menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Zobacz wyniki ankiety: Jakiego kremu używacie?
żadnego - najlepsze naturalne- olej, oliwka,masło 4 2.99%
najtańszego - to przecież wszystko jedno 5 3.73%
z tzw. "Sredniej pólki" po co przepłacać za Firmę? 94 70.15%
najdroższych - jestem tego warta! Są najlepsze! 21 15.67%
kupuje mi rodzina - w ramach prezentów 7 5.22%
wcale nie używam 3 2.24%
Głosujących: 134. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 22-11-2007, 13:08
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alicja60
Bianka odpowiadam.
Serum to walczy też z cellulitem i wyszczupla sylwetkę.Wypróbowałam stosując też podczas mycia Zel peelingujący 3D Slim EXTREME też firmy EVELIN a następnie wsmarować własnie to serum.Cena bardzo przystępna .


A czy zauważyłaś efekty?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 22-11-2007, 13:10
Alicja60's Avatar
Alicja60 Alicja60 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 99
Domyślnie

Tak po 3 tygodniach o 3 cm w udach i pupie.Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 22-11-2007, 13:11
Alicja60's Avatar
Alicja60 Alicja60 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 99
Domyślnie

Może to niewiele ale baz wysiłku bez diet i gimnastyki, chyba warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 22-11-2007, 13:14
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Uśmiech Alicjo, dziękuję

Ja co prawda jestem szczupła, ale myslę, że gdzieniegdzie można by to serum sobie powcierać
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 22-11-2007, 13:19
Alicja60's Avatar
Alicja60 Alicja60 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 99
Domyślnie

Myslę, ze warto bo również nawilża skórę i sprawia że jest " jak "jedwab". Tak mówi mój przyjaciel dotykając mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 22-11-2007, 14:13
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie

Skorzystam z polecanego przez Alicję serum.Moze będę zadowolona,tym bardziej,ze utrata 3 cm mi odpowiada
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 22-11-2007, 14:16
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alicja60
Myslę, ze warto bo również nawilża skórę i sprawia że jest " jak "jedwab". Tak mówi mój przyjaciel dotykając mnie.
Ooooo... przekonałaś mnie
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 22-11-2007, 19:35
Alicja60's Avatar
Alicja60 Alicja60 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 99
Domyślnie

Tak własnie to jest to serum.A oprócz tego jest tez serum na jędrność biustu. Ja tego nie uzywałam ale kolezanka i tez poleca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 14-12-2007, 11:22
sylwetka's Avatar
sylwetka sylwetka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Gdańsk pomorskie Polska
Posty: 518
Domyślnie

Czy ten specyfik można kupić tylko w internecie, czy też jest w sprzedaży w sklepach ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 18-12-2007, 15:44
dzwoneczek dzwoneczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 23
Domyślnie

Wiecie, różnie z tym serum bywa, bo czytałam i niepochlebne opnie na jego temat. Skuszona reklamą i wstępną rekomendacją zaoptrzyłam się w serum. Smarowałam, masowałam i nic. Może uda gładsze, ale nic poza tym. Stosowałam również droższy specyfik L`oreal, ale efekt podobny.
Postanowiłam zatem zrobic sobie prezent pod choinke z córką i kupiłyśmy sobie na pół taki steperek, który symuluje chodzenie. Prosta rzecz, a jak przyjemnie męczy i wzmacnia. Zamiast kupić kilka tubek smarowideł, mam za 120 zł w końcu skuteczny środek na krągłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 28-08-2008, 10:48
mamira mamira jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 8
Domyślnie Jakiego kremu uzywam

Nie odpowiedzialam na sonde,bo nie ma tam mojego przedzialu.Wcale nie najdrozszego,bo jestem tego warta,tylko staram sie uzywac sprawdzonych firm,nawet gdy jest drozszy.Ale tym razem sie chyba nacielam.Kupilam neovadio f-my vichy dla 50+,i niestety poprostu czuje go na twarzy,a to sprawia mi dyskomfort.Zupelnie nie wiem co mam zrobic?Czy dokupic nawilzajacy?Jutro zrobie eksperyment,wpierw naloze,bo mam probke nawilzajacy,a potem ten glowny,jezeli to nic nie zmieni to 81zl do kosza,szkoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 09:37
duszka07's Avatar
duszka07 duszka07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 607
Domyślnie

Mamiro, nie nakładaj kremu na krem. Według mojej znajomej kosmetyczki, bywającej na różnych międzynarodowych kursach, Polki nakładają na siebie za dużo kremów. Zasada jest taka - lepiej mniej niż więcej, Może ten krem Vichy zaczniesz stosować tylko na szyję, a na twarz kupisz nzwilżający. lżejszy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 10:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Duszko,a co Twoja kosmetyczka powie na cold krem ? Dla mnie jest on konieczny na każdy krem nocny.Zawsze miałam problem z suchą cerą,ale to co się dzieje teraz,woła o pomstę do nieba..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 10:53
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Lidko

kup sobie kolagen, naprawdę warto. Kupuję kosmetyki, które są stosowane w salonach kosmetycznych /nie ma ich w sprzedaży detalicznej/ i bardzo sobie je chwalę. Nie muszę tracić czasu na to czego nie znoszę, nie znoszę atmosfery panującej w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Nie wiem dlaczego tak mam, kosmetyki i kolagen kupuję na Allegro od firm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 11:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Basiu,mam to samo od jakiegoś czasu.Dawniej odpowiadało mi leżenie wielogodzinne,masaże i wszystkie te zabiegi.
Od 5-ciu lat nie zahaczyłam o salon kosmetyczny.Ten kolagen ,to pierwsze słyszę.Ja jestem w fazie ostrego zachwytu nad kremem-musem Lirene w kolorze różowym.On może nic nie działać,ale nakładanie go ,to czysta przyjemnośc.Kosztuje zaledwie 17 zł.
I Basiu...ale fryzjera to chyba nie da się ominąć ? Masz na to jakiś sposób ? Po ostatnim rozjaśnieniu włosów ,musiałam wyrzucić moją ukochaną fioletową tunikę,zniszczoną właśnie u dobrego fryzjera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 29-08-2008, 11:06
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Lidko

