menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 19-03-2015, 18:15
Izabela54 Izabela54 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 111
Domyślnie

Nad morze to ja bardzo chętnie, choć teraz to raczej w jakieś cieplejsze rejony niż nad Bałtyk. Jak dobrze poszukać, to można znaleźć wycieczkę do Egiptu na przykład w podobnej cenie co nad nasze morze. Ostatnio byłam z biurem podróży http://aviatourtravel.pl/
Oni organizują specjalne wycieczki dla seniorów, a mi się akurat trafiła promocja i skorzystałam. Powiem wam, że warto jechać na taką, bo nikt nas nie poganiał, mogliśmy chodzić swoim tempem, dopytywać, nie trzeba było nadążać za młodszymi osobami, no naprawdę ciekawie to wyglądało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 06-07-2015, 15:31
Kostka Kostka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 48
Domyślnie

Jeśli nie macie możliwosci aby wybrać się gdzieś na dłuższy wyjazd warto jest zwiedzić przynajmniej polskie miasta. My często organizujemy sobie z meżem takie wyjazdy na dwa dni. Bardzo dobrze bawiliśmy się ostatnio w Krakowie. Jest tam niesamowity klimat.Samo miasto bardzo nam się podobało.Dodam,że na miejscu warto jest wypożyczyć sobie czasami auto. Avis ma dobre ceny samochodów: http://www.avis.pl/ .Dzięki temu zobaczycie więcej. Na przykład:
wieliczkę
oświęcim
wadowice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 25-07-2015, 19:54
kazik50 kazik50 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Polska
Posty: 26
Domyślnie

Zdecydowanie polskie morze i za kazdym razem inne miejsce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 29-12-2015, 18:35
wigra@wigra.com.pl wigra@wigra.com.pl jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 214
Domyślnie Oferty dla seniora

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla seniora

http://www.wigra.com.pl/kategoria/Of...la-seniora,108

zadzwoń i zapytaj o ofertę tel. 22 665 06 06, 22 664 94 86
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 29-12-2015, 18:36
wigra@wigra.com.pl wigra@wigra.com.pl jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 214
Domyślnie

Oferta nad morze http://www.wigra.com.pl/kategoria/Of...la-seniora,108
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 25-02-2016, 13:25
dynamical dynamical jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 42
Domyślnie

A my właśnie w tym roku wybieramy się na wczasy do Grecji. Postanowiliśmy, że polecimy gdzieś dalej, a co, należy się nam A że znaleźliśmy fajne biuro podóży http://www.rego-bis.pl/nasze-kierunki,grecja,14.html to nas na to stać Zobaczcie, jakie fajne oferty mają. Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie w porządku, bo to nasze pierwsze tego typu wakacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 04-03-2016, 08:57
dorian's Avatar
dorian dorian jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Małopolska, PL
Posty: 214
Domyślnie

My również zastanawialiśmy się nad wczasami za granicą ale zrezygnowaliśmy z uwagi na to,że cena była za wysoka. Zarezerwowaliśmy sobie noclegi w Polsce. Jestem zdania,ze w naszym kraju również można dobrze sobie wypocząć.

Rezerwowaliśmy je tutaj:
http://www.dhapartamenty.pl/ - tak jak w zeszłym roku. Na sronie można w niewysokiej cenie wynajac sobie cały apartament ( cena pokoju w hotelu).
Możecie przejrzeć sobie tam zdjęcia poszczególnych apartamentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 05-03-2016, 07:23
anada anada jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Warszawa, mazowieckie, Polska
Posty: 138
Domyślnie dokąd na wczasy

[size="3"]dynamical zawsze możesz sprawdzić biuro jeszcze przed wyjazdem.
A po powrocie opisz wrażenia. Jeżeli biuro solidne, to można się nim zainteresować.
Tylko ta podróż autokarem jest trochę demotywująca.

