menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #12661  
Nieprzeczytane 12-04-2023, 07:37
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam serdecznie! Wnuczek wstawił to moje foto ale ja nadal nie bardzo wiem jak to zrobić! Ten hosting Postimage.org nie działa .Może to przeżytek jest? Dziś dopiero jest deszcz i zimno. Święta były piękne i słoneczne. Nie złożyłam wam życzeń ale teraz nadrabiam za to. Wszystkiego co najlepsze po Świętach niech was nie omija!! Zdrowia przede wszystkim! dziś idę na kontrolę do lekarza rodzinnego .Po zapaleniu oskrzeli. Ale już nie kaszlę tylko z rana kiedy wszystko mam zaschnięte w gardle. Z okazji urodzin też składam serdeczne życzenia dla Helenki! Teraz piję kawę z mlekiem i miodem a jak wstałam to wypiłam kubek ciepłej wody z sokiem z brzozy. Koleżanka przyniosła mi ze swojej brzozy bo ma na posesji aż 2.Teraz po chorobie muszę się wzmocnić. Na co jest dobry sok z brzozy? Tzw. oskoła?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12662  
Nieprzeczytane 12-04-2023, 13:11
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Witam serdecznie! Wnuczek wstawił to moje foto ale ja nadal nie bardzo wiem jak to zrobić! Ten hosting Postimage.org nie działa Święta były piękne i słoneczne. Dzis idę na kontrolę do lekarza rodzinnego .Po zapaleniu oskrzeli. Ale już nie kaszlę tylko z rana kiedy wszystko mam zaschnięte w gardle. Teraz piję kawę z mlekiem i miodem a jak wstałam to wypiłam kubek ciepłej wody z sokiem z brzozy.
Teraz po chorobie muszę się wzmocnić. Na co jest dobry sok z brzozy?
Danusiu, witam Cię po świętach.
1. Nasze też były udane.
2. Nieprawda - Postimage działa!
Tylko Ty zapomniałaś jak się go używa. Obiecałem, ale obiecanki sasanki, że jak wszystko będzie OK,
to przyjadę i Cię nauczę. Tylko, że u mnie wcale nie jest tak ok.
Ja mam t.zw. mgłę mózgową. Co to za diabeł już tu chyba gdzieś pisałem. Nie mam zdrowia żeby to znów opisywać.
Astmę oskrzelową ja też mam. Tylko jeszcze nie zapaloną, hihi.. Więc z tym można jeszcze żyć, hihihi...
Ale najważniejsze jest u mnie, że mam wyleczoną Edytkę!!
3. Ja z rana zawsze wypijam kubek zielonej herbaty. Z miodem i cytrynką. Pomaga na trawienie. Oraz na reflux.
Pomaga też nań siemię lniane. Pić przed i w nocy.
4. Nie wiem na co pomaga sok z brzozy. Pewnie na jelita też.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Oraz te Panie które tu lubię na tym wątku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12663  
Nieprzeczytane 13-04-2023, 21:07
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Dobry wieczór .
Poczytałam troszkę i piszę...
Haniu , domyślam się , że Ci trudno a te święta były najgorsze pewnie , postaraj się i zawalcz o siebie bo to jest ważne . Nie możesz poddać się , wiem - łatwo mi mówić ale taka jest prawda .
Poza tym miło Was widzieć - Danusiu , Krysiu , Gienku , Janku , Alu i Bachorku . Beniu , Ciebie również .
Danusiu , mam nadzieję , że z Twoim zapaleniem oskrzeli już jest ok ale uważaj na siebie .
Janku , pozdrawiasz panie , które lubisz na tym wątku a są takie , które nie lubisz ? Dobrze , że z Twoją Edytką jest w porządku tylko martwisz mnie stwierdzeniem , że u Ciebie nie wszystko jest ok .
Sama chyba mam tę słynną mgłę mózgową a może to coś innego ? Kto wie ?
Jednak za rzadko tu bywam ale pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę spokojnej nocki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12664  
Nieprzeczytane 13-04-2023, 21:40
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 880
Domyślnie

