menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Kultura > Muzyka > Muzyka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Muzyka - wątki archiwalne Muzyka - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:08
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Ja mysle ze Lorison powinien miec swoj osobny watek,bo nie ma co ukrywac jest bezwzglednie jest nejlepszy z nas i pieknie to prowadzi,a my mozemy wyrazac swoje opinie na temat muzyki proponowanej przez niego.
  #62  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Idę się powiesić !!!!

Będziecie mnie mieli na sumieniu.......

Mowa moja jest tak poważna,jak pogrzebowa którą wygłaszałam ,gdy zmarł na odrę mąż mojej koleżanki,z zawodu alkoholik....
  #63  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:14
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Nie kloccie sie,tylko sluchajcie dobrej muzyki.Kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii,tylko sa od tego odpowiednie fora(dobrze napisalam).Klub jest dla wszystkich majacych cos do powiedzenia i to ie podlega dyskusji-a czy sa to wypowiedzi dobre zle czy takie sobie nie ma znaczenia.
  #64  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:16
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Lila, dziękuję za dobre słowo!

A kombatantką na upartego mogłabym być, wiesz? Znałam takie tajemnice ściśle tajne jako gorzki dzieciak, że dreszcz mi do tej pory lata po człowieku. I każdy wiedział, że słowa nie pisnę, bo egzamin zdałam celująco - chciałabym go zapomnieć, to fakt.
Cholera, no i znowu piszę o niczym i w dodatku nie w tym wątku, co trza. Zmywam się...
  #65  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:16
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

lilu idz do forum-choroby i inne.
  #66  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:23
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Bardzo zaluje ze Lorison odszedl,bardzo mo odpowiadalo jego prowaczenie wlasciwie pogadanek o muzyce.Moze wroci
  #67  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:25
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Lilus tylko nie obrazaj sie ,mowiac o innym forum mialam twoja chec Autodestrukcji ,no i tego biedaka chorego na odre
  #68  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:27
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Bianko, mnie się też już nie chce. To jest ostatnie sprostowanie. To moje stwierdzenie o zaśmiecaniu, nie Twoje - czytaj uważnie, po to cytowałam!!
Pisząc >zaśmiecanie< miałam na myśli posty o niczym. Napisałaś, że nic nie wnoszą.
Więcej się w tej sprawie nie odezwę. Mam dość dyskusji.
  #69  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:40
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Cytat:
Napisał T.rex
Ja, wszystko co zechcesz, jestem kolekcjonerem muzyki od młodości i mam niezłe zbiory.
Pzdr.
-wiecie przypomniało mi się,że kiedyś podrywało się na płyty(to były czasy)-czyli jak się umawiamy wpadasz do mnie z po wieczornej bawarce na seniorku-lubię swing,saksofon ale nie dzisiejszy.Glen Miller-oj rozpędzam się.Może ktoś do pary zrobimy tańce?
__________________


  #70  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:40
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anielka
Moi Kochani ,nie było mnie całe popołudnie.Ale weszłam poczytałam i jestem zbulwersowana.Po pierwsze:jak bede chciala sobie poszukac muzyki to wejde na wielkie forum muzyczne w w wielu tysiącach watkow znajde co mi bedzie "pasiło,ale nie musze,bo mamy tu wspaniałych ludzi,ktorzy nam nadawali muzyke /od razu do posłuchania/,która była dla nas ważna.Po drugie czy ktos nie romie co to znaczy słowo "senior"?wiekszośc z nas od niedawna para sie z takim urządzeniem jak komputer.mamy troszke wiecej lat niz 25 i nie zawsze jesteśmy w stanie ogarnąć pwene rzeczy,a bardzo sie staramy.A po trzecie,my tez bywalismy na innych forach i nie odpowiadało nam jakie tam panowały zasady,dyskusje i dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy.Ja tu napewno zostane.Nikogo nidgy nie obraziłasm i nie zrobie tego.Jeżeli komus zwócilam uwage to robie to grzecznie.Zroumcie to jest forum dla ludzi,którzy chca pogadać z bratnimi duszami,wiekszość z nas jest samotna/nawet we dwoje/ i bardzo nam zależy,żeby było w miare miło i sympatycznie.I to tyle co mam do powiedzenia.I mimo wszstko serdecznie pozdrawiam i milego i spokojnego wieczoru zycze.Załącznik 6631
Całkowicie zgadzam się z tobą Anielko,gdy wchodzimy na forum w wątki muzyczne,chcemy posłuchać muzyki,coś się o niej dowiedzieć.Niektórzy od niedawna mają swoje komputery i czasami dopiero się uczą.Nie zawsze potrafią szukać tej muzyki,po prostu wolą" gotowiznę"co wcale nie wynika z lenistwa .Już tu pisałam,jak ja sobie wyobrażam forum muzyczne,oczywiście liczę że Lorison wróci,a i dla T.reksa miejsce jest jeśli będzie chciał nas zrozumieć.Wszyscy od wszystkich mogą dowiedzieć się zawsze coś interesującego,i czegoś nowego dowiedzieć.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #71  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:46
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uwaga O rany !!!!!!!!!!!!!!

