menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #150961  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 08:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Dał zadu ale bez przyjemności. Przecież już wszystko trzymają w garści.

Jarosław Kaczyński o fiasku Mieszkania Plus: opór stawiany przez instytucje był dla mnie niepojęty

W rozmowie wyjaśnia też dlaczego program Mieszkanie Plus nie poszedł tak jak planowano.

https://businessinsider.com.pl/wiado...zynski/2c9ldh4

Jak kto jest GŁĄB to nie pojmie, że każda budowa musi się odbywać zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Tymi ogólnymi i tymi lokalnymi.

Koryto plus za to mu się udało...... I jednak SUKCES ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150962  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 09:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I funkcjonariusz PiSu BUDA o braku Rzecznika od Praw.

Cytat:
Na pytanie, co ma zrobić obywatel, który po opuszczeniu stanowiska przez Adama Bodnara będzie potrzebował ochrony i nie będzie się miał do kogo zgłosić,

poseł PiS stwierdził, że „jest Ministerstwo Sprawiedliwości”.

A właściwie to na kiego grzyba jakiś RZECZNIK ???
I to od PRAW OBYWATELI???

Przecie sam KACZYŃSKI wystarczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150963  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 09:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I wydało się....

Cytat:
- Z całą pewnością tematem, który budził wielkie emocje jest afera firmy Tecra. Po tym jak po raz pierwszy media ujawniły te sprawę, gdy tygodnik "Wprost" ujawnił, że firma założona przez wiceprezesa Porozumienia, Roberta Anackiego, otrzymała 10 mln zł od instytucji podległej Jarosławowi Gowinowi, czyli NCBiR, a ja dopytywałem o szczegóły i jak do tego doszło, te relacje moje z Jarosławem Gowinem uległy bardzo dużemu pogorszeniu - stwierdził.

- Ja wtedy nie wiedziałem o tym, że firma Tecra ma też powiązania ze światem zorganizowanej przestępczości, co wiem po reportażu TVN-u - dodał.

Jak to mówił jeden Smoleń? A ten /Gowin/ to jest świnia...
Tyle czasu kryształka udawał, a tu Bielan takie świństwa wyciąga.
W porozumieniu z ....KACZYŃSKIM .... bo z kim?

I jeszcze wyjawił że tajnie knuł z TUSKIEM, a tera z PSLem na pohybel KACZYŃSKIEMU.....
No i był w PO
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150964  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 09:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

W USA sie prowadzi, a w PiSlandii jakoś nie....

Cytat:
Jak podkreśla agencja Reutera, prokurator okręgowy na Manhattanie, Demokrata Cyrus Vance od ponad dwóch lat prowadzi dochodzenie w sprawie firmy Trumpa, z czasu zanim został on prezydentem.

W aktach sądowych biuro Vance'a wskazało na to, że prowadzi dochodzenie w sprawie "prawdopodobnie rozległego i długotrwałego przestępczego postępowania" Trump Organization, w tym oszustw podatkowych i ubezpieczeniowych oraz fałszowania dokumentacji biznesowej.

James, także Demokratka, prowadzi odrębne postępowanie karne mające ustalić, czy firma Trumpa podawała nieprawdziwe wartości nieruchomości dla zabezpieczenia pożyczek oraz uzyskania korzyści ekonomicznych i podatkowych.

a u nas spec od wież moze spać spokojnie.... żaden prokurator....... itd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150965  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 12:17
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Cytat:
I jest dalszy ciąg ;
-sędziowie wg.TSUE mają ponosić OSOBISTĄ odpowiedzialność za pomyłki sądowe.
Czyli są udupieni, krótko mówiąc.
A Ziobro się chyba ucieszył;
Każdy kij ma dwa końce. Trzeba się doczytać.
Oj to straszne, że sędziowie maja ponosić osobistą odpowiedzialność. Dzisiaj już całkowicie osobiście ponoszą ją bez legalnego sądowego wyroku vide, Tuleja Juszczyszyn, Morawiec.
To jest wyjątkowo "ciężki" argument, a to że nawet Konstytucja państwa członkowskiego jest nieważna jeżeli koliduje z zapisami Traktatu Zjednoczeniowy to oczywiście pikuś. Znajdź proporcje mocium pani. Ziobro jakby skurczył się ostatnio, poza tym pomyłkę sądowa też należy udowodnić przed sądem, obsadzonym prawnikami wybranymi zgodnie z prawem. Może nawet pani Pawłowicz się zadławi sałatką jarzynową przed wydaniem orzeczenia o niezgodności Traktatu Zjednoczeniowego z Konstytucją RP. Jest tylko jedno wyjście czyli wyjście z Unii i wtedy Ziobro z Kaczyńskim mogą zrobić z nami co zechcą. Tylko czy ich elektorat kochający piniądze to zniesie, czy raczej kosy postawi na sztorc.
Zajęcia stanowiska przez Unie trwało długo, u nas chlast prask i już jest decyzja, a potem trzeba ją sto razy zmieniać, w Unii tak nie ma, poza tym jeszcze w swojej historii nie przeżyła czegoś takiego jak Polska i inne podobne organizmy. Musiała się nauczyć, wygląda na to, że się nauczyła i teraz wszystko pójdzie sprawnie, zgodnie z najsurowszym prawem. Tylko co z tymi piniendzmi które się "należą" będzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150966  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 12:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Maju!
Ja sądzę, że ten Ziobro to się wraz z koleżeństwem z tej Unii sam wypisze.
Przecie DLA POLSKI to on może i na emigracji robić wszystko. W takie Anglii np.