Witami pozdrawiam was drogie panie.
Do południa było ładnie u nas słonecznie i ciepło.
Ale op południa deszcz pada i pada dalej.
Sok z brzozy zdrowy jest pić, i na włosy przed

wypadaniem , smarować głowy.
Na jelita zdrowy jest i nalewki można robić z niej.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12665  
Nieprzeczytane 14-04-2023, 09:32
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam!Pewnie,że zapomniałam korzystać z Postimage.org o przez dobrych kilka lat nie korzystałam z laptopa.Oddałam wnukom bo w pandemii było zdalne nauczanie a mam ich 3 to oddałam mój. Może przypomnę sobie jak to się robi.Gdzie zaniebieszczyć gdzie kliknąć! Poczytam ciebie Stefanie-Janku na portalu e-komputer.
Wczoraj byłam u ortopedy i zrobił mi zastrzyk w kolano z kwasem hialuronowym. Muszę teraz oszczedzać noge.
Na Kaszubach ciepło,pójdę na krótki spacer.Do seniorów wybiore sie w poniedziałek. ortopeda polecił mi proste ćwiczenie prostowanie nog prze cały dzien ile sie da.Wiem,że to uciązliwe ale nie bedzie przykurczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12666  
Nieprzeczytane 14-04-2023, 11:22
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Dancia54
Danusia.
W tej kolejności jak odpowiedziałyście wczoraj i dziś.
Cytat:
Napisał Dancia54
Dobry wieczór .
Janku , pozdrawiasz panie , które lubisz na tym wątku a są takie , które nie lubisz ?
Sama chyba mam tę słynną mgłę mózgową...?
Tak Danciu, jesteście obie z Danusią na tym wątku takie dwie, które lubię. Które "zdalnie" na tym wątku polubiłem.
Z którymi "jest mi po drodze", jak to się mówi.
Widzisz, stałem się na starość "psychologiem". Niezłym. Człowieka się wyczuwa, nawet na odległość.
No, Danusię nawet lepiej poznałem, bo odwiedziłem Ją kiedyś w Kościerzynie, gdzie Ona mieszka.
A Ciebie Danciu choćby za to oto Twoje zdanie-zapytanie:
"...Dobrze , że z Twoją Edytką jest w porządku tylko martwisz mnie stwierdzeniem , że u Ciebie nie wszystko jest ok ".
Tylko Ty potrafisz tak zapytać. Wyczuwa się w nim troskę. Dziękuję za to.
Na te dwa Wasze ostatnie posty odpowiem obszerniej innym razem.
Danusiu, i odnajdę ten mój post na którymś wątku, gdzie pisałem n.t. Postimage.

Pozdrawiam Was .

Ostatnio edytowane przez Stefan : 16-04-2023 o 11:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12667  
Nieprzeczytane 16-04-2023, 10:04
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

. Wczoraj poszłam do lasu szukać wiosny. Słabo jeszcze widać tą wiosnę! Trochę zawilców białych znalazłam. Szłam bardzo powoli aby nie nadwyrężyć nogi i nie spocić się. Ale i tak zrobiłam 4 km. Liczą się też schody z drugiego piętra i z powrotem. Dzisiaj trochę pada ale ciepło jest. Chyba nigdzie nie pójdę a mszę świętą obejrzałam w TV. Janku ja też myślałam o Twojej żonie tylko nie napisałam nic! Przepraszam. Jakos to życie leci może spokojnie dla mnie bez względnych wzruszeń i kłopotów. Tak już zostanie chyba to życie samotnych seniorów a co tam teraz na stare lata szukać związku z kimś?? Zaczepił mnie na fejsie jakiś facet 58 lat z Paryża i chciał korespondować. Odrzuciłam tą znajomość bez korespondencji.Was też spotykają takie zaczepki? Życzę Wam miłej niedzieli i smacznego obiadku!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12668  
Nieprzeczytane 16-04-2023, 10:19
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 880
Domyślnie witam was.