Cytat:
Napisał Lila
Basiu,mam to samo od jakiegoś czasu.Dawniej odpowiadało mi leżenie wielogodzinne,masaże i wszystkie te zabiegi.
Od 5-ciu lat nie zahaczyłam o salon kosmetyczny.Ten kolagen ,to pierwsze słyszę.Ja jestem w fazie ostrego zachwytu nad kremem-musem Lirene w kolorze różowym.On może nic nie działać,ale nakładanie go ,to czysta przyjemnośc.Kosztuje zaledwie 17 zł.
I Basiu...ale fryzjera to chyba nie da się ominąć ? Masz na to jakiś sposób ? Po ostatnim rozjaśnieniu włosów ,musiałam wyrzucić moją ukochaną fioletową tunikę,zniszczoną właśnie u dobrego fryzjera.
wstyd się przyznać ale do fryzjera nie chodzę od wielu lat, wszystkie sprawy fryzjerskie załatwiam własnoręcznie dlatego mam taką nieskomplikowaną fryzurę na głowie. Na kolagen podeślę Ci linka, naprawdę warto go mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 16-10-2008, 14:21
mwz mwz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2
Domyślnie

Powiedzcie jaki krem poleciłybyście mojej wnuczce nastolatce, cera mieszana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 16-10-2008, 14:52
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

krem dla nastolatki?
Widzę u mojej córki krem,który spełnia jej oczekiwania,a skóra poprawiła sie zdecydowanie
http://www.allegro.pl/item444535687_... _tlusta.html
kupiła go sobie na allegro,kosztuje dużo,bo ok.100zł,ale jest w słoiczku 200 ml.Swietnie sie wchłania,rozsmarowuje i nie podrażnia.
Z clareny są i kosmetyki dla osób w moim wieku 50+,a szczególnie dla cer naczyńkowych.Można sobie spojrzeć w "Pokaż inne przedmioty sprzedającego" na tej stronie,albo innej.Ja niestety/niestety ze względu na cenę/kupuję kremy z firmy Thalgo.Są bardzo skuteczne.Można tez zamówić sobie próbki i sprawdzić.Wiadomo,że z tej firmy korzysta wiele gabinetów kosmetycznych.
Kiedyś zdecydowanie wystarczał mi dobry tonik,a krem był zbędny,a teraz moja cera zrobiła się złośliwa...niech ją!!
Najwspanialsze jest serum do biustu z Thalgo.Po prostu genialne,ale też drogie.W słoiczku jest 50 ml,ale wystarcza 2 krople na jedno smarowanie.
http://www.allegro.pl/item459808021_...go_ algi.html
Pozdrawiam panie,którym wystarcza nivea krem.Zazdroszczę.
Nic z tego co piszę nie jest ,broń Boże,reklamą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 16-10-2008, 15:38
duszka07's Avatar
duszka07 duszka07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 607
Domyślnie

Sa bardzo dobre serie dla nastolatek polskich firm, warto więc też wziąć je pod uwagę. Jeżeli chodzi o masło kakaowe Ziaji, to predenduje do najlepszego produktu z Pomorza. Zamierzam więc go kupic i wypróbowac. Polecam firmy Eveline błyszczyki, nie owalne ale prostokątne(!). Nie lubię szminek, całe życie stosowałam błyszczyki głównie zagranicznych marek i uważam, że własnie ta seria z Eveline jest doskonała. Niestety, w tym prostokącie błyszczyku jest o wiele, wiele mniej niż w innych ale, jak mi tłumaczono na niedawnych Targach Kosmetycznych w Gdańsku, komponenty użyte do ich produkcji są b.drogie i przy zastosowaniu przecietnej gramatury, cena błyszczyku równałaby się tym z o wiele wyzszych półek. Na twarz używam teraz serię ROC Retin - Ox - podobno spełnione obietnice. Jak na razie - niespełnione. Do szyji i dekoltu Miraculum - Perfekcyjne Serum z serii Geneza Młodości dla cery b. dojrzałej. Co prawda tylko 30 ml, ale jakością przewyższa znacznie droższe. Wypróbowałam.
Jezeli macie jakies sprawdzone kosmetyki na tworzące się zmarszczki nad ustami - to się polecam. Wypróbowałam z różnych półek i - bez efektu. Tylko nie piszcie mi o botoxie.
A poza tym, doceńmy krem Nivea. Tylko on doprowadziłi do normalnego stanu moje spalone słońcem nogi. Moja znajoma aktorka, alergiczka, uzywa tylko kremu Nivea w metalowym pudełku i wyglada młodo i pieknie w odróznieniu od swojej siostry, wydającej spore kwoty na kosmetyki i kosmetyczki.
Serum Eveline wypróbuję. Polecam tez firmy Flos - Lek specyfiki do cery naczynkowej oraz rewelacyjny krem do rąk na zimę. Mozna używać przez cały rok, Ja, niestety, nie mogę go nigdzie dostać. Pewnie pojawi się zimą.
I to by było na tyle.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.