menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-09-2007, 23:27
pojedynka's Avatar
pojedynka pojedynka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61
Domyślnie Metoda BSM


http://www.samoleczeniebsm.pl/ co sądzicie o tym sposobie leczenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-09-2007, 23:35
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Pojedynko mam tę książkę

odnoszę się do tego samoleczenia sceptycznie. Chciałam "poprawić" sobie kręgosłup i bawiłam się w to samoleczenie, kręgosłupa nie naprawilam i dorobiłam się jeszcze raka, samoleczenie w moim przypadku nie zdało egzaminu. Ten facet o ile dobrze pamiętam zaleca odstawienie lekarstw /nie jestem pewna czy nie pomylilam go z kimś innym/ a to już jest bardzo niebezpieczne.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 28-09-2007 o 23:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 29-09-2007, 12:57
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Pojedynko,

podaję Ci link do forum medycyny naturalnej. Jest tam wątek dotyczący BSM, wypowiadają się ludzie, którzy je stosowali.

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15954
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 29-09-2007, 16:40
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Pytanie

Stosować można wszystko, jednak zalecenie odstawienia lekarstw jest dla mnie nie do przyjęcia w przypadku ciężkich schorzeń. Mogę odstawić prochy przy bezsenności i spróbować trzymać się za głowę - a nuż pomoże. Tym bardziej, że wiara w to nie jest potrzebna. Ale lekarstw na niewydolność krążenia nie odstawię i każdego, kto by mi to zaproponował uważam za szarlatana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 29-09-2007, 17:04
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Tez tak uważam Aniu,moge sytosować metody,które nie zabraniaja mi stosowanie lekow ,które ratuja mi zycie.Pozdrawiam cieplutko i zdrowia zycze.15.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 29-09-2007, 18:17
emiliaplater emiliaplater jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 55
Domyślnie Nie znam tej metody,

ale poznałam autora tej książki, Piotra Lewandowskiego. Być może to o niczym nie świadczy, ale w mojej opinii jest to wariatuńcio, choć niegłupi (jedno drugiego nie wyklucza). W każdym razie nie wzbudził mojego zaufania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 29-09-2007, 18:22
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Za łepetynę trzymam się od lat

uznałam, że to mi nie zaszkodzi. Lekarstw nie lubię i kilka lat temu nie musiałam ich zażywać ........ trzymałam się za głowę zgodnie z zaleceniami i jest jak jest. Myślę, że bardzo ważne jest nastawienie psychiczne pacjenta do choroby, czy chce walczyć czy się poddaje.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 29-09-2007 o 18:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 29-09-2007, 18:25
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Jak ze wszystkim ,wszystko zaczyna sie w głowie.Jak sie nastawisz na to,ze nic zlego Cię nie spotka .tak bedzie.Jak to mówia satrzy indianie,"chcieć,to móc".Zaszkodzic nie zaszkodzi,ale lekow nie odstawie.Pozdrawiam cieplutko.Name:  70tz1.gif
Views: 556
Size:  10.4 KB
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 29-09-2007, 18:33
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Mam podobne zdanie

Cytat:
Napisał emiliaplater
ale poznałam autora tej książki, Piotra Lewandowskiego. Być może to o niczym nie świadczy, ale w mojej opinii jest to wariatuńcio, choć niegłupi (jedno drugiego nie wyklucza). W każdym razie nie wzbudził mojego zaufania.
na temat autora, widziałam go przed laty w pojedynku "telewizyjnym" ze Zbyszkiem Nowakiem. Nowak zaleca choremu stosowanie się do zaleceń lekarza ........ na temat Nowaka też mam nienajlepsze zdanie. trzeba oddać mu sprawiedliwość, że ma głowę do interesów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 29-09-2007, 18:37
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Basiu ,kazdy z tych madrali-uzdrawiaczy ma głowe do interesow.Na tym to polega.Pozdrawiam.Name:  461mx5.gif
Views: 555
Size:  14.5 KB
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 10:16
Łukasz Łukasz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 6
Domyślnie

Anielka, głowę do interesów, to ma przemysł farmaceutyczny .
Przyjmowanie leków w postaci antybiotyków, osłabia organizm, w postaci innych proszków zatruwa organizm / ewentualnie również uzależnia.

