menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #149281  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 14:16
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Nigdy się nie wyrasta .
Wyrasta się socjalizmu jak powiedział Piłsudski.




Pewnie do mnie dokicala te notka zle zacytowana , wlasnych obserwacji mi brak z polskiego podworka , a amerykanskie bylo wtedy, kiedy ja sie nim interesowalam jako tako, zupelnie inne. Nawet chwyty lewackie byly bardziej pelzajace niz galopujace, dlatego ich nie dostrzegalam i nie tylko ja i tym lewactwo nas pokonalo.

Ostatnio edytowane przez Miran : 06-03-2021 o 14:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149282  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 14:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A taki TUSK z różnymi spotykać się nie bał.... DZIWNE.... nie sądzisz?

I te one chyba jakiegos pypcia dostali, albo popęd im się wzmógł na "otwarcia" ...

A tak po prawdzie, to gdzie są tajne służby KACZYŃSKIEGO???
Powinni wiedzieć co Kołodziejczak szykuje.... Chyba, że wystawiły Morawieckiego na szczał z orczyka.
Naprawdę ta wasza pamięć mi przeraża .
Rok 2014 maj chyba druga połowa.
Gorzów Wielkopolski i judaszek wziął nogi za pas przed licealistką.
Wiał aż mankietami od spodni po bruku szorował. Trudno mi dać linka bo piszę z telefonu ,ale rok i miesiąc pamiętam.
A tak jak uciekał Sikorski przed kibicami, to chyba się jeszcze w historii nie zdarzyło.
Podobnież to wtedy się tak posikał.
Z drugiej strony rozumiem chłopa; Polska to nie zabawa w Afganistanie.

PS. Po raz któryś widzę tu na wątku kłopoty z pamięcią.
Zaczynam się naprawdę o was martwić.
Może jakaś dieta kochani?
Ja już schudłam 15 kg . Gdybym tak mogła jeszcze wrócić do tej pamięci, która pozwalała mi się w 2 dni nauczyć Pana Tadeusza nie myląc się przy recytacji, to byłoby cudo.
Chyba jednak zostanę przy tym co mam, nie dam rady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149283  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 14:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jarku!
Bo ta ARMIA Błaszczaka CAŁA jest z fotoshopa
W końcu podwodne poniemieckie okręty są z fotoshopa,
śmigłowce z fotoshopa, poniemieckie tanki też, a i ruskie po przemalowaniu też dzielnie mają granic naszych dzielnie strzec, to już nie jest kupa śmiechu, to jest KUPA w postaci czystej.
W końcu nie ma się co dziwić..... Po to KACZYŃSKI z ANTKIEM MACIEREWICZEM suwerennie i z godnościom osobistom wstali z kolan.
I po to wygrali z wrogim TUSKIEM bitwę pod Srockiem.


A jakie wojsko europejskie byś polecił?
Ach, warto się rozmarzyć i przypomnieć dzielnego Siedzącego Karibu od mokasynów.
To byli wojownicy. Nawet ich piąta woda po kisielu, potrafiła zlać trepem leniwego trepa i wywalić z ...rezerwatu powiedzmy. Bezpowrotnie. A taki Unkas, pamiętacie wojnę Mohawków z Huronami? To byli wojownicy. I te skalpy u pasa...oooj.

Co to ja chciałam?
No właśnie, niech Wysokiej Konfuzji nie marzy się coś podobnego. Europa nie ma armii, a Niemcy normalnie szok.

Cytat:
Wszystkie okręty podwodne stoją w stoczniach. W stu procentach gotowe jest mniej niż sto czołgów.
Brakuje 21 tysięcy oficerów i podoficerów. Mowa nie o wojsku jakiegoś drugorzędnego kraju, ale o armii Niemiec, największej potęgi gospodarczej Europy i kluczowego sojusznika Polski.
Lata oszczędzania na Bundeswehrze doprowadziły do tego, że "nie ma sił gotowych do użycia w ramach sojuszniczej obrony".

