menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #161641  
Nieprzeczytane 28-03-2023, 17:29
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
"122 osoby związane ze Zjednoczoną Prawicą zarobiły w spółkach Skarbu Państwa 267 mln zł. 66 z nich zostało milionerami — wynika z raportów spółek giełdowych, które przeanalizowała Wirtualna Polska. Najwięcej za czasów rządów PiS zarobił wieloletni przyjaciel Zbigniewa Ziobry. Kwota robi wrażenie."
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/klub...sc-lat/jznslst

Czy te kwoty robią jeszcze na kims wrażenie??? Na kim?
DOJĄ i KRADNĄ bo .....mogą.
A dlaczego to wyjaśniłem powyżej...

Sam KACZYŃSKI z Ziobrą by nie wydolił.
Ale z Gowinem, Kukizem i resztą kupionych spadów ze śmietniska.
A bezmózgi w tym Srocku tańczają i klaszczają z radości..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161642  
Nieprzeczytane 28-03-2023, 18:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 015
Domyślnie

Tak to jest jak się szmaciarza do domu zaprosi. Facet skończył jako pośmiewisko całej Polski.

https://t.co/2q2zgJrmqE

Już się chyba wyleczyl i poduczył.
Dobrze mu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161643  
Nieprzeczytane 28-03-2023, 18:17
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 015
Domyślnie

Nie należy wpuszczać do domu byle kogo a także rozmawiać z byle kim.
Tak, ja oswiecilam koleżankę, że Japan Motors ma usługę
DOOR-TO-DOOR .

Zazdrość wezbrała w duszyczce czy co?
Skoda też to ma. Kupujesz auto i masz pod bramą.
Za tysiaka raptem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161644  
Nieprzeczytane 28-03-2023, 18:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 015
Domyślnie

Nagranie jakie chce wycofać z sieci TVN24.
Warto posłuchać o czym beczy prywatnie jeleń alfa.


https://twitter.com/tvn24?ref_src=twsrc%5Etfw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161645  
Nieprzeczytane 28-03-2023, 18:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 015
Domyślnie

Door-to-door.

Wściekłą koleżankę poinformuję, że Japan Motors nie tylko sprzedaje samochody na telefon ( po wpłacie na konto rzecz jasna) ale je serwisuje.

Pracownik serwisu przyjedzie do Ciebie - przekaż mu kluczyki i dokumenty Twojego samochodu


Wykonamy przegląd okresowy oraz inne usługi, a w razie potrzeby zdiagnozujemy i naprawimy Twój samochód


No!
Jest stara, niech korzysta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161646  
Nieprzeczytane 28-03-2023, 18:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 015
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Czy te kwoty robią jeszcze na kims wrażenie??? Na kim?
DOJĄ i KRADNĄ bo .....mogą.
A dlaczego to wyjaśniłem powyżej...

Sam KACZYŃSKI z Ziobrą by nie wydolił.
Ale z Gowinem, Kukizem i resztą kupionych spadów ze śmietniska.
A bezmózgi w tym Srocku tańczają i klaszczają z radości..
Prawda?
A tu zero szans by coś poprawić.
Ćwierćinteligencja rodzona na terenach zalewowych może tylko zjeść własne zęby z zazdrości.
Ale spoko, nie wszyscy to nieudacznicy
Taki Kropiwnicki przed 30tka miał 8 mieszkań z polityki tylko.

Brać przykład.....uuups, chyba za późno?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161647  
Nieprzeczytane 28-03-2023, 19:12
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Czytam sobie o rosnącym poparciu młodych ludzi dla Konfederacji. Jeżeli młode kobiety, których jest ponad 50% elektoratu wybiorą Kaję Godek to ja im życzę wszystkiego co Kaja ma dla nich. Na szczęście mam wnuka więc mi to zwisa. Prawnuczek w wieku rozrodczym raczej nie doczekam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161648  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 07:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 015
Domyślnie

Jak pisze Rzeczpospolita, następna kompromitacja lewactwa
Tym razem kardynał Sapieha, opluwany przez Niemców, komunistów i teraz po śmierci przez załganą do głębi trzewi pseudoopozycję.




Cytat:
Wedle materiałów odkrytych przez Tomasza Krzyżaka i Piotra Litkę,
donosy te „sporządził funkcjonariusz UB Krzysztof Srokowski, który był oficerem prowadzącym ks. Boczka, lecz ze śledztwem w sprawie karnej ks. Mistata nie miał nic wspólnego”.
Spreparowane materiały miały uratować Srokowskiego przed utratą stanowiska w UB.
Już w 1952 roku jednak znowu stracił zaufanie swoich przełożonych. Został oskarżony o fałszowanie dokumentów i defraudację pieniędzy. Aresztowano go w czasie libacji alkoholowej w towarzystwie… ks. Boczka.

