menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Zobacz wyniki ankiety: Kim jestem / kim się czuję
Jestem Ateistą 78 32.23%
Jestem watpiącym Katolikiem 41 16.94%
Jestem Świadkiem Jehowy 3 1.24%
Jestem wierzący ale nie praktykujący 42 17.36%
Wciąż poszukuję tej właściwej religii 12 4.96%
Jestem Katolikiem (rzymskim) 48 19.83%
Buddyzm 6 2.48%
Inne wyznania 12 4.96%
Głosujących: 242. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #6661  
Nieprzeczytane 10-05-2018, 20:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=lublinianka55]
Cytat:
Pluto, jeszcze kilka Twoich postow, w ktorych glownym bohaterem bedzie Waclaw, to pomysle, ze nalezysz do tych, co to kochaja inaczej i ze on jest wlasnie tym, bez ktorego zyc nie mozesz.
Musisz ciagle o nim myslec, bo trudno znalezc post, zebys o nim choc nie wspomnial.
Po pierwsze primo, to Wacek pisze a PANBÓG posty nosi.
A po drugie primo to masz rację, bo jak tu Wacka nie kochać skoro on jest wszechstronnym ateistą i kocha wszystkich Od ob. Grodzkiej, przez Biedronia Piskorskiego, a nawet Palikot mu się trafił w życiorysie.

Cytat:
To mi przypomina okres mojego dziecinstwa, gdy bedac w klasie IIb szkoly podstawowej, tez mialam swoich wielbicieli i byli zbyt niesmiali, by mi wprost milosc wyznac ( podobnie chyba, jak i Ty w stosunku do Waclawa ), wiec ciagneli mnie za warkocze, albo wciagali do meskiej ubikacji, przy moim zapieraniu sie rekami i nogami o co popadlo, tudziez moich rozpaczliwych wrzaskach.
Już starożytny Rosjanin mówił, że brzydkie złego początki, a koniec radosny..
Cytat:
Oj Pluto, Pluto ..., chyba bede zazdrosna.
A mówią, że miłość wszystko wybacza.
Cytat:
A z ta boguducha winna, to tez bym uwazala, wszak najsprytniejsze diably potrafia przybrac postac niewinnej dziewicy, by tym sprytniej kusic i zbierac zagubione duszyczki do wlasnej kolekcji.
I tu trza by jakiego szatanologa spytać i Wacek przy tej okazji byłby jak znalazł, o ile SZATAN nie przebrał się za ATEISTĘ i ogonem na procesję dzwoni.
Cytat:
Co prawda, ja sie z czyms takim nie spotkalam ( w moim przypadku chodzilo by pewnie o jakiegos blondynka z loczkiem na czole ), no ale tak ludzie niektorzy gadaja ...
To Wacek odpada, bo on najwyżej z rasy byłych błogosławionych ateistów co im ostał ostatni siwy na skroni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6662  
Nieprzeczytane 10-05-2018, 20:47
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ależ w porządku droga lublinianko, nie mam pretensji, wręcz przeciwnie, tym bardziej, że mogę napisać swoje spostrzeżenie;
- dla mnie jesteś wyjątkowo infantylną osobą,
w głupawych zalotach do wszystkiego co nosi spodnie.
Mogę zrozumieć, bo widuję takowe panie, zarówno ateistki jak i dewotki
a jestem tu wystarczająco długo, by widzieć osóbki podobne do ciebie,
prawiące podlane lukrem dusery .
Co ciebie kręci, mnie nie interesuje, ponieważ dla mnie- do czasu gdy czepiłaś się jak ekskrement obcasa-
byłaś przezroczysta.
Tu pisuję rzadko, skupiając się na polityce
bo na niej- tu będę nieskromna- znam się więcej niż na czym innym. Kiedyś...kiedyś...pisałam na wątkach rozrywkowych,
co zakończyło się dla mnie szczególnie boleśnie,
bo wbrew pozorom, te wątki na których się zaprzyjaźniasz,
potrafią , gdy ktoś dokopie- zaboleć.
Kompletnie nie rozumiem tej pewności siebie