Jaka szkoda, że tak nie było w 39. Gdzie teraz byłaby Polska? Kanada, to przysłowiowe Eldorado ( niestety nie dla wszystkich, na leserach i głąbach szybko się poznają),
to pikuś byłaby przy Polsce, która taką straszną cenę zapłaciła za wojnę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149284  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 14:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Piotr Ikonowicz na RPO? Cóż, lubię go, pomysł mi się podoba,
ale trzeba go realizować szybko, zanim klient wytrzeźwieje.


Reasumując, ja bym poparła. Bez żartów tym razem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149285  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 15:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miran
Pewnie do mnie dokicala te notka zle zacytowana , wlasnych obserwacji mi brak z polskiego podworka , a amerykanskie bylo wtedy, kiedy ja sie nim interesowalam jako tako, zupelnie inne. Nawet chwyty lewackie byly bardziej pelzajace niz galopujace, dlatego ich nie dostrzegalam i nie tylko ja i tym lewactwo nas pokonalo.


Ciekawy artykuł podsyłam . Mike Pence.

https://www.dailysignal.com/2021/03/...al-imperative/

Mógł o tym mówić 6 stycznia. Teraz mu rozum wrócił, ciekawe dlaczego? Czyli Trump nadal jest mocny w partii, taki prosty wniosek. Inni też wiedzą; chociażby gubernator Georgii, Sessions czy McConnell... zrozumieli, że Trump ma tak silną pozycję i muszą być z nim.

Miłego dnia, uśmiechnij się do porucznika Zumbacha z Dywizjonu 303.
https://twitter.com/KolorHistorii/st...76066110582785

W razie jakby się link nie otworzył..

https://video.twimg.com/ext_tw_video...CGF.mp4?tag=10

Niesamowite prawda? Oryginalne zdjęcie przerobione na wideo.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #149286  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 15:57
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ale mnie wyzywał od moherowego bereta i dinozaura. Czyli zaczął wyzwiska.

Może bym i darowała, bo mimo wielu wad mściwa nie jestem, ale zaszczucia prezydenta Kaczyńskiego darować nie mogę. Tym bardziej że przypominają tutaj o tym jego miłośnicy, zaszczuwając coraz to kolejną osobę.
Zapyziałe podwórka tak mają.
Ciebie wyzywał? Nie wierzę, ani kościółkowa, ani emerytka...
To był żart, przyznaję niezręczny zwłaszcza w społeczeństwie, które lubi żartować z innych, ale nie z siebie. Przeprosił.
Pamiętam reakcję naszych rodzinnych seniorów. Nikt nie poczuł się dotknięty, ba, żartowano sobie dalej i rozważano,komu by dać dowód.
To byli ludzie z balastem wojennych przeżyć, jak mało kto cenili życie i nie rozmieniali go na drobne.

Może nie jesteś, chociaż ...ale JK tak i do końca swoich dni nie wybaczy Tuskowi, że jego samolot szczęśliwie wylądował, a jego brata - nie.
Zaszczucie prezydenta? kolejnych forowiczów?
Naprawdę wierzysz w to, co piszesz?
To jakiś kolejny sposób na wytłumaczenie, tylko czego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149287  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 16:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

O czem myśli ......MYŚLICIEL????
Cytat:
Jarosław Kaczyński czeka na szczepienie. "Ciągle myśli o polityce, o Polsce"

- Przesunęło się coś, ale prezes się zaszczepi. Jarosław chodzi w maseczce, przestrzega obostrzeń, choć

prawdę mówiąc on wagi nie przywiązuje do takich przyziemnych spraw, on ciągle myśli o polityce, o Polsce.

Bo o czem miałby?
W końcu jeszcze tyle zostało w POLSCE do spieprzenia że musi myśleć co by tu ....jeszcze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149288  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 16:37
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Otworzyly sie obydwa.Dziekuje.
Wracajacy rozum, poparty
'' obietnica'', ze nigdy wiecej vice....lepiej pozno itd....
Nie chce naduzywac slowa ''nadzieja'' bo tylko ludzie podli, ludzie mali w przeszlosci matka glupich ja nazwali. Ja ja w sercu mialam i teraz tez mam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149289  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 16:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

NOWY ŁAD..... Morawieckiego

Cytat:
Im dalej w las, tym więcej udaje się znaleźć przepływów do imperium ojca Tadeusza Rydzyka. Lasy Państwowe przelały tam pół miliona złotych.