Jest wiele naturalnych metod, dzięki których odzyskać możecie zdrowie, w wielu krajach jednak te nadzywczaj skuteczne są zabraniane przez państwo, gdyż np. gdyby a Anglii przyjęła się na stałe terapia Gersona (lekarstwo na raka, 100% działające) - przemysł farmaceutyczny straciłby miliony.

Metoda BSM, choć na pozór banalna, działa. Polecam.

Choroba pojawiła się w głowie, później dała o sobie znać w ciele, byście mogły/mogli wprowadzić zmiany w waszej psychice, stylu życia, zachowaniu, sposobie odżywiania. Proste.

Macie do dyspozycji tak wiele metod naturalnych, a połykacie leki i antybiotyki. Takie podejście skraca życie, podczas, gdy metody naturalnej medycyny je przedłużają.

Chcecie zdrowia? Wyeliminować choroby? Proszę bardzo, oto sposoby:
- wegetarianizm,
- nawyki w odżywianiu: zamiast cukru miód/syrop klonowy, zamiast czarnej/czerwonej/białej herbaty - pić zieloną, zamiast kolorowych gazowanych napojów, pić wodę mineralną (najlepsza Cisowianka, średniozmineralizowana), na wieczór jakaś herbatka rumiankowa albo melisa, nie popijać przy jedzeniu (pić wodę 30 minut przed jedzeniem i półtorej godziny po jedzeniu, nie zakłucajmy pracy soku żołądkowego),
- zajadać świeże owoce, pić soki z przygotowanych przez siebie owoców,
- rano na czczo szklanka wody z cytrynką i miodem, potem można jeść śniadanko,
- wstawać i kłaść się spać regularnie, najlepiej pobudka między 5:00 a 6:00 a sen przed 23:00,
- stosować relaksacje,
- aromaterapia,
- muzykoterapia,
- wizualizacja,
- w przypadku raka - psychoterapia dra Simontona i Terapia Gersona,
- suplementacja firmą CaliVita,
- dieta zgodna z grupą krwi,
- zainteresować się pranajamą,
- wykonywać ćwiczenia fizyczne, najlepiej Rytuały Tybetańskie - harmonizują system energetyczny człowieka,
- jesteś tłusta/tłusty? Zastosuj kurację Neera!,
- kuracja sokiem Noni - na wszystkie możliwe i znane choroby,
- no i można dołóżyć metodę BSM, skuteczna i łatwa...

Przejrzyjcie na oczy. Takie możliwości, a wy skracacie sobie życie u lekarzy, odcinacie piersi, podczas, gdy pod ręką macie cudowne naturalne terapie i metody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 11:51
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Łukaszu

sugerujesz, że w przypadku raka wystarczy psychoterapia dra Simontona i Terapia Gersona? W przypadku raka konieczne jest leczenie specjalistyczne a psychoterapię można stosować dodatkowo jak ktoś tego potrzebuje. Mnie osobiście od takiej terapii odrzucało i odrzuca byłam raz na spotkaniu i w opuściłam salę w trakcie terapii. Dla mnie wysłuchiwanie tekstów, że rak jest chorobą jak każda inna było stratą czasu. Zostawmy leczenie raka specjalistom onkologom bo tylko oni mogą skutecznie pomóc chorym, nie róbmy ludziom wody z mózgu.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 29-08-2008 o 12:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 12:11
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Wiele z tych zaleceń Łukaszu stosuję na co dzień jako profilaktykę.Odnośnie wegetarianizmu mam mieszane uczucia,gdyż są zróżnicowane opinie na ten temat.Popieram zdrowe odżywianie,ruch,autosugestia daje wiele przy chorobach nerwicowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 13:53
Łukasz Łukasz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 6
Domyślnie

Basiu, specjalista onkolog mówi do mojej dziewczyny: "rak, będziemy musieli wyciąć pierś. A za 10 lat może się pojawić w drugiej."
Nie skomentuję tego.

