menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #27301  
Nieprzeczytane 24-08-2012, 19:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Dziś wyczytałam ,że prawdziwi patrioci, trafili właśnie teraz, po wiadomych zajściach na Powązkach 1 sierpnia, na dowody obciążające gen.Ścibora - Rylskiego. Dziwnym trafem nie 10 lat temu ,nie rok temu ,ale właśnie teraz kiedy ośmielił się Starszy Pan zrugać wyjącą na cmentarzu hołotę.
Ciekawe czy Lech Wałęsa okazałby się ''Bolkiem'',gdyby nie wywalił za drzwi swojej kancelarii obu braci wraz z zakonem?

Przeczytaj to jeszcze raz coś napisała i złap się za głowę.
Czyli agentura wyszła tylko przez przypadek?
Dlaczego ja się pytam? Gdzie procedury?

Starszy Pan powinien 20 lat poinformować o podwójnej działalności, jeszcze zanim przyjął stopień generała od komuszego prezydenta.

I żeby było jasne; nie obrażam ludzi wyzwiskami jak Ty to robisz, i nie potępiam tak bardzo gen.Ścibora.
Z tej prostej przyczyny, że wiem jak wyglądało śledztwo ubeckie, a ci z dowódców Powstania co się złamać nie dali,
właśnie są wykopywani z Łączki na Powązkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27302  
Nieprzeczytane 24-08-2012, 23:04
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Pola, kiedy oni wiedzieli o Katyniu, jeszcze im się wojna w Europie nie śniła, a potem Kreml był ważniejszy.
Co do Iranu, pójdziemy grzecznie walczyć.
Jak to nie wiedzieli?
W 1945 już wiedzieli, później też.
Przecież napisałam, że w polityce nie ma sentymentów, tylko są interesy.
Z sowietami dokonali podziału Europy, więc sojusznika z Kremla nie wypadało wkopać, nie?

Nie pójdziemy do Iranu!
To nie nasz biznes i basta.
Ręce precz od Polski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27303  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 08:34
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Amerykanie jeszcze mogą się wycofać z publikacji albo je okroić jak Putin powie "nie lzja". Bo to kraj bez tradycji i honoru, tam tylko jest jeden honorowy, Rambo.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27304  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 09:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

USA krajem bez honoru?
Przykro mi, ale to są brednie wierutne. Kierują się tylko swoim interesem.
Jak i Wlk.Brytania i inni.
Chyba, że istnieje jakaś inna definicja honoru, taka której nie znam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27305  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 09:36
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
USA krajem bez honoru?
Przykro mi, ale to są brednie wierutne.
Kierują się tylko swoim interesem.
Jak i Wlk.Brytania i inni.
Chyba, że istnieje jakaś inna definicja honoru, taka której nie znam.
To jak nazwać kogoś, kto dopiero po tylu latach sprzedaje takie ważne dokumenty swojemu sojusznikowi? Tym bardziej, że Polacy nadstawiali d..e aby uratować kilku jankesóew z Iraku jeszcze przed wojna. Dla mnie to kraj który wszystko nawet sojuszników i przyjaciół gotów jest sprzedać za cele polityczne. Polacy to jednak inna mentalność, biorąc pod uwagę nasze zaangażowanie internacjonalistyczne w czasie wojny. Był jeden wróg a reszta to sojusznicy. A potem wszyscy nas sprzedali jak i teraz. Nie mogę patrzyć na te uśmiechnięte gęby poklepujące nas po plecach. Rozgrywają nasze sprawy znaczonymi kartami w których i tak jesteśmy dupkami.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 25-08-2012 o 09:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27306  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 09:37
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

I co znowu o "ynteres" chodzi ?
Ladne trumienki wynoszono z Powazek.
Nie tylko na zywych i chorych ale na trupach tez mozna zarobic !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27307  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 09:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
To jak nazwać kogoś, kto dopiero po tylu latach sprzedaje takie ważne dokumenty swojemu sojusznikowi? Tym bardziej, że Polacy nadstawiali d..e aby uratować kilku jankesóew z Iraku jeszcze przed wojna. Dla mnie to kraj który wszystko nawet sojuszników i przyjaciół gotów jest sprzedać za cele polityczne. Polacy to jednak inna mentalność, biorąc pod uwagę nasze zaangażowanie internacjonalistyczne w czasie wojny. Był jeden wróg a reszta to sojusznicy. A potem wszyscy nas sprzedali jak i teraz.

