b.prostą obsługę,naprawdę.Zawsze warto spróbować, gdyż jest to nakładka niewielka,ok.3MB (podczas gdy FF ma teraz chyba ze 30MB razem z dodatkami),możesz ustawić blokowanie czegokolwiek i w bardzo prosty sposób,bez otwierania dodatkowego okna jak w FF,po prostu w rozwijanej liście.Awant Browser przymuje wszystkie ustawienia IExplorera w tym Ulubione,integruje się z AdobeAcrobatem i po prostu jest super.Spróbuj a jak Ci się nie bedzie podobał to jednym kliknieciem odinstalujesz i nadal możesz uzywać FF.Nie podaję adresu skąd ściagnąć gdyż wystarczy w google wpisać nazwę i juz masz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 19-02-2010, 08:59
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Wczoraj dostawili w FF nową aktualizację. 3.5.8. Momentalnie zauważyłam wzrost tempa przechodzenia ze strony na stronę. Chętnie też bym wypróbowała, jak pisze wibi nowości w IE. Tylko, kto za mnie przeniesie wszystkie zakładki. Umiałabym po jednej, hurtem już nie.
Stefanie! Takie cudaki widzę w Nero, we wszystkich programach. Czy tak ma być? Sama raz korzystałam z Nero przegrywając zdjęcia na płytkę. Ale i tak robiłam to, metodą prób i błędów.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 19-02-2010, 10:53
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał hannabarbara

Tylko, kto za mnie przeniesie wszystkie zakładki. Umiałabym po jednej, hurtem już nie.
Też mnie to gryzło, znalazłam tyle stron na ten temat - i teraz dopiero mnie gryzie

http://www.google.pl/search?hl=pl&cl... start=0&sa=N

http://www.google.pl/search?client=o...utf-8&oe=utf-8
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 19-02-2010, 11:17
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Pójdę na spacer. Może jak się dotlenię, to sprostam w/w madrościom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 19-02-2010, 11:55
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał hannabarbara
Wczoraj dostawili w FF nową aktualizację. 3.5.8. Momentalnie zauważyłam wzrost tempa przechodzenia ze strony na stronę. Chętnie też bym wypróbowała, jak pisze wibi nowości w IE.

Nero jako program jest OLBRZYMIM KOMBAJNEM z mnóstwem nikomu nie potrzebnych dodatków.Z tych które widze na tym obrazku potrzebne jest Ci tylko NERO Express,pozostałe raczej nie gdyż jedna to pomoc i pewnie nigdy z niej nie skorzystasz,NERO Cover Design słuzy do robienia spisu zawartości płyty i tez raczej nie jest potrzebny a te narzędzia z NERO Toolkit?tylko zajmuja miejsce.Co do zakładek to juz nie pamietam ale pewnie chodzi Ci o zakładki programowe,takie jak na tym NERO,tym się nie martw gdyż sa to zakładki programowe a nie zakładki z przeglądarki i jak były w systemie to nadal zostaną w tym samym miejscu.Odrębnym problemem jest sam program NERO,otóż ja mam z nim problemy,wszystko jest OK jeśli nagrywam płyty CD ale juz przy płytach DVD pojawiaja się problemy jakich przed tym nie miałem i pojawiły się w momencie zmiany procesora,gdy był to jakiś starszy i wolniejszy procesor problemów nie było,natomiast przy przejsciu na nowszy i szybszy tylko niszczy mi płyty.Pewnie gdybym miał jakąś nowa wersję NERO było by OK? ale mam wersję NERO 7 Premium i cos nie moge sobie dac z nim rady, dlatego gdy chcę nagrać DVD korzytam ze starego kompa bo tam jest wszystko dobrze.Cały program NERO zawiera w sobie jak gdyby dwa programy tzn.NERO BURNING ROM i NERO Express? Podejrzewam, ze oba te programy korzystaja ze wspólnych plików co też moze jakies konflikty powodować.Dodam jeszcze, że nagrywac płyty mozna korzystajac z Windows Media Playera który również ma duze mozliwości niewiele mniejsze niż NERO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 19-02-2010, 12:19
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał AAlka
Też mnie to gryzło, znalazłam tyle stron na ten temat - i teraz dopiero mnie gryzie
Zakładki czyli "Ulubione" to są linki do naszych ulubionych stron w necie.Plik "Ulubione" miesci się na dysku systemowym (C w katalogu "Documents and Settings" który rozwijasz klikajac w krzyżyk-> katalog Admin lub ten Twój bo tu nazwa zalezy od logowania,klikasz krzyzyk i otworzy sią lista katalogów w którym jest równiez katalog ULUBIONE.Mozna go skopiować i np.zrobić kopię celem przeniesienia na inny komputer,zachowac jako kopie zapasową lub przenieść gdziekolwiek.Nawet gdybyś instalowała program od nowa to mając kopie tych "Ulubionych" wystarczy je skopiować do czystego po instalacji sytemu katalogu Ulubione i juz masz wszystko na swoim miejscu.Gdy z FF chcesz przenieść ustawienia tych swoich linków to i w IE jak równiez w Avant Browser masz zakładkę "Import" ustawień z innej przegladarki,w Twoim przypadku FF i wystarczy tylko myszka wskazać gdzie sa te ustawienia a program je samoczynnie skopiuje by nastepnie z nich korzystac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 19-02-2010, 13:23
Elżbieta V's Avatar
Elżbieta V Elżbieta V jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: kujawsko-pomorskie
Posty: 1 208
Domyślnie