bo ja po prostu wcale nie miałam zamiaru z tobą rozmawiać.
Tutaj.
Wezwałaś mnie do odpowiedzi, wywalając z siebie dyrdymały, nie mające z kulturą nic wspólnego, więc odpowiadam...mam nadzieję, że to będzie WYJĄTEK.
Bo osoba podobno wrażliwa na język,
niezauważająca inwektyw puszczanych tutaj w nadmiarze
/ można posty przelecieć/
bawiąca się w ocenę innych, jest dla mnie niewiarygodna
i śmieszna zarazem,
szczególnie przy tym puszczaniu mimo uszu wstawek o szczekaniu psów,
przy jednoczesnym łaszeniu się wręcz i machaniu wirtualnym kikutkiem ogonka.

Przepraszam za te charakterystykę twojej osoby, ale ona jest moja, a wiec subiektywna i nikt nie musi się z nią zgadzać bo nie o to mi chodziło.
Nigdy bym się nie ośmieliła charakteryzować tutaj nikogo,
bo trzeba być zadufanym w sobie pyszałkiem
by coś takiego wyprodukować.
Tym bardziej, że to nie jest tematem wątku
i prawdopodobnie wyleci.
Chyba, że zostanie a ty będziesz zainteresowana bardziej pogłębioną charakterystyką swej ateistycznej i na pewno zacnej osoby,
wtedy padam do nóżek i służę dalszymi spostrzeżeniami.
Może pomogłyby ci w zrozumieniu jak jesteś odbierana - subiektywnie rzecz jasna- przez innych.

Serdecznie pozdrawiam.



Dziekuje za odpowiedz i w dodatku tak szybka.
Polemizowac nie bede, zgodnie ze wczesniejsza deklaracja.
"Koń jaki jest, każdy widzi."
I to by bylo na tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6663  
Nieprzeczytane 10-05-2018, 20:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Ależ proszę bardzo. Jako posiadaczka konia,
bardzo mądrego konia,
czuję się zaszczycona porównaniem.

Miło było cię poznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6664  
Nieprzeczytane 10-05-2018, 21:00
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Już starożytny Rosjanin mówił, że brzydkie złego początki, a koniec radosny..
Wierzysz Rosjanom ? W dodatku starozytnym ?

Cytat:
Napisał pluto37
A mówią, że miłość wszystko wybacza.
Milosc pewnie tak ...


Wlasnie zabieram sie do obejrzenia filmu, ktory Waclaw tu poleca.
Jak obejrze, pewnie tu cos skrobne na ten temat.


.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6665  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 06:21
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Lublinianko czy jest sens "kopania się z końmi" tak by było obrazowo ? Korzystaj z zdobyczy demokracji jaką jeszcze mamy i sobie pisz co chcesz korzystając z swobody wypowiedzi.W państwie wyznaniowym bo w takim kierunku zmierzamy wątek taki jaki jest nie będzie miał prawa istnieć . O wyznaniu lemingów będzie decydował ich władca jak za Konstantyna aluzja do Cesarstwa Rzymskiego,historia lubi się powtarzać .

Przekonałaś się jaka może być dyskusja i o czym , z monotematycznym , podzielonym społeczeństwem zawiedzionych marzeń o kapitalizmie i leżących na ulicy dolarach , po które należy tylko schylić się i sięgnąć . Ale im te leżące dolary pozamiatali i ukradli . Terasz szukają złodziei Sfrustrowani rodacy wierzący w różnego rodzaju mity, plotący trzy po trzy na forach..

