menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4001  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 23:12
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
Rozumiem wiec świadomie dałem tez dla kontrastu obłudę i fasadowość PO.
To może też dla kontrastu coś o hipokryzji i ubóstwie łącznie?

Cytat:
Szef Radia Maryja w prywatnej klinice korzysta z wygodnego apartamentu z łazienką i telewizją satelitarną. Jeden dzień pobytu kosztuje tam od 260 do 670 złotych.
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
  #4002  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 23:34
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

ADM
To nie moja myśl tylko zapytanie>>>>>>
Za to też idzie się do kozy

ACHA KTÓRA TO?

A TA--Wiadomość została usunięta przez: admin Powód: naruszenie regulaminu KSC lub odpowiedź na naruszenie
  #4003  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 23:37
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Mam nadzieje że do rana,wątek będzie jeszcze istniał?
  #4004  
Nieprzeczytane 25-05-2012, 09:04
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Zastanawiam się jak taki mały człowieczek, który tak nie liczy się z ludźmi , z ludźmi, którzy mają od niego inne zdanie, który uważa się za półBoga, a brata prawie za prawie Boga, (chociaż brat był marnym prezydentem), któremu wydaje się, że tylko on Polskę zbawi, który nie szanuje demokratycznie wybranych władz, rządu, Prezydenta, sejmu, wychodzi z sejmu jak chce, słucha obrad jak chce, czyli lekceważy wszystko i wszystkich ( no może z wyjątkiem swoich dupowłazów, choć myślę, że tylko z pozoru - patrz PNJ, SP), który nie uznaje słowa kompromis,(polityka to przecież kompromis).... i jak taki mały człowieczek miałby rządzić Polskę i jeszcze Polskę zbawić?
Zdzisiu trzymaj się...
  #4005  
Nieprzeczytane 25-05-2012, 09:25
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Zastanawiam się.......... i jak taki mały człowieczek miałby rządzić Polskę i jeszcze Polskę zbawić?

wielcy i geniusze byli w przeważnie niskiego wzrostu : Napoleon, Sienkiewicz,Matejko, Mickiewicz...
Mali ciałem, wielcy duchem ...
__________________
  #4006  
Nieprzeczytane 25-05-2012, 09:50
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artfilka
wielcy i geniusze byli w przeważnie niskiego wzrostu : Napoleon, Sienkiewicz,Matejko, Mickiewicz...
Mali ciałem, wielcy duchem ...
Nie myślałem o wzroście...
  #4007  
Nieprzeczytane 25-05-2012, 09:57
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nie myślałem o wzroście...

i o duchu przypuszczam że też....no bo trzeba by zobaczyć niewidzialne.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 25-05-2012 o 10:04.
  #4008  
Nieprzeczytane 25-05-2012, 22:11
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał olena
To może też dla kontrastu coś o hipokryzji i ubóstwie łącznie?
Akurat nie jestem oddanym sympatykiem PiS-u czy Radia Maryja.
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
  #4009  
Nieprzeczytane 25-05-2012, 22:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artfilka
i o duchu przypuszczam że też....no bo trzeba by zobaczyć niewidzialne.

A wiesz! Ten jeden, którego jip chyba miał na myśli ma zadatki na wielkość. I chyba widzi co niewidzialne, bo inaczej skąd miałby takie wizje jak prezentuje publicznie?
Tego nie miał taki np. Napoleon. Ten kilka razy w karierze wygrał, Heniek S. kilka biznesowych sukcesów miał i kilka dam pocieszył tym co niewidzialne, a kilka brzydko sponiewierał.
taka Kur....cewiczowa. To wypisz wymaluj! A taka Horpyna..
A te dwa pozostałe to jednak lokalne geniusze. A i to z ukrytych opcji. A na dodatek ten jeden, to podobnie jak Heniek S. z damami obchodził sie całkiem niegrzecznie. I nie jak geniusz
  #4010  
Nieprzeczytane 25-05-2012, 22:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
Akurat nie jestem oddanym sympatykiem PiS-u czy Radia Maryja.

Nie????
A wyglądasz. Statystycznie całkiem pasujesz.
Też się uczyć nie chcesz.
Może jak dojdziesz do fazy III-wieku to ci się odmieni.
  #4011  
Nieprzeczytane 26-05-2012, 19:15
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Pluto- kazdy ma prawo do wlasnych pogladów- i nietaktem jest wmawianie komuś , ze jest wielbladem...
  #4012  
Nieprzeczytane 26-05-2012, 21:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Pluto- kazdy ma prawo do wlasnych pogladów- i nietaktem jest wmawianie komuś , ze jest wielbladem...
Masz rację! Wmawianie jest nietaktem, ale prawda może zbawić.
A z tym wielbłądem to chyba trafiłaś
  #4013  
Nieprzeczytane 29-05-2012, 18:38
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie "Boże.....chroń Kaczyńskiego ...bo durnieje"