Witak Danusia. Co w tym złego jak cie zaczepił na fejsie jakis facet.
Co innego jak byś droga szła . Miałem takie znajomości tak porozmawiać . To na zdrowie wychodzi. Lubie rozmawiać na rożne tematy. Kobiety tak słuchają mnie , aż gęby potwierają. Jeszcze powiem jakiś dowcip, na koniec ...
Pozdrawiam dobrego dnia dzisiejszego, i ciepłego.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12669  
Nieprzeczytane 17-04-2023, 20:11
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Dobry wieczór wszystkim .
Janku , nie wiem czy pamiętasz ale ja zawsze byłam taką osobą , wcześniej wesołą ale i wrażliwą na czyjeś krzywdy . Nic się nie zmieniło i pewnie taka zostanę do końca . Jeżeli pytam to wiadomo , że martwię się o kogoś choć staram się nie być wścibska . Może nie zawsze to udaje się mi więc z góry przepraszam .
Danusiu - imienniczko , Ty jesteś jednak bardzo waleczną kobietką moim zdaniem ..i to od dawna . A ten pan z Fb ..nie wiem co powiedzieć , ja na fb nie mam konta i może to dobrze ?
Gienku , a ja pomimo tylu lat co mam to nie mam za bardzo odwagi rozmawiać z kimś kogo nie znam , zwłaszcza z obcego kraju , nie mam zaufania i tyle .
Wolę sprawdzone znajomości choć wirtualnie i z tym może być różnie .
Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę spokojnej nocki
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12670  
Nieprzeczytane 17-04-2023, 21:53
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 880
Domyślnie Samotnych witam

Dancia 54.Zdrowie dopisuje Ci , na Twoje lata. Dzisiaj ponuro było, a od południa zaczęło padać u nas i pada dalej.Ja też bym nie pisał tam po zagranicami z nikim. Trza uważać , bo to oszuści są. Nawet w kraju .

Pozdrawiam was miło drogie panie koleżanki. Bo jak inacy napisać. Do was.. Wczoraj była msza za moją żonę roczna . Była piękna słoneczna pogoda, ludzi dużo było znajomych krewnych. Dwa księża odprawiali mszę. Potem znicze poświecili na pomniku i pomodlili się.
Pozdrawiam wieczorowo.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12671  
Nieprzeczytane 22-04-2023, 20:38
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Dobry wieczór kochani .
Gienku , Twój wpis był ostatni więc do Ciebie zwracam się . Z tym zdrowiem bywa różnie , raz lepiej , raz gorzej .
Pewnie myślisz , że te 54 przy moim nicku to mój rok urodzenia ale tak nie jest , jestem dużo młodsza .
Szybko mija ten czas , już rok po śmierci Twojej żony ale dobrze , że jakoś to zniosłeś , w pamięci pozostanie na zawsze .
U nas dziś było aż 21 stopni na plusie , zaliczyłam spacer , wizytę syna , pogadałam z koleżanką i tak minęła sobota .
Miałam zarezerwowany wyjazd dwutygodniowy do mojego ulobionego uzdrowiska ale zrezygnowałam - ceny są koszmarnie wysokie . Poza tym mam trochę spraw na głowie , swoich i rodzinnych . Nie wiem jak dalej to się potoczy . Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i wyliczania , trzymajcie się cieplutko , udanej niedzieli .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12672  
Nieprzeczytane 22-04-2023, 21:42
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 880
Domyślnie Witaj Dancia 54