Szkoda, że środki pochodzące np. z wyrębu drzew płyną do zakonnika-biznesmena, który jak się okazuje, jest sprawnym "drwalem” potrafiącym "wyrąbywać" środki publiczne z różnych państwowych instytucji, w których rządzi PiS - skomentował senator PO.

To OWOC myśli KACZYŃSKIEGO o POLSCE.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149290  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 17:06
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Co za gnomy bez honoru !
Cytat:
Kaczyński z Morawieckim jadą do Świnoujścia. Powód wizyty stał się obiektem drwin

Komisja Europejska przypomniała Mateuszowi Morawieckiemu, kto finansuje przekop pod Świną w Świnoujściu.
"Dobra zmiana" od kilku lat lubi przypisywać sobie wszelkie zasługi. Inwestycje rozpoczęte za czasów PO-PSL otwiera więc jak swoje, a jeśli sama coś zaczyna – jak budowę tunelu w Świnoujściu – nawet nie zająknie się na temat wsparcia unijnego. Jednak Komisja Europejska czuwa...
– Bardzo wiele koniecznych do normalnego rozwoju przedsięwzięć natrafiało na bariery. Ten tunel był planowany od dziesiątek lat. Droga od projektu do realizacji jest daleka - wiedzie przez wolę polityczną, determinację i gotowość do działania – mówił w piątek w Świnoujściu premier Mateusz Morawiecki.
Szef rządu wraz z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim pojawili się na inauguracji budowy tunelu pod Świną, który połączy wyspę Wolin z wyspą Uznam. Ani jeden, ani drugi nie powiedział jednak, że żeby inwestycja doszła do skutku, potrzebne były pieniądze z Unii Europejskiej.
I tu pojawia się Komisja Europejska, która przypomniała o tym fakcie premierowi. "Warto dodać, ze projekt połączenia dwóch części Świnoujścia powstaje dzięki dofinansowaniu 776 mln zł funduszy UE. To 85 proc. kosztu inwestycji. Ta inwestycja to dobry przykład jak UE angażuje się w rozwiązywanie problemów komunikacyjnych" – napisała na Twitterze.
Wcześniej Komisja Europejska dodała ważne fakty do relacji TVP Info dotyczącej innej inwestycji. Chodziło o budowę tunelu kolejowego w Łodzi. Tam także zabrakło informacji o finansowaniu unijnym.
Jakby tego było mało, niektórzy komentujący budowę tunelu w Świnoujściu zwracają uwagę, że firmami, które realizują tę "polską rację stanu" i narodową inwestycję są: austriacki koncern PORR oraz turecko-niemieckie konsorcjum Gülermak. Ponadto maszyna kopiąca tunel, którą imieniem Wyspiarka ochrzcili Kaczyński i Morawiecki, jest chińska.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149291  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 17:30
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Prof. Simon

Cytat:
Ja jestem praktyczny, nie będę żył za 100 lat i nie żyłem 150 lat temu, kiedy moi przodkowie tłukli się w powstaniach styczniowych czy wojnach z bolszewikami. Żyję tu i teraz i mój wniosek jest taki: państwo polskie jest kompletnie nieprzygotowane do jakiejkolwiek większej epidemii. A skąd pani wie, że ktoś zaraz nie wypuści nowego wirusa? SARS udało się opanować, bo wyszedł z Hongkongu – było 800 zgonów. COVID rozsiał się jednak na świat, bo Chiny tuszowały problem. Wiemy, że źródłami były targ rybny i laboratorium w Wuhanie, gdzie prowadzą badania nad wirusami. I że były tam problemy z jakością, ponieważ Francuzi, którzy współfinansowali ten interes, wycofali się z tego. Strona chińska nie chce wpuścić do laboratorium nawet pracowników WHO i utrudnia prowadzenie śledztwa. Dlaczego
Niedzielskiego chwali, ale z wywiadu wynika, że decyzje zapadają poza nim i na to nie ma on wpływu.
Rządzi partia, a nie zdrowy rozsądek i wiedza medyczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149292  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 17:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Rząd wysłał maseczki na Mazury. 137 tys. z nich nie nadaje się do użytku. "Strażacy je odbierają"
Część maseczek, które rząd przekazał regionom najbardziej dotkniętych epidemią koronawirusa, jest bezwartościowa
- alarmuje "Gazeta Olsztyńska". Wszystko przez to, że kończy się ich termin ważności. Zarządzono już odesłanie maseczek do Agencji Rezerw Materiałowych.