Co się dzieje z obecnym PIS-em...To jest formacja na wskroś radykalna gdzie
słychać tam nurty faszystowskie..."Jeden Prezes...Jeden Naród"...Obecnie słychać i widać jak pan Kobylański przymierza się do rewolty w Polsce...
Wypowiedzi "publicysty " w Radiu Maryja jednoznacznie ogłaszają zmanipulowanym,biednym ludziom,że poleje się krew Polsce..Horror...
Jeszcze ta sprawa "Starucha" w Więzieniu....Nawet Romaszewski z PIS nie pomógł
a miał stać na czele kiboli..Ludzie czy wy nie widzicie jak w Polsce wyrasta nam hydra nienawiści...Prezes stawia wszystko na szalę nawet za cenę najwyższą....
__________________
zdzislaw1
  #4014  
Nieprzeczytane 29-05-2012, 18:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Zdzisławie!
czemu piszesz że durnieje? Znaczyłoby to, ze jakiś czas temu miał się lepiej i dopiero ostatnio sie chłopu pogorszyło.
A to jest nieprawda. On tak ma i dawno powinieneś to zauważyć.
Ale powinieneś tez dostrzec zalety w/w.
Skąd bys wiedzial, ze istnieje ktos taki jak demonstrant procesyjny? No! Skąd?
  #4015  
Nieprzeczytane 29-05-2012, 18:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Zdzisławie, na 347 postów tu napisanych, ile jest nie o Kaczyńskim? Znajdzie się 5?
Jak się czuje człowiek opętany nienawiścią, to chyba Ty wiesz najlepiej.
  #4016  
Nieprzeczytane 03-06-2012, 14:01
adam123135 adam123135 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Polska
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Zdzisławie, na 347 postów tu napisanych, ile jest nie o Kaczyńskim? Znajdzie się 5?
Jak się czuje człowiek opętany nienawiścią, to chyba Ty wiesz najlepiej.
Pani Lilo!Brawo!Dotyczy opinii na temat wypowiedzi p.Zdzisława.Czytając go,stwierdziłem,że nie będę więcej zaglądał do jego wpisów-są beznadziejne i przypomina mi się tzw.komuna.Chodzi mi w tym momencie o pociski amerykańskie Pershingi / które miały prawdopodobnie zasięg na Europę Środkową,a więc na Polskę /,które wywołały u niektórych ,,oszołomów,, w Polsce panikę / propaganda czerwonych robiła swoje u niektórych podobnym p.Zdzisławowi!-dużo oglądali dziennika tv,a pomijali WOLNĄ EUROPĘ!/.Dzisiaj osobnicy typu Zdzisław postępują podobnie,wyłączyli mózgi a włączony mają na codzień tvn24! Nie należy takim się dziwić.Im ryśki,zdzichy,miry,sobiesiaki nie przeszkadzaja,im przeszkadzają MOHERY oraz RADIO MARYJA! Z tzw. komuny Zdzisławy nie mogli ścierpieć WOLNEJ EUROPY i twierdzili,że radiostacji tej słuchają ludzie,którzy nie orientują się w polityce i łatwo nimi manipulować,że słuchacze WE to ludzie co najwyżej z wykształceniem zawodowym itd.itp.AHOJ!
  #4017  
Nieprzeczytane 03-06-2012, 14:22
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Szanowny kolego....Ja obecnie mam 80 lat i Radio WE słuchałem jeszcze ja Ty byłeś u Aniołków w niebie.Obrażasz mnie pisząc,że jestem komuchem czy innym czerwonym..Jesteś człowieku na pewno jeszcze młodym człowiekiem i wszystko widzisz w optyce PIS-u a zapominasz,że są tacy którym PIS-owskie zaślepienie zabrało zdrowy rozsądek..Poczytaj haniebny list "obrońców Starucha"
to może zrozumiesz jak manipulacja prezesa zabiera rozum.
Szkoda słów.
__________________
zdzislaw1
  #4018  
Nieprzeczytane 03-06-2012, 14:37
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Szanowny kolego....Ja obecnie mam 80 lat i Radio WE słuchałem jeszcze ja Ty byłeś u Aniołków w niebie.Obrażasz mnie pisząc,że jestem komuchem czy innym czerwonym..Jesteś człowieku na pewno jeszcze młodym człowiekiem i wszystko widzisz w optyce PIS-u a zapominasz,że są tacy którym PIS-owskie zaślepienie zabrało zdrowy rozsądek..Poczytaj haniebny list "obrońców Starucha"
to może zrozumiesz jak manipulacja prezesa zabiera rozum.
Szkoda słów.
Kto nie z PiSem ten komuch, w sumie to mi daleko tak samo do PO co się stało z postkomunistyczna lewica mnie jako potencjalnego wyborce tej opcji przeraża.
