menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #23001  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 12:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Cieszy mnie kazde zwyciestwo rodakow w dziedzinach sportowych... i nie tylko. Niestety w kraju sa przedmiotem potwornej zazdrosci i zawisci - dowod powyzsza wypowiedz. Ot, jedna z narodowych wad.

marbello! Co cię smuci?
I jaką zawiść w tym widzisz? Czego mialbym w/g ciebie zazdrościć? Pieniędzy? Zarobiła swoją ciężką pracą. Miejsca w rankingach? Nie jestem zawodowym tenisistą. Podziwiam sportowe wyniki i poziom jeśli gra tak jak w ostatnich turniejach. I komentatorzy wychwalają jej grę.
Jeśli uważniej przeczytasz to co napisałem, to powinnaś zauważyć, że nie o sportowych sukcesach było.
Jestem tzw. fanem tenisa i sporo oglądam transmisji z tego sportu. Nie zdarza się, żeby Rosjanki, Niemki,Serbki i inne sypały wiązankami w kierunku tatusiów. Czy równie łatwo rozgrzeszasz Gołotę z wyczynów ringowych? Też miał sukcesy sportowe, ale nie z nich jest znany
A Radwańska? Całkiem niedawno opowiadała o braku szacunku dla nieosiagalnej jak dotąd dla niej Azarenki za udawanie kontuzji, a w następnym tygodniu zrobiła to samo, bo jej sie terminy lepiej płatnych turniejów nie zgadzały.
Takie numery rodaczki też cie cieszą?
Jeszcze raz. Mówimy nie o sportowych wynikach, nie o pieniądzach, a o tych "poza" wyczynach, które specjalnej chluby reprezentance kraju nie przynoszą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23002  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 12:16
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał Lila
Co z tego, że prywatnie?
Anna Komorowska była z wizytą prywatną w Płocku,
czyli za miedzą,
a media to pokazały.
Także Angela z małżonkiem w czasie prywatnej wizyty na Pomorzu, była zauważona.

Wizyta prywatna czy państwowa.
Tak, to ma znaczenie niekiedy. Ribbentrop na przykład, całkiem prywatnie sobie razem z Mołotowem kraj dzielili.

btw Gabon i Gruzja. Jakąż Ty masz fantazję, miła Hypatio.



Nie mam siły w niedzielę z rana, wyjaśniać Ci różnicę pomiędzy żoną prezydenta RP obecną lub byłą, szefową rządu sąsiada,a żona prezydenta jednej z azjatyckich republik byłego ZSRR.
Mocno wątpię w to czy to faktycznie trzeba Ci tłumaczyć ! Nie strugaj wiatraka !
Gdyby złożyła nam wizytę żona wodza Zulusów - nic do tego królewskiego plemienia nie mam - i oświadczyła ,że ich szaman w dymach modlitewnych odczytał prawdziwą historię śmierci prezydenta wszech czasów ,to też byś uznała to za wyjątkowe wydarzenie !


Lila ,argumentacja typu , ''A u was murzynów biją'' jest porażająca,szczególnie w Twoich usteczkach.:


Ps.Ten Gabon to cytat z klasyka ,on nie tylko ma fantazję ,on jest wręcz fantastyczny !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 01-04-2012 o 12:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23003  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 12:23
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Radwańska jest znana nie z powodu udziału w marszach,lecz dlatego ,że jest świetną tenisistka i z tego się niezmiernie cieszę ,bo to piękny sport ,a ona jest w nim naszą dumą i za to ją cenie,choć prywatnie to ponoć nie jest osoba zbyt sympatyczna !
Są osoby,których udział w tych marszach znacznie bardziej mnie smuci i rozczarowuje.

Wlasnie o to chodzi - jest swietna tenisistka. A "ponoc" ....wlasnie tak tworza sie ploty i pomowienia. Znasz ja osobiscie????? Nie musi byc sympatyczna - ma grac i o to chodzi.