Gwoli prawdzie;
- za uratowanie Jankesów zapłacili umorzeniem długu. Policz, ile dla nich było warte życie obywatela,
i porównaj nas w sprawie zarżniętego inżyniera z Krakowa.
- sojusz zawarliśmy z Anglią i Francją, a właśnie zostały utajnione dokumenty gibraltarskie na następne 50 lat,
co jednak każe domniemywać, że w tej katastrofie jakiś udział mieli Brytyjczycy.
Po prostu w Bitwie o Anglię liczyliśmy się. Później niewiele.

Dlatego Lech Kaczyński miał rację skierowując politykę na inny tor. Tylko sam się z tego śmiałeś.
A przecież mało kto w Polsce wie, że gdyby nie Węgry nie byłoby żadnego cudu nad Wisłą, bo wszyscy się odwrócili.
I nawet największe bohaterstwo nie mogło spowodować zwycięstwa za pomocą strzelania z procy.

Aha, na sentyment Niemiec i Rosji nie licz.
Te kraje charakteryzuje nie brak honoru jak to ujmujesz,
ale krwiożerczość w stosunku do nas,
jeśli już odwołujesz się do przeszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27308  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 10:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Jarosław II]
Cytat:
To jak nazwać kogoś, kto dopiero po tylu latach sprzedaje takie ważne dokumenty swojemu sojusznikowi? Tym bardziej, że Polacy nadstawiali d..e aby uratować kilku jankesóew z Iraku jeszcze przed wojna.
Jarek! Dla "przeciętnego" USmana taki kraj jak RP najczęściej nie istnieje. podobnie jak i sporo innych krajów europejskich. Liczą sie D, Fr. i GB a reszta w mediach funkcjonuje na zasadzie wojna,katastrofa i zamach stanu. A z drugiej strony czy Ty sam wiesz coś o tym co sie dzieje nawet w tej Georgii, Pensylwanii, czy Oklahoma, albo innej Minnesocie, a sa to stany które maja wpływ na to jak wyglada polityka Waszyngtonu. I na dodatek są wieksze od całej RP.
Jak sie zechcesz dokładniej przyjrzeć, to te USmany robią sobie samym dużo większe bubu, niż trzymanie jakichś papierów dotyczących RP skoro potrafią dopuscic do publikacji własnych tajnych dyplomatycznych i wojskowych dokumentów.

Cytat:
Dla mnie to kraj który wszystko nawet sojuszników i przyjaciół gotów jest sprzedać za cele polityczne. Polacy to jednak inna mentalność, biorąc pod uwagę nasze zaangażowanie internacjonalistyczne w czasie wojny. Był jeden wróg a reszta to sojusznicy. A potem wszyscy nas sprzedali jak i teraz. Nie mogę patrzyć na te uśmiechnięte gęby poklepujące nas po plecach. Rozgrywają nasze sprawy znaczonymi kartami w których i tak jesteśmy dupkami.
Nie przesadzaj może ale jeszcze raz powtarzam Polska z amerykańskiej perspektywy nie kluczowym elementem politycznym. Podobnie jak Czechy,Austria, Belgii, czy Holandia, albo Skandynawia.
Te papiery, to kawałek zbliżającej sie elekcji prezydenckiej i być może ich ustawowy termin utajnienia minął.
Masz/mamy prawo podobnie jak ty reagowac, ale dobrze tez spojrzeć na to z szerszej perspektywy. Nie zapominaj też że RP dopiero od kilkunastu lat nie jest w obszarze wływów tych dla których USmany określały jako imperium zła. my jako państwo dopiero usiłujemy z różnym skutkiem wepchnąć sie na wyższe szczeble rozgrywek europejskich.
I jeszcze jedno. Czy ktoś z naszych oficjeli upomniał sie o te archiwa u ich prezydenta? A kilka okazji było.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27309  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 11:25
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Aha, na sentyment Niemiec i Rosji nie licz.
Na żadne sentymenty nie liczę i wiem, że byliśmy i jesteśmy sami. Tak jak Układ Warszawski był fikcja obronna tak teraz NATO, tam każdy ma swoje interesy. Moim zdaniem im mniej będziemy pobrzękiwać szabelką czy tarczą tym będziemy bezpieczniejsi, bo gospodarczo jesteśmy miernym kąskiem.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27310  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 11:27
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila

Dlatego Lech Kaczyński miał rację skierowując politykę na inny tor. /.../

A przecież mało kto w Polsce wie, że gdyby nie Węgry nie byłoby żadnego cudu nad Wisłą, bo wszyscy się odwrócili.
I nawet największe bohaterstwo nie mogło spowodować zwycięstwa za pomocą strzelania z procy.
Na jaki tor, możesz mi przypomnieć?