No bo jak? Tu szmal unijny, tu traktaty przez KACZYŃSKIEGO zamordowanego w Smoleńsku podpisane na lizbońskim bruku.
I do tego te paskudne eurowyroki.... To jak on ma rzyć?
Na samym funduszu sprawiedliwości to on najwyżej do pierwszych wyborów dojedzie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150967  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 12:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie


To je dobre... to je ono

Cytat:
Paweł Kukiz negocjuje z Jarosławem Kaczyńskim porozumienie, które może się przerodzić w wyborczy alians. Kukiz ma warunek: od 2027 r. ordynacja do Sejmu taka jak w Niemczech.

Ale wciąż nie ma zgody PiS. Kaczyńskiemu zależy jednak na przyciąganiu Kukiza, bo - kalkulują w centrali PiS -

dobrze by mieć rockmana na swoich listach w wyborach, gdyż dam im 2-3 pkt. proc.

Kukiz?
Szkoda.
Więcej chyba
DODA doda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150968  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 12:45
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Maju!
Ja sądzę, że ten Ziobro to się wraz z koleżeństwem z tej Unii sam wypisze.
Przecie DLA POLSKI to on może i na emigracji robić wszystko. W takie Anglii np.

No bo jak? Tu szmal unijny, tu traktaty przez KACZYŃSKIEGO zamordowanego w Smoleńsku podpisane na lizbońskim bruku.
I do tego te paskudne eurowyroki.... To jak on ma rzyć?
Na samym funduszu sprawiedliwości to on najwyżej do pierwszych wyborów dojedzie...
Jeżeli o mnie chodzi to może się wypisać nawet jutro tylko co on biedula z sobą zrobi. Prawnik na minus tróję bez aplikacji, w innych krajach by zawodowo nie istniał , w sam raz na zmywak, tylko czy Pati Koti to nie będzie przeszkadzało?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150969  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 12:58
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

W nocy z 18 na 19 maja 1792 roku, zawiązano Konfederację Targowicką by z pomocą Moskwy bronić Polski przed nowoczesnym ustrojem i europejskim Oświeceniem.
Biskupi wsparli, a Papież pobłogosławił.
Nihil novi sub sole !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150970  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 13:03
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
W nocy z 18 na 19 maja 1792 roku, zawiązano Konfederację Targowicką by z pomocą Moskwy bronić Polski przed nowoczesnym ustrojem i europejskim Oświeceniem.
Biskupi wsparli, a Papież pobłogosławił.
Nihil novi sub sole !
Miło Cię widzieć Hypatio
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150971  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 13:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Dał zadu ale bez przyjemności. Przecież już wszystko trzymają w garści.

I jeszcze drobiazg taki...
Mogą sobie trzymać .... spójrz na taki obrazek:

Cytat:
Według prognoz kierunkiem migracji zarobkowej, który będzie się rozwijał w najbliższych latach jest Holandia.

W informacji zacytowano dane Holenderskiego Urzędu Statystycznego CBS, z których wynika, że w grudniu 2019 r. w Holandii mieszkało ponad 198 tysięcy Polaków, w tym ponad 43 tys. osób tzw. drugiego pokolenia.

Dostępne szacunki demograficzne wskazują, że w najbliższych latach grupa imigrantów zarobkowych, w tym Polaków, w Holandii będzie się zwiększać - wskazano.

Jeżeli 1/5 to drugie pokolenie, to z tego wynika, że pierwsze olało kraj rodzinny i ojcowiznę z głębokiej rury.
Sam znam takie trzecie pokolenie Duńczyków co też im się nie pali... bo do czego?
Do tego pałaca 70m2 gdzieś co im KACZYŃSKI obieca?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150972  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 13:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
W nocy z 18 na 19 maja 1792 roku, zawiązano Konfederację Targowicką by z pomocą Moskwy bronić Polski przed nowoczesnym ustrojem i europejskim Oświeceniem.
Biskupi wsparli, a Papież pobłogosławił.
Nihil novi sub sole !