Dobrze że tylko maski, bo mogliby jakie szczepionki przeterminowane, albo kanapeczki z szyneczkiem...trzeciej świeżości.
I SUKCES jest...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149293  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 18:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Co za gnomy bez honoru !

Hypatio!!!
Jaki HONOR???
Toć GNOM w masce się po norze czołga i ......MYŚLI.
Bez przerwy. I o POLSCE, bo on ma polskie obowiązki.
To po co ma opowiadać, że to jest UNIJNY szmal i reszta też z UE ....ze sprzętem włącznie.

Chyba ze dwa lata temu Bieńkowska musiała otwieraczowi obwodnicy do lotniska Morawieckiemu przypominać, że to dzieło to TEŻ za unijny szmal.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149294  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 18:24
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Dobrze że tylko maski, bo mogliby jakie szczepionki przeterminowane, albo kanapeczki z szyneczkiem...trzeciej świeżości.
I SUKCES jest...

co to byłaby za senekura gdyby trzeba było pilnować terminów przydatności

nie po to szło sie do PiSu
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149295  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 18:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
co to byłaby za senekura gdyby trzeba było pilnować terminów przydatności

nie po to szło sie do PiSu

Kurde!
Ale szkoda, że SUSKIEGO na front radiowy KACZYŃSKI rzucił i na doradzacza Morawieckiemu, bo by się nadał na takiego.

I zobacz.... w takim Tesco, Lidlu czy innej Biedronce potrafią
Moze te komputery co je Obajtek do PCIMIA wysłał trza było do tej agencji od rezerw i kilku chłopaków z przedszkola zatrudnić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149296  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 19:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I.... TUSK!!! Ten TUSK!!!!

po tym jak chłopstwo z widłami w spracowanych dłoniach rozmawiać chciało.

Cytat:
Donald Tusk
@donaldtusk
Mateusz, zgodnie z postulatem Strajku Kobiet, czym prędzej się oddalił.
2:50 PM · 6 mar 2021

Odpowiedź z Cytowaniem
  #149297  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 19:17
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I.... TUSK!!! Ten TUSK!!!!

po tym jak chłopstwo z widłami w spracowanych dłoniach rozmawiać chciało.


Tusk nie miał litości dla Morawieckiego. Jednym mistrzowskim zdaniem skwitował ucieczkę premiera przed rolnikami
https://netinfo24.pl/2021/03/06/tusk...6wTSavPgSNISfI

Tusk ma prawo - sam nie wymięka

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...4d&oe=6069D48E

I jeszcze ten Skiba

Cytat:
Premier tak szybko uciekał wczoraj przed rolnikami, że Związek Lekkoatletyczny rozważa wystawienie Mateusza jako faworyta w biegu na 100 metrów

https://netinfo24.pl/2021/03/06/tak-...i-hitem-sieci/
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149298  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 19:20
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Kurde!
Ale szkoda, że SUSKIEGO na front radiowy KACZYŃSKI rzucił i na doradzacza Morawieckiemu, bo by się nadał na takiego.

I zobacz.... w takim Tesco, Lidlu czy innej Biedronce potrafią
Moze te komputery co je Obajtek do PCIMIA wysłał trza było do tej agencji od rezerw i kilku chłopaków z przedszkola zatrudnić.