To ty dużo młodsza jesteś , pracujesz jeszcze. Czy emeryturę masz . Ja już nie pracuje 36 lat. Żyje mi się dobrze, nie aż tak . Bo sam zostałem na stare lata w domu, bez żony. Daję radę we wszystkim , łącznie z gotowaniem. Wszystko zrobię. Na kasę nie narzekam. Miesięcznej pensji nie przejem. Towar kupuję z górnej półki. Byle ochłapów nie kupuje. Do marketu mam blisko ,ale tez zaopatruję się w pobliskim sklepie. Ceny w przybliżeniu jak w markecie. w Żabce też dużo kupuję, chleb , bo od prywatnego przywozi. Piwo warto kupić , bo jest zniżka - jak się kupuję powyżej sześć sztuk. Ale tez i owoce kupuję w żabce, bo świeże są jak mandarynki, banany, awokado, grejfuty.
W markecie kupuję dobre oleje do smażenia . Pierwsze tłoczenie Na jutro odmraża mi się schab , z rana kotlety robię. Przyprawie je i na 1 godz do lodówki daję. Potem w jajku i bułce tartej i na patelnie idą. A patelnię kupiłem nową droga była , ale warto było dać 400 zł. z pokrywką szklaną jest. Dość głęboka. Bardzo szybko się piecze. Mam rosół ugotowany na jutro z ziołami, nawet goździki daje do 4 sztuk. Goździki daję też do kompotu, kapusty .Świetny aromat wychodzi. Czerwoną kapustę tez mam. Tylko 3 ziemniaki ugotuję . Do godz 13,00 muszę być pojedzony . Bo o 15,00 mam gości na kawę i ciasto tez mam, jakaś lampka wina znajdzie się . Bo robię wina różne , już ponad 20 lat. Nalewki też robię.

Fajnie słoneczko świeciło dziś, w białej koszuli chodziłem.
Pozdrawiam miło Cię. Trzymaj se. Danciu.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12673  
Nieprzeczytane 23-04-2023, 10:19
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam serdecznie! Tak wczoraj było bardzo ciepło bo w słońcu to ok 28 stopni.Też zaliczyłam spacer z kijkami.Dzisiaj mam ochotę odpocząć w domowych pieleszach bo to niedziela. Mszę świętą wysłuchałam z Warszawy. I chyba na 18.00pójde do kościoła aby zakończyć niedzielę miło i po bożemu. Jutro świętuję w domu seniora bo są moje urodziny.Stawiam dwa ciasta i szampana. A po obiedzie jadę do Gdańska na tydzień. Będę opiekować się panem 90-letnim za moją koleżankę. Nie chodzi on już i trzeba go karmić. Większą część dnia spędza w łożku. Tydzień szybko zleci a zarobię tyle ile wydałam na zastrzyk w kolano z kwasu hialuronowego. Niestety nikt mi nie da kasy na to i na ulicy nie znajdę! Na obiad robię dziś białą kiełbasę z kiszoną kapustą. To od Świąt ta biała została. Życzę wam bardzo miłej niedzieli i do przeczytania po powrocie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12674  
Nieprzeczytane 25-04-2023, 08:16
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Danusiu, spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe - radości na każdy dzień, pomyślności we wszystkich poczynaniach, miłych i życzliwych ludzi wokół, najlepszego zdrowia na długie lata!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12675  
Nieprzeczytane 25-04-2023, 15:55
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Danusiu, zdrowia i jeszcze raz ZDROWIA
Ci życzę



Odpowiedź z Cytowaniem
  #12676  
Nieprzeczytane 28-04-2023, 18:03
Janina256 Janina256 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Kraków
Posty: 56
Domyślnie

szukając domu opieki dla seniorów trafiłam na ofertę tego domu starców https://lipowyzakatek.com/o-nas-2/ to prywatna placówka i z tego co widzę wszystko tam wygląda jak jak powinna wyglądać opieka geriatryczna. Czy ktoś z was miał może kogoś w tym ośrodku i może podzielić się swoją opinią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12677  
Nieprzeczytane 28-04-2023, 19:30
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał Janina256
szukając domu opieki dla seniorów trafiłam na ofertę tego domu starców https://lipowyzakatek.com/o-nas-2/ to prywatna placówka i z tego co widzę wszystko tam wygląda jak jak powinna wyglądać opieka geriatryczna. Czy ktoś z was miał może kogoś w tym ośrodku i może podzielić się swoją opinią?
Może sama spróbuj szczęścia r tym domu starców jak to nazywasz a nas tam nie wysyłaj , ok ?
I nie pisz tu więcej .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12678  
Nieprzeczytane 28-04-2023, 19:49
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Witajcie kochani .
Wkurzyłam się na ten dom starców...
Jakim prawem taka nazwa ?