Nie dodałaś, że sam KRÓL do niej przystąpił i kilka innych znamienitych przedstawicieli rodów Rzeczypospolitej tej NAJJASNIESZEJ.

Dla rozrywki podczytuje Pamiątki Soplicy ..... piękny opis burdlu ustrojowego i społecznego jaki wtedy był.
I jakież przepienkne typy .... miał z czego Heniek Sienkiewicz się pokrzepiać

No i Hypatio!
Przecie te zaborce głupie by były całkiem, gdyby tego dziadostwa nie rozebrały.

Wspomnij, że bp od tych "co wśród dobrych przyjaciół psi zająca zjadły" sam całkiem niezłych wywczasów na pruskim dworze zażywał.....itd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150973  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 13:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Oj to straszne, że sędziowie maja ponosić osobistą odpowiedzialność. Dzisiaj już całkowicie osobiście ponoszą ją bez legalnego sądowego wyroku vide, Tuleja Juszczyszyn, Morawiec.


Jak zwykle groch z kapustą i przydzbanienie o przyzbę.
Sądzisz, że ta przyszła odpowiedzialność będzie jakoś straszliwie oprocesowana?
Rusz głową koleżanko i sprawdź jak to jest w ukochanej Unii. Zmierzamy w stronę Niemiec, prawda?

Cytat:
Thorsten Schleif: W Niemczech sędziowie nie są chronieni immunitetem.
..W niemieckim systemie sędziowie są wykonawcami usługi - aplikują obywatelom prawo. Są zatem zatrudniani przez państwo, które deleguje zadanie codziennego zarządzania na prezesów sądów. Do obowiązków prezesów należy m.in. okresowa ocena pracy sędziów.
W Niemczech orzeka obecnie około 20 tys. sędziów. Zgodnie z konstytucją RFN "są oni niezawiśli i podlegają jedynie ustawie".
O tym jednak, kto jest godny sprawowania urzędu sędziowskiego przede wszystkim decydują politycy.
"

Czyli BRAK IMMUNITETU, nie ma świętych krów.
Społeczeństwo polskie na stanowiskach sędziów nie chce idiotów, pijaków, kasty, przestępców, wydawania wyroków wbrew zdrowego rozsądkowi.
Ocena materiału dowodowego ma być swobodna ale nie dowolna.

PS.Cała ta upartyjniona trójca z ubeckimi korzeniami powinna odejść z zawodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150974  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 13:43
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Cytat:
PS.Cała ta upartyjniona trójca z ubeckimi korzeniami powinna odejść z zawodu.
TW Wolfgang, Marszałek Terlecki Ci nie przeszkadzają, znamienne, swój korzenny ubek jest dobrym ubekiem. Nienawiść do sędziów mnie zdumiewa, jakieś kompleksy?
PS
Daruj sobie ad personam, rozumiem, że inaczej nie potrafisz ale opanuj się czasem, please.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150975  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 13:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
W nocy z 18 na 19 maja 1792 roku, zawiązano Konfederację Targowicką by z pomocą Moskwy bronić Polski przed nowoczesnym ustrojem i europejskim Oświeceniem.
Biskupi wsparli, a Papież pobłogosławił.
Nihil novi sub sole !


Wiemy, wiemy...jakaż analogia. Staś Poniatowski dał nura pod spódnicę Katarzyny,
nasz Idol pod kieckę Angeliny.
Układ Prusy - Rosja nadal żywy, bo były prezydent Polski spotykał się prywatnie z KGB i FSB ( ten drugi raz będąc Głową Państwa) . Nie ma notatek ze spotkań ani z nurkowania.

TARGOWICA - co robi polski kandydat na główny urząd w państwie? Wspomnienia Palikota;

Cytat:
Dawne KGB podesłało nam na wieczór jakiegoś nibysąsiada, który raczył nas wódką i próbował wyciągać na debaty polityczne. (...) I tak sobie we trójkę gaworzyliśmy, budując przyjaźń polskopostradziecką. I popijając jakimś bimbrem z soku z sosny".
Polowania to w Rosji jedna z ulubionych rozrywek tzw. siłowików, czyli przedstawicieli resortów obrony i spraw wewnętrznych. Wielkim miłośnikiem i protektorem rosyjskiego łowiectwa jest sam premier Władimir Putin, który często fotografował się z obnażonym torsem i strzelbą podczas polowań na tygrysa.
Palikot z uniesieniem opisuje, jak podekscytowany wrócił z rosyjskiego polowania na głuszce. Choć debiutant, to "z ptakiem na flincie". Głuszce w Polsce są pod ochroną. W Rosji wolno do nich strzelać.