Prawda, sprawa pomocy Węgier jest jakoś u nas niewidoczna.
Pytanie, dlaczego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27311  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 11:34
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
... im mniej będziemy pobrzękiwać szabelką czy tarczą tym będziemy bezpieczniejsi, bo gospodarczo jesteśmy miernym kąskiem.
Podpisuję się pod tym czterema kończynami.
Może jedynie ten "kąsek" zamieniłabym na "partner".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27312  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 11:35
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
My jako państwo dopiero usiłujemy z różnym skutkiem wepchnąć sie na wyższe szczeble rozgrywek europejskich.
I jeszcze jedno. Czy ktoś z naszych oficjeli upomniał sie o te archiwa u ich prezydenta? A kilka okazji było.
Ani w "wyższe szczeble" nawiasem mówiąc spróchniałej drabiny nie wierzę ani w rewelacje papierowe. Kto wie ilu już te papiery "weryfikowało" na wzór naszych z IPN-u. W UNI jesteśmy tylko nic nie znaczącym członkiem ale potrzebnym ...do głosowania. Jeśli jest taki okropny podział wewnątrz kraju to i tam się nie liczymy jako poważne państwo. My tylko strategiczne położenie mamy ale ani dyplomacja ani gospodarka, nawet nie zagrażamy jako konkurencja wiec "taki sobie" niech istnieje, będzie gdzie stare opony wywozić.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27313  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 14:08
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Strzałka

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ani w "wyższe szczeble" nawiasem mówiąc spróchniałej drabiny nie wierzę ani w rewelacje papierowe. Kto wie ilu już te papiery "weryfikowało" na wzór naszych z IPN-u. W UNI jesteśmy tylko nic nie znaczącym członkiem ale potrzebnym ...do głosowania. Jeśli jest taki okropny podział wewnątrz kraju to i tam się nie liczymy jako poważne państwo. My tylko strategiczne położenie mamy ale ani dyplomacja ani gospodarka, nawet nie zagrażamy jako konkurencja wiec "taki sobie" niech istnieje, będzie gdzie stare opony wywozić.


To co piszesz to cząstka realizmu i duża dawka kompleksów.
Żadna przesada nie jest dobra ,ani ta wielkomocarstwowa ,od morza do morza (podobno tylko chwilowo nie mamy Wilna - i jak tu się dziwić Litwinom ,że nas nie cierpią),ani ta, która zakłada ,że nic nie znaczymy ,nic nie możemy i jesteśmy do niczego.
To przeciągające się kompleksy wieku trądzikowego - oczywiście nie Twoje, lecz nas jako społeczeństwa.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 25-08-2012 o 14:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27314  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 14:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Na jaki tor, możesz mi przypomnieć?

Prawda, sprawa pomocy Węgier jest jakoś u nas niewidoczna.
Pytanie, dlaczego?

Tak się zaczęło..


http://www.polskieradio.pl/9/310/Art...t-Wyszehradzki

I..

http://www.omp.org.pl/artykul.php?artykul=276

Ostatnio edytowane przez Lila : 25-08-2012 o 14:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27315  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 14:25
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Na żadne sentymenty nie liczę i wiem, że byliśmy i jesteśmy sami. Tak jak Układ Warszawski był fikcja obronna tak teraz NATO, tam każdy ma swoje interesy. Moim zdaniem im mniej będziemy pobrzękiwać szabelką czy tarczą tym będziemy bezpieczniejsi, bo gospodarczo jesteśmy miernym kąskiem.

Tiaa, pobrzękiwać..
O brzęczeniu szablą piszą ci zazwyczaj, co obrywali tylko jej płazem. Nie sądzę, abyś do nich należał.
Czechy z Hahą w ogóle nie brzęczały. Generalnie dobrze na tym wyszły, ale przecież to Ty używasz słów o honorze, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27316  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 17:02
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

To są dwa takie same teksty!

Co się zaczęło?
Warzecha poświęcił zaledwie jedno zdanie Kaczyńskiemu, (pytałam o te jego "tory") i to bez konkretów, reszta jest krytyką polityki zagranicznej PO.

Nie odmawiam autorowi racji w wielu punktach, ale co innego radzić, a co innego wcielić to w życie, zwłaszcza kiedy partnerzy niekoniecznie chętnym okiem patrzą na nas jako lidera tej grupy.
W końcu każde państwo ma swoje apetyty.
To jest taka akademicka "rozprawka" przy kawie w gronie takich samych teoretyków jak Warzecha.
Na papierze wszystko jest możliwe, w realu - nie zawsze.