Dziennikarze podkreślają, że Srokowski jest zupełnie niewiarygodny.

Niech was szlag trafi kłamcy i opluskwiacze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161649  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 10:29
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

W łeb w łeb
i dzidą....czyli gdzie Ziobro ma genialne pomysły niejakiego ..... KUKIZA.

Cytat:
Projekt prezydenta tylko z nazwy jest projektem o sędziach pokoju.

To jest zaprzeczenie tej idei. Jest niebywale kosztowny.

Nigdy nie poprzemy projektów, które są destrukcyjne dla sądownictwa — powiedział we wtorek minister sprawiedliwości.

Lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro zapowiedział także, że "skorzysta z przysługującego prokuratorowi generalnemu uprawnienia i skieruję do TK stanowisko ws. nowelizacji ustawy o SN".

— Będzie ono diametralnie odmienne od tego, które zaprezentował premier Mateusz Morawiecki
— zapewnił polityk.

To jak to jest???
Manekinem z pieczatką premier podobno jest Morawiecki.
A tu niejaki Ziobro /minister ... czyli poddany tegoż premiera/ pokazuje mu lichocką i tłumaczy wyraźnie, że ma go /tegoż Morawieckiego / w duuuuużym poważaniu.

psst A tu dwa dni temu premier Izraela na zbity PiSk wyrzucił szefa MON za to że ten publicznie w sprawach polityki wezwał premiera do kasacji planowanych ustaw.

A nad Wisłą Ziobro napluł w buzieńkę Morawieckiemu a ten się oblizał i uznał, że to ...deszczyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161650  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 10:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I wielebny spec od kościołów i parafii rzecze.

Cytat:
Co powiedział Szymon Hołownia? — Wszyscy jesteśmy tresowani choćby tą kwestią jednej listy. Cały ten kościół jednej listy, który dorobił się już swoich parafii, prasy parafialnej, ministrantów, akolitów, ewangelizatorów.

To już trudno wytłumaczyć racjonalnie — stwierdził lider Polski 2050. — Uważam, że strategia, którą przyjął w pewnym momencie Donald Tusk zaganiania nas wszystkich na jedną listę, jest strategią błędną — dodał

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/holo...ategia/dfd34jb

Ja tam słyszałem Tuska jak mówił, że jedna lista nie jest obowiązkowa.
Mówił tylko jakie będą skutki braku tej jednej listy.

Ja niezbyt wierzę w sondaże, ale jesli choć po części głoszą jakąś prawdę, to PSL ma ok 3-4% wielbicieli a Hołownia ok 6 -7% ostatnio.
A słyszę od miesięcy jedynie klepanie bocianie, że H... z Kosiniakiem chcą cuś razem, ale jakoś im nie wychodzi.

Na razie to H.....a wygłasza kazania, a nawet homilie że nie lubi Tuska i KACZYŃSKIEGO.
I trudno wyczuć którego bardziej.

To nic dziwnego, że Mentzenowi się podnosi, a Kołodziejczak bojowo robi koło pióra Kosiniakowi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161651  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 11:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I taki obrazek z .....natury.


Cytat:
Ten piękny pałac wybudowany został w 1895 r. Jeszcze na początku 2021 r. był na sprzedaż, a cena na portalach z nieruchomościami wynosiła 1,8 mln zł. Pod koniec 2021 r. okazało się, że pałac znalazł nowego właściciela. Obecnie obiekt jest zaniedbany, zdewastowane są stylowe mozaiki, oryginalne drzwi i kolumny. Kilka dni temu z inicjatywy okolicznych mieszkańców rozpoczął się protest pod hasłem "NIE dla bloków w miejsce Piescha". Na budynku pojawiły się kartki z napisami "RATUNKU Nie wyburzajcie mnie", a pod bramą pałacu zapaliły się znicze. Nowy właściciel obiektu tłumaczy, że prowadzi prace remontowe.

A warto wspomnieć, że ober - konserwatorem zabytków jest
niejaki Sellin z PiSu i ferajny od Glińskiego. I to ON odpowiada za nadzór nad zabytkami w Polsce.
Ale chyba woli ganiać po studiach i kłapać bzdety "na każdy temat".

A to konserwator zabytków ma wszelkie narzędzia prawne do zmuszenia właściciela takiego objektu, żeby wywiązał się z umowy kupna takiego objektu.