Kupiłem książkę w/ Bonito księgarnia wysyłkowa/ Naomi Klein -Nie to za za mało Jak stawać opór polityce szoku i stworzyć świat jakiego nam trzeba .Autorka zastanawia się ..."Dlaczego Donald Tramp został prezydentem Stanów Zjednoczonych? Jakie są przyczyny rosnącego w wielu krajach prawicowego populizmu i nacjonalizmu. " Należy czytać mieć wiedzę i na błędach się uczyć by właściwie subiektywnie wybierać .

Dzisiaj piątek i czas na Śmiem wątpić tym razem Adam Szustak czasem nie wierzy w Boga cz.1 - Grzech w twoim życiu / Dobór wierzeń https://www.youtube.com/watch?v=qX28P6S5_zY&t=192s
Nauka samodzielnego myślenia rodaków to syzyfowa praca.

Moża raz w tygodniu co piątek, Lublinianko55 umieszczała nam wszystkim jeden filmik z bogatej kolekcji na https://www.youtube.com/channel/UC-Q...ZgGE6MA/videos według twojego uznania z jednym zdaniem komentarza.??? Rozważ to co napisałem.Ja ten kanał sponsoruję może się znajdzie więcej sponsorów wśród seniorów , którym się może to podobać.

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 11-05-2018 o 07:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6666  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 07:42
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Jak widać, perwersje ateistyczne potrafią mieć wymiar religijny.


W niebie jest bardzo nudno, same starocie , więc jest duże zapotrzebowanie na młodsze roczniki, zwłaszcza na półinteligentów.

ps.Frecie- nie do Ciebie kieruję te słowa, ale do tego, kto na to zasłużył.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6667  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 09:11
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

https://www.arte.tv/pl/videos/080948...ie-bernsteina/
Fińska Radiowa Orkiestra Symfoniczna świętuje setną rocznicę urodzin Leonarda Bernsteina. Dyrygent James Gaffigan prowadzi muzyków poprzez niektóre z najbardziej znanych utworów kompozytora, w tym uwerturę z "Candide" i tańce symfoniczne z "West Side Story". Solistami są skrzypaczka Elina Vähälä i mezzosopranistka Jenny Carlsted

Za 8 godzin koncert na żywo na Arte.TV.PL
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6668  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 10:13
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Lublinianko czy jest sens "kopania się z końmi" tak by było obrazowo ?

Sfrustrowani rodacy wierzący w różnego rodzaju mity, plotący trzy po trzy na forach..

Moża raz w tygodniu co piątek, Lublinianko55 umieszczała nam wszystkim jeden filmik z bogatej kolekcji na https://www.youtube.com/channel/UC-Q...ZgGE6MA/videos według twojego uznania z jednym zdaniem komentarza.??? Rozważ to co napisałem.Ja ten kanał sponsoruję może się znajdzie więcej sponsorów wśród seniorów , którym się może to podobać.

Wysle do Ciebie prywatna wiadomosc, umowimy sie na rozmowe i wtedy na spokojnie Ci wszystko wyjasnie, tu za duzo pisania.
Tylko daj mi troche czasu.

Waclawie, ja nikogo z gory nie przekreslam, kazdemu daje szanse i pozniej juz tylko od niego samego zalezy, co z tym zrobi.

A co do konia ..., no coz, ma wielki leb, potrafi wierzgac i kopac ..., ale to czlowiek wyznaczyl mu miejsce w stajni, a nie odwrotnie.



Moze juz sie nie zajmujmy wiecej konmi, bo faktycznie szkoda na to czasu w tym watku.
Przejdzmy wiec do meritum.
Obejrzalam film "Wokół ateizmu" i ponizej przedstawiam niektore z poruszanych tam zagadnien oraz moje krotkie komentarze do nich.


"Pojawienie sie religii, to jest odpowiedz, na strach nasz przed smiercia." - Nie wiem dlaczego ludziom tak bardzo potrzebny jest ciag dalszy.
Malo im problemow w tym zyciu, ze koniecznie chca sie pakowac w kolejne, na tamtym swiecie?
To jakis masochizm, czy co ?