Gienku , jestem już na emeryturze ale od niedawna i już nie pracuję . Moja emeryturka nie jest zbyt wysoka ale myślałam , że będzie mniejsza .
Danusiu , spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe - wszystkiego co najlepsze , radości moc i zdrówka przede wszystkim Ci życzę .
Gienku a Ty czasem też nie miałeś urodzin niedawno ? Bo jeśli tak to i Tobie życzę dużo szczęścia , moc radości i zdrowia bo to najważniejsze .
U mnie też przymrozki nocką , w dzień bywa różnie , w sklepach wszystko drogie i nie wiem jak to będzie dalej...
Majówka a ja przesiedzę w domku bo ma być zimno , poza tym domownik choruje i trzeba czuwać .
Na balkonie mam trochę ziół , koper i szczypior , na noc trzeba przykrywać bo zimno .
Wieczorami oglądam jakieś seriale , czytam i tak czas upływa .
Jestem ciekawa co u naszej Helenki i Hani...
Nie odzywały sie ostatnio .
Pozdrawiam cieplutko wszystkich (nie wymieniam ) i życzę miłego wieczoru i spokojnej nocki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12679  
Nieprzeczytane 28-04-2023, 21:11
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 880
Domyślnie

Witaj kochana Dańcia54. Widzisz jak szybko mija czas. 20 kwietnia skończyłem 75 lat. Chyba najstarszym tutaj jestem , może Janek najstarszy jest.
Dańcia 54 , dziękuje za życzenia. Miałem parę gości na urodzinach. Żona tak chciała dożyć moich urodzin , nawet prezent kupiła mi . Ale Bóg chciał inaczej , i zabrał ją do siebie. Brakło jej 14 dni. Przed samymi świętami odeszła do Pana...
Masz skromną emeryturę , ja mam dobrą emeryturę. Konto rośnie , nie przejem tego. A kupuję z górnej półki towar.
Dużo owoców egzotycznych kupuję , one drogie są . Ale warto kupić. Różne soki tez kupuje. Zwykłe to sam sobie narobiłem , jak z malin , czarnej porzeczki, jeżyny z winogronem . To mieszany sok dobry jest. Na pół z wodą piję, jeszcze dorzucę sok z cytryny.
robię też imbir , miód , sok z cytryny, reszta woda gotowana. Mandarynki jedz w tej chwili są najzdrowsze. Pomarańcze raczej teraz nie , bo są słomiate. Ale grejfuty sok bardzo dobry jest z nich. Awokado zdrowe, kiwi, winogron ale czerwony.
Ja mam w zamrażalce , koper, pietruszkę natkę, cebulkę ale szczypior, por.Pietruszka korzeń, świetna do zup, krupniku.
Na ogrodzie mi rośnie cebulka i czosnek ozimy, fioletowy jest. Ten biały co kupujecie to Chiński jest.
Pozdrawiam was miło. Lub Ciebie.


__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12680  
Nieprzeczytane 28-04-2023, 21:22
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 880
Domyślnie

16 kwietnia , była msza za żonę po południu . Ludzi było pełny kościół . Bo znali ją dobrze . Dzisiaj byłem zmienić wkłady do zniczów ,i dwa dałem nowe. Na cmentarz mam 1 km rowerem jadę. Cmentarz mamy oświetlony w nocy. Blisko probostwa jest. Nawet nowy kościół budują już 8 lat. Mury już stoją, a gdzie reszta . Jeden kościół mamy ma ponad 700 lat to antyk, generalny remont zrobiony. Tylko latem są w nim msze, i przeważnie nowożeńcy biorą w nim ślub. Nie tylko z naszej wsi , ale innych wsi też.
Stary kościół stoi na wzniesieniu z jednej strony. trza wchodzić po schodach jak na 3 piętro. Z drugiej strony jest równina. Samochód podjedzie nawet.
Pozdrawiam miło .
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.