dorian przeglądając ofertę apartamentów na spędzenie wczasów w kraju (ceny) aż nie mogę wyjść z podziwu, że zagranica dla Ciebie za droga
Poważne, porządne biuro podróży ma różnego rodzaju oferty. Rezerwując wczasy/wycieczkę np. jesienią 2016 na wiosnę/lato 2017 możesz dostać nawet 40% zniżki. Nie powiesz mi, że to dużo drożej niż Twoja oferta.
A pogoda w Chorwacji, Portugalii, Hiszpanii, Grecji już w maju jest fantastyczna - plażowanie, zwiedzanie. Właśnie na samym początku wiosny, gdy u nas drzewa jeszcze nie mają pączków, na południu Hiszpanii niektóre już przekwitają.
[/i]

Ostatnio edytowane przez anada : 05-03-2016 o 07:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 08-03-2016, 11:54
GrazynaK GrazynaK jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 10
Domyślnie

Zawsze wyjeżdżałam z dziećmi nad morze. Lubię jednak spędzać czas na wycieczkach o okolicy a oni lubię się opalać. Pomyślałam, że w tym roku zaryzykuję i wybiorę się bez nich na Podlasie. Zawsze mnie ono kusiło dziką przyrodą, a rodzina nie chciała ze mną jechać. Myślę, że to już czas przestać się na nich oglądać i pojechać samemu. Wczasy dla seniorów organizują np. w Augustowie: http://augustow-bt.pl/pl,pogodna_jesien,wypoczynek.html, trzymajcie kciuki, żebym się nie rozmyśliła, trochę obawiam się jechać sama
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 01-04-2016, 16:22
estera27 estera27 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Polska
Posty: 7
Domyślnie

A co powiecie na kilka dni spędzonych w Krakowie i okolicach? Moja znajoma w maju tam jedzie, a program pobytu ma opracowany z http://www.go2cracow.pl/ więc nie tylko sam Kraków, ale będzie w Kopalni Soli w Wieliczce, pojedzie też do Wadowic oraz do Ojcowa. To są tak piękne tereny, że na pewno warto je zobaczyć przynajmniej raz w życiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 07-04-2016, 02:32
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie Baza Aktywnych Turystów 50+

Szukam towarzystwa na wyjazdy turystyczne aktywne w różne miejsca Europy i Polski oczywiście. Byłam już kilka razy sama lub z dwoma osobami ale nie mam zbyt dużo znajomych zdecydowanych na tego typu wyjazdy. Zwykle rezerwuję noclegi w hostelach z kuchnią, zakupy robię w marketach i mam własne jedzenie. Nie jadam na mieście. Dzięki temu stać mnie na Hiszpanię, Portugalię, Chorwację, Czarnogórę......i mam nadzieję, że jeszcze inne miejsca. Ważne dla mnie jest wałęsanie się i oglądanie przepięknych miejsc. Loty tanimi liniami, skromny strój turysty i w drogę. Mam 71 lat i nadzieję na jeszcze niejedną podróż. Aktualnie mam bilet do Pizy za 280zł w dwie strony, zarezerwowane 10 noclegów za 220 euro we Florencji, Sienie i Pizie. Na przejazdy liczę ok. 40 euro, trochę euro na jedzenie, część w bagażu z Polski, trochę odchudzania i piękna wycieczka na koniec maja i 8 dni czerwca. Tam już będzie pewnie lato, więc uroda Toskanii niezapomniana i pogoda i nastawienie optymisty..wystarczy aby poczuć szczęście... A może ktoś dołączy? Decyzja pilna aby złapać tanie bilety na samolot. Tak czy inaczej postanowiłam stworzyć BAZĘ AKTYWNYCH TURYSTÓW 50+. Na przyszłość. Jak będzie nas więcej, zawsze zmontuje się 3-4 osobową grupkę na ciekawy wyjazd...Zapraszam do dyskusji.. Ania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 08-04-2016, 01:28
zuza1111 zuza1111 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: -
Posty: 13
Żarówka Do annaszen