"Ateista zyje tu i teraz." - No wlasnie, wszystko, co mamy, to tu i teraz.
Myslenie o przeszlosci, tak samo, jak wybieganie w blizej nieokreslona przyszlosc, jest marnotrawieniem energii, ktora lepiej wykorzystac na polepszenie sobie obecnego stanu rzeczy.

"Religijne uciekanie w odpowiedzi na tematy trudne do wytlumaczenia, jest zaciemnianiem naszych mozliwosci poznawczych. Kiedy przyjmujemy pewne prawdy dogmatycznie, przestajemy myslec krytycznie. Nauka jest taka sztuka myslenia o swiecie, w ktorej my pozwalamy sobie na stwierdzenie: nie wiem. To uczy nas pewnej poznawczej pokory." - Nic dodac, nic ujac.

"Podkresla, ze czlowiek jest wazny." - I to jest pozytywny wydzwiek tego wykladu. Nie lubie, jak mnie ktos straszy, jak mi wmawia, ze moja wartosc jest zerowa i tylko gleboka wiara w Boga, uczyni mnie wartosciowa osoba. Dobra dobra ... "Nie ze mną te numery, Brunner".

"Nie straszyc, ale wzbudzic poczucie moralne, to, zeby ktos sam wiedzial, ze nie mozna krzywdzic..., uczyc szacunku..." - Czyli chodzi o to, by te kryteria wynikaly z niego samego, a nie byly narzucane odgornie i bezmyslnie wypelniane, co moim zdaniem jest jak najbardziej sluszne i zasadne.

"Cos narzuconego nie jest nasze." - j.w.

"Jak wyjdziemy z religii, pojawia sie pewnego rodzaju otawrtosc." - Jak najbardziej.

"Nalezy oddzielic religie, jako instytucje od panstwa, jako instytucji i jesli mamy zaburzony ten porzadek, to rodza sie koszmary, ktore moga prowadzic nawet do wojny domowej. ( np. angielskie wojny domowe w XVII stuleciu )." - Ten koszmar u nas nabiera na sile i oby nie skonczylo sie tak, jak w Anglii.

"Zle jest, gdy instutucja religijna dyktuje prawa swieckie." - Jak mozna z tym sie nie zgodzic ?
Zwazywszy na to, ze podobno mamy rozdzial Kosciola od panstwa ...

"Mowi sie o tym, zeby nie obrazic swiatopogladu religijnego, ale nie mowi sie o tym, zeby nie obrazac swiatopogladu ateistycznego." - Tymczasem gdzie sie czlowiek nie ruszy, wszedzie osaczaja go symbole religijne wszechobecne w przestrzeni publicznej.

"Panstwo powinno zapewnic wolna przestrzen dla kazdego." - Ano powinno, szkoda tylko, ze nie zapewnia.

"Nie mozna obrazac uczuc religijnych katolika, ale mozna obrazac uczucia ateisty. Tu prawo nie chroni ateisty." - No bo i po co ? Ateista, to nie czlowiek, ale 3-dniowa zaplodniona komorka, jak najbardziej.


To, o czym sie mowilo w tej projekcji, jest kompatybilne z moimi przemysleniami, wiec trudno mi sie tu do czegos przyczepic, ale chetnie obejrzalabym cos podobnego, gdyby to bylo zrobione przez kogos, kto chce mnie przekonac do katolickiego punktu widzenia.
Tylko nie chodzi mi o cos w stylu: Bog istnieje, no bo tak! Jesli nie wierzysz, to znaczy, ze jestes niegodna. Koniec, kropka.
Waclawie, nie wymagam tego od Ciebie, bo chyba, byloby Ci trudno, poza tym, co bys nie wybral, to kazdy obronca krzyza zaraz by sie rzucal, ze specjalnie wybrales nie taki przekaz, jaki byc powinien, czyli tendencyjnie podszedles do tematu.