Stwierdzenie Gawina przywołane w artykule uważam za bardzo trafne i chyba je sobie powieszę nad biurkiem:
"problem Polski polega na tym, iż jest zbyt silna, aby zmieścić się w kategorii państw małych, a zbyt słaba, aby dołączyć do wielkich".
I z tą świadomością trzeba umiejętnie lawirować między tymi, którzy są silniejsi od nas.
Bez kompleksów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27317  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 17:31
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Tiaa, pobrzękiwać..
O brzęczeniu szablą piszą ci zazwyczaj, co obrywali tylko jej płazem. Nie sądzę, abyś do nich należał.
Czechy z Hahą w ogóle nie brzęczały. Generalnie dobrze na tym wyszły, ale przecież to Ty używasz słów o honorze, prawda?
Honor to jedno a realne możliwości to drugie. 3 września kiedy Niemcy byli niedaleko Warszawy wojskowi mówili, że za tydzień już ich nie będzie. Czy teraz nie jest tak samo. Nic nas nie nauczy pokory, nie mylić z upokorzeniem, bo tym to sobie krzywdy robimy na co dzień sami.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27318  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 17:37
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uśmiech

Cytat:
Napisał POLA

Stwierdzenie Gawina przywołane w artykule uważam za bardzo trafne i chyba je sobie powieszę nad biurkiem:
"problem Polski polega na tym, iż jest zbyt silna, aby zmieścić się w kategorii państw małych, a zbyt słaba, aby dołączyć do wielkich".
I z tą świadomością trzeba umiejętnie lawirować między tymi, którzy są silniejsi od nas.
Bez kompleksów.

Ja lubię sobie często powtarzać inną ''mądrość'' tego typu :
''Często bywa tak ,że to nie ludzie są mali ,tylko problemy zbyt wielkie.''
Nie zakładajmy ciągle złej woli rządzących,kto wie ile byśmy zdołali zdziałać będąc na ich miejscu.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27319  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 17:52
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Sensacyjna kaczka

czy niekoniecznie?
Cytat:
Napisał Wprost
Opozycja przygotowuje wniosek o dymisję premiera Donalda Tuska - na stanowisku szefa rządu miałby go zastąpić prof. Michał Kleiber, prezes Polskiej Akademii Nauk.
Zaproponował kandydaturę filozof i podobno RP, PiS i SP jak nigdy dotąd po kątach spiskują.
Aż mi się wierzyć nie chce w to porozumienie, ale kto wie, skoro Kleiber był min. nauki w rządzie Millera, potem Belki, a także społecznym doradcą Lecha Kaczyńskiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27320  
Nieprzeczytane 25-08-2012, 18:01
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Cytat:
Napisał POLA
czy niekoniecznie?

Zaproponował kandydaturę filozof i podobno RP, PiS i SP jak nigdy dotąd po kątach spiskują.
Aż mi się wierzyć nie chce w to porozumienie, ale kto wie, skoro Kleiber był min. nauki w rządzie Millera, potem Belki, a także społecznym doradcą Lecha Kaczyńskiego?

Hmmm,wystarczy 46 posłów ,aby wywołać tą ''awanturkę'',a obrona może być trudna. Któryś z posłów koalicji dostanie.....rozstroju żołądka i gotowe. No ,ale tym razem koalicjant stanie murem za premierem,bo to ich być ,albo nie być.

Jeśli to prawda,to przyznasz Polu ,że Palikot ma lekką schizę,wszak kilka dni temu, proponował swoje wsparcie Tuskowi pod trzema warunkami, bez bezpośredniego udziału we ''wadzy'',a teraz taka wolta? U nas wszystko możliwe,szczególnie robienie z gęby cholewę !

Co do kandydatury ,to ja osobiście nie przepadam za tzw. rządami fachowców. Póki co, jeszcze ludzkość nie wymyśliła niczego lepszego od skupiania się środowisk społecznych, wokół pewnych wartości i idei pod ogólną nazwą ''partii''. Jesteśmy uczuleni ,a nawet przeczuleni na punkcie tej nazwy ,a to przecież nie o nazwę chodzi, lecz o rozwiązanie systemowe, przedstawiania oferty politycznej przez grupę ludzi, ogółowi społeczeństwa.
Zawsze jeszcze pozostaje nam,o czym już nieraz pisałam, możliwość powoływania na urzędy w drodze losowania.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 25-08-2012 o 18:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:11.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.