Cytat:
Napisał annaszen
Szukam towarzystwa na wyjazdy turystyczne aktywne w różne miejsca Europy i Polski oczywiście. Byłam już kilka razy sama lub z dwoma osobami ale nie mam zbyt dużo znajomych zdecydowanych na tego typu wyjazdy. Zwykle rezerwuję noclegi w hostelach z kuchnią, zakupy robię w marketach i mam własne jedzenie. Nie jadam na mieście. Dzięki temu stać mnie na Hiszpanię, Portugalię, Chorwację, Czarnogórę......i mam nadzieję, że jeszcze inne miejsca. Ważne dla mnie jest wałęsanie się i oglądanie przepięknych miejsc. Loty tanimi liniami, skromny strój turysty i w drogę. Mam 71 lat i nadzieję na jeszcze niejedną podróż. Aktualnie mam bilet do Pizy za 280zł w dwie strony, zarezerwowane 10 noclegów za 220 euro we Florencji, Sienie i Pizie. Na przejazdy liczę ok. 40 euro, trochę euro na jedzenie, część w bagażu z Polski, trochę odchudzania i piękna wycieczka na koniec maja i 8 dni czerwca. Tam już będzie pewnie lato, więc uroda Toskanii niezapomniana i pogoda i nastawienie optymisty..wystarczy aby poczuć szczęście... A może ktoś dołączy? Decyzja pilna aby złapać tanie bilety na samolot. Tak czy inaczej postanowiłam stworzyć BAZĘ AKTYWNYCH TURYSTÓW 50+. Na przyszłość. Jak będzie nas więcej, zawsze zmontuje się 3-4 osobową grupkę na ciekawy wyjazd...Zapraszam do dyskusji.. Ania


Witam! Jestem bardzo zainteresowana tym właśnie wyjazdem, który zaplanowałaś Proszę o kontakt mailowy w celu omówienia szczegółów, zwłaszcza rezerwacji bo czasu pozostało niewiele Pozdrawiam, Zuza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 15-04-2016, 16:55
willapodlasem willapodlasem jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Miasto: Jastrzębia Góra
Posty: 1
Domyślnie Wczasy Willa Pod Lasem Dla Seniorów Jastrzębia Góra

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej propozycji dla Seniorów. Przygotowaliśmy moc atrakcji, nie zapominając o chwili relaksu. Wiemy, że teraz nadszedł czas, na Państwa wypoczynek dlatego proponujemy indywidualnie dopasowaną ofertę, która zawiera:

noclegi w 2,3 lub 4 osobowych pokojach wyposażonych w TV, czajnik bezprzewodowy oraz lodówkę
śniadania w formie bufetu, przygotowane między innymi z regionalnych produktów
obiadokolacje serwowane do stolika
każdego dnia pobytu słodki poczęstunek przy filiżance herbaty
raz w tygodniu ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz grzanym winem
możliwość korzystania z rowerów
spacery z kijkami Nordic Walking lub bez
zabawy animacyjne dla Seniorów
zabawy animacyjne dla Dzieci
poranne zajęcia fitness *
masaż relaksacyjny *
raz w tygodniu dancing z Dj'em lub występ kapeli ludowej
z licznymi regionalnymi atrakcjami *
korzystanie z bezprzewodowego internetu na terenie obiektu
parking


Zachęcamy do korzystania z naszej oferty grupy jak również osoby indywidualne.

Pobyt grupowy (minimalna ilość osób 20) - cena 70zł/osoba
Pobyt indywidulany – cena 75zł/osoba


Dodatkowo zapraszamy Dziadków i Babcie wraz z wnukami. Rozumiemy jak ważnymi osobami jesteście w ich życiu dlatego, aby umożliwić wspólnie spędzone chwile proponujemy zniżki dla wnucząt. **



* Opcja dodatkowo płatna. Konieczna wcześniejsza rezerwacja. Informacja dostępna pod numerem telefonu 608 586 832
** Dzieci do lat 5 gratis. Drugie dziecko 25% zniżki.