PS. Marsze...???? Kazdy gdzies tam maszeruje lub maszerowal....w PRLu np w marszach pierwszomajowych
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23004  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 12:41
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
marbello! Co cię smuci?
I jaką zawiść w tym widzisz? Czego mialbym w/g ciebie zazdrościć? Pieniędzy? Zarobiła swoją ciężką pracą. Miejsca w rankingach? Nie jestem zawodowym tenisistą. Podziwiam sportowe wyniki i poziom jeśli gra tak jak w ostatnich turniejach. I komentatorzy wychwalają jej grę.
Jeśli uważniej przeczytasz to co napisałem, to powinnaś zauważyć, że nie o sportowych sukcesach było.
Jestem tzw. fanem tenisa i sporo oglądam transmisji z tego sportu. Nie zdarza się, żeby Rosjanki, Niemki,Serbki i inne sypały wiązankami w kierunku tatusiów. Czy równie łatwo rozgrzeszasz Gołotę z wyczynów ringowych? Też miał sukcesy sportowe, ale nie z nich jest znany
A Radwańska? Całkiem niedawno opowiadała o braku szacunku dla nieosiagalnej jak dotąd dla niej Azarenki za udawanie kontuzji, a w następnym tygodniu zrobiła to samo, bo jej sie terminy lepiej płatnych turniejów nie zgadzały.
Takie numery rodaczki też cie cieszą?
Jeszcze raz. Mówimy nie o sportowych wynikach, nie o pieniądzach, a o tych "poza" wyczynach, które specjalnej chluby reprezentance kraju nie przynoszą.

Hejki. Czy wszyscy zdrowi w domu? Cosik mi sie wydaje, ze ploty i taboidy maja powodzenie. Ha ha, malo znasz "swiat tenisa" - gdybys mial okazje posluchac jakie "komplementy" przesylaja sobie "panie i panowie" na kortach (np Monaco i Paryz) w czasie swiatowych turniejow - nasza sympatyczna rodaczka jest niewinnym dzieciatkiem.

Jak zwykle przekrecasz kota ogonem - genetyczna specjalnosc. Ma racje dziewczyna, gra tam gdzie jej lepiej placa - proste, zrozumiale - jej kieszen i zazdrosnikom nic do tego.

Z chluba dla kraju - daj sobie spokoj, zluzuj troche, a jak masz problem - duza setka i lulu.

Zastanawiam sie, czy w kraju nie macie wiekszych zmartwien??????
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23005  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 12:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Nie mam siły w niedzielę z rana, wyjaśniać Ci różnicę pomiędzy żoną prezydenta RP obecną lub byłą, szefową rządu sąsiada,a żona prezydenta jednej z azjatyckich republik byłego ZSRR.
Mocno wątpię w to czy to faktycznie trzeba Ci tłumaczyć ! Nie strugaj wiatraka !
Gdyby złożyła nam wizytę żona wodza Zulusów - nic do tego królewskiego plemienia nie mam - i oświadczyła ,że ich szaman w dymach modlitewnych odczytał prawdziwą historię śmierci prezydenta wszech czasów ,to też byś uznała to za wyjątkowe wydarzenie !


Lila ,argumentacja typu , ''A u was murzynów biją'' jest porażająca,szczególnie w Twoich usteczkach.:


Ps.Ten Gabon to cytat z klasyka ,on nie tylko ma fantazję ,on jest wręcz fantastyczny !

Ach jak mi przykro, że tak Ciebie gnębię, jednakże jeśli chodzi o standardy, będę nieubłagana.
Rozumiem, że nasza Namber Łan jest osobą godną uwagi nawet na rynku w Pcimiu,
podczas gdy promująca swą książkę ( w dodatku wykształcona, władajaca 5 językami) Dama Gruzji,
nie jest warta wzmianki, bo niby przyjechała z azjatyckiej republiki?
Oj, mam nadzieję, że pobieżnie znasz historię Gruzji,
choć Twe postponowanie tego kraju, raczej o tym nie świadczy.

Poza tym przypominam, jak media się krztusiły z zachwytu,
gdy Polskę raczył odwiedzić prywatnie książę Tampax z księżną Camillą - bullterierem.
Nic to nie da, droga Hypatio.
Pierwsza Dama Gruzji mówiła z wdzięcznością o ś.p. Lechu Kaczyńskim,
a tego u nas się nie wybacza.

Dlaczego?
''Dobre pytanie'' ( Lesław Maleszka).

Aha, przywoływanie tutaj kogoś z plemienia Zulusów świadczy o tym, że naprawdę jesteś zmęczona.
A kuku, Hypatio!
A może lepiej przywołasz kogoś z plemienia Maori?
Zawsze większy kontakt z Polską, mimo wszystko. Poprzez....miód.


I tego miodu Ci życzę na resztę dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23006  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 13:04
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
gdybys mial okazje posluchac jakie "komplementy" przesylaja sobie "panie i panowie" na kortach (np Monaco i Paryz) w czasie swiatowych turniejow - nasza sympatyczna rodaczka jest niewinnym dzieciatkiem.