Sprzęt mają, ale zadania specjalne też, hejtują opozycję
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149299  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 20:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Ciebie wyzywał? Nie wierzę, ani kościółkowa, ani emerytka...
To był żart, przyznaję niezręczny zwłaszcza w społeczeństwie, które lubi żartować z innych, ale nie z siebie. Przeprosił.
Pamiętam reakcję naszych rodzinnych seniorów. Nikt nie poczuł się dotknięty, ba, żartowano sobie dalej i rozważano,komu by dać dowód.
To byli ludzie z balastem wojennych przeżyć, jak mało kto cenili życie i nie rozmieniali go na drobne.

Może nie jesteś, chociaż ...ale JK tak i do końca swoich dni nie wybaczy Tuskowi, że jego samolot szczęśliwie wylądował, a jego brata - nie.
Zaszczucie prezydenta? kolejnych forowiczów?
Naprawdę wierzysz w to, co piszesz?
To jakiś kolejny sposób na wytłumaczenie, tylko czego?


Kościółkowa nigdy, ale emerytura od wielu lat. Taki pesel.

Zaszczucie prezydenta jak najbardziej. Pamiętam dobrze. Nie chcę wracać do tego, ale w każdej chwili mogę przypomnieć. Z bólem o tym mówiła Pierwsza Dama Maria Kaczyńska w swoim ostatnim w życiu wywiadzie.

Co do zaszczuwania tutaj, nie wszystko widzisz, nie rozumiesz aluzji, wszak tu są inne wątki polityczne . Co się stało z piszącymi tutaj z opcji przeciwstawnej do PO? Są, zaglądają, widzę ich na liście użytkowników ale...cisza.

Ciekawe, czy wróci Magda A?
KWA się stara jak może, nie kumając, że podcina gałąź na której założyło gniazdo,
bo samo z sobą będzie się jajami obrzucać?

Ja tam mam luz, znam wyniki wyborów, może nawet nie pójdę jak obiecałam sobie w wyborach prezydenckich.
Niestety, pycha i grożenie dziennikarzom z paskudnym uśmiechem, dodało mi ochoty do utarcia nosa bucowi.
Bo głosować na PADa nie chciałam. Podpadł mi raz w 2017.
Gdyby ta Kidawa okazała się choć trochę mądrzejsza,
i gdyby PO nie musiało jej przez tę wstydliwą przypadłość wycofać,
sporo pisowskiego elektoratu albo by nie głosowało,
ale głosowałoby na kobietę.
Powtarzam, PAD był podpadnięty. Teraz ma luksus drugiej kadencji, tylko sobie wymarzyć można taką sytuację.

Na koniec Tusk. Kończy jako hejter na TT.
Hulają plotki ( nie wierzę za nic! za aż takiego ''dynamitarda'' zakłamanego go nie uważam),
że ma pracować dla Putina w Gazpromie.

Ano, zobaczy się, tylko niech ci co czekają na białego konia, lepiej sobie kupią białą kozę...na biegunach.

C'est la vie !!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149300  
Nieprzeczytane 06-03-2021, 20:24
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Co za gnomy bez honoru !

Cytat:
Nawet się nie zająknie na temat wsparcia unijnego.

Co za gnomy uważają, że wsparcie unijne jest z kieszeni UE.
To z naszej kieszeni idzie te 80 %!
To nie są środki, które biorą się z łaski ubermenschów, tylko z naszych podatków ,a jakby chcieli mogliby te pieniądze przesunąć na Polskę wschodnią,
o której mówiliście '' ch....z Polską wschodnią'' bo tam przegraliście. Konkretnie Jacek Krawiec był uprzejmy wyrazić się kwieciście.
https://telewizjarepublika.pl/telewi...quot,8421.html

Łaska wielkich panów z Zachodu, myślałby kto.
To tylko redystrybucja środków z naszych podatków, które zostały po zapłaceniu olbrzymich pensji ubermenschom.
Niektórym się wydaje, że kasa z Unii jest z drukarki 3D.

Niech sobie sprawdzi jedna z drugim jak budowali tunel w Gdańsku za 1.45 mld przy planowanym 550 mln.
Nic dziwnego, że giganci zezwali się nawzajem od debilów.

https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.