menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2201  
Nieprzeczytane 01-10-2009, 17:24
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Witajcie,Iluzjo złapałam się za głowę ja mam tylko trzy.
Jasia,porządkuje bo poznała działania komputerka a ja mam spory bałagan w filtrach ,boję się ich ruszyć aby nie stracić lub namieszać i dopóki działają jestem szczęśliwa.
Jeżeli chodzi o ramki to macie rację ,mam ich troszkę i też zrobię z nimi porządek bo i tak z nich nie korzystam.
__________________
  #2202  
Nieprzeczytane 01-10-2009, 18:05
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Tadek są programy do zrzutów-np. ten http://www.dobreprogramy.pl/MWSnap,P...ows,11460.html

jest po polsku i łatwy.Spróbuj zrobić zrzut-bo nie pamiętam co trzeba zaznaczyć aby program się uruchomił.Jeśli źle zaznaczysz to możesz pozbawić się triala przed terminem.Służę pomocą przy zrzutach w razie czego..
__________________


  #2203  
Nieprzeczytane 01-10-2009, 18:18
Tadek's Avatar
Tadek Tadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warmińsko-mazurskie
Posty: 1 459
Domyślnie

JAK TO ZAMKNĄĆ ABY PROGRAM SIĘ URUCHOMIŁ
  #2204  
Nieprzeczytane 01-10-2009, 18:25
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Tadziu,okienko z napisem ma pasek niebieski,przewiń go tam może coś będzie
__________________


  #2205  
Nieprzeczytane 01-10-2009, 18:28
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

widzę,ze masz skypa.Ja też mam.Włączę mojego ,będzie latwiej na żywo.Jeśli oczywiście chcesz..
__________________


  #2206  
Nieprzeczytane 01-10-2009, 20:40
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #2207  
Nieprzeczytane 01-10-2009, 21:52
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Marzenko śliczny obrazek.
Moja konkursowa "lubię róż no i już"
__________________
  #2208  
Nieprzeczytane 01-10-2009, 23:53
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie



http://virginia1.iquebec.com/tutorie..._blue_tag.html
__________________
  #2209  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 00:25
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Aniu, dziękuję, wzajemnie.

.....................................
__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #2210  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 00:33
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Jutro mnie nie będzie z rana...

...................................
__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #2211  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 06:50
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witajcie... oj dzieje sie jak mnie nie ma. Zaraz sie do tego zabierzemy.
Tadziu, na poczatek warto miec Photo Filtra darmowego, bo w nim swietnie robi sie zrzuty. Ale o tym pozniej.
Niedawno kupowalam program PSP po polsku, wiec wiem jedno... czy bierzesz na probe, czy kupujesz... musisz sie zarejestrowac u Corela. Nic sie nie boj, zapisz sie u nich, oni natychmist wysylaja ci mailem numer. Ten numer wpiszesz do ramki ktora ci sie otworzy, zaraz po otwarciu programu. Nie wiem czy isnieja jakies mozliwosci uzywania programu na probe, bez numeru, ale ja nie mialam. Numer musi byc, pod koniec program przestanie dzialac, albo przed koncem zdecydujesz sie i zawiadomisz ich ze kupujesz i nie bedzie zadnych klopotow.
My tu znamy PFS i inne programy, i wlasnie doszlysmy gremialnie do wniosku, ze PSP jest fantastycznym programem wiec moze warto.
Moze ci sie przyda taka rada dotyczaca zrzutow. I do tego warto miec PF darmowy. Gdy juz zrobiles zrzut, otwierasz PF, klikasz prawym-wklej jako nowy obrazek... i pokaze ci sie ogromny zrzut, nie problem, klikasz w strzaleczke po prawej u gory, to jest zaznaczenie prostokatne, zaznaczasz sobie to co chcesz pokazac, kliksz prawym-kopiuj... klikasz prawym w pulpit programu- wklej jako nowy obrazek. I juz masz zrzut taki jaki chcesz, i mozesz go tez, zmniejszyc i zapisac. I juz. Oczywiscie mozesz to robic w GIMPie, ale tm nie probowalam to ci nawet nie potrafie podpowiedziec jak to robic.
Jeszcze jedno, jak otwierasz PSP i wyskakuje ci ta "kartka" z wiadomoscia, zjedz w dol, i pokaz co tam jest napisane.
Acha, cos sobie przypomnialam, kiedy mialam na probe PSP w listopadzie zeszlego roku, to dostalam numer, uzywalam sobie przez miesiac i zrezygnowalam. W tm roku kupilam po polsku w Polsce... i wpisalam ten numer ktory mialam do poprzedniego. A zrobilam to, bo jak sie dostalam do Corela, to mnie zawiadomili, ze juz posiadam numer. Wiec koniecznie sie zarejestruj. Jak sie wszystko uda... zawiadom nas i zapraszamy do wspolnej nauki.
__________________
  #2212  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 07:05
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Jedna sprawa moze sie zalatwi... no to teraz... ogladnelam wasze prace, pieknie sobie poczynacie.
Ja dzisiaj zrobilam rameczke w PFS i przygotowalam pomoc, i umiescilam ja w dziale PFS u Dz. Janka. Mozliwosci plugina Unlimited2 sa takie, ze nim jednym mozna robic, ramki, zabeczki na obrazkach, przydaje sie to do scrapkow, najrozniejsze efekty, tla. Zeby to wszystko poznac trzeba by miesiecy.
...