Witam
Zapisała mi się aktualizacja FF 3.5.8. ale też wyskakuje informacja żeby ściągnąć FF 3.6. I co mam zrobić ??? zainstalować nowe FF 3.6 czy nie ?
__________________
Bądź mądry, mądrością innych. (***) Ela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 19-02-2010, 13:53
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał wibi
(...) Plik "Ulubione" miesci się na dysku systemowym (C w katalogu "Documents and Settings" ....
Wibi, dziękuję tym zielony Jaś.jpg
Jeśli nie trafiłam i nie lubisz tego,
może uda Ci się siłą wyobraźni zmienić wirtualny trunek na ulubiony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 19-02-2010, 17:40
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elżbieta V
Zapisała mi się aktualizacja FF 3.5.8. ale też wyskakuje informacja żeby ściągnąć FF 3.6. I co mam zrobić ??? zainstalować nowe FF 3.6 czy nie ?

Widzisz,trudno tu doradzić co masz zrobić bo i tak postapisz jak chcesz.Mogę tylko powiedzieć o ew.zagrozeniach.Otóż FireFox jest programem typu "OPEN" czyli otwarty a to znaczy,że pliki systemu mogą być tworzone przez różnych ludzi na calym swiecie,podobnie jak np.Linux.Co to daje lub jakie niesie ze soba zagrożenia, ano takie, że mogą być przypadki "zaszycia" w kodzie jakichś szkodliwych lub szpiegowskich działań których nie jesteś w stanie wykryć.Miłośnicy Linuxa twierdzą, że ich system jest bezpieczny ale nie maja racji własnie z powodów wymienionych powyżej.Microsoft i Windowsy są firmowane a wszelkie uaktualnienia też pochodzą z ich firmy,z Linuxem i FireFoxem jest podobnie,niby bezpieczne ale tak po prostu tego stwierdzic się nia da gdy nie zna się dogłębnie kodu uaktualnienia i co on tak naprawdę robi.Microsoft też posiada różne,szpiegujące dodatki (spyware) ale przeważnie sa znane różnym programom antywirusowym które mogą i przewaznie blokują niepożądane ich działanie.W FF tak sie nie dzieje juz chocby z powodu ciągłych aktualizacji i dlatego, ze aktualizacja zawsze wyprzedza mozliwości programu antywirusowego i antyszpiegowskiego który moze w tej aktualizacji się pojawić.Moja propozycja była by więc taka,ściągnij aktualizację ale jej nie instaluj,poczekaj z tydzień czy dwa i niech to przetestuja inni, jak im cos nie bedzie "pasić" to wyjdzie następna aktualizacja,poprawiajaca tą złą.W sumie to istnieje,stare,dobre przysłowie "lepsze jest wrogiem dobrego",jeśli wszystko Ci odpowiada to nie staraj sie być na pierwszej lini zmian i testów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 21-02-2010, 16:37
ale's Avatar
ale ale jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 6
Domyślnie