https://www.rp.pl/artykul/492843-Kom...ysliwego-.html

Tak sobie gawędziliśmy z KGB, na tematy polityczne.
KGB za bezdurno upijało Bronka i Januszka. Ktoś w to wierzy?
A później? Patruszew na spotkaniu tete a tete,
oraz pouczanie polskiej dyplomacji przez Ławrowa. Sobaki ruki pa szwam, grażdanin Ławrow przyjechał.
Cytat:
Nie można nie zauważyć, że przełom w stosunkach Warszawy i Moskwy jest efektem
szeregu gestów i ustępstw ze strony Polski po wygranych przez Platformę
Obywatelską wyborach. Należą do nich częste wizyty i spotkania premierów Putina
i Tuska, między innymi w Katyniu, a także udział pełniącego wówczas obowiązki
prezydenta Bronisława Komorowskiego w obchodach Dnia Zwycięstwa w Moskwie 9 maja
br. Obaj politycy spotkali się także kilka tygodni wcześniej w Krakowie podczas
pogrzebu prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego żony Marii.

Jak było miło, prawda? Rosja i Prusy.

TARGOWICA współczesna. Nihil novi sub sole.
Pamiętamy, nie mamy demencji.

Gdyby JK wsiadł na pokład Tupolewa, dokonało by się...bez walki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150976  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 13:51
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
TW Wolfgang, Marszałek Terlecki Ci nie przeszkadzają, znamienne, swój korzenny ubek jest dobrym ubekiem. Nienawiść do sędziów mnie zdumiewa, jakieś kompleksy?
PS
Daruj sobie ad personam, rozumiem, że inaczej nie potrafisz ale opanuj się czasem, please.

Daruj sobie te zabawne uwagi o ad personam, specjalistko od wieczornych ''kocmołuchów''.
Ubeckich korzeni nie przypisuję tobie ale sędziom, co nie jest tajemnicą. Jaka nienawiść do sędziów, co za brednie. Mogłabym mieć na przykład do bandyty sędziego Michnika,
ale nie mam, bo nie znam człowieka jak i tych twoich męczenników.

PS. na Terleckiego sama nadawałaś, że się odciął od własnego ojca.

.....
Dopisuję, bo jest aluzja ad personam. Kompleksy w aproposie do sędziego? wiesz, że to najłatwiejszy z zawodów prawniczych i na tle adwokatów, radców i notariuszy najsłabiej zarabiający? Adekwatnie do pracy.
Mam na mysli sądy rejonowe i okręgowe. Stąd pokusy korupcyjne.

Ostatnio edytowane przez Lila : 19-05-2021 o 13:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150977  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 14:02
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Kidawa do Piaseckiego;
Cytat:
Ja bym chciała, że kiedy pan mnie zaprasza do programu, żebyśmy rozmawiali nie o Platformie, a o sprawach ważnych.

Jak uważacie, czy przewodniczący Budka, aby utrzymać dwucyfrowy wynik PO w sondażach,
nie powinien zakazać swojej koleżance udzielania wypowiedzi dla mediów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150978  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 14:07
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Cytat:
PS. na Terleckiego sama nadawałaś, że się odciął od własnego ojca.
Ja nadawałam, a Ty wspierasz vicemarszałka z PiS denuncjatora własnego ojca, taka drobna różnica, Pawka Morozow zawsze zostaje Pawką Morozowem, cieszę się, że Ci się podoba, tak myślałam co do kocmołucha to wieczorem nie zaszczycę. Dobranoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150979  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 14:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Ja nadawałam, a Ty wspierasz vicemarszałka z PiS denuncjatora własnego ojca, taka drobna różnica, Pawka Morozow zawsze zostaje Pawką Morozowem, cieszę się, że Ci się podoba, tak myślałam co do kocmołucha to wieczorem nie zaszczycę. Dobranoc.

Czyli jednak przeciwnik komuchów skoro odciął się od UBeka?
Co do wieczora czy rana, ta konwersacja nie jest zaszczytem. Nigdy nie była. To zaledwie odstręczający rozhowor, do którego po prostackiej prowokacji, się włączałam.
I tyle.

CDN...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150980  
Nieprzeczytane 19-05-2021, 14:35
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

O Matko! Przykicala do mnie wypowiedz peowca,ze wczoraj przez 6 godzin '' ucierali'' stanowiska.
Ja za ta Kaluza Jaroslawska myslalam ,ze ucierac to mozna zoltka z cukrem na kogiel-mogiel , taka jestem nienowoczesna
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.