Dzisiaj uzylam innych troche efektow i rameczka inna. A w czasie prob, odkrywalam cudenka.
Na poczatku naszej nauki, odkrylam centerblog francuski i tam ramki gotowe, przygotowywane przez wlascicielki blogow i ofiarowane nam, poczatkujacym. Ile tych ramek uzylam, nauczylam sie wklejac w ramke, ramke na obrazek, obrazek w zaznaczenie... a jakie problemy byly zeby zrozumiec, ze gif na gif sie nie da, bo wtedy duzo ramek bylo zapisanych w gif.
I teraz robimy ramki osobiscie... i pomyslalam sobie, ze moze trzeba by porobic dla innych?...
Wroce jak sie obudzicie...
__________________
  #2213  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 07:34
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Witajcie robiłam tutka z forum Donny z dmuchawcem. Ania i Jasia już go robiły. Trochę chyba za dużo dałam tej animacji, bo jeszcze migotki na biżuterii.

~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
  #2214  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 07:56
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Irenko ja mam 38 filtrów w Flaming Pear, takie same jak ty, ale jednak chyba ty masz o kilka więcej. Ostatni mam Zephyr i teraz go wypróbowałam na obrazku z tym ptaszkiem, który wcześniej zamieszczałam. Wychodzi bardzo kolorowo.

~~~~~~~~~~~~~~~~

Ramki też robię sama, albo używam te które już były w programie. Są fajne, można je ciekawie poprzerabiać, bo wychodzą na osobnej warstwie.
__________________
  #2215  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 07:57
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witaj Urszulko. Swietnie ci wyszlo. Ja je tez robilam. Ale po francusku. A teraz zrobilam jeszcze jedna ramke w PSP, obrazek potraktowalam farbkami wodnymi.

...
__________________
  #2216  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 08:51
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

A tutaj zrobilam plomyk w Eye Can4000.

...
__________________
  #2217  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 09:16
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Zrobilam takie gwiazdki... teraz tylko trzeba je zrobic przezroczyste... jeszcze nie wiem jak.

...
__________________
  #2218  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 09:40
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Robie sobie obrazki a mysle jak zrobic takie przenoszace sie z miejsca na miejsce... gwiazdeczki. Trzeba bedzie ogladnac dokladnie gotowego gifka i zrobic cos podobnego?...

...

Do tego obrazka uzylam "slat", pokolorowalam go, nakleilam tubke, pedzelkami zrobilam wzorek i dodalam ramke. Probowalam roznosci, zostala taka.
__________________
  #2219  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 10:34
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Teraz zrobilam tuto, nic nadzwyczjnego, nawet animacje tylko przykleilam.

...
http://chezdianecreation.com
__________________
  #2220  
Nieprzeczytane 02-10-2009, 10:40
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Witajcie dużo się dzieje, Irenko piękny płomyk zrobiłaś będę chciała mieć poradę od Ciebie, a jeśli chodzi o ramki to zaglądnę do D. Janka możliwości pluginów są duże jak umiemy je wykorzystać są różne ustawienia, trzeba tylko je poznać. Plugin Pear mi działa po za jednym Flood, dzisiaj nie działa, może go przenieść trzeba po za moduły dodatkowe, już sama nie wiem czemu tak jest , wiem tylko że tak czasem jest że nie które pluginy nie mogą być razem.Dmuchawiec wyszedł dobrze Ci Urszula jedynie migotki za wolno migają widocznie nie można dodawać, dmuchawiec robi się w układaniu przeżroczystosci , więc może razem ustawiona prędkośc animacji spowalnia animację, dmuchawiec ustawia się na 20 30 a migotki na 10 ale tak też mogą pomału migać.
Irenko wszystko nic trudnego jak się umie to cała sprawa, łatwiutkie ... tuto piękne.
__________________
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 822 22-04-2024 04:40
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 18:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 22:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 07:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.