Witam serdecznie. Jestem raczkującą w obsłudze komputera. Jakiś czas temu zainstalowałam sobie firefoxa i dodatki. Byłam zadowolona aż do czasu, kiedy trafiłam na ten wspaniały wątek i postanowiłam skorzystać z zawartych tu podpowiedzi. Z obecnego firefoxa zlikwidowałam wszystkie dodatki i zainstalowałam nowe. Od tej pory nie mogę wysyłać dalej przesyłanych mi załączników, bo pokazuje mi, że przesłane przeze mnie załączniki mają 0 kb. Bardzo proszę o pomoc. Mam vistę.
Załączone Grafiki
File Type: jpg dodatki.jpg (31.4 KB, 19 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 21-02-2010, 18:24
chaliniak's Avatar
chaliniak chaliniak jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Tarnów
Posty: 3 832
Domyślnie

Cytat:
nie staraj się być na pierwszej lini zmian i testów.
To zdanie Wifi uważam za bardzo cenne i staram się go przestrzegać

Natomiast o wady i zalety FireFoxa zawsze można się sprzeczać. Merytorycznie trudno mi dyskutować, natomiast, gdy przed rokiem "przesiadłem" się na liska wydawało mi się i wydaje, że bardziej mi odpowiada i teraz trudno by mi było wracać do IE chociaż nadal ją mam. Przed chwilą sprawdziłem, ze nadal w IE klikając w słoneczko GG np. Hannybarbary otrzymuję odpowiedź - niedostępne /404/ , natomiast w FireFox mogę przesłać wiadomość. Ale to nie najważniejsze.

Dwa dni temu mój "Pan Komputerowy", zmieniał mi wentylatorek w zasilaczu i powiedział w rozmowie, że gdy wzywany jest do odwirusowania to w 80% dotyczy to użytkowników IE. Osobiście w ciągu około 3 letniego posługiwania się komputerem nie miałem problemów z wirusami, robakami , koniami trojańskimi i t.p. niezaleznie od przeglądarki. Mam NortonAntivirus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 21-02-2010, 18:49
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie Do ale

Cytat:
Napisał ale
Witam serdecznie. Jestem raczkującą w obsłudze komputera. Jakiś czas temu zainstalowałam sobie firefoxa i dodatki. Byłam zadowolona aż do czasu, kiedy trafiłam na ten wspaniały wątek i postanowiłam skorzystać z zawartych tu podpowiedzi. Z obecnego firefoxa zlikwidowałam wszystkie dodatki i zainstalowałam nowe. Od tej pory nie mogę wysyłać dalej przesyłanych mi załączników, bo pokazuje mi, że przesłane przeze mnie załączniki mają 0 kb. Bardzo proszę o pomoc. Mam vistę.
1)Najpierw uzupełnij swój profil, podaj chociaż imię. I koniecznie załóż Prywatne Wiadomości. Pytaj gdy nie wiesz jak.

2)Gdybyś mogła coś więcej napisać (a najlepiej pokazać na zrzucie ekranu) na temat "załączniki mają 0 kb". Jak ten komunikat wygląda.