Setki tysiące ludzi poradziło sobie z rakiem złośliwym w zaawansowanym stadium. Wyzdrowieli. Lekarz nigdy nie dorówna sile natury.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 13:59
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Czy to reklama metod medycyny niekonwencjonalnej? Czytałam o tych metodach 15 lat temu... i zapewne nie ja jedna... A może chodzi tu o coś zupełnie innego ...? to inne też przerabialiśmy....mamy na to specjalny wątek...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 14:10
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Łukaszu

Cytat:
Napisał Łukasz
Basiu, specjalista onkolog mówi do mojej dziewczyny: "rak, będziemy musieli wyciąć pierś. A za 10 lat może się pojawić w drugiej."
Nie skomentuję tego.

Setki tysiące ludzi poradziło sobie z rakiem złośliwym w zaawansowanym stadium. Wyzdrowieli. Lekarz nigdy nie dorówna sile natury.
jestem po operacji i żyję już dzięki Bogu 4 lata, oczywiście że siedzę na bombie zegarowej i przerzuty mogą sie pojawić w każdej chwili ale nie muszą. Jacek Kaczmarski uwierzył jakiemuś szarlatanowi, że zostanie przez niego wyleczony i niestety Jacka Kaczmarskiego już nie ma wśród nas. Za "genialnego uzdrowiciela" szarlatana chyba już się wzięla prokuratura bo na swoim koncie miał więcej tego typu "osiagnięć". Rak jest potworną chorobą i powinien być leczony przez specjalistów onkologów, jednym udaje się wyjść z tej choroby a innym nie. CUDÓW NIE MA.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 15:04
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
jestem po operacji i żyję już dzięki Bogu 4 lata, oczywiście że siedzę na bombie zegarowej i przerzuty mogą sie pojawić w każdej chwili ale nie muszą. Jacek Kaczmarski uwierzył jakiemuś szarlatanowi, że zostanie przez niego wyleczony i niestety Jacka Kaczmarskiego już nie ma wśród nas. Za "genialnego uzdrowiciela" szarlatana chyba już się wzięla prokuratura bo na swoim koncie miał więcej tego typu "osiagnięć". Rak jest potworną chorobą i powinien być leczony przez specjalistów onkologów, jednym udaje się wyjść z tej choroby a innym nie. CUDÓW NIE MA.

Cuda, znachorzy....!!!!!! co tu jeszcze wymyslice? aby ludzi oglupiac.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 15:37
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Koniecznie u takiego musi być zapalona świeca, święty obrazek i niedbale skserowane "podziękowania". Nie ważne-czy trafi na ateistę-tacy raczej do niego nie przyjdą. Klient w poczekalni poczyta-bo mistrz "nabiera sił", a ten kto czeka-nabiera respektu. No i ma poczytać te podziękowania-najlepiej jak jakieś będą z "Hameryki" Wtedy jak powie tylko 150 zł, ale proszę przyjść za dwa tyg.--ma barana [owcę] do strzyżenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 16:26
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Łukaszu
Ja jak te parę lat już żyję na tym świecie jeszcze nie słyszałem o 100% skuteczności jakiegoś leku, terapii czy czymkolwiek innym. Na 100% to kiedyś musimy umrzeć. Głoszący o 100% metodzie leczenia jest dla mnie oględnie mówiąc człowiekiem niepoważnym.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 16:38
Łukasz Łukasz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 6
Domyślnie

Jaka reklama? Sam stosuję się do potęgi natury, żyję zdrowo, szczęśliwie, pomyślałem, że inni także chcieliby wiedzieć co nieco.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Innowacyjna metoda walki z żylakami - komentarze martunia4 Ogólny 6 18-01-2012 22:03
metoda na chandrę Nika Profilaktyka i zdrowy styl życia 59 25-02-2011 21:51

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.