Ale w końcu ważniejsza jest willa+, niż jakiś tam pożydowski zabytek z epoki uprzemysławiania ziem polskich za cara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161652  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 14:00
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

I co to będzie, wierny wyznawca będzie musiał szukać swojego ukochanego TYPinfo czy innego ścieku, a tak miałby od razu na pilocie. Cóż za nieszczęście, a jak się nietrzeźwy paluszek omsknie na TVN???.
"Opozycja wygrała głosowanie w Sejmie i komisja cyfryzacji odrzuciła projekt ustawy nazywanej "lex pilot" — poinformował na Twitterze poseł PO Arkadiusz Marchewka. Chodzi o kontrowersyjną ustawę, której przepisy miały zagwarantować kanałom TVP pierwsze miejsca na pilocie."
https://www.onet.pl/informacje/onetw...k72v5,79cfc278
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161653  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 14:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I niejaki Jaki from Oppeln do suwerena.

Cytat:
– Jestem bardzo zażenowana tym, co pan na temat Niemców mówił. Ja się przyznam, że powiem panu szczerze, że ja mówię świetnie językiem niemieckim i mieszkałam 30 lat w Niemczech. Na pewno więcej potrafię na temat Niemców powiedzieć niż pan – mówiła uczestniczka spotkania przypominając, że w latach 80. prawie 2 miliony Polaków uciekło do Niemiec.

I Jaki...ten Jaki.

Cytat:
Następnie eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że „jeżeli są osoby, które myślą, że Niemcy wysysając naszą tkankę narodową nam pomagają, to on się cieszy, że tacy ludzie nie głosują na Zjednoczoną Prawicę”.

– Wy jesteście idealnymi wyborcami Donalda Tuska. Für Deutschland – podsumował nawiązując do słynnego cytatu z przemówienia lidera PO, który szczególnie upodobały sobie „Wiadomości” TVP.

Ja tam się dziwię, że też taki kibol niemcożerca może w tym Oppeln mieszkać.
Nie mam okazji ale gdybym miał to bym go spytał skąd dziadki pochodziły, bo chyba nie from Oppeln.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161654  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 14:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
"Opozycja wygrała głosowanie w Sejmie i komisja cyfryzacji odrzuciła projekt ustawy nazywanej "lex pilot" — poinformował na Twitterze poseł PO Arkadiusz Marchewka. Chodzi o kontrowersyjną ustawę, której przepisy miały zagwarantować kanałom TVP pierwsze miejsca na pilocie."
https://www.onet.pl/informacje/onetw...k72v5,79cfc278

Akurat jakoś mnie to denerwuje specjalnie.
Od 8 lat jakoś nie udaje mi się trafić na wyczyny degeneratów medialnych z TVP.
Nawet PR 3-kę na ciepło...
Jest tyle innych, że nie mam potrzeby używać..

Ale jak w jakiejś sprawie PiS dostaje w ***ę to zawsze miło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161655  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 14:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I MANEKIN z pieczatką "premier"....
Cytat:
Burza w sprawie ukraińskiego zboża. Rząd przestraszył się rolników, złożył obietnicę
— Zboże ukraińskie destabilizuje nasz rynek. Wystosujemy list do Ursuli von de Leyen, by ograniczyć wpływ zboża na rynki krajów sąsiadujących z Ukrainą — powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej po posiedzeniu Rady Ministrów.

Premier powiedział, że zależy mu, aby ograniczyć wwóz zboża ukraińskiego do Polski. Zapewnił, że nasz kraj może pośredniczyć w przewożeniu tego zboża do Afryki. — Poleciłem stworzyć zasady, pozwalające na upłynnienie zboża, które jest w magazynach w Polsce — powiedział Morawiecki.

To ja się pytam CO Ursula von d. Leyen ma do tego jak polski MANEKIN /z pieczątką premier/ rozwiąże problem tranzytu ukraińskiego zboża od granicy do portów???
Przecież do tego sam się zgłosił i OBIECAŁ ze załatwi.

Raz że ona Niemka, a dwa, że ona jest okupantka z Brukseli, a dodatkowo trzy, to on mówi, że jest narodowo suwerenny.
A po czwarte wreszcie to PiS w tej okupacyjne UE ma swojego komisarza od rolnictwa ...
No i jest jeszcze ROLNIK KOWALSKI od tych spraw, ale on woli tropić TUSKA zamiast szuflować zboże z Ukrainy na okrety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161656  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 15:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

A ten Kołodziejczak to jest łobuz.
Zdradza tajemnice państwowe:
Cytat:
Jak zaznaczył Kołodziejczak, ludzie znajdujący się w budynku Ministerstwa Rolnictwa "są niekompetentni".

Janusz Kowalski to człowiek, który jedyne pieniądze, jakie zarobił to w spółkach skarbu państwa i w Sejmie.

To kpina nie tylko z rolników, tylko z całej polskiej demokracji.