Willa Pod Lasem
Tel. 608 586 832
Tel. 795 128 972
www.willapodlasem.com
email: willapodlasem@wp.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 13-06-2016, 11:44
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

A ja polecam wybrać się nad nasze polskie morze. Sama w tym roku jadę do Gdańska. Już nie pamiętam , który już raz ale jest to zdecydowanie mój ulubiony kierunek wakacyjny. Nie przepadam za leżeniem cały urlop na piachu. Lubię zwiedzać, spędzać wakacje aktywnie. Jeśli rownież tak macie to Trójmiasto to dobry kierunek. Za każdym razem kiedy tam jestem odkrywam nowe ciekawe miejsca.

Noclegi proponuję szukać na tej stronie: http://www.dhapartamenty.pl/ - jest tutaj opcja zarezerwowania sobie apartamentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 14-06-2016, 11:32
kometa2 kometa2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 128
Domyślnie

Zuzo, mam pytanie - gdzie nocowałaś w Madrycie? może masz jakąś radę lub adres? Poza tym chętnie proparłabym aktywnie Twój pomysł, ale jestem 70+ Dziękuję Marta N
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 11:31
morwind's Avatar
morwind morwind jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 109
Domyślnie

Kometa - ostatnio na portalu fly4free byłą interesująca dyskusja na ten temat. Jeżeli planujesz wyjazd do Madrytu, to proponuję abyś szukała informacji właśnie tam, oni specjalizują się w wyszukiwaniu tanich i dobrych noclegów.

Jeżeli chodzi o Polskę, to latem wbrew pozorom warto wybrać się w góry. Szczególnie jeżeli ktoś lubi długie spacery.
Z noclegami też nie powinno być problemów. Mój typ to: http://www.willastok.com.pl/noclegi-wisla.html
Dobra lokalizacja i ceny do zaakceptowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 08-08-2016, 16:21
alladyn7 alladyn7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 8
Domyślnie

Bardzo ciekawa propozycja jak na moj gust.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 09-08-2016, 19:19
anthonie anthonie jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Kutno,lodzkie,polska
Posty: 1
Domyślnie baza aktywnych turystow

Witaj Aniu! Jestem zainteresowana Twoja propozycja.pozdrawiam maryla
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 10-08-2016, 08:40
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 529
Domyślnie

Aniu, bardzo ciekawa propozycja. Pewnie w tym sezonie już za późno, ale gdybyś szukała towarzystwa na przyszłość - jestem chętna. Nie lubię jeździć w dużej grupie, najbardziej mi odpowiada towarzystwo do 5 osób. Jestem dość sprawna, dobiegam do 70-tki i dyspozycyjna, jeśli chodzi o czas. Finansowo bez szału, ale wystarczająco. I jeszcze jedno - nie chodzę po górach.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 11-08-2016, 23:03
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie Międzyzdroje

Każdy ma swoje preferencje, ja do tej pory lubiłem Kołobrzeg i Sopot, ale obecnie wolę Międzyzdroje. Tam każda ulica to deptak, i jest dużo ludzi,i miasto zadbane, dużo zieleni.Swój pobyt opisałem tu:
http://patrze-i-komentuje.blog.onet....ch-lipiec2016/
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Miejsca w Polsce gdzie warto pojechać na wypoczynek rehabilitację weekend Jarosław II Podróże, turystyka 819 18-04-2023 12:57
Gdzie na wakacje? Dokąd pojechać w sierpniu i wrześniu? - komentarze 79.186.178.xxx Ogólny 0 25-07-2013 11:50
Gdzie (i kiedy) na wakacje w tym roku? - komentarze Alfi Ogólny 2 24-03-2013 08:39
gdzie jedziecie na wakacje? Brunek_L Podróże, turystyka 44 25-06-2010 09:54
gdzie jedziecie na wakacje? Wieslaw_ww Podróże, turystyka 8 03-05-2010 14:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.