Jak dzieci, nie można ich zostawić samopas bo zaraz zaczynają rozrabiać. Forum jest dla wszystkich przerabialiśmy to już nie raz i nie dwa. Nie ma wybranych i niewybranych, jeżeli doszło do usunięcia /nie jestem zorientowana/ postów bez zgody ich autora to jest to czyn haniebny!!!!! T.rexie. Basiu z Żor, Lorisonie przemyślcie swoje decyzje i zostańcie. Ewito nie rób sobie żadnej przerwy w bywaniu na forum, Bianco ludzie są różni jedni potakują inni mają swoje zdanie i to jest fajne. Ludzie opamiętajcie się, przecież te waśnie nie maja najmniejszego sensu!!!!!!!!!!!!!! Podsyłam Wam bukiet roziskrzonych róż, może wpłynie na poprawę nastroju?
  #72  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:47
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 717
Domyślnie do Bianki

A COS CI SIE NIE PODOBA>
Bianko masz pretensje ,ze usunelam post trexa. prosze tak wygladal . byl to post skierowany do Anielki . Nie musze chyba tlumaczyc co w necie oznacza pisanie duzymi literami . Wybacz ,drugiego nie przytocze . Przepraszam nie chce cie urazic a tylko zaspokoic twoja ciekawosc .Litery byly duzo wieksze . Czytajac twoje posty podejrzewam ze nie czytalas wszystkich postow Lorisona Trexa i moich i nie bardzo jestes zorietowana w temacie .
__________________
  #73  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:48
Rudzia's Avatar
Rudzia Rudzia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 155
Domyślnie

Coś mi to przypomina.
__________________
...przeciw czarom złym, przeciw magii kart, starą bajkę nam, opowiada wiatr...

Ostatnio edytowane przez Rudzia : 03-12-2007 o 02:13.
  #74  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:51
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Elu

gdzie Ty się podziewasz?!!!!!!
  #75  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:54
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

a ja mam krótkie pytanie - jak się ma kilkanaście ostatnich postów do tematu tego wątku? W zasadzie wszystkie powinny poleciec pod nóż. Niniejszym informuję, że każdy następny post niezwiązany z tematem tego wątku czeka włąśnie taki los. Jeśli chcecie Państwo sobie podyskutować na tematy ogólne zapraszam do podforum "Różności" - jest tam nawet już zdaje się stosowny wątek. Autorów postów nie na temat informuję, że za kilka godzin przeniosę tam ich posty, a tu proszę dyskutować wyłącznie o kształcie forum muzycznego a nie o wzajemnych urazach i animozjach.
  #76  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie Ale cyrk,nie wieszam się jednak...

Cytat:
Napisał Rudzia
Coś mi to przypomina.
Każde moje słowo było żle odbierane i komentowane opacznie. Poprostu. Nie przyjęto mnie, bo byłam nowa, może zbyt śmiało powiedziałam o gwarze (gwarze?- niezrozumiałym bełkocie), a może...Nie warto się domyślać, bo i po co. Wybudowałyście obwodnice, popaliły mosty, tworzycie mur forumowy. Powodzenia. Jeszcze Wam została broń nuklearna i biologiczna. Nie zapomnijcie, miłe, kochane seniorki.
A może broń skierujecie znowu przeciw mnie? Bawcie się dobrze.


Rudziu!!!!!!!!!!!! pozwól iż przytulę Cię do łona.Ratujesz mi życie....

Przecież ja nie mogę zostawić tych niewinnych niewiast na pastwę Twoją i Twoich czarów woodoo...

A tu jeszcze doszedł rex,który upiera się ,że jest tyranozaurem.Ja ,jako mieszkanka Parku Jurajskiego mam ogromny szacunek do tych gadów,jako roślinożerny dinozaur..
  #77  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Do Admina...okaż mi łaskę i nie tnij mojego postu do Rudzi..
Ma on na celu oświecenie nieszczęsnej,jak bardzo się myli oceniając nas tak źle...
  #78  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:59
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Rudziu Witaj ciesze sie ,ze do nas zagladasz.Nie każdego nowego tak traktujemy,tylko tych,ktorzy bywaja niegrzeczni,bo na innych forach im na to pozwalaja,a nam sie takie zachowanie nie podoba i mówimy o nim wprost.Jednak niektorzy tego nie rozumieja lub nie chca albo wydaje im sie,ze to Oni sa najwazniejsi.Pozdrawiam i ciesze,ze sie odezwalas.Name:  461mx5.gif
Views: 56
Size:  14.5 KB
  #79  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 22:04
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

ja mysle ze powinien byc pozial na muzyke tzw powazna swietnie prowadzona przez Lorisona,muzyke jazzowa,i muzyke lekka latwa i przyjemna.Jakos nie widze tutaj muzyki operetkowej,A operowa miesci sie w pierwszej grupie.Co na to Szanowne Panie.Lila ,to ja Cie uratowalam.Poczta wysylana nadal wraca na moja prawatna poczte(to tak nawiasem do Lili)
  #80  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 22:04
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Przepraszam Adminko juz nie bede,jakos tak za wszystkimi poszlam.Name:  70tz1.gif
Views: 63
Size:  10.4 KBW ferworze tak goracej dyskusji czlowiek sie zapomina.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Co zrobić ? lawenda Rodzina bliższa i dalsza 18 21-04-2008 13:23
Co zrobić z niepotrzebnymi książkami? kufa86 Książka, literatura, poezja 22 05-03-2008 18:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.