Zastanawiam sie, czy w kraju nie macie wiekszych zmartwien??????
Mamy zmartwienie i to duże, bo Tusek nie może przykląć na boisku a w tenisa nie gra.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23007  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 13:20
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Mruga oczkiem (żart)

Cytat:
Napisał Lila
Ach jak mi przykro, że tak Ciebie gnębię, jednakże jeśli chodzi o standardy, będę nieubłagana.
Rozumiem, że nasza Namber Łan jest osobą godną uwagi nawet na rynku w Pcimiu,
podczas gdy promująca swą książkę ( w dodatku wykształcona, władajaca 5 językami) Dama Gruzji,
nie jest warta wzmianki, bo niby przyjechała z azjatyckiej republiki?
Oj, mam nadzieję, że pobieżnie znasz historię Gruzji,
choć Twe postponowanie tego kraju, raczej o tym nie świadczy.

Poza tym przypominam, jak media się krztusiły z zachwytu,
gdy Polskę raczył odwiedzić prywatnie książę Tampax z księżną Camillą - bullterierem.
Nic to nie da, droga Hypatio.
Pierwsza Dama Gruzji mówiła z wdzięcznością o ś.p. Lechu Kaczyńskim,
a tego u nas się nie wybacza.

Dlaczego?
''Dobre pytanie'' ( Lesław Maleszka).

Aha, przywoływanie tutaj kogoś z plemienia Zulusów świadczy o tym, że naprawdę jesteś zmęczona.
A kuku, Hypatio!
A może lepiej przywołasz kogoś z plemienia Maori?
Zawsze większy kontakt z Polską, mimo wszystko. Poprzez....miód.


I tego miodu Ci życzę na resztę dnia.

Jeśli już to najbliżej nam do Malgaszów. Można rzec ,że jesteśmy spokrewnieni !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23008  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 14:43
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=marbella] -
Cytat:
daj sobie spokoj, zluzuj troche, a jak masz problem - duza setka i lulu.
To samo podwójnie w drugą strone.
Jeśli lubisz wiązaną mowę w damskim wydaniu, to twój wybór.
O gustach....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23009  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 15:22
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

[quote=pluto37][quote=smutek]
Cytat:
Napisał pluto37


Gdybyś słuchał ministra to byś wiedział.

To ja napiszę, że jeden telefon Putina i "byłoby po sprawie", ale przecie i Putin i Ławrow czytaja że ZAMACH był, więc "muszą" to sprawdzić w dokładnym śledztwie. W końcu prokuratorzy musza sprawdzać każdą wersję, żeby NIKT im stronniczości nie zarzucił, a to "musi" trwać.
W końcu sprawdzenie jakie materiały i przez kogo użyte do wybuchów musi być wyjasnione. A tego w pięć minut nie zrobisz.. Też bym podobnie postępował w takiej sytuacji. I nie wątpie, że ty podobnie.

Pytanie o to w jaki sposób w/g ciebie możnaby bez zgody Putina zabrać z ruskiego lotniska wrak nadal pozostaje w mocy.

Pluto! Proszę nie rób mi wykładu bo to co piszesz kupy się nie trzyma. Treść tego wykładu to Twoje przemyślenia czy z GW?
A odnośnie wraku.Mam Ci napisać dużymi literami?
Napisałem i powtarzam Jeden telefon Tuska do Putina i sprawa załatwiona..Nic nie chcę wykradać ze Smoleńska, Tusk może załatwić wszystko w tej materii ale brak chęci.Kropka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23010  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 16:04
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał marbella
-
To samo podwójnie w drugą strone.
Jeśli lubisz wiązaną mowę w damskim wydaniu, to twój wybór.
O gustach....

A moze, tak dla odmiany, zgadniesz, ile mnie twoja opinia interesuje?!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23011  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 16:04
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Jasne ,jesli ktos po wucofsku pluje i obraza pamiec sp.Pary Prezydenckiej,to porzadny czlowiek,wedlug kryterim wartosci wucuf tego watku.
Szacunek okazany w. w. naraza osobe na spotegowana porcje plwocin i jadu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23012  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 16:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=marbella]
Cytat:
Napisał pluto37

A moze, tak dla odmiany, zgadniesz, ile mnie twoja opinia interesuje?!

marbello!
mogę jedynie odpowiedzieć jak Radwańska do tatusia..
i zakończyć wymianę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23013  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 17:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał smutek
[
Napisałem i powtarzam Jeden telefon Tuska do Putina i sprawa załatwiona..Nic nie chcę wykradać ze Smoleńska, Tusk może załatwić wszystko w tej materii ale brak chęci.Kropka