A taki osioł przychodzi i dostaje tutaj stanowisko. To korupcja polityczna
— grzmiał lider Agrounii.

i to straszne jest..... tak prosto z nożem do dygnitarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161657  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 16:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

To jest ...dobre, a nawet takie sobie

Cytat:
Przed obradami środowego "okrągłego stołu" w sprawie zbóż miało dojść do awantury - podaje RMF FM. Resort rolnictwa i rozwoju wsi miał domagać się, by uczestnicy oddali telefony, tablety i komputery przed wejściem. - To mi pokazuje, że jesteśmy zniżeni tutaj do samego dna - stwierdził oburzony Michał Kołodziejczak, lider AgroUnii.

- Czego się boi Kowalczyk? Czy tu jest granat w tym? Wyniesiemy jakieś tajemnice państwowe? Przecież tu jest całe polskie rolnictwo, całe społeczeństwo - pytał natomiast Serafin, jak cytuje rozgłośnia, dodając, że na początku spotkania, jeszcze tego otwartego, dla mediów

, minister Kowalczyk przyznał, że "nie chciałby, żeby podsłuchiwał (...) wywiad rosyjski czy nawet Komisja Europejska, czy choćby nasza zaprzyjaźniona strona ukraińska".

przecie to jest PARODIA nie TEATR..

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci...5e3bd5ba&ei=44

CZEGO się boi Kowalczyk? Po pierwsze, że znowu jajca polecą, a po drugie to KACZYŃSKIEGO, że go wywali na zbity PiSk i na Kowalskiego wymieni...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161658  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 16:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 015
Domyślnie

Pełzający pucz w Platformie przybiera na sile i już wszyscy tam wiedzą,
że ogarnięty paranoją, agresywny, niezrównoważony i chaotyczny mitoman Tusk się kończy,
a około maja/czerwca do gry wchodzi zawodowy dubler.
Spieszcie się kochać Donalda...tak szybko odchodzi...


Prawda czy fałsz?
Nie wiem co napisać, bo Doupiage jest dla mnie całkowicie nieakceptowalny, a jednak dla jelenia alfa mam pewien sentyment.
Od czasu gdy na niego głosowałam widząc w nim Kennedy'ego ponieważ miał owczarka nazistowskiego imieniem Sułtan,
a ja te psy kocham, lub istnieje prawdopodobieństwo przyzwyczajenia się do osoby.

Jako argument zamiany czytam iż judaszek jest stary. To chyba jakaś bogini zemsty karze tych co wyzywali kaczora od dziadersa.
I ciekawe kto temu nienatrętnie bystremu dupiarzowi pisze scenariusz wygryzania judaszka? Judaszek nie daj się.
Małgośka jaka by nie była, no dobra zrobiła błąd chociaż rogi masz bardzo twarzowe, ale to sympatyczna kobieta.
Trzaskowska kupa serducha to dla mnie debil.

Panie Boże za co mnie tak próbujesz?
Żebym ja trzymała kciuki za judaszka?
Piekło właśnie zamarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161659  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 16:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I po to są ...pomniki.

Cytat:
W jednej z wrocławskich parafii pojawiły się plotki o tym, że grupa młodych mężczyzn zamierza zniszczyć pomnik Jana Pawła II
Parafia św. Maksymiliana Kolbego organizuje w związku z tym nocne dyżury przy pomniku papieża-Polaka
Proboszcz tłumaczy, że dyżury obejmą kilka dni wokół 2 kwietnia, czyli rocznicy śmierci Jana Pawła II

u nas są min. trzy na widoku. Jeden wielki z plastiku to go wróg nie naruszy na czci. Inny na wałach JG to paulini go sponiewierać nie dadzą i będa jak Kordecki przed nawałą.
Najgorzej ma ten trzeci ... nie dość że garbaty pod krzyżem, to prawie na miejscu sołdata.
I będzie kłopot... dla ew. stójkowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #161660  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 16:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

uuuuuła!
Pokazali KACZYŃSKIEMU ...lichocką. I co im może -panie majster - zrobić?
On ich może w ***ę pocałować
Mimo, że sam ich wybrał.

Cytat:
Wywiad Jarosława Kaczyńskiego dla PAP, w którym oświadczył, że "Julia Przyłębska jest prezesem Trybunału Konstytucyjnego i każdy, kto to kwestionuje, kwestionuje obowiązujące prawo", nie uspokaja nastrojów w alei Szucha wśród sędziów-buntowników.

Słowa prezesa PiS zostały odebrane jako niedopuszczalny środek nacisku i wywieranie politycznego wpływu.

To zarzuty, które dotychczas padały przede wszystkim ze strony prawników kwestionujących obsadę Trybunału, ale nie przez sędziów wybranych głosami PiS.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.