3)Dwie rzeczy będą Ci potrzebne na początek:
- umiejętność robienia zrzutu ekranu (to też obrazek, tyle że większy)
- umiejętność wysyłania obrazka większego niż 39kB

W tym celu czytaj:
- posty #56 i 57 http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...age3-5828.html

- #3, 4 i 5 http://www.klub.senior.pl/esenior/t-tworzenie-i-przesylanie-obrazkow-na-forum-page2-6025.html

Jeżeli napotkasz problem - pytaj. Napisz do mnie na priv (PW).
Pozdrawiam.
S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 21-02-2010 o 20:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 21-02-2010, 21:25
ale's Avatar
ale ale jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 6
Domyślnie

Dzięki. Jestem bardziej zielona niż wydawało mi się :-))). Starałam się coś tam zrobić w profilu, ale nie mam pojęcia o jakie prywatne wiadomości chodzi. Zrzut pomógł mi zrobić syn. Będę sama ćwiczyła, ale już nie dziś. Jeśli mogę prosić o pomoc w wysyłaniu dalej przesłanych mi załączników... W mailu wysyłanym dalej jest: załączniki » (0 B), mimo, że przesyłam. Odbiorcy nic nie otrzymują :-(((
A oto zrzut moich dodatków


Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 22-02-2010, 12:14
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Napisała ale:
Cytat:
Jestem bardziej zielona niż wydawało mi się :-))). Starałam się coś tam zrobić w profilu, ale nie mam pojęcia o jakie prywatne wiadomości chodzi. Zrzut pomógł mi zrobić syn. Będę sama ćwiczyła, ale już nie dziś. Jeśli mogę prosić o pomoc w wysyłaniu dalej przesłanych mi załączników... W mailu wysyłanym dalej jest: załączniki » (0 B), mimo, że przesyłam. Odbiorcy nic nie otrzymują :-(((
Alu.
1) Na temat jak zarejestrować się, założyć profil i prywatne wiadomości (priv)
masz w tym poście #361 http://www.klub.senior.pl/roznosci-w...ge19-3396.html

I jeszcze ten Ci się przyda: #95 w http://www.klub.senior.pl/roznosci/t...age5-5712.html

2) Teraz jak wysyłać obrazek w mailu.
Zakładam, że masz Outlook Express.
Otwierasz okno do wysłania Nowej wiadomości (ja wpisałem temat, więc taką ma nazwę). Tak ono wygląda:


Na końcu belki, pod którą piszesz (kursor już stoi), masz ikonkę "Wstaw obraz"(dotknij myszką). Klikniesz na nią, a potem postępujesz według instrukcji podanej jak niżej
w poście #301 http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...ge16-2812.html

Zaś w celu nauczenia się przesyłania obrazków (w tym zrzutów ekranu) przeczytaj posty w linkach, które Ci wskazałem w poprzednim moim poście.

Za pierwszym razem zrób to z kimś, a potem ćwicz samodzielnie.
"Nie od razu Kraków..". Powodzenia Ci życzę.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 22-02-2010, 22:01
ale's Avatar
ale ale jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 6
Domyślnie

Stefan, jesteś wielki. Twoja pomoc jest nieoceniona. Na pewno skorzystam z niej, będę trenowała. Byłam pod wskazanymi linkami i muszę zawartą w nich treść dokładnie przestudiować.
Ale z uporem maniaka wracam do mojego problemu. Chyba wytłumaczyłam niejasno z czym mam problem. Może podam na przykładzie. Otóż dostaję maila np. od Marysi z treścią ozdrawiam i życzę miłego dnia. Do maila załączony jest załącznik , który otwieram i czytam bądź oglądam. Ponieważ podoba mi się, chcę się nim podzielić ze znajomymi. Mając cały czas otwarty mail od Marysi, naciskam na opcję prześlij dalej. Wyświetla mi się okno listu. Wklejam adresy i wysyłam w niezmienionej formie. I teraz jest problem, ponieważ te załączniki nie dochodzą do adresatów. Treść tak, ale już nie załączniki. Korzystam z poczty onet. Co robię źle? Dopóki nie namieszałam z dodatkami z FF robiłam to bez żadnych problemów i zawsze wszystkie załączniki dochodziły wszędzie i do wszystkich. Pomocy!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 22-02-2010, 22:55
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał chaliniak
To zdanie Wifi uważam za bardzo cenne i staram się go przestrzegać
To bez znaczenia ale jak widze jest tu równiez aktywny "wifi",zarejestrowany juz po mnie i to byc moze Cię zmyliło.A zdanie o którym piszesz pochodzi z mojego postu czyli "wibi"