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
  #4019  
Nieprzeczytane 03-06-2012, 14:40
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał adam123135
Pani Lilo!Brawo!Dotyczy opinii na temat wypowiedzi p.Zdzisława.Czytając go,stwierdziłem,że nie będę więcej zaglądał do jego wpisów-są beznadziejne i przypomina mi się tzw.komuna.Chodzi mi w tym momencie o pociski amerykańskie Pershingi / które miały prawdopodobnie zasięg na Europę Środkową,a więc na Polskę /,które wywołały u niektórych ,,oszołomów,, w Polsce panikę / propaganda czerwonych robiła swoje u niektórych podobnym p.Zdzisławowi!-dużo oglądali dziennika tv,a pomijali WOLNĄ EUROPĘ!/.Dzisiaj osobnicy typu Zdzisław postępują podobnie,wyłączyli mózgi a włączony mają na codzień tvn24! Nie należy takim się dziwić.Im ryśki,zdzichy,miry,sobiesiaki nie przeszkadzaja,im przeszkadzają MOHERY oraz RADIO MARYJA! Z tzw. komuny Zdzisławy nie mogli ścierpieć WOLNEJ EUROPY i twierdzili,że radiostacji tej słuchają ludzie,którzy nie orientują się w polityce i łatwo nimi manipulować,że słuchacze WE to ludzie co najwyżej z wykształceniem zawodowym itd.itp.AHOJ!
Jest mi bardzo przykro,że wszystko sprowadzasz do słów o "rzekomej nienawiści itp"..Ja Kaczyńskiego ...tylko żałuję..On jest już skończony i sam o tym doskonale wie...Ma młode wilki,które już dobierają mu się do gardła.Jego epoka już się kończy i Ty o tym również wiesz doskonale jaki będzie jego koniec..Obrażanie mnie i pisanie o rzekomej "nienawiści" to głupota...Ja mam swoje zdanie i tego nie zmienię...Nie jest dobrze w tej Formacji...Ma niestety zamysły narodowo nihilistyczne i tego nie da się ukryć. Wiem,że jesteś w PIS-ie to chwała Ci za to.
__________________
zdzislaw1
  #4020  
Nieprzeczytane 03-06-2012, 15:13
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał adam123135
Pani Lilo!Brawo!Dotyczy opinii na temat wypowiedzi p.Zdzisława.Czytając go,stwierdziłem,że nie będę więcej zaglądał do jego wpisów-są beznadziejne i przypomina mi się tzw.komuna.Chodzi mi w tym momencie o pociski amerykańskie Pershingi / które miały prawdopodobnie zasięg na Europę Środkową,a więc na Polskę /,które wywołały u niektórych ,,oszołomów,, w Polsce panikę / propaganda czerwonych robiła swoje u niektórych podobnym p.Zdzisławowi!-dużo oglądali dziennika tv,a pomijali WOLNĄ EUROPĘ!/.Dzisiaj osobnicy typu Zdzisław postępują podobnie,wyłączyli mózgi a włączony mają na codzień tvn24! Nie należy takim się dziwić.Im ryśki,zdzichy,miry,sobiesiaki nie przeszkadzaja,im przeszkadzają MOHERY oraz RADIO MARYJA! Z tzw. komuny Zdzisławy nie mogli ścierpieć WOLNEJ EUROPY i twierdzili,że radiostacji tej słuchają ludzie,którzy nie orientują się w polityce i łatwo nimi manipulować,że słuchacze WE to ludzie co najwyżej z wykształceniem zawodowym itd.itp.AHOJ!
Kolego Adam123...
Żle zaczynasz działalność na naszym Forum...Nie wolno nikogo obrażać bezpodstawnie.Czuje się osobiście obrażony bo napisalęś coś wręcz obrażliwego a to nie ładnie...Zaczynasz coś pisać i już obrażasz..Obawiam co będzie dalej ?? Jak masz trochę kultury osobistej to przemyśl to wzgłędnie może ktoś z Twojego otoczenia podpowie,że nie wolno obrażać nikogo..
__________________
zdzislaw1
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bogusław Kaczyński w szpitalu - komentarze BUNIA Ogólny 28 10-12-2009 13:47
Sympatycznie zaspokajany niezdrowy apetyt na apanaże władzy z centrum Polityka - wątki archiwalne 10 28-06-2008 11:13
Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz Nordic Walking - komentarze Aleksander Ogólny 0 26-04-2008 10:09
Marsz w obronie życia poczętego. Basia. Polityka - wątki archiwalne 100 03-04-2008 13:35
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 07:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.