.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6669  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 12:23
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55
Dziekuje za odpowiedz i w dodatku tak szybka.
Polemizowac nie bede, zgodnie ze wczesniejsza deklaracja.
"Koń jaki jest, każdy widzi."
I to by bylo na tyle.

Podjęłaś bardzo mądrą decyzję. Dyskusja to merytoryczna i kulturalna wymiana poglądów, a nie jednostronne inwektywy. No cóż, w różnych okolicznościach poznaje się ludzi, nieustająco zdobywamy doświadczenia życiowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6670  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 13:09
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Podjęłaś bardzo mądrą decyzję. Dyskusja to merytoryczna i kulturalna wymiana poglądów, a nie jednostronne inwektywy. No cóż, w różnych okolicznościach poznaje się ludzi, nieustająco zdobywamy doświadczenia życiowe.
W sprawie konia zgadzam się z lublinianka ale zachęcam Ją, jeżeli mogę, do pisania tego na co ma ochotę . Bez względu na konia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6671  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 13:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=lublinianka55]
Cytat:
Wierzysz Rosjanom ? W dodatku starozytnym ?
starożytnym to na 100%. W końcu -jako rzecze Wandeczka z Kelec, to bracia Słowianie, a nawet pra---
Cytat:
Milosc pewnie tak ...
Za stanu Jaruzelskiego jeden wojownik pisał:
Wojtuś! Naród to może ci wybaczy, ale u mnie to masz prze.....ne".
To jak z Wandeczką... wielebnemu nie przebaczy, choćby był jak Franciszek dobrotliwy. Ma u niej prze...chlapane na amen.


Cytat:
Wlasnie zabieram sie do obejrzenia filmu, ktory Waclaw tu poleca.
Jak obejrze, pewnie tu cos skrobne na ten temat.
Z niecierpliwością czekam na relację...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6672  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 14:07
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
OK

Cytat:
Napisał wankabor
Podjęłaś bardzo mądrą decyzję. Dyskusja to merytoryczna i kulturalna wymiana poglądów, a nie jednostronne inwektywy. No cóż, w różnych okolicznościach poznaje się ludzi, nieustająco zdobywamy doświadczenia życiowe.


Zgadzam sie tu z Toba, w calej rozciaglosci.


.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6673  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 14:13
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Za stanu Jaruzelskiego jeden wojownik pisał:
Wojtuś! Naród to może ci wybaczy, ale u mnie to masz prze.....ne".
Podoba mi sie ten wojownik, konkretny z niego gostek, dasz mi na niego namiary?



Cytat:
Napisał pluto37
Z niecierpliwością czekam na relację...

Z tego, co tu widze, swoj post z owa relacja zamiescilam juz o 10.13.
Ty swoj dopiero o 13.18.
Jejaaaaa, to ja mam takie lagi, czy Ty?
A moze to braciszkowie wszystko przechwytuja i po dokladnej cenzurze dopiero pozniej puszczaja w eter? ( bo w Twoim info widnieje miasto: Czestochowa )


.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6674  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 14:15
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
W sprawie konia zgadzam się z lublinianka ale zachęcam Ją, jeżeli mogę, do pisania tego na co ma ochotę . Bez względu na konia
Droga Maju, nie musisz mnie o to prosic, ja zawsze pisze to, na co mam ochote i to bez wgledu, na konsekwencje.
W razie czego biore wszystko na klate, a ze biuscik mam calkiem calkiem ... to i amortyzacja jest wystarczajaca, by cokolwiek moglo mnie oslabic.
Jesli juz czegos nie pisze, to tylko dlatego, ze z roznych powodow po prostu nie chce.


A kon, to juz dawno jest na swoim miejscu, czyli w stajni i wcina sobie sianko, ktorym sie zazwyczaj zywi, wiec spoko.


.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6675  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 14:31
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Mój przyjaciel powiedział takie oto przysłowie " z qrwą da się wytrzymać, ale z chamem nigdy."
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6676  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 14:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Mój przyjaciel powiedział takie oto przysłowie " z qrwą da się wytrzymać, ale z chamem nigdy."