Cytat:
Napisał chaliniak
Przed chwilą sprawdziłem, ze nadal w IE klikając w słoneczko GG np. Hannybarbary otrzymuję odpowiedź - niedostępne /404/ , natomiast w FireFox mogę przesłać wiadomość.

To jest własnie najlepszy przykład jak FireFox jest niebezpieczny.Protokół który posiada GG jest jednym z najbardziej "dziurawych",bardzo łatwo założyć na gg tzw.snifera który śledzi cały ruch z Twojego kompa w tym hasła.Poniewaz jest powiązany z przeglądarką dla hackera to zaden problem,naprawdę.

Cytat:
Napisał chaliniak
...odwirusowania to w 80% dotyczy to użytkowników IE. Mam NortonAntivirus.

To jeden z najlepszych programów antywirusowych i jesli masz go legalnie tzn.uaktualnione bazy wirusów nic samemu nie powinno Ci zagrozić,chyba, że ściagniesz jakis plik niewiadomego pochodzenia z rozszerzeniem .exe i go uruchomisz a ten np.sformatuje Ci dysk,tak się zdarza czasami i dlatego wszystko co ważne powinno się archiwizowac na np.DVD lub CD,dobrze jest tez zrobić sobie kopie partycji by w jakimkolwiek przypadku odzyskać dysk i dane.Te 80% to dlatego, że z IE korzysta własnie taki procent ogółu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 23-02-2010, 10:32
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Do ale!
A spróbuj do mnie wysłać w ten sam sposób maila z załącznikiem.
Adres masz w moim poście #75 (bez tego "onet" w nawiasie).
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 23-02-2010, 13:56
Elżbieta V's Avatar
Elżbieta V Elżbieta V jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: kujawsko-pomorskie
Posty: 1 208
Domyślnie

Witam
Nie wiem co wczoraj zrobiłam ale jak dziś wchodzę w internet to strona startowa pokazuje mi się http://www.ask.com/?o=15510&l=dis
Miałam Google i chcę mieć nadal . Jak to zrobić???
__________________
Bądź mądry, mądrością innych. (***) Ela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 23-02-2010, 14:21
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elżbieta V
Witam
Nie wiem co wczoraj zrobiłam ale jak dziś wchodzę w internet to strona startowa pokazuje mi się http://www.ask.com/?o=15510&l=dis
Miałam Google i chcę mieć nadal . Jak to zrobić???
Jeżeli chodzi o FF, to: Narzędzia -> Opcje -> Ogólne.
Jak zrobić, masz w #26 niniejszego wątku. A nie chciałabyś, żeby stroną startową był seniorek?. Patrz #26.
Jeżeli wolisz Google, to wpisz ręcznie w biały pasek Google.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przeglądarka internetowa Firefox3. Działanie. Jakie Dodatki. Sanna eSenior 84 21-06-2010 12:37
Przeglądarka internetowa Firefox3. Działanie. Jakie Dodatki. Stefan eSenior 0 28-11-2008 18:22
Mam problem z przeglądarką Firefox 3.0.1. Stefan eSenior 2 27-08-2008 21:01
Telewizja internetowa krise1 Różności - wątki archiwalne 1 21-01-2007 16:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.