Łobuz z tego Tuska.... nie to co wuc Pisu. Poczekamy aż dojdzie...do władzy
Mnie ten wrak potrzebny jak wiewiórce dzwonek, ale chętnie popatrzę na wyczyny wodza co po Tusku chce dojść.. i sie nie stracha
pssst myślałem, że masz jakiś pomysł, a ty jedynie Tuskiem sie zasłaniasz. Tak to każdy potrafi. W końcu nie jednym Tuskiem RP stoi... Ukraść nie chcesz, pomysłów nie masz, będziesz musiał cierpieć wraz z wrakiem ruską glebę. Współczuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23014  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 18:11
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Przed chwilą słyszałem, że Kaczyński chce grzebać przy Konstytucji, i słyszę zdania innych, i czuję jak mnie jak i innych, na już na samo słyszenie, dreszcze przechodzą, no i wysypki dostaję a pies zaczął wyć z przerażenia...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23015  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 18:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Przed chwilą słyszałem, że Kaczyński chce grzebać przy Konstytucji, i słyszę zdania innych, i czuję jak mnie jak i innych, na już na samo słyszenie, dreszcze przechodzą, no i wysypki dostaję a pies zaczął wyć z przerażenia...

Zupełnie nie rozumiem Twoich obaw.
Ja sądzę wręcz odwrotnie. Chciąlbym na pismie zobaczyć co warte są pomysły Zbawcy z Żoliborza.
Jak dotąd to PiSuwuc w jednym miejscu chlapnął jedno, w innym cos przeciwnego, a w jeszcze innym kolejne komety. jak już się zbierze i swoje pomysły przeleje na papier, to zobaczymy jakież to złote myśli kotłują się w czaszce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23016  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 18:45
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał marbella

marbello!
mogę jedynie odpowiedzieć jak Radwańska do tatusia..
i zakończyć wymianę

Tak ładnie chcesz się wyrazić? Do moderatora??? Uważaj sobie Widzę zwieranie szeregów zacnych Pań przeciwko niezacnym. Ci niezacni to my, panie i panowie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23017  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 19:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=koala][quote=pluto37]

Cytat:
Tak ładnie chcesz się wyrazić? Do moderatora??? Uważaj sobie

Przeciem napisał, że ....mogę.
A po drugie primo, to Twój współziomek napisał kiedys, że lżenie w nieznanym lżonemu języku, to ...sadyzm.
Za jednym mądrym księdzem powiem, że .."to, że wódka jest w sklepie nie znaczy wcale, że trzeba sie upijać".


Cytat:
Widzę zwieranie szeregów zacnych Pań przeciwko niezacnym. Ci niezacni to my, panie i panowie .
Czyżbyś miała co przeciw patriotycznym zwieraczom?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23018  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 19:41
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Jasne ,jesli ktos po wucofsku pluje i obraza pamiec sp.Pary Prezydenckiej,to porzadny czlowiek,wedlug kryterim wartosci wucuf tego watku.
Szacunek okazany w. w. naraza osobe na spotegowana porcje plwocin i jadu.

Ale to tylko spamery, trolle i chamy,
oraz bazarowe handlary.

Ludzie nauki jednak się buntują.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/25845...awie-smolenska

Długo tego stanu niewiedzy nie da się utrzymać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23019  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 19:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

[quote=smutek][quote]
Cytat:
Napisał smutek

Napisałem i powtarzam Jeden telefon Tuska do Putina i sprawa załatwiona..Nic nie chcę wykradać ze Smoleńska, Tusk może załatwić wszystko w tej materii ale brak chęci.Kropka

Nie masz racji.
Sądzisz, że Putin by posłuchał Reformatora? A po co on mu teraz?
Wolne żarty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23020  
Nieprzeczytane 01-04-2012, 19:54
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Bazarowe handlary zwyczajowo mają najwięcej do powiedzenia w sprawie przyczyn katastrofy w której zginęło 96 osób, a polegli tylko członkowie PiS. Jak twierdzi Macierewicz przyczyn było wiele: hel, sztuczna mgła, bomba baryczna, dwa wybuchy. I wszystkie te przyczyny są prawdziwe, a lądowanie w warunkach urągających przepisom jest nieprawdziwe i to właśnie b.d.u.
PS
Indor nie komentuje, ma ignor
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.