Na jakiej zasadzie działa Wandeczka?
Co miała nie podglądać?

No cóż, jako chamka z całą mocą podkreślę,
że żadnej qrwy do tego momentu nie znałam.
Pomóżcie.
Pokażcie liczka....pliiiis. Bo chamskie macie w moim awatarze.

Cytat:
A kon, to juz dawno jest na swoim miejscu, czyli w stajni i wcina sobie sianko, ktorym sie zazwyczaj zywi, wiec spoko.

Droga lublinianko, nic nie wiesz o koniach.
Znają się ludziach; kanalię potrafią zabić bez względu na konsekwencję.


PS. swoją drogą, jak to miło wciska się szpileczki za plecami.
Majeczce polecam - w związku z powyższym- zerknięcie w blogi KSC.
Cała prawda całą dobę.
Ja to jednak głupia byłam.....

Ostatnio edytowane przez Lila : 11-05-2018 o 15:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6677  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 14:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
W niebie jest bardzo nudno, same starocie , więc jest duże zapotrzebowanie na młodsze roczniki, zwłaszcza na półinteligentów.

ps.Frecie- nie do Ciebie kieruję te słowa, ale do tego, kto na to zasłużył.

Niekoniecznie starocie.
Dużo dzieci jest, ale skąd u Wandeczki ateistki ta predylekcja do nieba?
Czyżby wzorem komunistycznych bonzów szykowała się do przyjęcia sakramentów?

Wstyd moim zdaniem.
Trzeba być wiernym do końca swoim poglądom,
choć z drugiej strony- jak mawiał Tewje mleczarz-
bo zawsze jest jakaś druga strona,
tylko krowa nie zmienia poglądów.

Tak że ....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6678  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 15:16
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
PS. swoją drogą, jak to miło wciska się szpileczki za plecami.
Majeczce polecam - w związku z powyższym- zerknięcie w blogi KSC.
Cała prawda całą dobę.
Ja to jednak głupia byłam.....
Też byłam głupia sądząc że masz klasę ale Ty tylko wychodziłaś z Kurnika, o którym przecież już "nie pamiętasz" mimo słoniowej pamięci. Na tym koniec. Nic za plecami nie wciskam i zawsze mówię to co myślę na otwartym polu, ja nie jestem Ty, a teraz spadaj. Jeszcze parę prokuratur mi wytknij i nie wiem co jeszcze ale wszystko jest do Ciebie podobne. Leć do adminy, ale nie, Marbasia poleci, Ty nie musisz. Przepraszam wszystkich czytających, powinnam się opanować ale człowiek jest tylko człowiekiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6679  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 15:20
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Nie latam do Joanny, choć Ją bardzo lubię
za to, że z pokorą znosi Krzyż Pański w postaci niezrównoważonych przekupek.
''Spadaj'' to sobie możesz mówić w swojej chałupie,
jeśli jest twoja a nie wynajęta.


Nie obsikuj pleców ludziom, będziesz miała spokój.

Całuski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6680  
Nieprzeczytane 11-05-2018, 15:35
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Nie latam do Joanny, choć Ją bardzo lubię
za to, że z pokorą znosi Krzyż Pański w postaci niezrównoważonych przekupek.
''Spadaj'' to sobie możesz mówić w swojej chałupie,
jeśli jest twoja a nie wynajęta.


Nie obsikuj pleców ludziom, będziesz miała spokój.

Całuski.
Życzę Ci tylko tego co mnie spotkało, bo widzę, że Cię to cieszy. Chyba też kiedyś do Ciebie przykleiła "wielbicielka" ale rozumiem, że nie pamiętasz i dobrze w końcu nie jesteś jednak słoniem.
PS
Do byle kogo nie piszę i z byle kim się nie zadaje ale tego nie rozumiesz.
Z wyrazami szacunku
maja
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:38.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.